Virinam uz Brasu?
-11
Sveiki.

No arhiviem: "Es ceru ka viss sanaks un uz rudeno varesi parcelties atpakal uz Rigu un atkal pavirinat pa forsajam katakombam.."
Esmu beidzot sanemies un ir sanacis atgriezties Riga.

Dzivojama telpa man jau ir, iekrajumi ir, tagad tikai jaatrod darbs un protams nedrikst aizmirst veco labo Brasu, taka esmu pazaudejis vecos kontaktus, jamegina, ka tie atgut, sodien doma aizvirinat pacolet, kas mainijies pa so laiku Brasa, ja kadam ir velme var pievienoties.

Cerams tas dienaks veikals uz Eveles/Miera stura vel uznem viesus.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+4
šodien starp citu "staro rīga" ietvaros brasā ir izvietoti sarkani asiņaini prožektori, kas laužās ārā no vecajām fantomu kapenēm !
+6
un izgaismoti bamšļi un Hektora pudeles
-5
Tikko atvirinats no B. Baigi klus vis - izdzeru 10 pudeles, satiku 1 sini, to kadu bridi padiskutejam, protams izstagata visas kapenes/katakombas/drupas. Nekas starojos nav redzets, sonak ar javirina.
-3
Zaļibalts...
+2
Kautkas aiz tā visa slēpjas...
+3
...virināšana
+4
10 pudeles...ko...ūdeni vai....? Tad jau nopēc Depi kak raz 15 L spaini un dzer no tā, i nebūs jāpūlas cik daudz katru reizi izdzerts, i ar stikla taru nebūs mocību, ieej tik pirmajā veikalā un palūdz, lai nomēra tava spaiņa tilpumu un ielej kādu aliņu vai šņapsīti no galda apakšas :)
+2
Pavirinats ka nakas, laikam bus japmekle kads darbs, 3 dienas nodzivot kapos - druksu pa traku, bet party bij labs un pat kaut kadi prozektori bij ar asins sarkanu gaismu, sakuma nevareja sparast real or gluk...
+3
Staņislavkis: "Neticu!"
0
Tfu, Staņislavskis.
0
Kam tu netici?

Nu kas brivdienas virina?
+6
Jauns piedāvājums - pārmaiņas pēc šajās brīvdienās virināt dirst.
-4
labs plans tev - darbojies.

Jaiespringst mazliet, lai atgutu to popularitati un masas kas pirms pusgada virinaja...
+6
Bigij, nevar reģistrācijas procesu šajā forumā padarīt iespējamu tikai pēc IQ testa izpildes?

šitie virinātāji zosādu uzdzen..
+3
Joppcik coppcik, ir nedēļas pirmā darbadiena, a šis jau te — «kurš brīvdienās virina»?

0
Varbut bisku pa atru, bet kamer bezdarbnieks, jasak vismaz sis atgut, ticu, bet vel nezinu ka, nakotne es pelnisu naudu.
+7
virinasi, pudeles nodosi.
nesaki paldies, ka izdomaju tavaa vietaa
+2
Ne tas ir prieks bomariem...

Es gribu brasa uztaisit isit festu, tadu pazemes, kada no tam katakombam (pazemes), ir jau viena noskatita, pec platibas apmeram tik liela ka MP, nu varbut drusku mazaka, savakt grupas, sakuma neko lielu - paris grupas no Maltas un tuvakas apkartnes - varbut te kads velas pieteikties?
Nu to padarit, par mega popularo pasakumu, sakam 5dien, finisejam 7dien. mans domat si iedeja ir ... ir...
Tas ta isuma.
+2
Nu, no Maltas dabūt grupas nevarētu būt grūti — kādas 30 aktīvi spēlējošās tur būs!

www.metal-archives.com/lists/MT
+2
Apotheosis un Forsaken ir pat ļoti labas.
+2
Labāks variants - neved grupas no Maltas uz šejieni. Aizbrauc pavirināt pats uz Maltu un uztaisi tur kādu koncertu, paguli kapos 'n' shit.
0
bet vispār jau tā ir ahujennā doma, ja to var īstenot.
+2
Un Kapietis noteikti būs tas organizatoriskais, uzņēmīgais un prasmīgais jaunietis, kas to izdarīs!
0
Grupas no Maltas dabūt? Jūs domājat Maltu, kas ir Latvijā? Nu vo, es nezinu nevienu grupu no LV Maltas, maltieši nav līdz šim ar baigo lokālpatriotismu un metālu izcēlušies, man liekas, bet varbūt vajag viņus kaut kā iedrošināt, lai varētu taisīt koncertus un rakstīt, ka ieradīsies grupas no Maltas, i mean, šejienes goo.gl/maps/9O1RA...
0
ja tev tiešām liekas, ka kapietis nav vnk kaut kāda džeka ākstīšanās profils, tad pizģets pizģets. es vispār nesaprotu, visi aptrakuši esiet? garīgi slims cilvēks tak tā nerakstītu un kaut cik vesals cilvēks, ar saprātu utt, arī neko tādu nedrukātu nopietni.
+1
kapietis nekādā gadījumā nav feiks. kas tu neesi nekad ar virinātājiem no Brasas ticies? nu paskati profila bildi, varbūt atcerēsies!
+4
^ Mincīt, nu ko bojā savstarpējo troļļošanos, mēģinot uztvert kaut vai pa pusei nopietni :)

Iedomājos skatu: vecas kapličas pagrabs… pusnakts… pilnmēness… lāpu gaisma… sanāk klusējoši cilvēki melnās drēbēs… un kapličas stūrī Murgonis uzsāk savu solokoncertu!

A, bet nekas nesanāks. Jo Murgonis taču nav no Maltas.
0
ko tieši es uztvēru nopietni?
0
ā, bet moška Sovvaļnīka solokoncerts skaitītos! Varbūt Sovvaļnīks ir no Maltas?
+3
nē, nu bet sinistera pasākumus jau toč labāk tādās vietās rīkot, kā visādās rokkafejnīcās utt.
+2
jā, bet viņam tas gothic metal, man liekas, jāmet pie malas. vienkārši borrowa mc jāatdzīvina, bet tādā smagākā versijā, lai būtu normāls repmetāls. no borovas jau noteikti kāds ir īstens maltietis (malts!?).

nu nevajag ģitāru kā zobenu nest www.youtube.com/watch?v=E-m3kjhQdDw...

šis jau tāds metālīgs www.youtube.com/watch?v=BjLAGGjtjD4...

bet šis ir tas ko vajag www.youtube.com/watch?v=-TH5ibABP4U...
+9
Es zinu dažus tādus vecās metaļoru paaudzes Cēsu "virinātājus". Sēž parkā uz soliņa, sūc divci ar diviem bomžiem. Mati netīri, pats novārtījies, mugurā Cannibal Corpse krekliņš. Iet garām ~8-10 gadus vecs meitēns, skolas soma mugurā. CC "virinātājs" negaidīti pielec kājās un sāk skriet pakaļ, bļaujot "KEŅIBĀL KŌRPS, vēēēēē!" Meitēns pārbijies, virinātājs apmierināts pagriežas, iet atpakaļ sūkt savu divci ar bomžiem. Iedomājies, kas notiks, kad tāds tiks pie interneta? Trollis-Kapietis nobālēs.
-1
Nu jau viss sak ieeit pareizas sliedes...

Esmu ar tadiem virinatajiem, esmu brasa pavirinajis - viss OK, ka saka, visas problemas rodas, tikai, ja pa maz iedzerts... DZERAM?
+3
Pašol nahuj.
+2
Varu Tev dzeršanas un virināšanas vietā piedāvāt kaut ko šādu:

statsserviss.lv/?p=6719

Darbības princips un izskats ļoti līdzīgs kā intīmajām dāmu (gan jau arī šādu tādu kungu) rotaļlietām, tikai mazliet atšķiras svars un intensitāte. :D
+4
Nu ta izmanto vinu PEDIN, bet neiesaki savas sex rotalas istiem virinatajiem.
-4
Tu man te puišel muti nepalaid, par šito bazaru pie gadījuma atbildēsi, gan jau es noskaidrošu, kas tu tāds esi. Tad gan labāk laicīgi uz Maltu virini atpakaļ.
+2
Pats nepalaid, neatkarosos vel x kur mani var sastapt
+2
Kapieti, uz Arkonas koncertu sestdien nāksi pavirināt? :)
0
Paga, kur sestdien ir Arkona? :o
0
Trešajā topikā no augšas! Labais augšējais stūris, sadaļa AKTUĀLI.

Jautājums Kapietim bija retorisks, jo uz Arkonu viņš nākt drīkst, bet iekšā ielaists netiks :D
+5
Nolādētais Sātana skrituļdēlis! Pat nezināju, ka Arkona būs ciemos! O_O
+2
Kartigi pastradats, tagad kartigi javirina.

Kur sodien sak virinat, tiekamsies 20:00 brasa, pie baznicas katakombam.
0
tu neesi šitas čalis, kurš
www.timesofmalta.com/articles/view/20110...
+4
No 21.dec. pieprasiet labākajos kinoteātros Rīgas Kinostudijas jaunāko grāvēju "Brasu Li atgriešanās". Filmas īpašais viesis - Arnolda Švarcenigera plakāts !
0
RĪGA, Apr 28, BNS - Rīgas dome (RD) otrdien atbalstīja naudas sodu paaugstināšanu noteikumu pārkāpējiem Rīgas kapsētās, aģentūra BNS noskaidroja domes sēdē.

Saistošo noteikumu grozījumi paredz, ka par uzturēšanos kapsētā pēc tās slēgšanas, kā arī par kapsētu ēkas un kapavietu bojāšanu varēs noteikt naudas sodu fiziskām personām līdz 80 eiro, bet juridiskām personām līdz 150 eiro. Savukārt, ja šie noteikumi pārkāpti atkārtoti gada laikā, varēs noteikt naudas sodu fiziskām personām līdz 350 eiro, bet juridiskām personām līdz 1400 eiro.

Par suņu ievešanu bez pavadas fiziskām personām piemērojams sods no 10 līdz 40 eiro, jeb juridiskām - no 20 līdz 80 eiro, savukārt par bēru ceremonijas un kapraču darba traucēšanu var piemērot sodu no 80 līdz 350 eiro.

Līdz šim maksimālais sods, kuru varēja piemērot par administratīvajiem pārkāpumiem kapsētu darbības jomā, bija 250 eiro.

Rīgas pilsētas pašvaldības uzturēšanā ir 20 kapsētas, tostarp atvērtās kapsētas, kur mirušo apbedīšanai ierāda jaunas kapavietas, daļēji slēgtās kapsētas, kur mirušos apbedī ģimenes kapavietās, bet jaunu kapavietu ierādīšana ir ierobežota, kā arī slēgtās kapsētas, kuras ir slēgtas vai to daļa ir slēgta apbedījumiem.
+1
Zombijiem un vampīriem grūti laiki, pat viņus Ņils neliek mierā — par uzturēšanos kapsētā pēc tās slēgšanas […] varēs noteikt naudas sodu.
+2
Nils vnk kasa $$$ kur vien var
+2
Es tiešām nevaru iedomāties, kas būtu darāms normālam cilvēkam 2 Meža Kapos, pēc tās slēgšanas....
+2
Pff, kas tur neskaidrs. Nodarboties ar nekromantiju. Varētu padomāt, ka nekad neesi ar to nodarbojies...
0
Bet Necromantia takš ir kruta!!! (mana mīļākā grieķu bleka brigāde)

www.youtube.com/watch?v=WD18rKiM3Nk...
0
Es atkal nemaz nezināju, ka kapus pa nakti slēdz.
+3
Atvērtā tipa kapos (iedomājos tādus, kur visiem bedres vaļā :D ) parasti ir vārti, kurus uzraugs uz nakti slēdz (vienos Cēsu kapos to darīja tante ar kļičku "Kapu Dacīte"), kaut gan parasti mūrītis apkārt ir labi ja metra augstumā. >:)
0
Vai tad bez galvenajiem vārtiem parasti nav vēl ducis?
+6
Atvērtā tipa kapi man liek iedomāties arī par atvērtā tipa cietumiem - kur pa nedēļas nogalēm laiž mājās...
+4
Latviešiem jau atvērtā tipa kapi ir tradicionālie - tak katru gadu oktobrī/novembrī veļiem atvaļinājums bija :D
+1
Atvērtā tipa kapi - atraktie.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas