Cik erudīts esi?
+2
Interesanta muzikāla spēlīte, kur jāatmin dziesmas izpildītājs un nosaukums. Pārbaudīt savu erudīciju metāla žanrā (un ne tikai) vari šeit:
en.massivemusicquiz.com/games
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nuuuuuu - parak liels kjiselis tur ir :)
0
Izpildītāju jau var vēl atminēt, bet dziesmu - tur jau profa līmenim jābūt...
0
Aj zb , tikai Anthrax un Behemoth spēju saprast , visādi brutality , hujality skan , tādus pat nav sanācis dzirdēt.
+1
ugadaj melodiju, vaļģis peļšš, tvoju!!! kurš vēl to atceras?
0
V pizdu. No 4 dziesmām, tik vienai varēju izpildītāju pateikt. ( rock/metal sadaļā)
+1
Pārāk uz Desu spiež - powera un hevīša praktiski nav, bet šo to atminēt jau var. Vispār, visai amerikanizēts tas pasākums.
+2
bet reizēm var uzraut - sevišķi, ja vairāki trūmetālisti novācas ;)
+1
vienu reizi pāris tik atminēju, otrā reizē bišķi vairāk. Popa un hitu sadaļā gāja daudz labāk :D
0
nu, var izmantot kā savdarbīgu 30 sekunžu + paužu radio un pēc tam apskatīt kas tas ir. popa un hitu sadaļā arī man gāja labāk.
0
būs jāpamēģina popa sadaļa :) Metāla sadaļā labākais sasniegums bija +5
0
^ man laikam arī otrā reizē bija tāds. Kādā no popa sadaļām, šķiet, bija virs 20.
0
Tas konkurss tāds dīvains. Neviens Rietumukrainas NSBM gabals, nekā no drone… Nu kur tas der!!!
0
Bet tas rezultāts atkarīgs no citiem - ja kāds baigais cirtējs gadās, kurš daudz ko atmin, bet tu ne, tad tev mīnusi tik krājas. Ja pirmais atmin ar kāds bonuss bija. Ja esi vienīgais spēlētājs, tad uzreiz vairāk punktu vari savākt.
+1
P.S.

''mSPW, vakar, plkst. 22:58
Aj zb , tikai Anthrax un Behemoth spēju saprast , visādi brutality , hujality skan , tādus pat nav sanācis dzirdēt.''

Brytality debijnieku silti iesaku - www.metal-archives.com/bands/Brutality/508...
0
Oi, Brutality - Screams of Anguish ir sasodīti lielisks.

Bet par tiem punktiem gan tā vis nebija. Nost ņēma par neuzminēšanu jebkurā gadījumā, savukārt par uzminēšanu bija tādi varianti: par izpildītāju vien, vai par dziesmu vien - viens punkts, par abiem - 2, ja vismaz 2 pēc kārtas atmin, tad nāk bonus punkts (laikam, jo vairāk pēc kārtas atmin, jo vairāk bonus punktus var savākt, man vairāk par 2 bonusā negadījās) un vēl bonus punktus dod par ātru atminēšanu; te gan īsti nezinu, vai jābūt ātrākam par citiem, vai noteiktā laikā jāiekļaujas.
0
es piefiksēju, ka, ja neviens neatmin, tad punktu nost neņem
0
Rock kategorijā sanāk krutāk kā Metal. Mēģināju 2x piereģistrēties, bet tas saits viņiem gļuko, nevar aktivizēt kontu. Sanāk visi mani nr.1 kausiņi pa tukšo nekam aiziet laikam.
0
ir tas saits gļukains - es ar nevarēju aktivizēt kontu un šancē Facebook nobloķēts, tāpēc caur to ar nesanāk. Var tik kā viesis maukt. Turklāt vakar šiem vēl nets gļukoja
0
Nav starpības, caur Facebook reģistrējoties pēc tam tā pati visa e-pasta aktivizācija, kas nestrādā.
0
ā, nuja
0
piereģistrēties man gan kaut kā sanāca - reģistrējos caur Chrome, bet aktivējos FF :)

bet nu es visērtākā sajutos 90's
0
Tev tad kaut kā paveicās laikam, man ar Firefox arī neko neizdodas aktivizēt. "Unable to activate the account. Please check or enter manually." (arī ja vada manuāli)
0
ā, es laikam izcirtu - vainu tā aktivizācija nax nav vajadzīga, vai arī tas paziņojums gļukaini parādās - man 2 naktī bija atsūtīts, ka GOLD acount vinnēts (uz 7 dienām). Mēģināju ielogoties - paroli neņēma, bet uz manu Facebook norādīto e-pastu izsūtīja jaunu paroli un ielogojos
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas