Amorphis Rīgā
+37
Nu tad beidzot mums būs tas gods uzzināt, kas ir Amorphis!

amorphis.net/?page_id=5...

02.11. Melna Piektdiena, Riga (LV)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
omfg omfg omfg omfg omfg omfg omfg!!!!
0
Tā neko!
0
Verī nais!
0
thupper
+2
Kapēc par vienu postu var ielikt tikai vienu plusiņu!?
Mana dvēsele spiedz kā maza meitene.
0
Insert "Fuck yeah" picture here
0
nu briesmīgi ilgi jāgaida tas pasākums...Varēja tas viss notikt teiksim pēc mēneša.
0
Pēc mēneša ir KŽ :P
0
HELL YEAH !!! Šos man neapnīk dzīvajā skatīt un nedzīvā klausīt.
0
Redzēti jau 4 reizes. Bet ziņa ir jauka:)
0
kā reizi 3 dienas atpakaļ kaut ko šitādu nosapņoju :D
0
Es ar esmu redzējis TIKAI četras reizes ;)
0
a es - nevienu.
0
Kādu gabalu iz Karelian ishtmus labprāt vēlreiz paklausītos dzīvajā.
0
Divus gabalus pēdējos končos spēlēja.
0
A no Privilege of Evil?

Hmm, man laikam sanāk 3 reizes redzēti - BA 06, WOA 07, HRL 08
0
Idritvaj , tas Privilege of Evil EP's ir tik fakin labs. Kaut kad skatījos MA un neredzēju jēgu nemaz klausīties, jo gandrīz visi gabali bija debijniekā un , protams, notes nelasīju. Baisi labs.
0
Man šķiet, ka ''Vulgar Necrolatry'' reizēm uzrauj. Taj EP versijas ir desīgākas, lai gan izdots 1993.gadā, ierakstīts 1991..

Recorded and mixed at TTT Studio, Helsinki, May 1991.
Produced by Amorphis.
Mixed amd engineered by Timo Tolkki.
Cover artwork by Drew Elliot.

Intended to be a split with Incantation. Incantation's half was released 15 years later as Blasphemous Cremation.

All these songs (minus #3) would be re-recorded and used on the band's debut album "The Karelian Isthmus":
Track 1 is an early version of "The Pilgrimage".
Tracks 2, 4 and 6 would be re-recorded using the same title.
Track 3 is a re-recording from a song from the band's 1st demo.
Track 5 would also be re-recorded using the same title, but the re-recording would only feature on the debut album as a bonus track.

Tracks 4 and 5 are the same versions as used on the 1992 "Amorphis" single.
+7
Tak būs man ar beidzot ar jānoskaidro kas tad tas Amorphis tāds ir >:)
0
:D
+1
Džūtūbā jauns klips arī parādījies un tā ..

AMORPHIS - You I Need [HQ Official Video] - www.youtube.com/watch?v=9rs-or7As0k...
0
Ok. AMORPHIS ne-AMORPHIS - kas pavadošie, jeb šie vieni paši bez tūres grupām?
+4
Uztāšanās kārtība.
1. Amorhpis #1 (Death metal)
2. Amorphis #2 (Doom metal)
3. Amorphis #3 (Amorphis metal)
+1
Nolādēts, uzstāšanās, nevis uztāšanās.
0
Biļetes uz 1 un 2 sadaļām atsevišķi pārdos ?
0
Labprāt aizietu, ja šie spēlētu tikai vecos gabalus no "Tales From the Thousand Lakes" & "Black winter day". Bet tur gan jau pa 15Ls biļeti būs jāklausās viņu tie pēdējie saldie gabali, pfffffff...
0
Kādas muļķības tu tur runā ... ''Black Winter Day'' ir ''1000 lakes'' albumā. būtu dīvaini, ja grupa ar 20g. stāžu un 10 albumiem spēlētu dziesmas pārsvarā no otrā albuma. šiem gan bija viens speckoncerts, kur mauca gabalus no pirmajiem trim albumiem - www.setlist.fm/setlist/amorphis/20... , bet pārsvarā no pirmā ir 1 dziesma, no otrā pāris, no trešā popūrijs plus My kantele, no pārējiem pa vienai - divām: www.setlist.fm/setlist/amorphis/20...
0
Protams, visiem ir jāspēlē tieši tas, kas tev patīk, pār pārējiem, kur nu vēl pašiem, nospļauties.
0
Varētu arī padomāt, ka "Tales from the 1000 Lakes" ir dikti sūrs. Pēc Isthmus un Privilege arī tas pēc popsas jau skan...
0
Vēl jau būs dziesmas no jaunā albuma kurš iznāk šodien ( ir jau sperams).
0
jau velkas ^^
0
a man pēdējie albūmi patīk un punkc :D
0
^nu tad pats vainīgs.
0
Amorphis tik pa ausu galiem esmu dzirdējis. Ielieciet kādu video, kurš varētu mani pārliecināt, kādēļ būtu jāiet uz šo konci.
+2
A kas ir Amorphis?
0
0
The Beginning Of Times uz pirmo ieskatu liekas spēcīgs iepriekšējā pilnformātnieka turpinājums. Mermaid , Three worlds , Reformation gabali kārtīgi paķēra. Varētu pretendēt uz šī gada top10.
0
To, ka jaunais Amorfis būs pusei tm lietotāja gad top desnniekā, nav grūti prognozēt :D
+6
Varbūt Dzelzs Vilks var pieteikties šamējos koncī iesildīt?
+1
Man TOP20 neūs - uz iepriekšējo 2-3 fona visai viduvējs. Ja neskaita singlu, nekas tā īsti atmiņā neiesēžas.
0
Par to neiesēšanos atmiņā piekrītu - vakar visu dienu griezu uz riņķi, bet atmiņā tā arī nekas neaizķērās.
+7
^ volume bija uzgriezts ?
-1
mja... diez ko nav sanācis šamais garadabs... manā skatījumā līdz šim Amorphis bij tikai viens sūdīgs albums - Tuonela, tagad izskatās ka šitas albums būs otrais.
0
njā, man arī īpaši neaizķērās. Pirmais gabals gan bija labs.
+1
Tuonela tak ir zaibis. Visvājākais ir Far From the Sun.
0
Pilnīgi piekrītu Intaram. Ja albumā ir saksofons - tad tam noteikti jārullē :D FFTS tik ''Day of Your Belief'' rullēja (bet tā pamatīgi).
-1
^Bullšits - visvājākais varētu būt Tuonela vai Elegy, nevis Far From the Sun. Bet tas ir gaumes jautājums, protams.
0
Pēc manas gaumes, Elegy ir viens no šo labākajiem albumiem
0
^arī dziesma Cares ir ok?
0
Nē. Nav OK. Ir zejebis !
0
^right...
0
btw, par jauno - Mermaid, Three Words, Reformation ir absolūti spārdekļi.
0
Mermaid ir OK, pārējos neatceros.
+1
normāls albūms, kuru vienreiz noklausīties, papriecāties un izmest, lai nepiesārņo vietu
+1
^^^gluži manas domas.
+1
Amorphis koncerts Rīgā pārcelts uz 3. novembri.
Iegādātās biļetes derīgas, atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
+2
OK, nu nekas! Galvenais, ka nav tā kā pirmās trīs reizes ar Dark Funeral ;)
0
un kā tad ar to deicidi paliek?
0
Ideāli - piektdienā nav jāšancē ! Man Amorphis ir tā banda, uz kuru Amorphis kreklā var aiziet. Moš pat autogrāfus jāprovē sadabūt.
+4
īsti trūmetālisti nekad neiet uz kādas bandas koncertu, tās pašas bandas maikās tērpušies. To tip dara tikai pozeri, kas citas grupas nezin. :P
+4
Uz Amorphis tāpat kā uz Iron Maiden var arī attiecīgajā kreklā iet :p
+10
Īsti true atnāk uz Amorphis konci un nezin, kas ir Amorphis!!
+1
^vai arī - īstie trve atnāk un gaida, ka pilnībā nospēlēs Tales from the Thousand Lakes
0
Viņi to ir darījuši
0
Ja Amorphis ir izlaiduši albumu ar nosaukumu Skyforger, tad Skyforger jāizlaiž albums ar nosaukumu…
-1
Tales from the Thousand Lakes is priekš memļakiem!

Vulgar Necrolatry, lūk, tas ir visīsteni tr00!
0
^ to neesmu dzirdējis, bet Abhorrence s/t ir labinieks.
+2
šis ir viens no tiem koncertiem, uz kuru esam vienbalsīgi nolēmuši izdarīt atkāpi no mana kategoriskā- darba dienās netusēju!
0
^^^ nez vai to spēlēs, bet ''Exile Of The Sons Of Uisliu'' un ''Sign From The North Side'' tiek regulāri maukts
0
OK, tad pārfrāzēsim jautājumu. Vai Skyforger kreklu var vilkt uz Amorphis koncertu? ;)
+3
0
ak jā, gadījumā, ka neviens nebrīnās, tad rekur ir
"esam vienbalsīgi nolēmuši"
+1
neiebraucu?!
+2
^^ komentāra rakstīšanas laiks daudz ko pasaka
0
:D tas tiesa. Nē nu tēmēts bij "mi pasavētavaļis i ja rešil" virzienā.
0
nu man jau arī bija "jārešī", jo man jau ir problēmas ar tusēšanu darba dienās.
0
+ NAHEMAH
+ LEPROUS
0
rādās, ka labākais dooma pasākums kopš april doom metal fest. \m/
+3
Tu saki ? Žēl tik, ka neviens tur Doom nespēlēs ...
0
^^murgonim atkal murgi :D
0
kā tad amorphis būtu jāsauc? un progressive metal ir vispār nesaprotams apzīmējums. kā arī tas pats progressive death, nesaprotu, cik tad ļoti viņi atškirās no novembers dūm vai tiem austrāļiem, kas pieminētajā pasākumā spēlēja.
0
Ja Tu teiktu - early Amorphis ,tad jau tur doom ir , bet nu ar ko mūsdienās saprot Amorphis , tas tak kaut kāds melodiskais metāls.
0
ar vārdu doom saprot tikai death/doom un funeral doom?
0
Death/doom un funeral doom jau ir zem doom.
+1
Dūmdesa.
0
Agrīnais Amorphis ir (Melodic) Death Metal. Novembers Doom ir Doom/Death, vismaz pēdējie albumi.
+3
Pohuj žanrus, ielej brūno un pagriez skaļāk!
0
^^ pēdējie jau i death :D
+1
Agrīnais Amorphis ir (Melodic) Death Metal.
==========
Patiešām neatceros, ka agrīno Amorphis tai laikā tā būtu saukuši.
Gadiem ilgi, vismaz līdz Tuonela, visi to sauc pat doom/death (piebilstot arī folk šad tad).

Lai gan, protams, salīdznot ar saviem elkiem Paradise Lost, pirmais Amorphis albums noteikti bija jestrāks.
0
Nu beidz, agrīnais Amorphis tak ir bezmaz vai tīra somu detuha (līdz Karelian Isthmus, ieskaitot). Tad nākamie pāris varētu zem doom/death iet, pēc tam jau hvz, bet doom toč ne.
0
pre-Karelian Isthmus, lai cik trū būdams, mani garlaiko :) Man pietiek ar vienu pašu Vulgāro Nekrolatriju.
Es tikai saku, ko runāja agrāk. Neesmu tagad īpaši sekojis kategorizēšanas tendencēm.
0
Šito ar derētu pie Aktualitātēm iebliezt (3.novembrī)
+5
Tu ko?! Nezini kad Amorphis būs Rīgā??
0
Normāli saplusināts. Izskatās, ka tikai KILLERMAIDEN netīk fakts, ka Amorphis būs Rīgā >:D
+2
Eu, vairs tikai nedēļa.
Es jau divus mēnešus biļeti pērku.
0
0
Leprous varētu būt interesanti, bet tie spāņi gan pēc kakuča izklausās.
0
Vai ta tu tos spitālīgos neesi redzējis - tie kaut kad Velnakmenī spēlēja.
0
Kādam nav info vai biļete uz vietas maksās dārgāk kā pašreizējie 13 ls? Vai maz ir vērts kratīties līdz Biļešu Paradīzei?
0
gan jau uz 15 uzcels
0
Intar, Velnakmenī kaut visu dienu pie skatuves uz soliņiem varētu čilot, ja tur Taurus netirgotu ... Pie busa garšīgāk dzerstīties :D
0
Tā diena nāk...

Jau kopš 9.klases klausos un klausos, bet tā arī nespēju saprast, kas ir Amorphis.
Nu es tapšu pestīts no šīs mokošās neziņas.
+2
Vajadzētu salasīties agrākiņāk un bikiņ papļumpņāt kād āļiņ?
0
Laikam toč vecs palieku, bet tagad uzliekot vienu pēc otra "Tales from Thousand Lakes" un "Tuonela", Tuonela to TftTL saliek vienos vārtos.
+1
Atcerejos, ka man majas metajas neizlietota bilesu paradizes davanu karte 10ls vertiba.
Tatad bus vien jaiziet un jauzin kas ir Amorphis.
+2
Setlists no Maskavas koncerta: www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/ne...

Ir iekļāvuši 2-vas dziesmas no Karelian Isthmus, kas priecē.

1. daļa, protams, pārsvarā jaunais albums, bet vispār mani setlists priecē ir no visa pa bišķim. Igaunijas koncerta setlistu neatradu, bet cerams, ka Eiropas tūrei viņi nebūs pamainījuši.
0
Nav ne vainas setlistam.
0
Fuck yeah , bija labs. Protams, gribētos vairāk no old school , bet tāpat bija baisi labi. Vai nu pie vainas retāka konču apmeklētība vai kā , bet šķita nedaudz par skaļu, bet visādi citādi - zaebisčē. Visīts ar kōlu pa 2.50 gāja iekšā kā likts.
0
Šķiet, ka to arī nokapāja - moš kāds mazāk zināms gabals izpalika, bet 80min noblieza pa pirmo. Pafočēties un autogrāfus dabūt ar sanāca. Abus Igaunijas končus nepārspēja, bet Wakenas diviem ielika. Iesildītāji sāka jau 19:30, tāpēc tik Leprous pēdējās padsmit minūtes dzirdēju - bija OK.
0
hm, es tik tagad domāju - moš šie tomēr Karelia / Sign From the Northside noblieza:

www.youtube.com/watch?v=XJGd9DGvMDk...

P.S. kk:) - tu par šito dziesmu jautāji:

www.youtube.com/watch?v=Nz04FHL6U_I...
0
Ev ka jus dabujat pafoceties un autografus??? Nogaidiju ~30min nekaa :( :@ Ka jus tikat pie autografiem ? ;( Koncis ahujennijs setlists ari, savadaks neka maskava u.c
0
diži savādāks jau nebija - laikam pāris gabali tik atšķīrās.

Vajadzēja vēl pāris minūtes pagaidīt - kādos 23:30 (beidzās koncis 23:00) čaļi iznāca ārā četratā - trūka vokālista un vēl viena keksa
+1
Ieradāmies no Cēsu puses kā reiz uz pirmās grupas pēdējās dziesmas pēdējo pusi. Ieraugot fonā Leprous banneri, smagi saskumu, jo pirmajā brīdī nodomāju, ka būšu tos palaidis garām un nāksies klausīties spāņus, paralēli izmēģinot jaunu jogas vingrinājumu - ausu pielocīšanu pie galvas. Tomēr, kad uz skatuves uzvilkās puikas sarkanajos kreklos, sapratu, ka viss tomēr ir lieliski un nokavējuši esam tieši to blici, kuru arī bija vēlams nokavēt.

Nu, norvēģi bija, kā jau BoD augstāk minēja, interesanti. Vīlies nebiju.

Amorphis man aizgāja pa pirmo zorti. Esmu viens no tiem džekiem, kam viņu vidusperiods - Tuonela, Am Universum + jaunie - kaut kā labāk tīk, kā vecie veikumi (kas arī, protams, nemudina bāzt pirkstus ausīs), tāpēc par setlistu nu galīgi nesūdzos (ko gan darīja daži mani cīņubiedri-līdzbraucēj... kam vecais materiāls stipri tuvāks :)

Nebiju bijis MP savu gadu vismaz, tāpēc tagad jāreabilitējas un noteikti jāaizgāž uz Blindead / Psilocybe Larvae un Gods Tower.
0
āāāāārŗŗŗņāā >:)
Kādam vēl ir jautājumi?

+2
^^^^ pa maz gaidīji
^^^ ij vokāls izlīda.

nav ko sriet uz pēdējo metrō, tas arī viss.
0
uz pēdējo busu tomēr gribējās tikt

kas tur ko sūkstīties vecajiem krāniem ? vai šie var nosaukt grupu, kurai ir 10 albumi un kura no pirmajiem 3 nospēlē 4.5 dziesmas ? tikai no ''Far From the Sun'' nebija ne vienas (un no tā tik ''Day Of Your Beliefs'' ir vērts spēlēt, par ko ar Intaru esam vienprāt)....
+1
Amorphis nsopēlēja zvērīgi labi, vēl labāķ, nekā pagāšgad Wackenā, lai cik tas nebūtu dīvaini.

Spiegs uzzināja, kā izskatās Amorphis un kas ir Viesturs un Ruslans.

Un ilga gaidīšana atmaksājas tomēr - es dabūju pilnu autogrāfu komplektu uz diska.
0
bļin, vajadzēja tev atstāt b ukletiņu ....

Njā, Spiegs izcēlās ;)
0
nevaru noturēt galvu taisni. Amorphis nospārdīja visu un visus.
0
Pusgads gaidīšanas, kopš konča paziņošanas un paša konča, bija pilnībā vērts. Vēl jo projām vielga eiforija galvā. Un ne jau dēļ pēc tam sekojošās vecrīgas.
+19
ess bled tagad vel stacija sezju nah.
+1
A ko t Spiegs tādu?

Koncis tiešām bija pamatīgi labs. Pa ilgiem laikiem MP atkal bija puslīdz pilns; līdz rekordiem, protams, tāļu, bet ļaužu, kas zina, vai vismaz beidzot bija nolēmuši noskaidrot, kas tas Amorphis tāds, bija vairāk nekā uz jebkuru citu pasākumu šajā iestādē pēdējo pāris gadu laikā. Iesildītājus palaidu garām; tos Nah arī gribēju palaist garām, Leprous biju domājis, ka derētu apstīt drusku, bet anāca tā, ka šie nodrošināja fonu garderobes un bāra pakalpojumu izmantošanas laikam, un beidza tieši tai brīdī, kad līdu paskatīties.

Nu Amorphis noblieza ļoti pārliecinoši. Setlists laikam bija apmēram tas pats, kas Maskavā, tikai secība pamainīta. Es arī esmu viens no tiem jocīgajiem kā Quorthon, kam vislabāk patīk Tuonela un Am Universum, tāpēc arī nevaru sūdzēties par repertuāru. Greed īpaši stipri iepēra. Skaņa arī bija laba. Kopumā - klase.

Kaut kā galīgi nenesas prāts uz strādāšanu šodien...
0
Bleid-kurš(kura) ir Spiegs?
0
Tas, kuru abi ar Ruslanu izvilkāt ārā no pašas priekšas :D
0
Leprous bija ekselenti kā tas tika arī gaidīts. Tikai vienu gejisko kluci pa vidu varēja aizstāt ar parasto Leprous gabalu.

Amorphis pārspēja jebkuras ekspektācijas, jo pat ņemot vērā, ka pat Tales un Isthmus laikos Amorphis nebija īsti manā favorītu lokā, man baigi patika

p.s. beibju bari jau bija sūrākie - viena man blakus bija pat tāda, kas dziedāja līdzī visus "jaunos" gabalus
0
Aha, ja kāds meklēja sev čiksu, tad šis koncerts bija īstais lai iepazītos ar kādu.
0
uh, pēc ilgiem laikiem, nākošajā rītā sprandā jūtams patīkams stīvums :)

Setlists principā tas pats, kas Maskavā, tikai ja nemaldos, tad bija +1 dziesma no TfTL, tā kā veco albumu cienitāji varēja priecāties.
+7
^^^^Oi joptv,nu bet par tiem pārdzīvojumiem iedevu viņam Amorfisa mediatoru.
Tā iet,ka labs koncerts riktīgi pagali norauj nost!
0
kur kādas bildes?
0
ā, nuja ''Into Hiding'' tak Maskavā nebija, bet to kāda jaunā gabala vietā iemauca (moš ''Song of the Sage'', jaunais maz klausīts). No tā 4 gabali bija.
0
0
Pēc maskavas setlista jau nobēdājos, ka nebūs Into Hiding, bet bija :O Black winter day arī būtu bijis tīkami, bet nekā! Bet man jau ar tīk jaunie darbi. Vaita kaut kas no "Silent Waters" ar bij ?
0
cik tautas aptuveni bija?
+1
Decap , Tu jau ar Bleaklesu mašīnā kaut ko sāki par "vēl viens als" pasākumu runāt, kaut gan pirms konče pie krāslavas gaišā man strikti teici: "šodien pārāk izlaisties nevar, jo rīt svarīga diena!" - kā tad vecīt , kā tad. :D
+1
:D sanaca maza nobide no plana
0
Hm, kad tu tā pajautā - iespējams ka nebija no ''Silent Waters'' jo Maskavas setlistā nav.

^^^ Uz aci kādi 300-400. Varbūt Valdis pateiks
0
vismaz garderobiste žēli pūta, redzot jaunus drēbju nodevējus, jo vietas praktiski nebija garderobē
+5
šķiet, ka sāk kristalizēties , ar ko man labs koncis atšķiras no lieliska. Pēc lieliska koncerta zemāk esošās lietas ir Must have:

* pēc pamošanās trīcoša roka izmisīgi meklē glāzi ūdens

* Kapitāla radiobalss , kad vārds kaut ar 8 buirtiem tiek izrunāts vismaz 2x dažādos "augstumos".

* nespēja pagrozīt galvu bez piezīmes - **** kā sāp.

* matu ķemmēšanas process ieilgst vismaz uz 10min. ar jau augstāk redzamo frāzi - **** kā sāp.

* pievilkšanās spēks darbojas arī horizontālā virzienā.

Jā , šis tomēr bjia lielisks koncis , āmen.
+2
man pirmais punkts liecina par viduvēju konci vai arī kārtīgu āfterpātī.
+1
Negluži sanāca afterparty , bet tie viskijkolas padzērieni kā jau rasts iedarbojas ar labu delay , vēlāk vēl alu paguvu izštompēt pirms gulēt iešanas , tāpēc pamodos neadekvāts un tak piektdiena klāt , jāturpina līksmot.
+3
Juhū es dabūju mediatoru. \m/ Tik īsti nesapratu vaoi no Viestura vai Ruslana :D
0
:D
+1
japs, zhel ka tagad neesu LV, jo uz Amorfo butu toch aizgajis un palasot jusu komentus "zhaba dushit"...
0
^^^No manis:)
+1
Jā es jau tagad sapratu :)
Bija viss forši! \m/
+5
Pēc šī koncerta laikam būs vien jāiet uz bodi pasūtīt kreklu ar apdruku "Es zinu."
0
man patika.
p.s. visvairāk pašas blondums ar to garderobes numuriņu :D Paldies, valdi! paldies, bigij, inci, edža par suportu :)
+4
bļ....
+3
www.facebook.com/media/set/?set=a.24...
Te manas fotkas no 3.11.11. "Melnās Piektdienas"
----
Rakstu jau iesāku šajā vietā (jādomā, līdz vakaram vārdi tur taps vairāk)...
karametals.lv/zinas/642/starptaut...
+7
Pozitīvi, ka uz Amorphis atnāca teju 400 ppl.
p.s. bet es necērtu Amorphis. Nevienu albūmu. Ne agros, ne vēlos, ne Privilege of Evil.
p.p.s tiekamies pie Gods Tower!!

+3
koncerts aš tik labs,ka nebija škrobes par to,ka jāstūrē pēc tam :D
neierasti tik tas,ka sākās atrāk,kā rakstīts (bet veiksmīgi nebija jāklausās tie spāņi :D
+1
Visvairāk interesēja Nahemah un, zinot, ka iesildošās grupas MP visai bieži sāk agrāk, ieradāmies ap 19:20. Viesi no Alikante sāka 19:40 un spēlēja nieka 20 minūtes. Tas, maigi izsakoties bija par maz, interesanti, vai pārējos tūres koncertos ir tāpat?! Dabūjām parakstīt diskus, pats iegādājos kreklu. Pozitīvi parunājām ar Nahemah dalībniekiem un, protams, neiztika arī bez foto ar Pablo un Ko.
Kopumā, bij OK, taču dažas balles noņēma Nahemah īsa uzstāšanās (cerējū uz kādām 30 min.), tas gan bij garām...
0
iepriekšējā reize, kad sāda laikā (vai nedaudz agrāk), bija koncis, kur Crionics iesildīja.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas