EČ Basketbolā 2011
0
Te pat pie mums kaimiņos, Lietuvā, notiek Eiropas čempionāts basketbolā. Šodien Šauļos Latvija spēlēs pret Itāliju. Ir iespēja dabūt biļetes, nav iespēja aizbraukt. Piedāvāju variantu - es nodrošinu biļetes, tu transportu un braucam. Ja ir vēl kāds gribētbraucējs, var mēģināt arī kādas 3 vai pat 4 biļetes dabūt.
Cerība maza, bet tomēr.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Spēles sākums 17:45, pēc biļetēm jāaizbrauc uz centru.
0
Tīri uz papīra, ir cerības paņemt Pastniekus, kuri Spēli pret Franciju bija prieks skatīties un cik lasīju apskatu vakardienas spēlei pret Serbiju (2009.gadā sudrabs) - arī tur nemeta plinti krūmos un no -17 spēja atspēlēties, kautgan pašās beigās pakāsa.

www.eurobasket2011.com/en/
+2
Žāāāvs....
+5
BOD laikam ir Vācu Valodu pārmācījies, kā izskatās pēc Tendences rakstīt Lietvārdus ar lielajiem Burtiem :D
0
^^^ Nav šai izlasei ne vainas, jauni džeki, acis deg, grib sevi pierādīt. Nākamajā vai aiznākamajā EČ jau varēs mēģināt kaut ko nopietnu parādīt.
+3
ujjjjj kā man, šī spēle riebjās :D
bet nu , katram savs :D
+1
Basī iespējami TĀDI varianti .. piem 1min pirms beigām -10 un čalis 35s iemet 13p un izvelk uzvaru:

www.youtube.com/watch?v=nfurCV1FDpM...
0
Basketbols sūkā. :blowjob:
+1
Tieši tādi varianti padara sportu interesantu.
+6
eu, bušs, izbeidz :šitos: :D
0
Es labāk skatos, kas notiek sports.betfair.com/ :P
+3
basis?

:genoch: :ignore:
+1
Jūs visi saspiedušies esiet ar tiem koliem? :D
p.s. bet spēle šovakar interesanta
+1
Slikti ieradumi pielīp ātri...
-2
Om, musu basketbolisti spele vel sliktak, ka hokejisti, naais, naais.
+2
Da labi, no šitās junioru izlases jau neviens arī lielus brīnumus negaidīja - patiesībā daudzi prognozēja, ka kāsīs visiem ar -30. Tā kā iet labāk, nekā gaidīts.
+1
Katru gadu eksperimentē un eksperimentē. Cik var? :-)
Ja šis kodols pēc gadiem 3-4 plosīsies eiropā, tad labi. Lai tagad gūst pieredzi...
0
pie pakaļas visi bumbu trenkātāji
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas