MARDUK+MELECHESH+TBA Baltijā 2012
+7
MARDUK+MELECHESH+TBA

November 15 (EST) Tallin @ Tapper
November 16 (LAT) Liepaja @ Fontaine Palace
November 17 (LIT) Vilnius @ New York

www.marduk.nu/tours.html...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+4
FUCK OFF MARDUK!!!
0
wuhū!!!
-2
poh! mētājas man gadus 15. kaut kāda kasete (original) Marduk 90 sākums " Those.... huij zin kā tur tas disks saucas , tālāk par 3 pimajiem singliem neesu ticis. Ja kādam vajag varu atdot.
+8
Gan jau šiem mati sāpēs vai pimpis peļu slazdā iesprūdīs un atkal netiks.
-2
Nu mardukiem var arī pimpis ieklemēt, kur vien tīk, lai tikai Melechesh atkal atbrauc. Tos jau neapnīk dzīvajā skatīties.
+3
Tā netikšana jau viņiem ar Rīgu parasti, Liepājā līdz šim viss bijis ok. :)
0
Pieņemu, ka pēc pirmajām trim neatbraukšanām tagad šos no Rīgas vairāk vai mazāk pieklājīgi atšuva. ;))) Līdz ar to daudziem tāda duāla attieksme varētu būt — Marduk mūziku kā tādu ciena, pašu grupu — ne visai.
-3
hm, pieņemu, ka Makdaks saprata, ka jāatsakās no sākotnēji prasītā cipara, lai tomēr spēlētu, erghhh.
+1
Fuck off TBA!!! Cik reizes nav piekāsuši.
0
Ir jau arī Rīgā pirms nedaudz ilgāka laiciņa atrādījušies.
-11
FUCK OFF MELECHESH(žīdu mēsls)
+6
ooooo - kads mums te evil naciks paradijies :)
+6
:D tāpēc vien nebraukšu, ka man būs kauns, ka piedzēries vīrs Melechesh par teroristiem saukā. man jau ar žaibām pietika.
+3
Tur jau grūti pateikt, kurš ir īstāks terorists: Ashmedi, kurš ir žīds, vai tas otrais ģitārists, kurš ir palestīnietis! :D
+10
^^ atstāj mājās, lai ar sīci multenes skatās
0
MELECHESH gan jau pēc īpašumiem uz Liepāju atbraukuši, kurus II pasaules karā atņēma...
+2
Cerams, ka šoreiz merchshs būs līdzi. Pagājšreiz nebija vispār. Armijas raibo kamuflāžas kreklu ar uzrakstu PANZER DIVISION MARDUK tā arī neesmu vēl pašlaik dabūjis.
0
Tūre atcelta

NORTH DATES POSTPONED
Due to unforseen problems with logistics and planning, booking agency 'Massive Music' and MARDUK have decided to postpone the Serpent Sermon North dates and will be rescheduling them Spring 2013!

www.marduk.nu/news.html
www.massive-music.pl/glowna-e.php?dzial=...
0
lol
0
Jā, jā , iedomīgajām pežām vienkārši atkal kaut kas...
0
Nez kāpēc šitā ziņa nepārsteidz…
-1
a ko es teicu :D fcukof
+7
Nepārmetam Marduk. Tūri izgāza Melechesh, jo nav skaidrība par īpašumu kompensācijām. Cerams, ka līdz pavasarim tas tiks nokārtots!
+3
Ha, bļe
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Midgard
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas