Heaven Grey, Amber Icons uc A Nice Place.
+1
29. jūnijā notiek devistone pre party koncerts klubā A Nice Place.
Uzstājas Amber Icons, Heaven Grey, 9. horizon, Burned in Blizzard, kā arī Symbolic. + dj Deathperado.

Sākums 20:00, ieeja 2 ls.

Organizē Music factory a nice place un baltic metal division.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
www.facebook.com/photo.php?fbid=3854...

šeit ir afiša. kluba lapā nevaru atrast.
+5
Nez, kāds šim pasākumam sakars ar Devilstone?
+1
hz. viena grupa ir devilstonā uzstājusies, bet es to drīzāk nosauktu par ''beidzas sesija, aizlejam mūli party''.
+5
Kārtējais marazms. Ļūģi, tajā pašā dienā tak ir arī Death in June! Un nesakiet, ka «tas mums netīšām, nebija padomāts» — reku par piemēru leģendāra grupa, kuras jaunais albums pašlaik ir Billboard 200-nieka augšgalā, spēja vienā mierā pierkoriģēt pasaules tūres grafiku, lai Rīgā iebrauktu vienu dienu ātrāk un lai koncis nesakristu ar Mastodon.

Nu bet paiet 2 dienas kopš šī piemēra, kā var un vajag salāgoties ar apstākļiem, un uzreiz vietējie atkal paceļas spārnos — «kas vēl nebūs, rīkot koncertus pēc sakarīga grafika, lai tauta spēj uz visiem izstaigāt?!» — un speciāli uzrīko pasācienu bezmaz vienīgajā dienā, kad Rīgā notiek vēl kāds unikāli labs koncerts.

+1
^^ peec taadas logjikas tad jau katru konci kuraa ir uzstaajusies kaada grupa kaadaa festaa vareetu saukt par "pre-(attieciigaa fest) party.
+2
^^ Nākamais būs - "bļē, bet tajā pašā dienā tak ir Žorža Siksnas koncerts! Organizātōri ar galvu vairs vispār nedomā?"

nedomāju, ka DiJ un un šī koncerta potenciālā publika pārklājas kaut vai daudzmaz salīdzināmā mērā kā FF un Mastodon cienītāji.
0
A Nice Place reklāma ir redzama Devilstone mājaslapā, tad jau kaut kāds sakars ir. Ne visiem interesē Death in June!
0
^ vai kādam vispār interesē DiJ ?
0
Cik atceros no Twitterī rakstītā (un arī draugos: www.draugiem.lv/niceplace/news/?p=6... ), tad A Nice Place un Devilstone ir oficiāli sadarbības partneri. Tas par to pre-party būšanu.
+1
^^^^^^ Nu lai tak ir vienā dienā, FF un Mastodon jau tā kā vienā silē metami, es nezinu vai DiJ un HG ir tik šausmīgi pūļu sadaloši, kas gribēs metālu - ies klausīties HG, kas gribēs nu to.. es nez pat īsti kas tas ir, tie ies un to skatīsies. :}
+2
protams HG :D
+1
^^ Mastodon nav metami tajā pašā silē, kurā Fear Factory. Jo, ja tajā silē jau ir iemests Dino, tad nevienam citam tur nepietiks vieta! :D
+1
Jau šovakar!
+2
:D dikti ilgi vaidzēja gaidīt kad vispār kāds sāks spēlēt:D un kad sāka spēlēt gribējās lai beidz:D skaņa nebija pārāk laba. Ja godīgi nepatika pasākums. Alus gan bija garšīgs:)
+1
^ vot, vajadzēja nākt uz Death in June! :D
0
aj nē:D vismaz Skābenē bija jautri:D
+2
Darkspell, ko te dirs, pasākums bija labais.
Protams, cilvēku varēja būt vairāk un bija aizķeršanās šādas tādas, bet visā kopumā es pats personīgi jutos kā gadus divus atpakaļ iekš RnR ziedu laikiem.
Death in June my arse - šajā pasākumā bija sulīgas un kārdinošas vēderdejotājas, Burned in Blizzard un Heaven Grey nokapāja uz 110% un laimīgajā stundā varēja dabūt divus kokčiņus pa viena cenu, kas rezultējās riktīgi omulīgā dzēruma kondīcijā.
Un varēja laimēt ielūgumu uz Devilstone, pie kam ļoti vieglā konkursā.

Tā ka - Death in June my arse!
+4
sulīgas vēderdejotājas pret geju fašistu neofolku? Lūk, kāda bija izvēle piektdienas vakarā, uz kuru koncertu iet! :D
+2
^ pēc visa spriežot, savu izvēli tu jau sāc nožēlot :D
+2
Desper, piesaukt savu pēcpusi runājot par geju bandām ir tā visai divdomīgi... :D
+4
Mana interese par DiJ ir bijusi tik minimāla, ka pat nebiju informēts par netradicionālo orientāciju.
Mjā, dēļ tādiem netradicionāļiem tāds lielisks izteiciens kā ""insert word here" my arse" tiek sabojāts. Pat latviskais "pie dirsas" jau izklausās divdomīgi.
Bet man pie dirsas tāpatās... :D
+3
0
O, paldies!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
Viskas