Sepultura / 20.03 Mp
+12
Sepultura@MP 20.03
Biļetes iepriekšpārdošanā no 2. februāra "Biļešu Paradīze" tirdzniecības vietās un internetā: www.bilesuparadize.lv
www.sepultura.com/
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Vā, vā, vā — es tūlīt beigšu!!!
0
Pec "Arise" albuma un koncerta Riga 1992. gada man uz Sepulturas vairs nestav :)
0
tas afroamerikānis koncertos traki smaidīgs esot. bet nu diez vai šis varētu būt interesanti.
+2
50cent labāks.
0
Nu, Kairos man patīk, un A-Lex arī bija tīri ok.
+2
^ ja salīdzina ar 50cent ?
+1
Ja salīdzina ar 50cent, tad arī Žoržam Siksnam nav ne vainas.
0
^varu saderēt, ka apdirst apdirsīs visi, bet MP būs pilna - kaut vai atdot godu par Arise un Beneath the Remains laikiem
+1
Hm, spriežot pēc sepultura.tanlup.com/ , būs jāņem līdzi gana daudz rubuļi priekš mercha…

Pirmo Sepulturas koncertu Rīgā nesanāca ievērtēt (bija tad man kādi 11 gadiņi), bet otrais vēl tagad izsauc platu smaidu! Reti kur gadās redzēt tik dažādus fanus — sākot ar dāmām un kungiem biznesa apģērbā un lēkāšanai nepiemērotos (maigi izsakoties) apavos un beidzot ar padsmitgadīgiem jaunpievērstajiem, kam vēl mati nav paspējuši izaugt līdz pleciem. Un reti gadās tā, ka mūsu ziemeļnieciskajai publikai norauj jumtu jau otrajā dziesmā. Dereks Grīns kā frontmens ir harizmātisks un enerģisks, un bija par mūsu publikas atsaucību bija tik pozitīvi pārsteigts, ka neslēpa — attiecīgajā tūrē Latvijā bijusi vislabākā publika.
0
Ūū , jēē , somiņa ar Sepultura logo , ūū , jēē , iešļūcenes ar Sepultura logo. Psc , psc , kur tad bokserīši un stringi ar sepultura logo ?! Smieklīgi paliek. Grupa savu ir nesusi , nepārprotami , bet nu nav jau arī kaut kādi king of kings , lai šitā...
+1
baigi žēl ,ka tā ir otrdiena...man, kā ģimenes un darba cilvēkam, grūti atļauties tagad nedēļas vidū ņemt un noraut jumtu, tā labi dikti. Sepultura man ļoti patīk, un asociējas ar vecajiem, labajiem laikiem, bet tomēr bez Kavalerām tas vairs nav tas. Un speciāli ieplānot laiku uz šo konci laikam nebūs vērts.
Atceroties, kāds bija ugārs sapņu fabrikā 2007.vasarā uz sepulču, tas bija vnk pzdc :)
Uz šo konci jāiet ar kārtīgu rāvienu, laba tusona pēc. Vīkendā tas būtu ideāli.
+4
^atmazka
+3
Atmazka ne atmazka - varu saderēt, ka ja Sepuļi būtu tādā līmenī kā 90-to sākumā, tad prioritāšu saraksts būtu cits.

Tā jau normāla kaverbanda, kur sakritības pēc arī viens no oriģinālā sastāva iemaldījies.
0
Atdot godu tiem, kas ir uztaisījuši Arise un Beneath the remains, tikai par , bet tie, kas tur spēlē , tam ar pieminētajiem albjiem nav gandrīz nekā kopīga, atskaitot vienu grupas biedru un , protams, nosaukumu.
+2
Ja runājam par BtR un Arise, tad tomēr pašlaik grupā ir divi biedri, jebšu puse grupas, kam ar to ir sakars.
0
Bet tagadējam muzonam, gan, protams, maz kas ar tiem kopīgs. Cik nu tā bišku paklausījos Kairos gabalus jūtūbē, radās jautājums, vai kādam ir vajadzīgas divas "Sepulturas" (ar otru domājot Cavalera Conspiracy), kas abas spēlē apmērma vienu un to pašu, bet neviena neizklausās pēc vecās labās Sepulturas? Man vairāk patika tas traibāli industriālizētais gabals no tā Kairos - Strucutre Violence; varbūt viņiem būtu vērts iet vairāk tamlīdzīgā virzienā, jo nedomāju, ka Kisseram pietiek jaudas Cavaleru bračkas pārspēt, močījot to pašu, ko viņi.
+1
Nekadnekadnekad, bļe, vairs neklausīšos Sanfrancisko Simfoniskā Orķestra vai mūsu pašu LNSO ierakstus! Jo no tiem, kas tajos orķestros spēlēja dibināšanas laikā, neviens pats vairs tur mūsdienās nav palicis sastāvā! Kā vispār to var pieciest?!?!? Un kā Berlīnes Filharmoniķi uzdrīkstas šodien valkāt šo nosaukumu?!??!
+2
Vai arī piemēram Napalm Death. :)
Rīkle jau viņam laba, bet iet skatīties to lēkājošo nēģeri, kaut kā ne visai.
+1
It kā te vismaz katru nedēļu tāda līmeņa grupas brauktu. Bet mūsdienu Sepultura ir gluži laba grupa, ja vien negaida veco Sepulturu, kas tā, protams, nav, bet cover grupa jau nu gan ne tik.
+2
^^^ simfoniskie orķestri gan paši sev mūziku nesacer, tur jau tā sāls.
0
^ Bet reizēm aranžē gan. Un reizēm visa sāls ir akurāt aranžējumā. Bet tas ne par šo gadījumu ar Sepultura, tīri paļerkstēšanas pēc. :)
0
Ok, to gluži par aranžēšanu nesaukšu. Neprecīzi. Drīzāk par interpretēšanu :)
Viens un tas pats skaņdarbs dažādu diriģentu vadībā var skanēt 100 dažādos veidos, joprojām spēlējot tās pašas notis.
0
Savlaik metalmānijā sanāca ievilkties pagulēt pirms pēdējām bandām - tieši Sepkultūru spēlēja pēdējos gabalus, kuri par laimi bija tieši ''Arise'' un ''Beneath the Remains''. Pašas beigas gan sabojāja ar ''Rūc Lācīt Rūc'' - džampazefakas paraugdemonstrējums. Bet 2-3 dziesmu dēļ apmeklēt konci nav vērts, tāpēc nākamās divas iespējas mierīgu laidu garām un šī nebūs izņēmums. Cita lieta, ja uz Rīgu būtu braukuši Thrashfest tour ietvaros ar tādiem ''iesildītājiem'' kā Exodus, Destruction un Heathen ... sepultura.uol.com.br/2011/poster.png...
0
Toreiz Metālmānijā Sepkultūra tīri ok nogasīja, puse no seta bija no laikiem līdz Arise ieskaitot.
0
12 lati - dikti sakarīga cena. "Treknajā" 2007.g. laikam maksāja 15.
Nez, kas iesildīs :)
+1
^ Sacramental? :)
0
Nezinu... Neesmu Sepultura fans, bet iesu! Esmu nogribejies pec metala >:|
0
iepriekš nav sanācis, lai gan šī ir cita Sepultura, vienalga nav slikta, varu pievienoties iepriekšējam postam :iesu! Esmu nogribejies pec metala >:| , biļete jau kabatā.
+4
Sepultura koncertu Rīgā aizsāks trīs citas smagās grupas, ieskaitot Hatesphere un Bloodbound

Brazīliešu smagās mūzikas leģendu Sepultura koncertā, kas Rīgas klubā «Melnā Piektdiena» norisināsies jau 20. martā, uzstāsies arī trīs citas dažādu smagās mūzikas novirzienu grupas — Hatesphere, Bloodbound un Sawthis. Šīs trīs Latvijā uzstāsies pirmo reizi.

Pazīstamākā ir Dānijas Hatesphere, kas jau kopš 1998. gada spēlē mūziku, kāda parasti raksturīga ASV dienvidu štatu mūzikai — «thrash» metāla, stounerroka un t.s. «zaņķa» («sludge») sakausējums, kādai pēdējo gadu laikā radušies daudzi cienītāji arī Eiropā un Latvijā. Vidēji ik pa diviem gadiem Hatesphere spējusi izlaist jaunus ierakstus, savukārt dzīvie šovi viņiem nodrošinājuši atzinīgas recenzijas smagās mūzikas žurnālos — Hatesphere ir tūrējusi pat pa Ķīnu, kas smagajai mūzikai ir visai slēgta valsts. Sagaidāms, ka Hatesphere spēlēs dziesmas no sava jaunā albuma «The Great Bludgeoning».

Itāļi Sawthis ir visgrūtāk izprotamā grupa no trim, jo tā spēlē mūsdienīgu «metalcore», dziedot gan tīro vokālu, gan brutālo, bet vienlaikus savās dziesmās ievij Eiropas grupai ļoti netipiskus Vidējo Austrumu melodiju motīvus. Sawthis piedalīšanās Sepultura koncerttūrē ir lielā iespēja salīdzinoši jaunajai grupai, savukārt Latvijas klausītājiem šādu smago mūziku ar austrumnieciskiem motīviem dzirdēt ir reta izdevība.

Latvijā maz zināma ir arī Bloodbound, kura zviedriem raksturīgajā melodiskajā veidā spēlē ritmisku «heavy metal», taču šī grupa kopš 2004. gada jau paspējusi izlaist četrus albumus. Jaunākais — «Unholy Cross» — iznācis pagājušogad.

Koncerta hedlaineri — Sepultura spēlēs Rīgā jau trešo reizi, un Latvijas mūzikas vēsturē tā ir iegājusi ar faktu, ka savulaik bija pirmā pasaulslavenā grupa, kura jau 1992. gada pavasarī spēlēja Latvijā drīz pēc mūsu neatkarības atgūšanas. Pavisam Sepultura izlaidusi 12 studijas albumus, klausītāju un kritiķu citu par citu augstāk vērtētus, no kuriem jaunākais ir «Kairos» (grieķiski — «īstajā laikā»). Sepultura mūsdienās ir — Deriks Grīns (vokāls), Andreass Kissers (ģitāras/vokāls), Paulu Pintu Jr. (bass/vokāls) un jaunais bundzinieks Elojs Kasagrande. Biļetes pieejamas Biļešu Paradīzē: ej.uz/Sepultura

Sepultura — «Kairos» un «Ratamahatta» no Vakenas festivāla Vācijā
www.youtube.com/watch?v=g2oUgtNZV10...
www.youtube.com/watch?v=s_LIF7kZvPE...

Sawthis — «Act of Sorrow» www.youtube.com/watch?v=WPv1H-6VWeI...

Hatesphere — «Drinking with the King of the Dead»
www.youtube.com/watch?v=pMloHIEzP2o...

Bloodbound — «Seven Angels»
www.youtube.com/watch?v=dTaWCL9VPCY...

0
Ls14 par Bloodbound ir padārgi. Arī ar HateSphere bonusā
-2
Somijā ar viņiem Scar Symmetry būs, žēl, ka pie mums nav. Noteikti aizietu.
0
^^ izskatās, ka Kavaleru aiziešana Tevī ir atstājusi neglābjamu un neārstējamu brūci.

p.s. tie sawthis izskatās gana sakarīgi (nevajag no kores baidīties viņu sakarā), lai tā būtu vēl viena motivācija uz turieni aizslāt
-2
Gan Sepkultūra, gan Soulfly dzīvajā redzēti un neraisīju baigo vēlmi skatīt visu konci, kur nu vēlreiz redzēt.
0
"mincīts
, 31. janvārī, plkst. 19:41
tas afroamerikānis koncertos traki smaidīgs esot. bet nu diez vai šis varētu būt interesanti."

kas tu pilnīgs lohs? kas tur vispār varētu būt interesanti? kaut kāda jobana kavergrupa. huiņa.
+2
+12
^^
mincīts aizmirsa ielogoties zem cita profila, lai trollētu pašam sevi? :-)
+9
Varbūt aiz mincīša slēpjas arī duets tyros, :metal: un kapietis? Runcis - virinitājs?
+1
blin, a to es nevareju saprast, nahuj runča brauc sev pašam virsu, a šams te mauc ar n-ajiem profiliem. Tā, ir runč?
+5
Man gan šķiet, ka mincels gribēj vnk prikoloties. Bet nu jāpaskatās, kas tur darās >:)
+3
^^ nefolka skola :)
0
nu laikam būs jāaizčāpo

kāds nenojauš uzstāšanās secību ? un vai kozjols MP būs ? (šajā kontekstā atcerējos lūzeriskos apņu fabrikas menedžerus, kas palaida garām iespēju izcelt štukas 5 vienā vakarā tikai uz alcko :D )
-3
"
mincīts aizmirsa ielogoties zem cita profila, lai trollētu pašam sevi? :-) "

nē, man te nav neviena cita profila. runājiet par sepulturu, bla.
-3
vispār brīvs vakars, ja kāds uzsauks biļeti, moš pat aizietu (prikola pēc, nu, tipa,
Fauns - tā Sepultura taču huiņa
Runcis - jā, bet zini, 2012. redzēju dzīvajā, nu vienā vietā nemaz nebija tik sūdīgi...
...)
-4
fak juuu ool, fak zis world, fak evrising u stend fooor
0
visiem tāpat pofig par sepulturu, tagad tak mastadons... paga, viņi tajā miskastes metāla žanrā spēlē?
+2
^ Protams! Visi metāla žanri ir viena liela miskaste. Tucārs, šlāgeris, Eirovīzija — lūk, tā gan ir Māksla!
+1
nu kas to metālu vispār klausās es tiešām nezinu... kaut kādi slimiķi laikam. visus viņus uz psiheni. un atpišaties no nickelback, viņi ir daudz talantīgāki par kaut kādiem kanibālu līķiem!!!!!!!!
0
^ Tu aizmirsi pieminēt, ka kasetei otrā pusē ir Blink182 - tie man patīk labāk par tiem niknajiem Nickelback
0
nu nickelback biš pārāk smagas tās ģitāras uzlikuši jā, balstiņa gan tāda mīlīga
+1
^ es ar vislaik domā, nafig tās smagās ģitāras, būtu paņēmuši vieglās - no koka
0
nu nejau es par materiālu runāju :-DDDD dumiķis :-DD
vnk pārām smags tas muzons uztaisas, es jau nezinu kā to skaņu ģitārām dabū, bet viņiem ir vietām tāda zinkā 'rūcoša' it kā kaut kāda bezmazvai Metalika spēlētu, bāc, a viņi taču par meičām dzied, zaķiem jau necepī šitāda aurošana, viņiem softāk vajag. bet tas vokālists smuks nikelbekiem, veselīgs izskatās, ja ir garāks par 16 cm tad varētu precēt :-)))))))
0
kā tur teica, ka ģitārām skaņu ar pedāļiem kruķī???? tas ir tākā velosipēdu piejūdz gičai klāt un tad min, un tā skaņa iesprūst zobratos un kļūst tāda abrazīva??? nu laikam. nu karoče nepatīk, nikeļiem vajag spēlēt vairāk popmūzikas alternatīvajā stilā, nevis iet uz alternatīvo metālu
+4
Ja pa nopietno, tad koncerta faktiskais sākums plānojas jau pēc pusstundas, un Sepultura sāks uz pusdesmitiem. Tā kā nav ko sēdēt, nav jau vietējie, kas nespēj koncertu uzsākt bez pusotras stundas aizkavēšanās!
-4
es netiku ;;;;;(((
+2
Kapieši nomauca pa smuko, mani personīgi gan interesēja tikai senie gabali a ļa Rūc, bļaģ, kā rūc, Ratamahata, Territory, un daži citi, pavisam kopā tika nospēlēti 20 skaņdarbi. Tā kā visu jamo uzstāšanos laiku sanāca pavadīt starp barjeru un skatuvi ar viepli pret publiku, tad vizuālo iespaidu visai maz + vēl joprojām neliela džinkstēšana ausīs. :)
+1
^džinkstēšana turpinās,šodien laikam tikai rakstiska komunikācija būs,jo lāga ar vienu ausinatoru nedzirdu:(
0
Chaos A.D.
Dead Embryonic Cells
Troops of Doom
Inner Self
Arise
Territory
Orgasmatron
Roots Bloody Roots

16 Ls samaksāšana ir sevi atmaksājusi ar uzviju. šitie tracki bija ar reālu ugāru. Melnis - labs, protams, nevar izvairīties no gēnu ietekmes, bet tāpat baigi patika.

Sawthis un Hatesphere nospēlēja, acīmredzot, ko viņiem jānospēlē, bet īsti nepavilka.
+1
^nu nu nu,pirms Bļoda rūc bija Ratamahatta,bet Orgasmatron vispār nebija...
+3
diletanti tādi - ausu aizbāžņus jāvalkā !
+8
Zāģē-šo vai Redzēju-šo (Sawthis) bija nejēgā pārgriezta skaņa. Nu totāls zlarkšķis, diezgan mokoši bija viņus pārciest. Alus palīdzēja.

Hateshpere vokālists izskatījās pēc ļauna rukša. Instrumentāli diezgan labs priekšnesums, skaņa nu jau jūtami savāktāka un baudāmāka. Varbūt tas ir vecmodīgi un tā, bet man jau patīk arī gičas soliņu dzirdēt, nevis tikai redzēt, jo pie Sawthis tur, kur es stāvēju, soliņi bija tikai un vienīgi vizuāli :)

Nu Sepultura uz goda, patika krietni labāk kā 2007.g. (1992.g. nebiju, jo man tad bija 3 gadi :) Varbūt tāpēc šoreiz labāk patika, ka man Kairos albums tīri ok iet pie sirds.

Nu, un dancāšana, protams, bija ļoti patīkama izlādēšanās. Jā, jā, zinu, ka letiņu trūmetālistiem raksturīga ne visai pozitīva attieksme pret visām šādām izpausmēm, bet laiks jau būtu saprast - ja grupa rāda gaisā ar pirkstu apļveida kustības un saka "We wanna see you dance", tas nenozīmē, ka viņi vēlas, lai vēl ātrāk tiktu rotēta pačka. :) Nevajag jaukt ar HC dancing, kur pa gaisu iet rokas un kājas, bet tāds normāls moshpit slamming un circle-pit Eiropas metālkončos ir normāla parādība.

Par setlisti nevar sūdzēties. Un vispār jauki jau redzēt, kā pie vecajiem gabaliem publika atdzīvojās. Kā sāka spēlēt Troops of Doom, tā gaļasmašīna tika iegriezta ar x2 intensitāti.

Vēl viena piezīme: nedaudz smīnu izraisa tie, kas saka - ja nav Max Cavalera, vairs nav jēgas iet uz Sepultura. Jā, ja nav Cavalera tāds, kāds viņš bija līdz 96.g... Jo tagad, spriežot pēc 2010.g. redzētā Soulfly konča un Cavalera Conspiracy dzīvajiem viģikiem, Makss ir resns, uzēdies, nonarkojies, švaks un slinks. Koncertā ģitāra pēdējos gadus viņam virsū karājas principā tikai skata pēc, pāris reizes uzraujot pa brīvu stīgu, un vispār dikti nolaidies ir. Tāpēc nekāda dižā prieka vairs nebūtu.
0
Kā ar tautu? Bija pilns?
0
Bija gan.
+3
nu lūk, šitās ir foršas recenzijas. es nekad neesmu klausījies sepulturu un viņa nav patikusi ne ar veco sastāvu, ne ar melno sastāvu, bet šobrīd bišku smiltis vagīnā ir, ka neaizgāju!
+9
murgonim ir vagīna? Tu gan esi vien traki neglīta meiča!
0
^ Viņš jau nesaka, ka tās smiltis ir sabirušas viņa personīgajā vagīnā.
+7
lol pierakstīju vārdnīcā: žēl = "smiltis vagīnā"...
+1
Varbūt domāts smiltis anal cuntā?
+1
es vismaz neesmu resna...
0
Bija labais koncis, tikai nez vai man tā likās vai arī tā bija, ka ventilācija šoreiz lāgā nestrādāja un bija baigi karsts, sevišķi uz beigām, bet varbūt mošot mazāk vajadzēja, hehe.
0
0
werwolf Tev nebij' tāda sajūta, ka pret skatuvi ar nepareizo ķermeņa pusi stāvi? ;)
0
Tāds darbs. :)
0
vislaik končus gribi negribi jāapmeklē :)
0
^^^ neizcelshos ar origjinalitati - bet tas, ko es te shajos 2 video ieverteju, man liek tikai noviebties un kartejo reizi pie sevis nopurpinat, ka 1992. gada Sporta Pili bija 10x reizes labak...
0
^^ Tā sanāk. :)
+3
0
Pilnīgi nekādas oriģinalitātes. Tiem, kas bija uz konci 92. Sporta pilī, tā Sepultura vienmēr būs labāka par šo. Tas koncis mums ir kā ikona un "trauma uz visu dzīvi" :) Kaut gan šie jau arī skan ok.
+4
^
cik var malt šito...
0
"Vēl viena piezīme: nedaudz smīnu izraisa tie, kas saka - ja nav Max Cavalera, vairs nav jēgas iet uz Sepultura. Jā, ja nav Cavalera tāds, kāds viņš bija līdz 96.g... Jo tagad, spriežot pēc 2010.g. redzētā Soulfly konča un Cavalera Conspiracy dzīvajiem viģikiem, Makss ir resns, uzēdies, nonarkojies, švaks un slinks. Koncertā ģitāra pēdējos gadus viņam virsū karājas principā tikai skata pēc, pāris reizes uzraujot pa brīvu stīgu, un vispār dikti nolaidies ir. Tāpēc nekāda dižā prieka vairs nebūtu. "

nu bet protams, ka nav jēgas iet, smīnu izraisa vai neizraisa, vienalga. tas, ka arī ar Kavaleru šobrīd varbūt nebūtu jēgas iet, jau nemaina faktu, ka tam, kas tur viģikos redzams, ir diezgan mazs sakars ar izjukušo grupu "Sepultura". un es jau nesaku, ka šī jaunā grupa skan baigi slikti, izskatās, ka tas Deriks jau tīri labi tur kviec, varbūt es pat aizietu, ja viņi izdomātu savai grupai nosaukumu, nevis mānītos, ka, lūk, esot "Sepultura", kas viņi pilnīgi noteikti nav.
+4
^ jā bet tad diez vai, piemēram, "Murte Brasileiro" tik viegli un bez milzīgām autortiesībām varētu tik kruta noraut "Rūc Bladī Rūc". Un gan Kissers, gan Paulo ir oficiāli Rūkšanas līdzautori, tāpēc par kavergrupu īsti viņus saukt nevar, lai gan īstā Sepultura tā arī protams nav. Droši vien kaut kas pa vidu - bet pofig, ugārs bija nenormāls
+2
Jūs nu gan te huiņas maļat - par Napalmiem to varat stāstīt, bet Paulo Jr. no paša sākuma tur spēlē, bet Kisers no 1987.gada.
0
Manis pēc jūs varat viens otram Assus Kisserot!
0
Kisser my AndreAss, Pinto my Paolo!
+4
Tik tiešām, cik to huiņu var malt.
No 4 dalībniekiem 1 oriģinālais members, 1, kas savu artavu ielicis visos Sepultura klasiskajos slavas zenīta albumos - par kavergrupu es to nesauktu. :)

Nu žēl, ka es biju par sīku, lai apmeklētu 92.gada konci. Tāpēc arī man ir cits skats uz šo. Es labāk redzu šādu Sepultura, nekā nekādu.
-5
"Nu žēl, ka es biju par sīku, lai apmeklētu 92.gada konci. Tāpēc arī man ir cits skats uz šo. Es labāk redzu šādu Sepultura, nekā nekādu."

nē, 92. gadā man bija divi gadi, un es arī neapmeklēju 92. gada koncertu (kaut gan notika ļoti netālu no toreizējās mājvietas, haha). Sepultura man pašam patīk, bet šo koncertu neapmeklēju (kaut gan teorētiski būtu varējis to darīt). tātad cits skats uz šo tev ir nevis tava vecuma dēļ, bet gan nekritiskās attieksmes dēļ.
+1
(bet es jau nesaku, ka tas ir slikti, labāk jau domāt kā tev nevis kā man, vismaz uz konci aizej paārdīties)
+6
Ok, pagaidām tu esi viens tāds, bet tie, kas te komentē ar līdzīgu attieksmi, pārsvarā atsaucas uz 92.to. Un arī manā veco metālhedu paziņu lokā, kas šaja'forumā neuzturas, argumenti bija visai līdzīgi. Ok, tas tā. Galvenais, ko gribēju teikt - manuprāt, es itin kritiski izvērtēju, vai man ir vērts maksāt tos 16 Ls. Un nonācu pie secinājuma, ka ir, jo:

1. Man patīk pēdējais albums;
2. Es gāju uz kvalitatīvu priekšnesumu, nevis nostalģiskām atmiņām par "what once was and is no more";
3. Man ir pilnīgi pie dirsas, ka pēc daudzu domām tā grupa nav uzskatāma par true Sepultura. Te atkal ir daži "jo":

3.1. Man kā ģitāristam būtiski bija redzēt riffmeistaru un zoļmeistaru A.Kisser (Makss, manā necilajā skatījumā, nav diez ko izcils ģitārists, vismaz live ne. Soulfly koncī 90% laika mans skats bija pievērsts Marc Rizzo :) );
3.2. Tika spēlētas Sepultura dziesmas no visām ērām. Speciāli tiem, kas runā par ne visai veiksmīgo vidusperiodu, bet vēl pārāk neiebilst pret RūcBļaRūc, varu teikt, ka Roots ir reizes piecas "džamp da fakīgāks" par Kairos un A-Lex.
3.3. Šoreiz setlists bija labāks (atkal subjektīvi, protams), kā 2007.gadā, un ugārs mošpitā bija (kā jau cerēju), bija tīri tā neko. Nu, LV reizēm pasīvajai publikai jau nu noteikti ļoti OK.

Lieliski pavadīju laiku.

Šis ir gana kritiski? Neesmu tas personāžs, kas iet uz koncertiem un maksā padsmit latus, tāpēc, ka skaitās "must see" un man nebūtu kur piķi likt. Kā jau kārtīgam studentam, man tie 16 Ls tomēr ir diezgan nozīmīga summiņa + ceļa izdevumi Cēsis-Rīga-Cēsis + alus. Uz dullo negāju, tā lūk. :)
+1
es RBR vienkārši ciest nevaru - traumatiskas bēnības atmiņas - gandrīz pilnu 90min kaseti ar tādu sūdu aizdirst ...
-2
ok, nekritiska attieksme būtu nepareizi teikts, vienkārši tevi interesē šitā jauna grupa (ja jau patīk arī jaunie albumi), mani nē. un man neliekas līdz galam godīgi viņiem sevi saukt par Sepulturu, bet nu, protams, taciņa jau iestaigāta un vieglāk tā.
0
ISTA Sepultura izbeidzas pec Arise albuma! :)
+1
^ Obituary izbeidzās pēc Cause of Death, Deicide pēc Legion, Type O Negative pēc October Rust, Opeth - pēc Blackwater Park. To sarakstu var turpināt bezgalīgi taču vai ne ? :D tie visi ir staigājošie dzīvie miroņi, tā teikt :D
+1
daži atdzimst...piem., Paradise Lost :)
0
"No 4 dalībniekiem 1 oriģinālais members, 1, kas savu artavu ielicis visos Sepultura klasiskajos slavas zenīta albumos - par kavergrupu es to nesauktu. :) "

žēl, ka tāda attieksme nav lielākajai daļai par Guns N Roses :(
+2
Neaizmirstiet arī par Urskumug. :)
0
Frailty ar' beikc - ir palicis tikai viens members no sākotnējā sastāva :)

:D :D :D

Hhehehe, pscple.
+11
Heaven grey, collide, principā skyforger (jo no sākotnējā tikai Pēteris un Zirgs), huskvarn un principā visas lv grupas arī kaverbandas. jo sastāvam jau ir krietni lielāka nozīme kā mūzikai, jo lielākā daļa trūmetālistu iet skatīties uz skaistajiem vīriešiem, nevis klausīties muzonu.
+1
un vispar - kada sviesta jau shamais viss ir aizgajis :)
0
^^ patika par skaistajiem vīriešiem >:)
+1
Rakstveida pārskatiņš: karametals.lv/zinas/sistematiska-...
+5
^^ Murgonim tak vagīna, tāpē jau arī skaistie vīrieši interesē.
0
Paldies Dethecrator par pārskatiņu.

Nu, pēc sejām varēja spriest, ka kādi 4-6 zina, kas ir Wall of Death. Spriežu pēc klasiskā WoD elementa - personas vienā un otrā pusē pretējo pusi draudzīgi kaitina, tip "tagad saturās, mīkstie! vo - tu, tevi es šas nonesīšu. un tu tur, blakus, arī nemaz neblenz!" :) Bet, kā jau teicu, katrā pusē tādi bija labi ja 2-3. :)
0
diezin kā būtu, ja Metallicā paliktu tikai piemēram Ulrihs, vai Megadethā tikai Ellefsons? Vai, ja tas nirvanas basists paņemtu kreisu bundzinieku un vokālistu un uzstātos ar nosaukumu Nirvana? It kā jau pofig, viens oriģinālais members ir.
+3
Metal Hammerā bija senāk liels raksts par Alice In Chains, kur šie raksturoja fanu reakciju pēc tam, kad mirušā Layne Staley vietā par jauno vokālistu pēc vairākiem gadiem tika uzaicināts William DuVall: «Daudzi fani pat it kā gribētu, lai mēs nebūtu varējuši tikt pāri Layne nāvei un nebūtu atsākuši tūrēt un rakstīt dziesmas. Saņemieties un tieciet tam pāri — kā nekā mēs paši tam tikām pāri!» Bet tur dažam labam fanam ir tāpat kā te dažam labam ar Sepulturas izmaiņām. Kas noved pie nākamā jautājuma: kurš lielāks Sepulturas fans — tas, kas klausās pirmos albumus un spļauj virsū tam, kas sarakstīts pēdējos 15 gados, vai tomēr tas ir fans, kurš zina arī «A-Lex», «Dante XXI» un «Kairos» albumu dziesmas?
+1
manas domas ir tādas, ka, ja tev tā grupa pa īstam patīk, tad tu būsi priecīgs par to, ka viņi turpinās koncertēt un izdod albumus. Ja arī tie jaunie albumi nepatīk, tad dzīvajā dzirdēt vecās dziesmas ir kaifs. pat, ja tur ir tikai viens cilvēks no tā laika sastāva.
+1
lai gan, vells viņu zin, vai es klausītos Megadeth, ja tur vairs nebūtu Musteina.
no otras puses man tāpat likās, ka Judas Priest=Halfords, bet Jugulators man tīri labi patīk.
0
Jāskatās, kas ir lielākais ieguldītājs mūzikas rakstīšanā - Megadeth bez Masteina jau tas pats kas Death bez Šuldinera vai Annihilator bez Votersa.
+2
un reizēm, kādam aizejot, iepriekš ēnā esoši džeki, kas tik savas partijas rakstīja aranžēja un tik retā dziesmā pakomponēt varēja, izrādās pat labāki komponētāji...
0
^ Tu to par Dream Theater jauno albumu? :)
+1
Kaverbanda hujaverbanda. Runa jau nav tik daudz par sastāvu, cik par pašu muzonu. Galu galā pats Maksis, kā minimums, deva lielu ieguldījumu muzona sapišanā - Roots tak bija pamatīgs atstoiņiks (jāpiekrīt, ka ka ir dīvaini, ja cilvēks nodirš post-Max Sepulturas muzonu, bet iefano par Roots). Vienkārši tā banda izdega pirms 20 gadiem un nekad vairs nav bijusi tāda kā pirms tam un nebūs ar. Tas ir tikai normāli, tā gadās ar daudzām bandām. Var jau slavēt dažu labu no jaunākiem albumiem, bet kurš tiem piegrieztu īpašu vērību, ja tos būtu sacerējuši un ierakstījuši kādi DIRSGRIEZINHA vai tml. Starp citu, es no Kairos lielāko daļu jūtūbē kaut kad noklausījos - tā normāli patika tikai viena dziesma, un tā pati bija tik tālu no saknēm, cik vien var (Structure Violence). Take notes, Morbid Angel). Un tāpat, vai tu maksātu Ls 15 vai cik tur nu bija par DIRSGRIEZINHA koncertu. Uz Blaze Bayley pat par cēneri treknajos gados daži tikai atnāca...
0
Starp citu, Wolfsbane nupat CD izdeva - booorings.

Bet nē, par DT nerunāju - pēdējie albumi man ne visai.
-2
man kā reiz patīk Roots un nepatīk nekas, kas ir pēc tam, neredzu tur neko dīvainu. tev jau vienkārši ņūmetāls nepatīk ;)
0
Roots jau ir pilnīgs džampazefaka protoņūmetāls
0
Roots ir riktīgi labs albis, turklāt tur arī Kavaleras balss 'smeldze' lol ļoti labi jūtama, piem., Endengared Species vai Breed Apart ir vienkārši nenormāli kruti gabali. un labāk nestāstiet, ka tā afroamerikāņa (vai kā lai korektāk pasaka šī foruma politkorektajai publikai) balss ir līdzīga Maksa balsij, pilnīgi cits tembrs un izpildījums. Roots ir daudz salīdzinoši eksperimentālu fišku un ļoti enerģisks skanējums, pilnīgi vienalga pie kāda metāla to pieskaita.
-3
jo nūmetāls tāpat ir labākais metāla žanrs ever, Slipknot >>>>>>>>>>>> Slayer hahahahahaahahahhaha
+8
Kaķis spriež par Sepulturu un Slipknot. Ta jau laikam būs nodzēries līdz pelītēm.
0
Starp citu — atbildot uz mūžīgo Hamleta jautājumu «To jumpdafuck up or not to», ir redzams, uz ko mainās metālgalvu prioritētes šobrīd pasaulē. Soulfly — «Enslaved», kas tomēr pieder pie metāla popsīgākā gala, šonedēļ debitējis Billboard divsimtniekā iekš 82. vietas, kamēr Cannibal Corpse — «Torture» debitējis 38. vietā.
0
nu Cannibal Corpse jau arī nekas pārāk nopietns nav, ja godīgi :>
0
protams, Soulfly ir pilnīga huiņa, rebels arī mazs sanāk
0
Vispār jaunais Soulfly nav pārāk slikts, diezgan dezmetālīgs. :)
0
Poh, tagad jāgriež uz riņķi Meshuggah!

Onion News varētu būt ziņu sižets par to, kā MTV nopircis Meshuggah, licis tiem nomainīt nosaukumu uz Meshugar un spēlēt tehnisku lounge :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
krabathor
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas