Karodziņš uz pleca
0
Varbūt kāds var pateikt, kur vai arī kas var uzšūt Latvijas karodziņu uz pleca ādas jakai.
Protams, gribās lai ir izturīgs, ātri neizbalē, nu kaut kā tā.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nopērc karodziņu, un uzšuj pats
vai arī pielīmē .
0
Kaut cik šūt es jau māku. Bet nu gribās, lai ir smuki piešūts, lai neirst malas vai vēl velns sazin kas. Un kur tādu karodziņu vispār var nopirkt?
0
armijas veikalos pameklē ...
+2
Randomā. Vismaz kādu laiku atpakaļ bija.
+2
Randoms, Zommers, Patriots, tunelī virzienā no Satiksmes ministrijas uz Stacijas laukumu, kur visādi fīreratribūti un JUra lentas komplektā var nopirkt, arī Kara muzejā, pirmajā stāvā pie informācijasstenda var dabūt. Sliktākajā gadienā vari savu pakaļu ievilkt kādā Vecrīgas suvenīru bodīte, tur ar pa laikam ir...!
+2
Veikals "Bunkurs 13", Čaka iela 51, biju tur šodien iegriezies, pieejami vairāki varianti.
0
Par piešūšanu var jautāt šūšanas kantoros, kas ar ādas apģērbu šūšanu/remontu nodarbojas vai arī ar ādas izstrādājumu remontu/izgatavošanu.
+6
Piešūšanas un apģērbu remonta darbnīca SIA «Vecmutere».
0
Ja tikai omei būs spēka adatu cauri ādenes piedurknei izbakstīt. :)
+2
Nu vai zini , es saprastu - kur var nopirkt kaut ko specifisku , ko netirgo tirdz.centros , bet piešūt uzšuvi... Tak aizej pie kurpnieka un viņš tev uzšūs kā štiks. Pašam ādenēm šuve sapisās , aizgāju pie kurpnieka un pa latu man satamborēja pa pāris minūtēm tā, ka otreiz vairs plīst negribēs.
0
28 septembrī — karodziņu būšanas uz pleca utt: www.studentnet.lv/studejam/article.ph...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas