Cries Rent The Air meklē bundzenieku!
-6
Tātad spēlējam melodisku metalkoru.
Meklējam prasmīgu bundzinieku, kas prot labi apieties ar kardanu.
Ir pietiekams daudzums sarakstīta materiāla, bet ņemsim vērā arī Tavu viedokli un idejas.

PATS GALVENAIS, LAI TEV IR VĒLME SPĒLĒT UN CENSTIES UN LAI TEV PATĪK TAS, KO KOPĀ SPĒLĒSIM!!!

noklausīties vari šeit - www.draugiem.lv/crta/
interesentiem varam arī nosūtīt gp formāta tabus, lai būtu vairāk saprašanas, ko spēlēsim un pēc kā vēlamies skanēt.

varat sakontaktēt mūs rakstot man uz dr.lv - www.draugiem.lv/user/1400035/...
vai arī uz epastu - amd0@inbox.lv

Cheerz!!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ļoti cienu visus jaunos mūziķus, kas laužas cauri iesākšanas grūtībām, iegulda lielu laiku dziesmu rakstīšanā un spēles tehniskās prasmes pilnveidošanā… Bet kas noticis ar spējām izdomāt nosaukumus??? Vispirms — Kiss of the Dolls un The Bloody Dolphin, tagad — Cries Rent the Air?
+15
^ Veci tas tacu ir metalcors, nosaukumam ir jabut tikpat tizlam ka muzikai.
+5
Mūsdienās nosaukumus nemaz nevajag izdomāt: www.reddit.com/r/funny/comments/lp...
0
^^ tas tā ir, bet The Bloody Dolphin nav jau nekāds jaunums - pirms padsmit gadiem jau bija The Blood Divine, The BloodRed Throne utt.
+1
^ nu pag, The Blood Divine, Blood Red Throne utml. tomēr ir gluži normāli nosaukumi jēgas ziņā - Dievišķās Asinis, Asinssārtais Tronis - atšķirībā no Asiņainā Delfīna (vai arī Sasodītā Delfīna). Cries Rent the Air izklausās peč samērā tipiska metālkōra nosaukuma. Nu uz Kiss of the Dolls decapitatded teiktais stabili ir attiecināms.
0
ich kent rent teh brezent >:)
0
Bet pēc thetrve linkā atrodamās metodes man grupas nosaukums itin sakarīgs trāpījās - Winner Take Nothing (E. Hemingveja stāstu krājums), albuma nosaukums - "Vote Early and Vote Often"(Al Kapones citāts). Varētu būt kāda hc blice. Vāka bildei gan trāpījās neiederīga Bavārijas lauku peizāža ar baznīcu.
0
Heh, man nosaukums - Sørenga (rajons Oslo laikam), albūma nosaukums "Mediocrity pays to genius" (Fulton J. Sheen, nez kas as tāds) un vāka bildei kkāds oduvančiks www.flickr.com/photos/polotaro/671... :D
+1
hahaha:

Vyacheslav Serdyuk - spring is in my heart
www.flickr.com/photos/jmackaill/66...

varētu būt modernais šlāgeris :D
0
Nu nemaz nav slikti.
HMS Norwich - Drive Away Hunger - www.flickr.com/photos/mstudiofoto/...
+1
tas noteikti ir kaut kāds postroks

imgur.com/DN4PX
+1
Mackay Estate Dairyman's Cottage - Things growing in the ground.
www.flickr.com/photos/thunderedcat...
0
Atgādināja Anathema - A fine day to exit :D upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/...
+3
Aj , te laikam nekāda detuha nesanāks

imgur.com/UOHEP
0
Ha, ha - trū Country !
+2
Arcon - Our antagonist is our helper www.flickr.com/photos/mediotuerto/...
bišķi velk uz bleķa pusi :D
+2
^ Absolūti normāli, un albuma vāks arī der — būs kaut kāds Ulver-veidīgais! :D
-10
ja cilvēkiem ir grūtības izprast svešvalodas vārdus un to, ka tiem mēdz būt vairākas nozīmes - ok, tā nav mana problēma.
un tas ir diezgan tipisks nosaukums žanrā.

un galu galā meklējam bundzinieku nevis vēlamies uzzināt ko kāds domā par nosaukumu. ;)
+8
ōpīt, ne tajā lapā ieliki sludekli — pats vainīgs!

Ja nopietni — tas, ka te notiek diršana, nenozīmē to, ka dirsēji nevēl panākumus tavam projektam. Patiesībā tas pat palīdz noturēt tēmu topā, kamēr kāds sitējs atradīsies (vai kāds pārsūtīs info pazīstamajiem bunģieriem — moška kāds grib pagrabināt arī pie jums).
+2
^^ cik saprotu, nosaukums ir ''Bļāvieni Tricināja Gaisu''. No sērijas: ''Eu, Janka, kāds bija Bļavieni Tricināja Gaisu koncis?'' "Nu, tāds arī bija ..."
0
^ man gan sanāk - "Raudieni izīrē gaisu" :)
0
^ "rent" viena no nozīmēm ir plēst utml.
0
www.flickr.com/photos/kayodeok/671...
ar grupas nosaukumu De Vlaamse Pijl un albuma nosaukumu "To do just the opposite is also a form of imitation." kas esot Georg Christoph Lichtenberg (1742 - 1799) citāts.
speciālisti nosakiet stilu, manuprāt samērā gaumīgi :D
+2
^ totāls hipsterisms - velobrauciens, imitācija, un bilde ar attiecīga :D
+1
jā, mani arī iepriecināja tas, ka abās vietās sakrita kaut kas saistībā ar riteņiem. tikai man nav nemazākās nojēgas kādu mūziku klausās hipsteri, līdz tam mēs ar deathperu vēl netikām :D
0
Šis bija kārtīgs hipsteru pasāciens :)

melnapiektdiena.lv/events/07012012...
0
Hmmm... Vāciņa noformējums un nosaukums varētu būt kaut kas uz gotiku, bet nosaukums?

Lua - [always] clearer than the windshield

www.flickr.com/photos/gracethescen...
0
Tas bij domāts - grupas nosaukums...
+1
Ulla:

30 Seconds To Mars - Kings and Queens
www.youtube.com/watch?v=hTMrlHHVx8A...

Pēc tās metodes pārsvarā visādi hipsterroki un postkoki ģenerējas. Nu vēl avantgardiskie
+2
^Neviens sevi cienošs hipsteris tik pazīstamas grupas neklausās. Jeb saka, ka klausījies kādreiz agrāk, kad vēl gandrīz neviens par tādiem nezināja, bet tagad jau sellout utt.
0
Nedomāju, ka to saka tikai hipsteri :D
No sērijas "nu tas jaunais jau ir baigi nopulēts, bet tas pirmais, tas pirmais pagrabā ierakstītais ultra true gan ir baigi labais"
+1
Protams, tr00 kvlt mtāla elitisti jau saka to pašu. Nē nu pietiekami bieži jau tā arī ir (gan tas, ka tikai dēmučus klausās, gan tas, ka pārpopsojas laika gaitā).
+1
jā, lieliski iederas De Vlaamse Pijl konceptā ar riteni uz albuma vāka un riteņi videoklipā. es sāku kaut ko saprast. Dainīt, tu tak arī brauc ar riteni.... nāksi manā grupā spēlēt? :D
+3
Es jau esmu Neona bandā SQUIRTING SQUADE par buņģieri aizrunāts
0
nu un, visi buņģieri vairākās grupās spēlē. tas ir tikai normāli LV, nepaliec nu lepns
0
Bet tavā grupā droši vien Deathblow pie mikrofona ķērks - manas ausis to nespēj turēt ...
+2
nu nezinu gan, no viņa švaks hipsters sanāks, ne viņam twitterī konts, ne ritenis :(
+3
KOA? Kad tad es tevi par buņģieri pieņēmu? Ko es vēl esmu pieņēmis? Kāds tad vispār tagad ir sastāvs?
0
Šitā, Neonz, vēl izlasīsi trūmetālā, ka esi ar savu grupu uzvarējis Wacken Metal Battle, un ka jākravā čehols uz braukšanu! :D
0
^^ KĀ KAD ? W:O:A, protams !
+1
bla, arodbiedrībai pasūdzēšos - ar pimpi bungas klapēt ir smags un atbildīgs darbs ....
0
Huj dubovij — 300 bpm?
+2
Šitas jau Viljamu Murderface pārspēj. :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas