Iespēja atvilkt Watersu
0
No Pauļa Kravaļa dienenes:
"...jaunãkais jaunums Latvijas gitãrmúzikã_firma AT Trade piedãvã unikãlu iespêju uzaicinãt vienu(vai otru) no pasaules spicãkajiem gitaristiem uz meistarklasi ,koncertu un autográfsessiju un pašlaik tiek apspriesti divi varianti Tony Macalpine vai Jeff Waters(Anihilator),...tika... nesakiet S.Vai vai J.Satriani _tãdas iespêjas nav bet var izvêleties starp $iem diviem,tãtad jautãjums,vai nãksiet un kas uzvar J.W vai T.M...ar $iem kungiem iepazinos Frankfurt musikmesse un abi dewa piekri$anu atbraukt uz Riigu bet budžets pietiek tikai vienam,jautãjums kuram"

www.draugiem.lv/blogs/?p=6766966...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Bļa, nu kur tā var rakstīt?

Par tēmu - Jeff Waters.
0
Es par nigu - Voters uz manis sviedrus jau ir papilinājis ;)
0
Tos par un pret labāk dienenes komentāros ierakstiet, lai čalis var apkopot datus
+1
Bod - varu derēt, ka par Gaahl gan tā nerakstītu :D

Par tēmu: tas laikam būs kā tāds jam session visiem, kurus interesē attiecīgā viesa paveiktais
Par Watersu patīk arī tas, kā viņš apstāsta lietas

www.youtube.com/watch?v=sw08Knh_l1w...
0
Blade, varēji ļaut, lai niga papilina uz tevis sviedrus Vai koncertā.
+3
Labi, ka tikai sviedrus...
+3
Es jau padomaaju Roger Waters atvilkt!
0
Tas Vai ir pārāk garlaicīgs un Tonijs tur taustekļus spaidīja, ja pareizi atceros.

Par Gaalu nulle intereses. Nedeldētu klaviatūru.
0
Es jau ar domāju, ka Vai ir pārāk garlaicīgs, bet koncī 3h pagāja gluži nemanot (vai tik nav ilgākais koncis, kuru esmu apmeklējis). McAlpine galvenokārt spēlēja taustiņus, bet bišķi kaut ko pastrinkšķināja ar brīžiem.
0
Es patiesībā arī par Roger Waters iedomājos. Un tas jau nu nemaz nebūtu slikti. Bet par to te nav runas.
0
The Wall Live Latvija nekādi nevarētu pacelt, tā kā nespīd viņa gulbja dziesmu šeit redzēt
0
Kas attiecas uz smagajiem ģitārvirtuoziem, Valdim drīz būs laba ziņa priekš visiem tieši par šo tēmu ;)
0
Jau sacerējos, ka moš James Murphy, bet skaitās ''on hold" ...

Nekas cits nenāk prātā, bet no tiem dročītājiem patīk tikai Tony McAlpine, Vinnie Moore, James Murphy, Wolf Hoffman un Marty Friedman. Flametal ar bija labs, bet laikam vokāls ar bija. Un Berndt Stiedl pie Metāla diez vai skaitīs.
0
ā, Timo Tolkki pirmais soloprojekts rullēja.
0
Flametal pirmais albums bija labs, otrais nē.
0
Es lieku savu balsi pie Macalpine. Labprāt iemācītos iztrūkstošās vietas no "Key to the city" personīgi no paša meistara. :)
No smagajiem virtuoziem būtu labi papētīt tuvumā Jeff Loomis.
0
Ā, pareizi, tam takar bija soļņiks, turklāt drīz albums "Plains of Oblivion" iznāks:

Jeff Loomis Guitars

Guest/Session
Marty Friedman Guitars (lead) (track 1)
Tony MacAlpine Guitars (lead) (track 2)
Attila Vörös Guitars (lead) (track 5)
Chris Poland Guitars (lead) (track 6)

Christine Rhoades Vocals (female) (track 4, 8)
Ihsahn Vocals (track 7)

Dirk Verbeuren Drums
Shane Lentz Bass
0
Nu un kur man ierakstīt, ja neesu reģistrējies draugos un tuvākajā laikā arī to netaisos darīt?
Tāpec saku te: Principā derētu redzēt abus divus, bet ja jāizvēlās, tad pirmo liktu Jeff Waters un tad Mac Alpine.

To:
Dethecrator:
Kas attiecas uz smagajiem ģitārvirtuoziem, Valdim drīz būs laba ziņa priekš visiem tieši par šo tēmu ;)

Tas ir domāts Michael Angelo Batio 10.06.2012 MP, vai ir gaidāms vēl kas cits interesants?
0
pirmā dzirdēšana, bet paskatīties jau varētu uz to mega masturbatoru:

www.angelo.com/assets/images/M_Ang...

www.deanguitars.uk.com/shop/images/mab_hea...
0
^ Yep, tas pats. Normāls šrederis.
0
bļa, man pēc 2min zajebs uznāca ...

www.youtube.com/watch?v=iQ8ml7eENuI...
0
Šitas jautrāks - pēc 2min četrdaļīgo pagali moka - jēgu gan īsti nedzirdu, bet izskatās jau smuki - zaķi ar miklām biksiņām noteikti apmētāja pēc tam ;)

Nitro - Freight Train (1989)

www.youtube.com/watch?v=zEyI24nb010...
0
Šitais jau vecs kā zeme. Vienu gan neesmu sapratis - ko Andželo dara kopā ar tādiem tirliņiem?
0
hm, varbūt tāpēc, ka pats tad bija pilnīgs tirliņš ?
0
Jā normāls šrederis,man visi šitie patīk tīri labi, jebkurā gadījumā vajadzētu būt pietiekami interesanti, kaut vai redzēt. Par šito jau reklāmiņas kaudzēm bija Sepulturas koncī, biļete jau pāris dienas kabatā. 8-15 ls biļešu paradīzē.
+2
Tony Macalpine 05.06.2012 Nabaklab, tā vismaz Pauls ielicis savā mājaslapā.
0
Tony Macalpine būšot 07.06.2012 Nabaklab
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas