SB intresē head
-16
Lieta ļot svarīga, kā noturētu LV rock metal utt. skaņu ir šerpi jādopmā ko nu mēs gribam redzēt uz skatuves un kas ir pieprasīts dažkārt liekas ka šajā portālā vazājas kristīgi savas lietas ideologi ,kam tīk tikai sava vārguma mūzika. Esmu SB organizeir un domāju par head uz SB patiktu ja jus nosauktu kas, mani pētijumi ir dirsnesakarīgi, jo AC DC ir viennozīmīgi bet menedzer limenis tāds nu nau, ko vajag
ko saka par teiksim sistem of a D?
šogad skyforger tika galā, tišām labs sniegums,un beidzat klausīties disku, braucat uz konci jo skaji ir koncertgrupa,ja kāds zin ko vēl LV tik labu dodiet ziņu
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
...job
+3
^ teksts kaut kā neparsējas. Varbūt man FF nepareizs kodējums? Uz IE tas pats.
0
Izlasot tēmu radās šis jautājums: www.youtube.com/watch?v=00FzvThDgik...
+16
"mani pētijumi ir dirsnesakarīgi" - tā laikam var gan teikt...
+5
Pirmo reizi izlasot tekstu, biju diezgan pārliecināts, ka tas rakstīts aborigēnu valodā un tulkots ar google translate palīdzību.
0
...the fuck? O_o
0
Pirmais atšīfrējums - SB visticamāk nozīmē sutas balss. Pārējais man vēl joprojām ir miglā tīts.
0
Segfault at truemetal address 0x1E10B, process: lexical tokenizer, main thread: language parser
+2
bobij Tu?
0
ā, nē, sorry. bet teksts parastam mirstīgam nelasās :(
+7
Es iedomājos, ka apmēram šādas varētu būt cilvēka runas spējas pēc 2 gadu konsekventas benzīna/šķīdinātāju ostīšanas un līmes ēšanas.
+2
man ar pēdējā laikā panesies prikols sākt teikumu ar mazo burtu, bet vismaz punktus lieku teikuma beigās ...
+3
kārtējais mudaks, bļe.
+4
Varbūt tas ir Alūksnes dialekts vienkārši…? Kurzemnieku sacīto jau rīdziniekiem ar tikpat grūti saprast, kā šito Gwildora tekstu.

Ja atbilde no visas tiesas — tad varbūt būtu interesanti, ja ierastos kāda poļu blice nākamgad par hedlaineriem…? Piemēram, Decapitated, vai kaut ko uz to pusi?
+1
Ne, decapitated vairs nevajag, jo vairs nav tas..
+5
Decapitated! Ļoti godprātīgi — pašam sevi neslavēt! Cepuri nost! ;)
0
Despera ieteikums īstenībā arī būtu labs: Yob! :D
0
he, he :)
-2
Decapitated vairs nerullē, tas gan
+8
Seivx gwildor

Es SB šerpi ka menedzer of SB iesak par head nehmen sich ein bigbandu moonsorrow or moonspell vai cryptic wintermoon

tā mes paceļ tišam konci diskā LV un EE

full moon ruļavoj, jēāāh

0
;( forever alone :(((((((
+1
ā, tāds nosacījums, ka nākamgad hedlainerim jābūt tādam, kas obligāti sākas ar Moon- vai beidzas ar -moon? :D

Spriežot pēc šitiem cūkkārpu tekstiņiem, Gwildoram šovakar bijusi visai cieša draudzība ar to, ko angliski dēvē par «moonshine» ;)
+3
Uz SB suldge crowrbar on njuorlean organaizerer butu au!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas