Inner Fear - First Born Fear 2o12
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
haha ha

darkport.org/2012/01/inner-fear-...

ar pašcieņu viss kārtībā, cik tur 5 LR iedzīvotāji kapitulē 1 Čehijā dzimušajam, skatoties pēc izpildītāju izcelsmes valsts :D:D
0
Kaut kā dīvaini tu skaiti. Man sanāk 3:3 - Martus, Asho, Khopec - CZ; abi Serjožas un Vic Anselmo - LV.
+1
+1
Tai pirmajā postā minētajā linkā vēl bija pieminēts Ashok no Root uz ģitāras, tāpēc man iznāca 3:3. Da pajāt. Pat ja būtu 1:5, tik un tā jāskatās, kurš ir tas galvenais grupā. Ja, teiksim, Šuldiners savulaik būtu piepulcējis trīs latvju bāleliņus, vai tāpēc Death kļūtu pat LV grupu?
+1
pārējie 3 izmet Levitu no Remains un pievienojas savam patiesajam garīgajam līderim.
0
Vai kāds ir gatavs izteikties recenzijas garumā par šo albumu?
+4
Žāāāvs.

0
nebiju iedziļinājies, kaut kādu iemeslu dēļ biju nospriedis, ka visi ir no šejienes izņemot to bundzinieku, tāpēc likās dīvaini, ka izcelsmes valsts ir Čehija. Bet jebkurā gadījumā ir tik ģeniāls izgudrojums kā komats "Czech, Latvia" izskatās kudi interesantāk.
+5
Man škist, ka priekš tāda sastāva šaušalīgi garlicīgs izpildijums, bija ellīgi grūti izvilkt līdz albuma beigām.
+1
Paklausījos vienu dziesmu, baisi atsita Kreidļ Ov Fiļķ.
-3
Nu beidziet, ļautiņi! Šitais sastāvs tak skaitās pilnīgi zem «supergrupas» kategorijas!
0
Bet tas diemzheel nedod garantiju,ka visi klausoties mirs no kaifa...
+3
Kādā ziņā tad supergrupa tur sanāk? Vesels viens dalībnieks, kas saistīts ar kādu plaši pazīstamu bandu.
-3
^ kurš tad no visiem tas būtu, pēc tavas mērauklas? :D
0
Buņģieris, ptortams.
+1
Ja vērtē pēc pazīstamības, tad — protams — buņģieris. Ja vērtē pēc muzikālajām spējām, tad visi pārējie arī ir augsta līmeņa profesionāļi. (Kaut gan tas nenozīmē, ka albums būtu nez cik ūberkruts iznācis.) Tā kā laikam būs jāuzcep kārtīga recenzija.

Vispār gan mans viedoklis par šo Inner Fear projektu nebūs īpaši objektīvs, jo Dark Domination vēsturē kaut kad ļoti sen (tad es vēl nespēlēju) ir bijis arī kautiņš Lietuvā ar vienu no tiem Sergejiem. Trīsreiz variet minēt, kurš tieši Sergejs tas bija, jo kautiņa tēmas bija: (A) kura grupa uzskatāma par vispagrīdnieciskāko; (B) valsts valoda jāprot pat tad, ja tu esi krievs, un ar Latvijas publiku būtu tā kā jārunā valsts valodā…
+5
Terminu "supergrupa" jau parasti attiecina uz grupām, kuru sastāvā savākušies pazīstami mūziķi, un ar profesionalitāti tam maz sakara.
+1
^^ lielākoties jau visas grupas ar publiku sarunājas valsts valodā, jautājums tikai, kuras valsts.
0
Tā kā neviens cits negribēja izrakstīties par jamo albumu, nācās pašam. Beigās labi vien bija! ;) karametals.lv/zinas/inner-fear-fi...
0
Video no mēģinājumu telpas ar ieskatu basa līnijās.

www.youtube.com/watch?feature=playe...
0
V prodeji je limitovaný počet CD Inner Fear - First Born Fear! CD obsahuje 12 songů, tedy o 2 songy víc jak verze přístupná volně na internetu, má nový mastering a je podepsané všemi členy kapely. Cena je 250,- Kč, včetně dobírky (270,- Kč vč. poštovného platbou přes Paypal). CD si můžete objednat na tomto emailu: firstbornfear@seznam.cz

You can order a limited CD version of the Inner Fear album "First Born Fear" here: firstbornfear@seznam.cz ::: The CD version of the album contains 12 songs, brand new mastering and every CD is signed by all band members. You can also pay via Paypal using the same email address firstbornfear@seznam.cz ::: Price including the postage is: 11€, $14, £9, 270,- Kč
+1
Metālstōrms ielicis šos balsošanā pie «labākā gotiskā metāla» nominācijas. Balsojam!

www.metalstorm.net/awards/categories.p...

Pašlaik tikai 400 balsis nodotas pavisam, tā kā ir cerības!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas