o2.o6.12 Rīga: Kathaarsys
+6
o2.o6.12 Rīga

Ar savu jaunāko albumu un koncertbraucienu "Rara Vez" (2o12) - spāņu grupa
"Kathaarsys".

Šai reizei jauktā programma - progressive / acoustic / flamenco / metal

"Rara Vez"
kathaarsys.bandcamp.com/

papildinājumi sekos.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Laikam dikti patīk te viņiem.
0
Cik šie bijuši iepriekš, nesanāca trāpīt uz viņiem. Šoreiz gan obligatoriski jāaiziet, jo redzētie video ir varen iespaidīgi — i tehniskā prasme šiem pietiek, i talants kompozīcijas lauciņā.
+1
Super! Redzēju pirms kāda gada Nabaklabā. Toreiz pārsteidza prasmīgais ģitārists un vokālists vienā. Vienīgi Rara Vez nemetālisks albūms.
+2
^
Rīgas koncertā būs gan smagais gals, gan flamenco čillouts.
0
sestdiena, o2.o6.12, Rīga,
"Melnā Piektdiena"
*RARA VEZ, RIGA*

Labs vakars ar briesmīgu mūziku, vasaras festivālu gaidās.

Reizē arī spāņu grupas Kathaarsys jaunākā ieraksta "Rara Vez" prezentācija.

Iespējams, ka prezentācija varētu būt arī dubultā, bet par to mazliet vēlāk.

spēlēs:

Kathaarsys - Spānija, progressive, black, rock, metal, flamenco

Paean - Igaunija, progressive death metal

Life's Edge - Lietuva, melodic dark metal

Malduguns - death metal dubcore

Diseim - sludge death metal

Deodium - heavy metal

+ pārsteigums

koncerta sākums: 19:00
ieeja: 3lv

vairāk info:
www.p3licanwebzine.blogspot.com/
www.melnapiektdiena.lv/
-1
nu menceet
-2
"-¿Quén es ti?
-Non sei, simplemente estou.
-Logo non es.
-¿Porqué estabas nesa caixa?
-Non o sei. Pouco a pouco fun quedando presa, primeiro non me podía mover coma antes, logo perdín a capacidade para pensar e logo... agora decátome de que depois desto simplemente me olvidei de porqué non me podía mover coa liberdade de antes. A caixa foise facendo máis e máis pequena e fóra o mar convertiuse na única realidade.
-Logo non es, e xa comezas incluso a non estar. Na túa caixa so había medios de comunicación, información, pero todos ese medios estaban claramente manipulados, ¿por qué?
-Tampoco o sei. Non podo evitalos.
-¿Intentáchelo?
-Estouno facendo agora, só desde que vos aparecéstedes comezo a pensar con claridade e véñenme á lembranza imaxes, mensaxes de algo que estaba antes pero que non podía ver e algo que aínda que non podo ver segue estando agora.
-Cando dis "algo que aínda non podo ver segue estando" refíreste a ti mesma, ¿non é certo? Refíreste a que segues téndote a ti mesma dalgún xeito aínda que xa o comezaras a olvidar
-Penso que sí. E cando digo "algo que estaba antes pero que non podía ver" estou dalgún xeito referíndome ao mesmo
Houbo un tempo no que a natureza era perfecta pero xurdiu unha imperfección, xurdimos nós, e estragamos ata a lei natural máis básica: a existencia. Deixamos de ser para só estar pero logo comezamos nin sequera a estar, comezamos a destruirnos a nós mesmos e a todo o que nos rodeaba sen saber sequera porqué..."
(Transcripción do texto por Jaime Tomé Argibay)
www.youtube.com/watch?feature=playe...
+1
šovakar, radio "Naba" 93.1 fm, raidījumā "Cits Smagais" - pirmajā daļā mūzika, arī atskats par "Dirge" un "Talbot" aizvadīto koncertu, brīvā telefon vai epastlīnija, lai iekomentētu savu viedokli, otrajā, drusku par "Kathaarsys" un koncertu o2.o6 + iespēja atbildēt pareizi uz diviem jautājumiem, lai tiktu pie bezmaksas ieejas divām personībām.
+1
0
+ 19:00 1h ar Dj Deathperado - vasaras folk / võlk metal
+1
orientējošā pleiliste:

19:00 Deathperado
20:00 Deodium
21:00 Diseim
22:00 Kathaarsys
23:20 Malduguns
00:00 Paean
+2
Un tā kā lai visi vilktu vakarā savas pēcpuses uz MP! :)
+1
tiko atcerējos, ka jauni kustības saraksti no šodienas - jāapdeito
+1
Man po, es šodien ar kājām.
+2
Un ko ta mēs pēc 1iem darīs o_O) Dzers?
+1
Izklaidēsies, kā nu māk un spēj! Uz vietas jau redzēs. Nav nekur teikts, ka nebeigs pēdējā grupa tikai pēc 2iem spēlēt.
0
2iem...
wow!
+1
Vajag čakli un cītīgi dzert bārā, tad ārā tik ātri nemetīs. :)
+6
Uzstāšanās notika gandrīz precīzi pēc plāna. Diodium no aizdurves izklausījās OK, bet ir kur augt, tā teikt. Diseim bija lieliska skaņa un priekšnesums. Katārsis mazās devās ir OK, bet pēc 20min nāk žāvs un iestājas katarsis. Malduguns jaunu gabalu atrādīja - nu tāds Napalm Death ar djent piepisienu. Zato Malējs Šauļinā iestājies - drīz izspārdīs visus nodirsējus! Paen bija smuki malači - kapāja godam, bet tā ir laba koncertmūzika, jo dziesma no dziesmas diži neatšķiras un albumā garlaikotu.

Katrā ziņā, koncis bija pelnījis vairāk par 50 skatītājiem.
0
Laikam buldozeriskā koncerta nopelns, bet Diseim CD ne tuvu nepēra kā dzīvais - prasītos biezāku skaņu a la Vulgaari (www.youtube.com/watch?v=zAPBH85cgdM... ). Turklāt jaunais vokāls ir iespējams ka labāks par veco (lai gan visai līdzīgs).
+3
Iegādājos Paean disku "Livium", un dažas reizes noklausījos. Iekšā tikai 4 gabali, bet samērā gari. Man tiešām patika, un, ka būs labi, varēja jau just koncertā.
Dzīvajā gan, kur tika spēlēts vairāk par 4 dziesmām, pēc kāda laika sāka krist ausīs, tas, ka katrai dziesmai pēc apmērām divām minūtēm ir lēnā/maigā vieta. Bet nu skaisti, ka veidojas tādas jaunas grupas šajā stilā.
+1
tikai nevajag, es nopirku vēl pirms Tevis :D:D

Vienam no ģitāristiem tikai tagad nupat esot nosvinēta 18.gadu jubileja
0
Starp citu, kas tas par koveri bija, ko rukājāt ? ķip dzirdēts bija, bet nevarēju atcerēties.
0
cenzētās Bildes @ Easyget
www.easyget.lv/foto/gallery/3364/?...
0
A necenzētās? :D Ar mani un masku?
0
^
būs vakarpusē.
0
koveiris bija no Sepultura, t'a saucamais we who are not as others
0
^ Jaunais vokālists nespēj iemācīties dziesmām tekstu no galvas? :D Vēl var mēģināt koverēt «Free Speech for the Dumb», ne tikai «We Who Are Not as Others», no šāda viedokļa skatoties… ;)
0
varbūt runa negāja par teksta daudzumu, bet kaut ko citu, ne ?
0
nu runa čista negāja, tas nu būtu skaidrs! ;) :*
+1
kā negāja ? vakar vēl gāja... Tev toč negāja ?
+2
bļin, man jau tā likās, tik Intars bija ļoti pārliecinošs, ka tā nav Sepkultūra. Viņš gan bija pārliecinoši pillā, arī ...
+1
^ visnotaļ, jo es nedz tādu kaveri atceros, nedz tādu sarunu :D
+2
a ko Tu vispār atceries ? Bigijs ar Lāci vismaz pagulēja koncertā :D (nu, ne jau tā, ka vien ar otru ...)
0
nu tā, pa lielam jau atceros, šādas tādas detaļas varbūt ataustu atmiņā tikai pēc atgādināšanas.
0
Par kaut kādas bandas kaut kādu koveri runāju ar kaut ko :D
0
Par Monro - Lūgšanu ? :D
0
Es pievirinājos tik kvalitatīvi (jutos nopelnījis nedēļas laikā tādas tiesības), ka atceros — pašās beigās, kāpjot pa trepēm lejā, kad Intars ar Werwolfu sāka dziedāt kaut ko aizdomīgi fašistisku, es laikam no somas kabatas izvilku blumīzeri un sāku pūst līdzi.
+1
pūst līdz - tas i spēks !
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas