KROW / UNDERCROFT
+4
otrdien, 18. septembrī, Nabaklab
Brazīļu diena jeb Soulfly afterparty

KROW - grupa no gandrīz kaimiņvalsts - Brazīlijas, pirmoreiz Rīgā.
www.myspace.com/krowmetal
www.facebook.com/krowmetalzone...
www.youtube.com/watch?v=s0SF71sc-dk...
www.youtube.com/watch?v=gq4AZR2px6o...
www.youtube.com/watch?v=szfxkoMOHzs...

UNDERCROFT
arī gandrīz kaimiņi - saknēs no Čīles, droši vien tagad dzīvo Vācijā.
Kāds dalībnieks esot paspēlējis arī grupā Watain, kā sesijas mūziķis koncertos.
www.myspace.com/undercroft1...
www.youtube.com/watch?v=1f4gHyGRDuA...
www.youtube.com/watch?v=Fkyv4qjiaHs...

+ lokālais atbalsts no grupas, kas oralē latviešu valodā

vairāk info sekos.

jānoskaidro: kā garšo brazīļu šņabis?
jāapzinās: otrdiena, laicīgs sākums un laimīgi laicīgas beigas.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
esmu dzēris brazīļu cachaça - no cukurniedrēm dzīts kandžinieks, līdzīgs baltajam rumam. Tīrā veidā gan diez ko labs nebija.
+2
Tāks, dzeršana šajā tēmā jau piepīta (otrajā postā — nav slikti), tagad vēl vajag kādu, kas izteiktos par brazīliešu un čīliešu pupiem!
-2
kas tur daudz ko izteikties, skaties:
3.bp.blogspot.com/_kFQlLrCa1s4/TD_q1j...

+2
Undercroft vokālists/basists, cik es zinu, ir nevis Watain sesijas mūziķis, bet live basists no 2007. gada.
0
^^^ Nopērc lelli. :D
0
Undercroft "Ruins of Gomorrah" jaunākais albums iznāk 21. septembrī uz seasons Of Mist
www.youtube.com/watch?v=zeFehGMVW0k...

Krow "Traces of the Trade" izdots jau februārī, uz nosaukumā vismaz iespaidīga leibla "Two Beers or Not Two Beers"
0
pat nav baisi jāpiepūlē tas, kā varbūt nav vai vairs nedarbojas, lai tiktu pie bezmaksas ieejas.
www.easyget.lv/konkurss/165...

drusku jāpamērcē kājas, lai tiktu pie -1ls ieejas: lidoņi, kuriem uz muguras Nabas vai Putna zīmogs nelielā daudzumā atrodami Nabaklab un prieka mājā Randoms.

abas grupas Rīgā būs pirmdien, gadījumā, ja kādam ir vēlēšanās uzsaukt tām alu vai sarunu.
+2
lidoņi atrodami arī laba noskaņojuma kultūras mezglā "SkāBene",
ja paslēpti, jāprasa bocmanim ar bārdu.

derīgs lidonis ir ar zīmogu uz muguras.
+5
Krow sveicieni Rīgai: www.youtube.com/watch?v=5F4hht8-Bkg...
(ar tradicionālu Eiropas pilsētas nomales ainu fonā un ar Dienvidamerikas akcentu valodā ;))
+3
Nejauši satiku labus cilvēkus, kas mani noinformēju par šo jauko pasākumu. Paldies un tiekamies otrdien :-)
+1
rītdienas secība, aprox:

skatuve:
starts: 20:00

DeoDium
Undercroft
Krow
+1
UZMANĪBU! Kā jau ieraduši pēdējā laikā, sākam ļoti laicīgi. Ja koncerta sākums uzlikts 20:00, tad tā arī paredzēts un nobīde maksimums pusstundas ietvaros vienīgi iekšēju (tātad, nevis publikas trūkuma) faktoru dēļ. Tā kā ir darbadiena - nodarīsim to lietu ātri un tad pa mājām un gultām. Ierodoties ātrāk būs laba iespēja pakomunicēt ar Dienvidamerikas brāļiem.
0
+ Undercroft ir pizģec! Čīles Raitis jaunībā!
+1
Undercroft jau ir klāt manā dzīvoklī, krāmē drēbes un baida kaķi. Tetovējušies pamatīgi, toties busā pirms tam klausījās Bon Jovi: «Mums vajag atiet no miroņnieka un paklausīties arī ko citu! Tam der pat Bon Jovi.»
+4
Uzliec vinjiem Inesi!
+5
Labprāt uzliktu šiem Inesi, un tikpat labprā — Inesei šos, bet tad mums jābrauc līdz Priekulei. A līdz saundčekam nepaspēsim atbraukt atpakaļ.
+1
Vaig pateikt, ka Rīgā fani, pati atskries :P
+1
Būtu viņi apmetušies mana ļaunākā ienaidnieka dzīvoklī, tā arī varētu izdarīt! :D
+2
tie flaijeri vēl ir pieejami?
0
Deodium tūlīt jāsāk!
+7
Šis šogad ir viens no labākajiem koncertiem. Tas bija totāls ugārs. Ja vēl būtu vairāk tautas, pavisam jumtu norautu!

Pirmie uz skatuves kāpa pašmāju Deodium. Nospēlēja raiti, ar savu stilu, kā reiz vajadzīgā banda, lai iekustinātu tautu pirms nākamām grupām. Otrie nāca brazīļi Krow. Skaisti, ātri, tehniski. Un tad trešie bij' čīlieši Undercroft — kā noslēdzošā banda, pie kuras ritmiem tad tauta, ieskaitot mani, izlustējās uz nebēdu. Murgonis un Creative laikam ārdījās vistrakāk...

Pasākums sākās, kā bij plānots, 20-os vakarā un noslēdzās gandrīz vai precīzi 23-os. Tālie karsto zemju viesi bija ļoti draudzīgi, atsaucīgi un patīkami cilvēki — nekādas iedomības. Alus gan šoreiz negaršoja, pat Užavas ne. Bet tautas gan prasījās daudz vairāk — ui, ku jauku koncertu neatnākušie palaida garām...

Un te būs mazlietiņ vārsmas no Fatdūda:

Lieliski sabalansēts koncerts. Iesākts ar latviešu jaunajiem censoņiem Deodium, kas priekš pirmās, iesildošās grupas norāva lieliski. Turpinot ar ko makten tehniskāku un agresīvāku Krow veidā, un noslēdzot ar izteikti iekustinošiem ritmiem pārbagātu Undercroft. Lai tik brauc drīzumā atpakaļ, domāju nākošreiz savāks lielāku pūli. Koncerts, mūzika, pēcsajūtas ar visaugstāko novērtējumu.
Alus gan gan visai smagi atpalika no koncerta līmeņa...

+3
Deodium nospēlēja labinieku, lai gan brīžiem maz ko varēja saprast. Nekas netraucēja iesildīšanos :-)
Otrie bija Krow. Ugārs pilnīgs. Pēc ilgiem laikiem atkal izkratīju pačku.
Undercroft sākumā likās ne tik ugārīgi, bet, kad spēle uzņēma apgriezienus, maz nelikās.
Lieliski!
+3
koncis bija nenormāli nenormāls. tagad klausos jauniegūto undercroft cd ar autogrāfiem.

deodiu
+2
bled, deodium bija ļoti labs, par pārējiem nav ko komentēt - pasaules limeņa brutaļņiki.
+9
Koncis bija zvērīgs, lai neteiktu, ka dzīvnieciski labs.

Deodium nokavēju, ierados akurāt uz Krow uzstāšanās sākumu. Vai nu sen nebija konči apmeklēti, vai kas, bet skaņas bāziens bija pamatīgs, ausis aizkrita jau pie pirmās dziesmas. Ar skaņošanu vispār nodarbojās viesi paši, un, lai arī ar to negāja necik spoži, ciktāl tas attiecas uz saprotamību, toties mati plīvoja arī uz rokām. Muzons šiem laukā nāca ļoti ātrs un tehnisks death, neretii thrash ritmos ieturēts. Fast & furious, kā sacīt jāsaka. Čaļi vēl gluži jauni, bet spēlētprasme pizģec pizģec, pirkstiem uz grifa ar aci gandrīz ne izsekot. Vispār patīkami, ka mūsdienās vēl tomēr atrodas grupas, kas metāla olimpisko principu - ātrāk, skaļāk, niknāk - neuzskata par neglābjami novecojušu koncepciju. Sets nebija ilgs, minūtes 40, bet pašā laikā, jo jāatzīst, ka tempa dažādība šiem gan nebija stiprā puse. Jumtu noplēsa ātri un efektīvi.

Undercroft jau bija cita kalibra vīri, te nevarēja rasties absolūti nekādas šaubas par viņu dienvidamerikānisko izcelsmi, nedz paskata, nedz ritmu ziņā. Mūzika bija savdabīgs mistrojums no diezgan daudziem smagmūzikas subžanriem, pamatā pārklājot pleķi, kurā sadzīvoja thrash/death/ groove/hardcore/ grindcore, bet galvenais uzsvars bija uz tā saucamo kačku. Kačka bija fenomenāla, īpaši spāniski izpildītajos gabalos. Tepat kaut kur augstāk promotētais gabals El Triunfo de la Muerte, šķiet, bija švakākais no setlista, ja nu kādam tas ļauj kādus secinājumus izdarīt. Tajā ar vokālu piedalījās arī Krow frontmens, pirms tam arī Undercroft frontmens bija nogasējis vienu gabalu kopā ar Krow. Pieļauju, ka ierakstā varētu būt arī ne īpaši uzrunājošs muzons, bet dzīvajā miesas kustināja pa pirmo.

Alum nebija nekāda vaina, ja ņēma lēto variantu - šoreiz "gaišā naba" garšoja ne sliktāk par pusotru reizi dārgākajām alternatīvām.

Īsāk sakot, tie nudien ir vīri, kam ir metāls krūtīs, zvērīgs koncis pa cilvēcīgām naudiņām; kas garām palaida - paši vainīgi.
0
es tagad domāju, vai dzēru tur kādu alu (visdrīzāk ka jā) un kādu īsti ... droši vien ne pēc kā negaršoja, jo pirmstam šito biju dzēris - www.ratebeer.com/beer/dark-horse-cro... pārmaiņus ar Imperial Stout

bet ieskrietuvē, uz kuru Neons aizvilka, Tērvete bija OK

tādu nu ir mani iespaidi par koncertu ;)
+1
Vismaz es zinu, ko Dainis, darīja vakar Nabā :P
+2
Krow albūms "Traces of the Trade" (2012) klausās labi. Dziesma "Endless Lashings" -> brazīļu vudū -> the magic woodoo -> rauj jumtu arī ierakstā!! :-)
+3
Bļin, sprands šodien sāpēja un mutē sušņaks. Par konci neko sliktu gan izspļaut nevarēšu.
+3
Es sprandu regulāri trenēju no rītiem - nekad nevar zināt kas notiks vakarā :P
0
Jā, pasākums bija episks!
0
Nu, labi, nevajag jau arī pārspīlēt. Kas tad tur bija tik episks?
+2
āfterpārtijs :D
0
Ja afterpārtijs būtu episks, tad tam būtu jāturpinās vēl vismaz tagad. :)
0
nu, nezinu kā citi, bet es joprojām dzeru.
+2
tātad viss bija episks un uber. starp citu, dziesma ruins of gomorrah ir vnk superlaba, žel tik, ka sākums ir 1pret vienu ar overkill - the years of decay. bet tas, kur sākas smagais ir ideāli.
+1
^^ murgon, tas, ka Tu joprojām dzer, nav nekāds rādītājs. tikpat labi tas var būt arī Tavas 17. dzimšandienas episkais āfterpārtijs..
+6
Uhh, te jau visi pateikuši gandrīz visu… par mūziku, protams. Secinājums, ko arī abām grupām pateicu: jūsu koncis bija daudz krutāks par Soulfly!

Čīles neatkarības 202. gadadiena tika svinēta vispirms Aptiekā — kad tā aiztaisījās ciet, tad Ļeņingradā. Katolicisms tika lādēts uz nebēdu, alus dzerts uz vēl mazāku bēdu. Pusseptiņos no rīta tika mīzts pie Blaumaņa pieminekli, šie man pamanījās izstāstīt Čīles vēsturi, es šiem — par to, ka mēs Latvijā cienam savus vīrus, kuri karoja Hitlera pusē. Tā kā divi no Undercroft strādā Vācijā jau daudzus gadus, arī šie labi zināja, kas tie Vērmahta karavīri tādi bija. Uzreiz dabūjām iedzert par vācu ieroču uzvaru vismaz nākamajā karā, utt. Divi, kam abiem bija vārdā Pablo, pamanījās nogrābt latviešu meitenes, trešais tālāk par bučošanos ar savējo netika — atklājās, ka tai tomēr ir džeks kaut kur mājās. Nu un tādā garā!
0
kādam varbūt ir bildes vēl? man kaut kādas ubernekvalitatīvas ir drauģeļos saliktas, cik nu sanāca tos undercroft pabildēt, bet gribētos arī kaut ko nemiglainu piemiņai.
0
Ā, starp citu — Murgon, autografēto setlisti pa dzērumu nepagrūdi kaut kur?
+1
Draugos taču laikam bija ielicis, šķiet, skaidrā vairs nav varējis salasīt.
+8
sestdien, 28.septembrī, kultūras cehā "Melnā Piektdiena"
šīgada tūres "Frameworks Of Violence" ietvaros, otro reizi Rīgā - brazīļi "Krow" -
ar mazliet atjaunotu, bet tikpat mežonīgu tehnisku death metal, kā iepriekšējo reizi.
www.facebook.com/krowmetalzone...

vietējais atbalsts: Kapakmens, Biomorph. (varbūt, arī Malduguns)
kaimiņu atbalsts: Ossastorium

drusku vairāk info sekos, kopā ar linku uz biļetēm iepriekšpārdošanā.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas