Vakars foklmūzikas skaņās ar Baobabs un Obscurus orbis
0
Strauji tuvojoties vasarai pavadīsim vakaru folk mūzikas skaņās. Iejusties mums palīdzēs grupas Baobabs - Latviešu folkgrupa, kas dzied un spēlē dažādu, pamatā pašsacerētu repertuāru postfolkloras/pasaules mūzikas tradīcijā. Stilistiski pieskaitāma arī folkroka virzienam www.draugiem.lv/music/10049529/... un Obscurus orbis - grupa ar vēlmi rekonstruēt viduslaiku gaisotni, kas nāk līdz ar tā laika mūzikas un mūzikas instrumentu skaņu izraisītām vibrācijam ļauj klausītājam pilnīgām izjūst šīs miglainās pasaules būtību, ved klausītājus sev līdzi uz laikiem, kad vīri bija drosmīgi buņinieki, sievietes – skaistas princeses un zeme vēl bija plakana obscurusorbis.com/music.php....
Vakaru karstāku padarīs uguns šovs, bet tas, kādi priekšnesumi tiks rādīti ir jānoskaidro Tev pašam atnākot uz " A Nice Place" Citadeles ielā 2, jau šo piektdien - 27. maijā!!!
Ieeja no 18:00, bez maksas.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
tikai nepārprotiet mani - man pret folkmūziku nav nekādu iebildumu un pie noteikta noskaņojumu esmu gatavs izbaudīt arī tadžiku un basku folkmūziku, bet jautājums ir par to kāpēc milzīga daļa metalheadi folkmūziku ir glorificējuši un nolikuši uz pjedestāla blakus metālam ?

vot tas ir atklāts jautājums
0
notiks Ogres estrādē?
-1
A kur tad būstu jāliek ? Zem pjedestāla ? Ja man kautkas patīk, tad es tur nesāku šķirot, ka šitas ir labais metāls un tāpēc vien ir labāks par folkmūziku, kura pēc definīcijas nevar būt TIK laba, kā svētais Metāls ... pfff

P.S. Eu, a kāpēc PeterisP piesaistījis sev to draugu linku ?
0
^ un es domāju, ka tas ir gļuks, kas man vienam rādās!
0
0
jāpaskatās rezultāts
+1
Kautkāds specgļuks īpaši izredzētajiem laikam.
0
te kārtīgs gļuks parādītjās liekot rakstu, tādēļ sīkāks info ir te --> www.club.lv/s/0zxz
0
^^^^^^ tas ietilpst glorificēšanas pūlā :D
+1
Gļuki te kaut-kādi...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Mustana (jauniņais)
TurboHobo (jauniņais)
Viskas