Rammstein akustiski - 21.01.; 15:00; k.c. Iļģuciems
+1
www.easyget.lv/muzika/read/44079/...

"Pašmāju topošie mūziķi un jau atzīti jaunie talanti apvienojušies kopīgā projektā, lai klausītājiem sniegtu citu skatījumu populārās vācu rokgrupas Rammstein nošu partitūras muzikālajā lasījumā. Koncerts notiks sestdien, 21. janvārī, plkst. 15.00 Rīgas kultūras centrā "Iļģuciems", Lidoņu ielā 27, informē Ilona Brūvere."

iesaku izlasīt arī komentārus, ge ge.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
pēc tam vēl būs Ģertrūdes ielas teātrī, bet man šķiet, ka interesantāk ir uz Garu ciemu aizbraukt. jūtūbes linki bija iepriekšējā tēmā par šī projekta eksistenci, šis vairāk kā atgādinājums, ka tas ir rīt.
+2
Tas raksts ir izcili bezsakarīgs - sajaukt albuma nosaukumu ar ''Motor music'' leiblu ...

Un vēl: ''pēc dažiem neveiksmīgiem dziesmu tekstiem angļu valodā grupa nolēma muzicēt tikai vāciski ''
WTF ? Angliski šiem ir ''Angel'' un ''You Hate'' (japošku bonusi ''Sehnsucht'') un ''Stripped'' - nekas tur neveiksmīgs nav. Bonusi un kovers ...
0
"Tas raksts ir izcili bezsakarīgs - sajaukt albuma nosaukumu ar ''Motor music'' leiblu ..."

es zinu, es tak jau esmu tur to visu komentējis, ka viņi ir lohi. (mans original niks ir Runcis Renārs, ja nu nezini ;) )
0
jap, angliski arī viņi nekad īpaši nav mēģinājuši dziedāt, turklāt "Stripped" bija diezgan veiksmīga, ja pareizi atceros.
0
^^ lasīju jau, lasīju
+1
Pussy jau ar bija bišķi denglish :)
0
jā, es jau ar šodien lasīju, ka vistrakākie dzīvnieku plosītāji ir DEICIDE, kur bentons uz skatuves jērus plosot un teksti pārsvarā esot par dzīvnieku upurēšanām. jobanie kropļi, ko var izdomāt...
0
Info papildinājums, koncerti notiks:
21.janvārī plkst. 15 Iļģuciema Kultūras namā, 25.janvārī plkst. 18.30 LELB Jauniešu centrā, 31.janvārī plkst. 19 Lielajā ģildē un 2.februārī plkst. 18 Ģertrūdes ielas teātrī.

Es laikam uz Lielo ģildi.

Te vairāk: www.diena.lv/kd/muzika/klasisks-...
0
Nu, kāds bija aizgājis paklausīties? Ļoti interesē iespaidi.
+4
jā, biju, bet atpakaļceļā aizbraucu ar 13. autobusu uz Babīti (jo tēvs teica, ka ar to autobusu būs ātrāk, bet viņš tur nemaz nebrauca centra virzienā) pakāsu pusotru stundu un tagad esmu pārāk sagruzīts, lai uzreiz stāstītu. tad man vēl kaut ko nenormāli brauca par manu stulbumu virsū viens tēvs, kura sīkais brēca laikā, kad uz klavierēm spēlēja "Mutter" un es viņam pilnā nopietnībā teicu, ka baigi labi saiet kopā ar dziesmas tematiku (un tur sākumā arī ir bērnu raudas). kad gaju ārā, viņš teica J.Jančevskim, kas spēlēja klavieres, ka baigi labais gabals, tikai acīmredzot neko par to nezināja, jo sāka uz mani gruzīt, ka es kaut ko ironizēju, kamēr viņa bērns ir slims. es teicu, ka neko neironizēju un tas vienkārši labi iederējās dziesmā, protams, slikti, ka bērns slims. uz ko viņš sāka vēl agresīvāk braukt man virsū, ka ja man nav bērnu, es neko nesaprotu, ka esmu izaudzis re kāds liels, bet vispār neko nerubīju. šie zīmīgākie mirkļi.
+3
bet vispār par konci - tās, kas bija džeza isntrumentālās versijas - tās man ne īpaši cepīja, jo laikam nepatīk džezs, un Seemann tur vispār īsti nevarēja atpazīt. Mutter uz klavierēm ir tiešām epic. kora dziedājumi bija daudzi lieliski, sevišķi patika "Rosenrot". Tulkotās dziesmas bija forši, bija arī iztulkots arī "Jūrnieks", kas arī tika izpildīts kopā ar stīgu kvartetu un dziedāja latviski meitene ar baigi labu balsi tā, ka saprast varēja. kaut ko arī pafilmēju, vēlāk ielikšu. uzsvars, manuprāt, bija uz kora dziedājumiem, kas arī bija izdevušies, sevišķi patika distortētu ģitāru atveidojums ar balsi. katrā ziņā par pašu pasākumu jau prieks, ir vērts aiziet.
+2
kaut kas no jau ielādētajiem (man video ir milzīgi, ilgi lādējas augšā)

Rosenrot :
www.youtube.com/watch?v=oxIfyIy7svM...

Mehr (latviski) :
www.youtube.com/watch?v=qeh8JfPjw3Q...

Mutter epizode ar iepriekš minēto raudāšanu :
www.youtube.com/watch?v=LvjISJ4yk3g...
-5
Varēji tak pielabot žokli tam lecīgajam tēvam. Kas cits sunim asti cels...
0
bļaģ, Opera, suka nosprGA, Kmēr drukāju ...
+1
jebal

Kā jau Runcis teica, galvenā problēma bija, ka daudzas dziesmas bija noarenžētas līdz nepazīšanai - tā jau 1/3 pēc nosaukumiem nezināju pluss aranžējumi ... Piem. Seeman džeza versijā tik basa līnijas bija atpazīstamas. Muter klavierkovers spārdīja - sevišķi, kad tas sīcis sāka bļaut pie beigām :D Mūterrrr

Vislabākās bija kora partijas ... viena no aražētajām gan jau Van Canto ir klausījusie :)

Vokāliem pusē gadījuma vāciskā niknuma pietrūka, bet otrajā pusē tas tika kompensēts ar iespaidīgu vokālo varējumu.

Kopumā, ļoti pozitīvi iespaidi. Iesaku aiziet uz nākamjiem končoem.
0
Bet koru versijas zvetēja !
0
spriežot pēc viģika - korīc tiešām smuki nooranžots
0
Droši vien klātienē, bišķi zem grādiem, būtu normāli aizgājis, tomēr, paskatoties tos video, emocijas diezgan tuvu nullei. "Mehr" latviskojums pat drusku kaitināja. Nē nu izpildījums jau solīds.

BoD - vai tu esi dizrdējis arī kādu citu a capella ansambembeli bez Van Canto (un, iepsējams, Cosmos)? Just asking.
0
Seemann džeza versija (atpazīt nedaudz var sākuma basa līniju) :
www.youtube.com/watch?v=XsCDGc-8TeM...

Seemann latviski kopā ar stīgu kvartetu (divos viģikos, jo beidzās tieši kartē vieta) :
www.youtube.com/watch?v=kVtC1CwvRoY...
www.youtube.com/watch?v=99IxvR7U3-k...

Stein um Stein - kas bija arī pēdējā, šī man likās tiešām laba :
www.youtube.com/watch?v=yTznLF8Ifwg...

vēlams uzlikt HD rezolūciju ;)
0
^^ neesmu. Moš tās akapella bandas visas vienādi bliež, bet ar Cosmos tur bija nulle asociāciju.
0
Nebliež jau gan vienādi, bet kaut kā aplami izmantot Van Canto par vienīgo references punktu.
0
Cita nav.

Iesaki kādas blices salīdzinājumam.
+1
Lielākoties jau gan ar smago mūziku a kapellisti nekrāmējas, tomēr to skanējumu ar balsi atdarināt ir visai pagrūti, maigi izsakoties. Tāds Dokaka bija, kas kādu smagāku gabalu mēdza taisīt, bet viņš gan solo visu ierakstīja, cik zinu. Vairāk jau gan tāds prikolists.

Dokaka - The Trooper
youtu.be/CFRJswNzuaY...

Tad ir tādi akadēmiskāki, piemēram šie:

King's Singers - uvertīra no Rosīni "Seviļas Bārddziņa"
youtu.be/SrXJnMvg9uI...

Šiem repertuārs diezgan dažāds
Swingle Singers - "Mission Impossible" tēma
youtu.be/FREDLjozEk8...

Šie biš vairāk uz džeza pusi:
The Real Group - A Capella in Acapulco
youtu.be/DSgBe-S5C6g...

Bet nu diezgan jau "na ļubiķeļa" tāds muzons ir. Uz The Real Group un King's singers koncertiem es pat esmu bijis, kad šie Latvijā uzstājās.
0
Dakaka uz to pusi ir. Ja nemaldos ''Stein Um Stein'' tas bija - visai labi niknās skaņas nomauca - tā pasmagi.
www.youtube.com/watch?v=ARlKQhLcMo0...
0
^ pēdējā bija Stein um Stein, man tak reku video arī ir ielikts
0
Ā, sajaucu, bija pirms tam un to tu nefilmēji
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BladeOfDarkness
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas