FEAR FACTORY & SHADOWs FALL @ MP, 20.06.2012.
+7
Noise in the Machine Tour with special guests Shadows Fall.

Tūres sākums - 28.aprīlis, bet beigas - 23.jūnijs.

www.fearfactory.com/
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
URRRĀĀĀĀĀ! 20. jūnijā Melnajā Piektdienā!
0
BĻĻĻĻĻĻĀĀĀĀĀĀ
0
nu bļāģvelnsparāvis! Vienā dienā ar Mastodon. Nu kā tā var būt?! :(
+3
Speciāli, lai tā lai pārāk labi nesajustos kādā brīdī.

Mērfijs bija gudrs vīrs... maita tāds...
+3
Te ir jādara sekojoši. Jāiet uz Fear Factory iekš MP un jābrauc nākamajā dienā uz LT vai EE skatīt Mastodon.
0
a uz kurieni tagad virināt ?
-7
Kurš klausas tādu sūdu kā Fear Factory ? Ja man piemaksātu neietu!
-3
Nju, ja uz Latviju brauktu biežāk dažādi ārzemju metāl-ansambļi, es drošvien izvēlētos uz šamiem neiet jeb citiem vārdiem sakot "death to false metal"
+3
bļa nu labais :) fear factory 4 life yoo, soul of a new machine teh wineth
bet vispār jāklausās CONCRETE
0
"death to false metal"

Fear Factory - false metal? tu labāk padomā pirms runā, puika! Fear Factory ir vieni no nozīmīgākajiem industriālā metāla scēnas virinātājiem uzreiz pēc Godflesh. nez kopš kura laika vispār industrial / death varētu skaitīties 'false'?
+1
kad pirms Metlas sildīja, likās garlaicīgi un vietām gandrīz uz džampazefakapa vilka
+1
^^

tas tik mans subjektīvais viedoklis un ironija par to "false metal", jo nekur jau tāda kritērija nav, kas ir false un kas nav false...
-2
jā jā es arī zinu, ka Obituary nav trve un Carcass ir fakin ņūmetāla sūkātāji. zinu, zinu
+1
Nu jā, šitais jau ir tāda untrue popsa, ka taisni riebjas!

www.youtube.com/watch?v=tpyrLTn1EaU...
+5
^ ne mazums tādu atrastos, kas tieši tā arī teiktu. Es tik kategoriski varbūt neizteikšos...

"nez kopš kura laika vispār industrial / death varētu skaitīties 'false'?"

Kopš pašiem pirmssākumiem, lōģiski :D
+5
''Carcass ir fakin ņūmetāla sūkātāji. zinu, zinu ''

kurš šito teicis? adresi, telefonu - jāzvana un jāšņāc klausulē.
+1
nu tas, ka dzīvajā viņam vokāls dažkārt nesanāk, ir jāatzīst, bet tā jau pietiekami spēcīgi

www.youtube.com/watch?v=mQeyCAG9R18...
+1
Werwolf — jau laicīgi piesakos, ka līdīšu tev garām uz beksteidžu prasīt autogrāfus no Dino un Burton C.! Lai šie parakstās, man būs kādas 10 plates līdzi. Ja koncertā nesapirkšu vēl.
-1
šitas vispār labs koncīts

www.youtube.com/watch?NR=1&feature=...

un šis vienkārši ahujennijs albuma sākuma - pārizdots demo - "Concrete"

www.youtube.com/watch?v=NQOMxM0QJAg...
0
Nu ko, tieši iznācis jaunā albuma The Industrialist pirmais video pieteikums:

www.youtube.com/watch?v=_dxWmJssXH4...
0
ÕPĻĀĀĀ, es jau esmu tur!
+5
labi, ka neiepirku biļetes uz Mastodon
0
ha, nu jau var teikt tāpat kā musu politiķi, ekonomika iet uz augšu, un pie mums ir kā Anglijā grupas brauc un koncertē steriem, spēj tik izvēlēties uz kuru klubu iet. Tk nav jau mums to cilvēku tik daudz kas vienā dienā var piepildīt divas zāles. Pa cik šitie vienreiz jau redzēti Dino roka paspiesta, un nav man top banda, iešu un Mastodon. Būtu citā diena, gan jau aizkāptu arī otrroreizi. Bet ja nu organizātoru pacenstos un samainītu datutumus piemēram ar igauņiem, vai leišiem, tā lai visi kas grib varētu tikt gan uz vienu, gan otru. (vai arī sakt konci pēc 23.00 tad visi gājienā no palladium uz mp uz tjipa "afterparty"). Jo pašai grupai palielam, poh.. kurā ģerevņa , kurā dienā (nēesam tik tālu viens no otra, lai nočakarētu loģistiku), jo..Another town another place,...Another Europe map to learn,...We Are The Road Crew... utt.
+1
Kārtējo reizi forumā viedokļi spieto ap veco, banālo un reizē tik patieso atziņu - ''Par gaumi nestrīdās''. Ir visai uzjautrinoši lasīt kā smagās mūzikas cienītāji ''apliek'' viesmāksliniekus. Tas laikam aiz škrobes, ka koncerti iekrīt vienā dienā. :)
+4
nu vispār to orgu vietā es jau nu arī būtu pazvanījies un parunājis, vai nevar samainīt datumus ar kādu no Baltijas valstīm. tomēr neizdevīgi tas ir gan FF orgiem, gan Mastodoniem, jo piekritēju loks tur varētu pārklāties (un pārklājas arī, kaut vai pēc šīs diskusijas komentiem spriežot). bet nu whateva, Mastodon tāpat kaut kā vairs īpaši neinteresē.
+4
Ko tur mainīt, ko tur pārcelt, būt kapājuši uz viena steidža. Protams, ja kāds var pārkāpt pāri "-a kurš ta spēlēs pirmais? -es nē!!11"
0
..akmens, šķēres, papīrīts...1..2..3.. un problēma atrisināta. :D
0
Pareizi, bet papriekš Mastodon savā starpā jāizstrīdas, kas ies akmeņšķērpapīrot, stājoties pretī Dino!
-6
Nezinu, bet manās ausīs FF ir lielākais sūds kāds ir uz šīs pasaules. Paldis svētajiem, ka šie neuzstājas kopā ar Mastadon, tad NOTEIKTI neietu! 1x nācās dzirdēt šo caureju - Fear Factory fujjj....
+6
^ ej ka tu virināt…
-1
Par sūdu gan nesauktu, bet uzstāšanās dzīvajā FF ir visai viduvēja. It īpaši pēdējos gados.
0
bumbiņa ar ģitāru ripinās pa skatuvi :D
-1
:DD
+9
FF koncerts Rīgā (MP) pārcelts uz 19. jūniju.
+1
^ot i khorosho. kā saprotu, tad līdz ar šo notikumu pirmsjāņu nedēļu var pasludināt par brīvlaiku
+4
Lielskas ziņas tiešām priekš mums visiem!

Atskaitot, protams, JU.
+3
Dethecrator, 16. aprīlī, plkst. 22:44
Werwolf — jau laicīgi piesakos, ka līdīšu tev garām uz beksteidžu

^ Tõ tevh dārhge maksāse :D
+3
Man arī nesajūsmina FF kā tādi, lai tie datumi ir tādi, kādi tie ir, pie dirsas, bet es nesaprotu, kāpēc tā negācija ir tā jābaro. Nu ok, tev riebjas tā grupa, nu i labi, citiem taču nospļauties par to, ka tev kaut kas nepatīk, ja viņiem tas patīk. Deal with it mate !
0
Čaļiem laikam doma vienu dienu pa Čehiju padzerstīties tīri labi patika :)
0
Doši vien ka pat ļoti. Sākotnējā tūres grafikā viņiem acīmredzot divas dienas šim nolūkam bijušas ieplānotas. Tagad tikai viena atliek…
0
^ sak, kāda galu galā starpība, kurā Austrumeiropas stūrī pietesties.
+5
Nu, pie mums vairs nepietešas, bet virina.
+1
Nu lab, lab... Atvainojos par negāciju. Bet nu mums katram ir kāda grupa, kuru izdzirdot gribas kaut ko nešpetnu ieskricelēt. Forši, ka būs kāds, kas aiziet uz konci un paldies, ka kāds te kko organizē. Vasara solās būt super (cerams) :)
0
^ Pamēģini atnākt uz koncertu. Vispār nav gan arī brīnums, ka tieši Fear Factory tāda reakcija — kā nekā jamā grupa nevis vnk raksta krutas dziesmas (kā simtiem citas grupas), bet kam pamatā ir vienots sci-fi koncepts, kas iet cauri visiem albumiem. Man tā mūzika pa īstam iepatikās arī tikai tad, kad biju sapratis to viņu «mehanizācijas» konceptu.

-1
"Iepriekš Latvijas klausītājiem bija iespēja klausīties īsu Fear Factory uzstāšanos (nepilnu stundu), ievadot Metallica koncertu pirms vairākiem gadiem Arēnā «Rīga». Šoreiz Fear Factory spēlēs pamatīgu koncertu vismaz divu stundu garumā. Žanra cienītājiem interesants un ievērības cienīgs fakts – pie bungām redzēsiet leģendārās grupas Death bundzinieku Gene Hoglan, kurš piedalījies divu spēcīgāko Death albumu – Individual Thought Patterns (1993) un Symbolic (1995) – ierakstīšanā."

kaut kāds sviests, ko es atkal esmu palaidis garām? kur ir Raymond Herrera? ;(
0
hz, nesekoju gan līdzi šamo sastāva maiņām bet pirms cikturtiem gadiem Tallinā ar bij ar Gene Hoglan pie katliem.
+3
Herrera un Christian Olde Wolbers nespēlē jau gadus četrus, jo šie savulaik saplēsās, kuriem ir tiesības saukties par Fear Factory — bija tak sastāvs vienlaik tāds: Bell — vokāls, Wolbers — ģitāras, Stroud — bass, Herrera — bungas. Tad Dino ar Burton kaut kur saskrējās, sāka dzert un izdomāja, ka jāspēlē pa vecam. Bet Herrera un Wolbers ietiepās: tagad mēs esam Fear Factory, jūs tur dariet, kā zināt. Situāciju laikam izšķīra Stroud, kurš pārmetās Dino pusē. Wolbers un Herrera sevi pēc tam nosauca par Arkaea un izlaida vienu ne pārāk izcilu albumu.
-1
ok, es nebiju vispār čekojis pēdējā laikā viņu info, es visu laiku biju pieņēmis, ka līdz ar vecā sastāva re-unionu tur arī ir viss tāpat, kā bija deviņdesmito sākumā un Strouds vairs vispār nav. bet ta sanāk, ka Strouds ir palicis un Dino atpakaļ, bet Herrera un Wolbers nav. mkay.
0
Pie kam vēl Strouds tikko aizgāja atpakaļ pie Devina Townsenda, tāpēc viņa vietā būšot Matt DeVries no Chimairas. Par ko šis savukārt no Chimairas notinies, jupis viņ zin.
0
Pa šo laiku no FF frontes jau atkal notikušas izmaiņas...Pie bungām Gene Hoglan vietā jau ir Mike Heller...
-1
psc, nu gan viņiem tusiņš labs :D
-1
tā jau ir ar to mexican heritage
+2
Līdz koncertam Rīgā, tad jau varam prognozēt, būs aizgājis arī Dino, būs atgriezies Wolbers, padzinis Helleru, lai varētu spēlēt ar Herreru, bet ap jūnija vidu atkal Dino būs atnācis atpakaļ un padzinis Wolbersu. Tūres menedžeris staigās galīgā Kerijā Kingā — proti, būs noplēsis visus matus sev no galvas.

Bet reāli par vienīgo dalībnieku, kurš nevienu brīdi nav aizgājis vai ticis padzīts, uzskatāms cilvēks, kurš nekad nav bijis oficiālais dalībnieks — tas ir taustiņnieks Rhys Fulber no Front Line Assembly, mūžīgais Fear Factory tūres memberis un šad-tad arī albumu producents.
0
Burtons jau laikam arī visu laiku bijis pie šprices, ne?
0
^ Uz to brīdi pirms dažiem gadiem, kad Wolbers un Herrera sevi sauca par Fear Factory, tipa Burton arī neskaitījās sastāvā. Kaut kāds pusgads vai pat gads pagāja, kamēr šie ar Dino atshēmoja sev to nosaukumu. Atceros, toreiz Metal Hammer regulāri sekoja līdzi un ņirgājās par šo sviestu. Paralēli arī Gorgoroth dalībnieki plēsās par savu nosaukumu… kuru (atšķirībā no Fear Factory) pie kam nemaz nebij paši savulaik izdomājuši, bet no Tolkīna pagrābuši.
0
0
izrādās tās izmaiņas ir bijušas pietiekami zibenīgas :D jo neesot FF fanam, likās, ka Burtons ar Dino ir tā teikt tirdzniecības markas bijušas vienmēr un bez kādiem pārtraukumiem

bet es vairāk iecepījos, ka būs Dirge MP 19. maijā. Tas būs jāredz - visaugstākās raudzes post/sludge/stoner/metāls...
0
post/sludge/stoner/metāls... zajebis, davai vēl kādus 43 stilus klāt, phe
+3
nu, Tabestic Enteron jau arī ir progressive death / technical grind metāls, kas vainas tam, ka noformulē stilus grupām, par kurām nevar pateikt vienkārši death metal?
+2
Bigij, lūdzu izlabo nosaukumā ''20'' uz ''19''.
0
Baidies, ka tevi zūmēs nost par dezinformāciju?
0
nē, idejiski, nav jau nekāda dezinformācija - uz postēšanas brīdi tas viss bija pilnīgi oficiāli ;)

ai, jāizvelk pēc alus
0
gan jau kāds atnāks arī 20. Bet paldies orgiem, kas sbīdija datumus.
0
mincīt, es vairāk par to daudzpunkti... (un visi pārējie stili)
0
0
Revolver žurnāla bildes — viens no pirmajiem šīs tūres koncertiem: www.revolvermag.com/news/photos-fear-fa...
+1
+ FORGOTTEN TEARS (Ita) - t.co/a9ngg7H3
+ WHO FRAMED ROGER MOORE? (Ee) - t.co/3Z6S17bf
0
DIINO ^________^
+4
Fear Factory - The Industrialist ir kļuvis nosperams
0
Intervija ar Dino un Burton festivāla beksteidžā: www.metalhammer.co.uk/news/download-2012-...
0
Fear Factory - The Industrialist -> nekā jauna + drausmīgi drausmīgi trigeri
-2
bet es arī beigu beigās nemaz nesaprotu - iet vai nē? The Industrialist - mēsls, ja viņi spēlēs pārsvarā jaunos, tad vispār nafig. Vokāls dzīvajos arī viņam neskanot. Diemžēlu palikos skeptisks ;( jāpačeko viņu setlistes pieejamās.
+1
nu pēdējās 7 dziesmas no šī šova tīri iepriecinoši - www.setlist.fm/setlist/fear-factor... Demanufacture tomēr gan jau jāiet paklausīties. Acres of Skin arī labs gabals no viņu jau malcore albuma Digimortal.
0
prīmā setlists.
0
labvakar, gribēju pajautāt kādam, kas varbūt zina.

1) ap cikiem varētu sākt spēlēt Fear Factory?
2) vai būs iespējams nopirkt biļetes arī pie ieejas?

paldies
+2
paldies
-2
paldies joprojām, tā arī nezinot, vai pie ieejas biļetes varēs nopirkt (nekur par to nav informācijas). pēc Melnās Piektdienas mājaslapas redzu, ka biļetes Biļešu Paradīzē (cik leims nosaukums) maksā tieši un ne vairāk 12 ls, bet ieejot interneta saitā gan parādās, ka biļetes var nopirkt tikai par 17 vai 22 Ls.

ja ņem vērā to, ka šis ir bez maz vai oficiālais threads par šo pasākumu (MP lapā pat iespēju komentēt neredzu), tad fantastiski ir tas, ka te joprojām augšā stāv informācija, ka pasākums patiesībā notiks rīt, vienlaicīgi ar Mastodon koncertu Palladiumā. Nemaz jau nerunājot par to, ka, kā izskatās, tādi Shadows Fall vispār nespēlēs, bet viņu vietā ir grupas WHO FRAMED ROGER MOORE? (Ee) un FORGOTTEN TEARS (Ita).

kā arī interesanti, ka vienīgo tēmu par šo pasākumu augšā paceļ lietotājs, kas pasākumu pat moš vispār neapmeklēs. lieliska informētība par pasākumu!!!
0
"This is America, This is America, and I love America" ©
+1
Nu jā, Mincīt, medijos gan tomēr bija īstā, precīzā info. Vai arī MP mājaslapā. Ka vienā metālistu saitā lietotāju sapostētā informācija nav īsti precīza — tam jau īstenībā tā vajadzētu pat arī būt! :D Starp mums runājot, neesmu īsti sajūsmā ne par vieniem iesildītājiem, tomērt — grupas redzētas nav, tā kā nu virinās prom arī uz tiem sildītājiem. Gan jau ka Kombuļi neizrādīsies.

Ka 12 latu biļetes beigušās, tas tak normāli :)

Un, kā zināms, MP tak VIENMĒR var uz vietas nopirkt biļetes, kases lodziņš aizmūrēts pa pagājušonedēļu tak nebūs…
-2
vai tad šitā nav LV metālistu apmeklētākā lapa? nu okz, whatever.

ok, es zinu, ka parasti ir tas kases lodziņš, bet viņš jau var arī nebūt vaļā.
+1
starp citu - Kombuļi kā iesildītāji FF nemaz nav tik peļama doma ;)
+6
ja nu minciit tev tas veel ir aktuaals tad FF saaka speeleet mirkli pirms 22
+1
un es toč nebiju koncī ...
+2
Vū, nu jumtrāvis, jumtrāvis, ko citu lai pasaka! Setliste līdzīga augstāk iepostētajam linkam, pusotra stunda intensitātē un ekspresivitātē. Bija pa pāris gabaliem no katra albuma, no dažiem — pa trim. Un klubs bija pamatīgi piebāzts (nu kādi simts cilvēki max vēl varētu ielīst, ja šausmīgi gribētu, toties tagad uz galvas viens otram nestāvēja). Un vokālists pēc tam iznāca pie tautas aprunāties un autogrāfus sniegt, tā kā pēcāk uzrakstīšu vairāk.
0
Lūk, kur jaunā The Industrialist albuma saturiskais rezumējums: la.lv/index.php?option=co...
0
nu tā arī laikam nesaņēmies uzrakstīt kaut ko vairāk. pēc atsauksmju tukšuma jāsecina, ka bijis vai nu tik high, ka cilvēki neko par to nevar vairs parunāt, vai arī tieši pretēji.
+1
Sveicieni visiem tiem, kas nebija uz šo! :D www.setlist.fm/setlist/fear-factor...
+6
Tev arī sveiks. Nejūtos pilnīgi neko zaudējis.
0
-1
kāpēc viņi vairs nespēlē Pisschrist?
0
Pārskrēju pāri sarakstītajam. Topika labākais komentārs joprojām ir

Petenju Maleejs, 18. aprīlī, plkst. 11:25
bumbiņa ar ģitāru ripinās pa skatuvi :D

Nulle plusu? WTF is wrong with you, people.
0
man nav īsti saprotams, kas ar to domāts
+3
+2
Sametis beidzot iznācis no meža un salicis gabalus iekšā: karametals.lv/zinas/nakotnes-smak...
-1
^ nu Fear Factory kā grupas apraksts jau labs, bet par koncertu (vismaz tieši Fear Factory, nevis 'itāļu tirliņiem' tur ir pāris teikumi. protams, Fear Factory ir attīstījusi šos sci-fi (un 'jau reālā sci fi') konceptus, bet diez vai viņus varētu uzskatīt par šo ideju nozīmīgākajiem autoriem. iespējams, viņu materiāls ir nozīmīgākais tieši mūzikas sfērā (visi albumi pēc koncepta, pārdomātas lirikas), bet diez vai Burtons to visu izdomāja pirmais :)
0
Mincītim taisnība, ka par pašu uzstāšanos pamaz, a man kaut kā negribējās rakstīt «Dino ripinājās pa skatuvi te no vienas puses uz otru, te atpakaļ» un «ģitāra sirdīgi rūca pa visām septiņām un — dažbrīd — astoņām stīgām», vai «Bārtons tīrajā dziedot, brīžīem novilka šķībi». Citādi katrā koncerta recenzijā būtu viens un tas pats. Izmantojot iespēju, ka šeit grupai ir aizraujošs, unikāls koncepts gan jaunā albuma, gan visas diskogrāfijas pamatā, bija interesants iemesls parakstīt par kaut ko citu :)
-1
nu ta moš ieraksti te, kāds tad bija tas pretrunīgi vērtētais vokālais sniegums
-1
Cik nu pretrunīgi - drīzāk jāizmanto vārds sūdīgi. Konkrēti - pirmajā dziesmā, piedziedājuma laikā, tīrais vokāls bija pilnīgākajā dirsā. Laikam, ka rīkli nebija iesildījis.
0
a ko tie igauņi īsti spēlēja ?
0
^ Spēlēja ģitāru, basu, bungas. :D

Ja nopietni, tad žanriski k-kas tā kā uz Godflesh pusi: palēni un smagi, pamatīgi, industriāli. Bet tas tāds visai aptuvens salīdzinājums — Godflesh neesmu (pagaidām) vēl redzējis dzīvajā. Bruķikā varēs salīdzināt :) Vienkārši nekas cits tagad baigi nenāk prātā. Var gan arī būt, ka tie igauņi izklausījās baigi monstrozi tāpēc, ka skaļumu bija sakruķījuši tādā lopā kā Tesa, un tad jau jebkas izklausās smagi. Albumu neesmu vēl dzirdējis, nav dabūjies.
0
Mums laikam paveicās, tā iznāk: fearfactory.com/news/fearfactoryann...

Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas