Sia Radikal debijas albums
+4
Lieldienu priekšvakarā ar diviem koncertiem
(22.aprīlis "NabaKlab", 23.aprīlis "Fontaine", Liepāja) pašmāju smagās mūzikas apvienība "Sia Radikal" atzīmēs sava debijas albuma "Monokarš" dzimšanas dienu kā arī grupas trešā gada pastāvēšanas gadadienu.

Albumu taustāmā veidā sākotnēji varēs iegūt tikai koncerta norises vietās. Albuma atbalsta tūre turpināsies vasarā ar koncertiem vairākos festivālos un atkārtotu uzstāšanos Rīgā. Datumi tiks izziņoti maijā.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+10
"Monokarš" - tā ir atbilde nosaukumam "Hell in Stereo"? :D
0
Var noklausīties jauno albumu - www.tvnet.lv/muzika/latvija/3741...

Man gan nevienā brauzerī to sūda TVNet pleijeri nevēra vaļā.
0
Tak beidzot met mieru tai sūda operai.
0
Nez', atvēra uzreiz un bez diršanās, lietoju 4. ugunslapsu.
+1
Ir tīri labs. Bišķi par garu gan likās, un sākt albumu ar balādi ar nešķiet tā labākā izvēle. Varbūt tādējādi tēmēts uz plašāku auditoriju, hvz. Bet skaņa gan ir lieliska, Mēmais ir vareni pastrādājis.
0
Balāde ir pēdējā, ja var ticēt sarakstam.
0
Pirmā arī.
+1
ble, kaut ko saputroju. Toč balāde ir tikai viena, bet es kaut kā pamanījos viņu noklausījties kā pirmu un pēdējo. ¯\(O.o)/¯
0
^a par to, ka divas identiskas dziesmas nesāki cepties, jeb tur tāpat ir viss identisks? :D (neesmu klausījies pats, tikai atbildu uz komentāru)
0
Bigij, kakainajos FireFox 3.16 un IE ar negāja. Fleši / Java jaunākie.
0
^^ Nu tā kā pa vidu bija deviņas citas, tad tā īpaši nepiefiksēju, ka viena un tā pati :D Kaut kāda balāde, un viss.
+1
IE sūkā pimpi.
+1
Piektdien 21:00 albuma prezentācija Nabaklab - www.nabaklab.lv/kalendars/diena/not...
+1
Izrādījās, ka TVnet pleijeris ar šances proxi nedraudzējas. Skaņa jau smuka, bieza.
0
Sia Radikal: nesaprotu, kāpēc latvietis jāuzrunā angliski - www.tvnet.lv/muzika/intervijas/3...
+1
SIA Radikal: "mēs neesam slimi nacionālpatrioti, mēs neejam ar "ABRENE" uz krūtīm! Demonstrācijās mīnus 12 grādos."
+1
Par to, ka SIA Radikal radošie ļaudis principā ir nacionālpatrioti, man šaubu nav, man tikai tā jocīgi sametās par šo te nodalīšanu "slimajos nacionālpatriotos" un tādos kā "racionālos nacionālreālistos", vai.
0
Man lasot interviju radās iespaids, ka to Terzens tā neapdomīgi izspļāva, gadās.
0
Tas ar varētu būt. Katrai kārtīgai grupai vajadzīgs neapdomīgs daiļdirsējs, citādi škandāliem pietrūkt ticamības momenta :D
0
Šovakar koncis. Bļe, tas nozīmē, ka atkal jādzer?
+4
^ ka tik kaut ko darīt, lai nav jāklausās koncerts, nu jaunatne >:)
+1
Smuki nospēlēja - 90min. Nav nekas tāds, biagi kruts, bet ir vairāki spēcīgi gabali. Skaņa sākumā bija pasūdīga, bet pamazām kļuva normālāka (es gan tuvāk skaņotājam centos tusēt). CD līdz 5 gabalam paspēju noklausīt un kautkā teksti piegriezās - vislaik par to pašu.
+5
Spēlēt jau spēlēja, ir jau albūmam sava koncepcija, lirikas, vāciņš smuks, nelažo un skaņa ok. bet nu vairākas lietas tur nav ok. Pirmā un galvenā ir tā, ka tajos songos nav nekā lipīga- briliant. Un nav tā, ka es to domāju viens. Cik nu prasīju cilvēkiem kas bija tajā koncī, visi saka, ka nav nekā forša. Otrais ir tas, ka viņiem tā prasība- visiem jāārdās, davai visi ārdaties, ko stāvat kā nīkuļi... man uzreiz pretreakcīju izraisa, negribas neko ārdīties, ja nespēlē neko tādu, kas pavelk.
0
Par to prasību ar pioekrītu, bet vairākas dziesmas albumā ir pietiekami lipīgas, cik nu tas šāda veida Thrash Metal iespējams.
0
Bļa, bet palasot tos komentārus ( www.tvnet.lv/muzika/intervijas/3... ) radās iespaids, ka cilvēki, atskaitot Metallica, neko nav dzirdējuši ... ne Testament, ne Exodus, ne Dark Angel utt.. Pāris gabalos var sazīmēt līdzību ar Metlu, bet tā nav tik izteikta kā Perzonal War vai Heathen gadījumā.
0
^ tāpēc, augšāmceltā tuklā Jēzusbērna dēļ - nekad vairs nelasi TVnet komentārus. tad jau trvemetāls ir inteliģences paradīze.
0
Jaunā dziesma vietām tīri interesanta, ir progress, salīdzinot ar pirmo albumu:

www.tvnet.lv/muzika/latvija/4559...
0
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas