Burzum...
+2
... gaidāms jauns alboms:

www.burzum.org/eng/news.shtml...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+4
^šitā nebiedē " Burzum..." man jau apskrējās, ka kādu baznīcu nodedzinājis vai plāno koncerttūri pa Latvijas kultūras namiem
+4
Jāuzaicina Vargs uz kādu Metalurģijas pasākumu. :)
0
Cik esmu palasījis pēdējā laika intervijas, viņa atbilde uz tādu uzaicinājumu varētu būt šāda - www.burzum.org/eng/gallery10.php?i... .
+1
Mēs viņam pāris aliņus uzliksim.
+16
Dear Varg,

please attend our gathering at 13/05/2012.
Also, please don't kill us. You won't like Latvian prisons.

Sincerely,

some Latvian dudes.
+6
P.S. Also, please take into consideration, that we mainly have churches made of concrete and rocks over here, so they will be hard to burn down when you feel the urge to do so. Please bring your own burnable church for this ocassion.
0
Es viņam speciāli varu parādīt ne vienu vien koka baznīcu, vien būs patālāk no tās dropes vietas
0
Sarkandaugavā ir koka baznīca, sk. wikimapia.org/35596/lv/Kristus-Ap...

Bolderājā arī ir: www.panoramio.com/photo/11047084...

Gan jau vēl kāda tepat Rīgā atradīsies.
0
Tepat Jēzusbaznīcas ielā ir ... vet Vargs jau vislaik noliedz baznīcu svilināšanu
0
Tak tā , kas blakus centrāltirgum, vai tad arī nebija koka ?
0
^ Tā jau arī ir Bleida pieminētā Jēzusbaznīca.
+8
Varg, tu?

www.apollo.lv/portal/news/article...

Kurš teic, ka mūŗa bazņeics ņedeg?
+3
Starp citu, Rīgas Jēzus baznīca ir lielākā koka baznīca vismaz Austrumeiropā, varbūt pat visā Eiropā. No koka ir arī Aleksandra Ņevska baznīca uz Brīvības ielas.
Varg, Varg, par ko mēs aizrunājāmies...
0
Jauns ta jauns, es nesaprotu tikai, vai te (TM) ir piefiksēts arī šis

From The Depths Of Darkness (sērčs neko neatrada)

Re: klab.lv/community/muzons/93...
0
^ who cares.
It's not burnzing.
+1
Atkal admins piedzēries?
0
burnzing tas ir tipa smieklīgi? zini, nav, jo nav saprotami
+1
Jā.
Vēl es skatos, ka tur kāds Burziņš spēlē koverīšus? Neko nesapratu, kāpēc burziņš, bet ne tusiņš? A kur muzons?
+7
+2
Stephen O)))Malley bija uztaisījis karikatūru par Burzum arī kaut kad: new.assets.thequietus.com/images/articles/454...
0
Hehe, šie labi. Ar kaķi un Gendalfu laikam visi jau redzējuši?
+2
^ Es nē. Laikam tāpēc, ka zinu, kas ir kaķis, bet HVZ kas ir Gendalfs.
+12
Gendalfs: i54.tinypic.com/14wfzma.jpg...
Kaķis: i40.tinypic.com/2i1owmw.jpg...

Atvainojos visiem, kas redzējuši. Riebjas atkārtoties.
+7
Kaķis rullē.
-4
+3
Noperc brilles.
0
www.metalhammer.co.uk/news/varg-vikernes-... tad jau varbūt tā tik tiešām ir patiesība
0
nekad isti nav patikusi, visu cienu Varg ko vins izdarija BM laba, bet muzika, tas ir it ka paravums vusa, vina gadi cietuma, it ka zens butu koma 20 gadus atgriezas un rada to pasu, ta pati ideja, labs black, bet man kaut ka neiet pie sirds
0
Ebajā vairs nebūs iespējams pārdot Luija Kašē albumus un citas lietas, kas saistītas ar Burzum.

www.metalsucks.net/2014/08/04/burzum-b...
0
Burzum krekliņi un apenītes tagad kļūs dāŗgākas, līdzīgi kā Rīgas šprotītes Krievijā. Ūūū jēēē.
+1
Labrit!
Man jau pirms 6-7 gadiem banoja Ebaja, kad tirgoju kautko, kur bija pieminers Burzum.
Tas jau nav nekas jauns, vnk atkal palicis aktuals.
0
Bet kaut kā nedaudz netaisnīgi - piemēram visādus Čārlza Mensona sūdeļus var tirgot..
+1
Izskatās, ka pašam Luijam tikmēr ir reālākas problēmas: Putina stingrās līnijas piekritēji izturas pret viņu, kā jau pret Vragu.

23.06.2014
Dear visitors, from 18 to 23 June 2014 the site was down accodring to the public prosecutor of Anuchinsky region of Primorsky Krai (Russian Federation) №27-2014 from 21.04.2014, because of distribution of "Речи Варга" (Russian edition of "Vargsmål"). At the moment, the work of the site is restored, the file of the book is physically removed from the server.

Interesanti ir tas, ka minētais prokurors strādā apgabalā, kurš atrodas pašos Sibīrijas Tālajos Austrumos — gandrīz pie Ziemeļkorejas robežas.
+8
Ebrajs zajeblā reāli. Tā i, ka nav konkurentu. Kārtējo reizi viņi pierāda, ka ir pidori.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas