Studentu apliecība
-14
Vai kāds nezin kur var dabūt viltotu studentu apliecību, lai ar sabiedrisko varētu braukt ar 50% atlaidi ?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
Tur Tev ar apliecību nepietiks, nepieciešama izziņa no mācību iestādes, ka Tu mācies.
+7
Tad kur var dabūt viltotu studentu apliecību un viltotu izziņu no mācību iestādes?

vēl var pirkt talonu par viltotu naudu. Vai mēģināt uzhakot pašu talonu.
+3
Vai iemācīties staigāt....
+4
vai arī kļūt par studentu
+5
Par dokumentu viltošanu pēc likuma pienākas 1 gads cietumā. Labāk nopērc etalonu.
+2
a izziņa no Tvaika ielas tev neder?
0
Neviltota? :)
0
lai braukātu ar 50 proču atlaidi arī e talons, katru rudeni, jāreģistrē (ka esi students) autoostas kantorī
+16
Šis arī Tavs sludinājums?
www.ss.lv/msg/lv/work/other/d...
+3
Photožops tam ir domāts, ļūģi! Un krāsainais printeris. Kad ielaminē, viss izskatās smuki.

Es gan pats ar tikai pārtaisu Ryanair parastās biļetes par Priority Boarding + Chack-In baggage. Minūtes desmit pie kompja — i ti že ņe loh!
+5
Runājot par izziņām — kad bijām 11. klasē, Zariņu Edgars kaut kādā bioloģijas mācību grāmatā atrada no iepriekšējā mācību gada tur stāvējušu parakstītu un apzīmogotu ārsta izziņas veidlapu, tikai citādi neaizpildītu: nebija ne pacienta vārds, ne diagnoze, ne datums, tikai paraksts un zīmogs.

Šis aizpildīja veidlapu līdz galam ar kaut kādām paša izdomātām gripas komplikācijām, lai tiktu vaļā no fizkultūras (kas gan bija vairāk prikola pēc, jo sportists viņš bija nopietns un ir vēl tagad). Taču, kad skolotājs izlasīja, izrādījās — Zariņš bija kaut kā visu saputrojis, un iznāca, ka slimības dēļ ir atbrīvota visa 11.b klase…
+1
Tā kā mana māte ir ārste es skolas laikā šad un tad mēdzu iesniegt pašrakstītas (pareizāk sakot - palūdzu vienam skuķim uzrakstīt) ārsta zīmes par atbrīvojumiem no fizenes (nu riebās man to jobano niggeru spēli - basketbolu - močīt gandrīzvai katru stundu) vai arī par vairak nobastotām dienām. :)
0
iestājies augstskolā.
0
Dethecrator - Tev spoguļslimība nav?
0
es izrādās esmu iekomentējusi kaut ko tādu, ko man nācās meklēt googlē, kas tas ir :D sorry, dethcrator :D
-1
hehe, es atkal nodomāju, ka ir apskatīta mana profila bilde šeitan pat, un pēc tam rodas dīvaini jautājumi! ;)
-1
Personības dubultošanās recidīvs? ;)
-1
Dubultošanās vairs nav modē. Tagad modē ir personības trīskāršonās!
+5
Skan pēc svētās trīsvienības. :)
+1
Trīskāršošanās ir vieglā stadija. Man ir pieckāršošanās. Izteikta.
+2
par viltotiem dokumentiem runājot, šodien kā reiz darbā apsmējāmies, par frāzi "patieso skaistumu var redzēt fotogrāfijā /mākslinieciska pauze/ pasē".
ak, ja jūs zinātu, kāda šim teicienam ir patiesība, jums tas arī liktos kā no smagajām anekdotēm :D
+1
Mjā, tā gan ir. Es pasē izskatos pēc garmataina kriminālnoziedznieka, kas vēl gaida spriedumu, studentu kartē jau akurāt kā no zonas iznācis - pēc īsmataina kriminālnoziedznieka. :)
+1
Cik nav bijuši gadījumi maķenīt senākos, pirms-Šengenas laikos, kad robežsargi izmantoja iespējas dirsināt cilvēkus par neatbilstību pases fotogrāfijai. īpaši izcēlās poļi, cik atceros, bet arī letiņi ir devuši tēvišķus norādījumus par "sekošanu līdzi savam imidžam" utml. Pašreizējā pases bildē gan visnotaļ pēc sevis izskatos.
+1
Pie tēmas atcerējos šo te ņirdzienu: www.diskonts.eu/txt/zinas/2002-02-1...
0
O jā - tajos laikos Polijas robeža, braucot ar cilvēkiem pilnu tūristu busu, allaž automātiski nozīmēja 2 stundu nīkšanu uz robežas kā minimums :)
+1
man atkal no skolas laiku ekskursijas ir atmiņa palicis fakts, kad autobusā divi jaunekļi īsi pirms polijas robežas samainījās ar pasēm- un nekāda vaina :D
bet par manis iepriekš ierakstīto atziņu gan. ok, večiem ir raksturīgi uzaudzēt diezgan lielu atšķirību starp 16 gadnieka bildi un pēc 10 gadiem izskatu, bet nu meitenes...... tā var pārrēkties citreiz, kad ieraugi kādas stigri uzfrišinātas meitenes pases bildi. un ak, jēl, kādas iespējas ņirgāties par cilvēkiem pavēra laiks, kad obligāti bija jāfotografējas PMLP.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
WrongTale
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas