21.dec. MP Pasaules gals!
+6
Pasaules gals netiek atcelts, viņš tuvojas...

2012. gada 21. decembris ir Maiju kalendāra pēdējā diena, un daudzi cilvēki uzskata, ka tas iezīmē pasaules pastāvēšanas beigas.

Sagaidīsim to ar godu un labā kompānijā klubā "Melnā Piektdiena"!


Uzstāsies (secība):

Lifeform (melodic death metal)
www.facebook.com/lifeformofficial...
www.youtube.com/user/LIFEFORMoffici...

Collide (thrash/speed metal)
www.facebook.com/thecollidemetal...

Diseim (doom/death/sludge metal)
www.myspace.com/diseim

Urskumug (black metal) + Pain (PRO) Test (pain show)
www.myspace.com/tribalblackmetal...
vimeo.com/44628113

Preternatural (dark metal)
www.myspace.com/preternaturaloffici...

Heaven Grey (gothic/doom metal)
www.myspace.com/heavengrey...

Dark Nexus (darkwawe/industrial)
darknexus.lv/


Koncerta sākums precīzi pl. 20.00, klubs vaļā no 19.00.
Ieeja Ls 3
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+6
Sorry, kaut kāds gļuks. Tik gara pauze pēc pirmās grupas nebūs! :)
+3
Programmēt nejēdz, tā i. Kaut kas ar to yt video apstrādi ne tā.
0
FF normāli rāda. IE gan ar šķirbu
0
blēņas, man ir FF
0
Šobrīd lūru no Chrome - ja ir atķeksēts, lai nerāda YT klipus, tad viss ir normāli; ja to ķeksi izņem, tad yt linka vietā parādās liels tukšums.
0
Varbūt tāpēc, ka tas ir YT links, bet ne video?
0
Man ir FF un viss norm.
0
Ja kas, pēdējais FF apdeits, kuru vakar uzliku, kaut kādus gļukkus laida, atinstalēju - viss atkal bija zaje-bļe-bis-bļe!
0
man ir 17.0 FF + Win 7, YT rādīšana atrubīta. Nekādus gļukus nemanu.
0
ā, nuja, no IE lūrēja bez reģistrēšanās. man ar ir ķeksis.
0
Āreče, taga jābūt usji.
+3
kas interesanti - ne varda par pasakumu, tikai tehniskas detaljas par zinju...
0
A ko? Pasākums tak vēl priekšā?
0
21dec būs jaiztiek ar sūda alu?! Nē, paldies. Neapmānīsi. Dzīve turpināsies 22 dec ar paģirām :D
+1
www.tvnet.lv/zinas/viedokli/4440...

elektrība pazudīs:D
0
Pasaules gals bija šovakar Tesas koncī. Visi pārējie pasaules gali ir atcelti.
0
\\Numeroloģe Ineta Ventniece, izpētot šo dienu ciparus, kuros dominē divnieki, intervijā portālam TVNET ieteica būt mierīgiem un piesardzīgiem.\\

piss vi'nu raibais zirgs, k'a t'adas kuces visp'r tiek pie intervij'am _
0
Drošs paliek nedrošs - labāk nointervēt. Dies pas vēl noburs...
+1
Nu bet vesela čupa pavelkas uz šito sūdu, tad ir vēl vesela čupa tie, kas uzklikos uz tā raksta, lai noheitotu, rezultātā TvNets berzē rokas un priecājas par kārtējo 400+ komentāru un n-to štuku klikšķu publikāciju.

Šitās tēmas, kur ir radikālās "par" un radikālās "pret" puses, taču ir tīrā zelta raktuve medijiem.
+3
Vēl labāk šajos datumos var justies ļaudis, kuru dzimšanas datumā ir daudz divnieku: «Viņiem var atvērties trešā acs, aktivizēties izjūtas, pēkšņi ieraudzīt kaut ko līdz šim neredzētu.»

Man tieši 22.12. būs dzimšanas diena, nez kur man tā trešā acs jāmeklē? :D
+9
Uzpras Gāahlam - tas atradīs.
0
bļin, Neona klaviatūrai apostrofu nespēju sameklēt ...
0
Blin, kas tā par komentēšanu no mana profila?
+5
nespēju samelot, ka nezinu Amorphis
0
Šito bildi vajadzēja uzlikt uz pasākuma plakāta! dra.lv/gGWD1y
0
Dzēsts! Blett tak pārkopē drošā vietā. Skaidrs, ka viss tiks dzēsts, viss pazudīs.
+1
Domā, tas ir tik svarīgi? Gan jau ka tur nebija Pūķins, pacēlis roku nacistu sveicienā, vai kaut kas tikpat saglabāšanas vērts.
0
Ej nu zi... mož kas derīgs! Troll on!
0
^^^ anuka skaidrs, ka viss tiks dzēsts, viss pazudīs. Tāpēc jau to sauc par pasaules galu!
+2
Nesteidzini notikumus.
0
Kļūdas labojums:
Pain[PRO]Test pasākumā nebūs! Tā vietā koncertā ar Urskumug uzstāsies Pain[PRO]Test dalībnieka Pain Show projekts PROJECT:TORTURE.
+3
tāpat sados pa mazo !
-2
Es bushu !
+1
^nu un?
0
hu iz ju?
+10
«Es nākšu» poga jāspiež drauģelī un purnagrāmatā! Šite ir tikai poga «bļe, es nebiju».
-1
Diemžēl Diseim koncertā nespēlēs.
Līdz ar to sākums pl. 20.30, klubs būs atvērts no pl. 20.00.
+4
fuck...Diseim faktiski viena no retajām blicēm, dēļ kuras ir vērts iet uz šo konci...
+1
manuprāt, Ursiķu un Collide atkalatgriešanās izraisa daudz lielāku interesi
+6
Dzimtene es tuvojos! Man ljotene pecpusdiena, taka sagaidisim pasaules galu ieksh tas MP :)
0
fakjē ! Tev to Kaku Mocību kaseti vajag?
0
^ Tev gadījienā nav divas, a? :D
0
Ej desaini, pasaki labāk kuru Eluveitie disku gribēji pārdot, te pasenā topikā?
0
^^ nea
0
^ Sūdīgi!

^^ Ja interesē Eluveitie, man ir Slania — Tour Edition 2CD kastiņš, otrais CD ir koncertieraksts no kaut kāda festivāla. Tour only edition, 1000 gab.
+2
starp citu, pie Urskumug nāksies dziedāt ''Daudz baltu dieniņu ..." The Konišam" dzimene ;)
0
koncerts bij super !
+1
pasuales gals man sākās no šorīt no rīta, kad konstatēju, ka rīkle sausa un nav ar ko uzlāpīties.
+1
COLLIDE mauca ar jauno vokālistu un izskatījās ļoti pārliecinoši un noslīpēti (kaut arī buņģierim tehniskas ķibeles nedaudz traucēja) - arī stilistiski likās konkrētāki (kārtīgs Death-Thrash ar noslieci uz pirmo elementu).

PRETERNATURAL nogāza vienkārši lieliski. Viens no šo labākajiem končiem pēdējos gados. Tikai nostiprināja manu pārliecību, ka arvien vairāk atgādina desīgāku Samael.

URSKUMUG koncertuztāšanās kārtējo reizi piekliboja. Ja Žaibās vienkārši skaņa bija dirsā, ta te nedaudz nepārliecinoši izklausījās kompozīciju un arī saspēlētības ziņā. Jubilārs arī reizēm aizmirsa, ka lielāks efekts ir dziedot pa taisno mikrofonā, nevis bubinot zem deguna. Bet jaunās dziesmas ir labas, tā ka nākamajās reizēs vajadzētu būt labāk.

Bet Pain bla, bla, šovu varēja labāk starplaikā uzvest, jo tas tik nosita konča ritmu, jo grupa tajā laikā neko nespēlēja - skanēja tik fonagramma. Šovs ar nekāds dižais nebija - pakarājās čalis pie āķiem (Depo viņš ar BMX iemanījās apļus laist āķos karājoties) un džuse krustu pastutēja. Būtu tas spēlēšanas laikā noticis - cita štelle.
+2
Trollolllooo, superīgs rakstiņš delfos, protams, komenti allaž gāž no kātiem, cik mēs visi esam pretīgi :D

izklaide.delfi.lv/dzivesstils/ballite...

Konci sanāca uztvert diezgan fragmentāri, jo vairāk pļerkstēju pie bāra kā skatījos priekšnesumus. Vienīgais, kas šorīt tāds ievērīgas cienīgs, ko mājās pārrunajām - Pretīgie sākuši runāt latviski. Kas notiek?! Pasaules gals? Protams, tas tikai pozitīvi :)
+2
Hah, tie mietpilsoņu un urļiku komenti ir lieliski! Normāla vakara humora deva :)
0
Tas raksta autors maz piedalījās pasākumā ? Kur Urskumug ir ''tautas mūzikas elementi'' un vai tad Preternatural iemanījās vēl reiz nospēlēt - šoreiz pēc pusnakts ?!
0
Tur acīmredzami ir bijis tikai fotogrāfs, nevis rakstītājs, jo ir pārrakstīta preses relīze — piemēram, Diseim takš nespēlēja nemaz, nobira dienu pirms lielkoncerta.

Urskumugam «tautas mūzikas elementi» — tā laikam mēģināts latviskot jamo žanru, tribal black metal, bet nav īsti sanācis…
0
O jā, detuhu iztulkot pamēģināja, bet pie slānitāja neķērās, kas tad nu... :(
+2
"Īstu vīru mūzika
22.12.2012 13:01
Tā ir īstu vīru mūzika. Vārgajiem tur nav ko meklēt !"

Sametis?:D
0
Pasaules gals tik tagad sāk sākties.
0
Ģitāra un liekas brilles ir piegadījušās.
+4
durvīs atslēgu ielikt ir grūtāk kā jebkad iepriekš.
+1
Mans jaunās pasaules atklājums: Dimdiņu skābētu kāpostu sula mazā (ir arī lielāka) plastmasas pudelītē: pēc kodiena mute atdzīvojas, labsajūta arī atgriežas. Sāku lietot jau pirms kases, jo tā likās pārāk tālu. Turpmāk uz kodienu jāņem līdzi kā obligāta sastāvdaļa dzīves kvalitātes uzlabošanai
0
jū, Dimdiņu skābētu kāpostu sula ir baigā štelle! Kuņģīts uzreiz sāk labāk funkcionēt...Tiesa, Centrāltirgū pie babenēm to suliņu var nokaulēt krietni lētāk.
-2
Iedomājos skatu: Malējs ieslāj tirgū, sameklē kāpostu tantiņas, izvelk no somas bunduli vai kanniņu, pieprasa piepildīt ar kāpostiem, samaksā, izsviež kāpostus nahuj, izstrebj pāri palikušo sulu, pastiepj kanniņu pēc nākamās devas.
+3
Kāpostu sulu tirgū var iegādāt arī bez kāpostiem.
0
arī bodēs pārdod pudelēs - vitamīni vēl piebērti klāt. Un nevajag sālījumu burku saturu podā liet, pēc gurķīšu apēšanas.
+1
Es aizvakar patērēju visas marinādes, kādas vien mājās varēja atrast...
-3
+1
cho, lenta beidzās ka vairāk iefilmēt nevarēj?
0
^Nu ja, tā arī bij. Lentas atmiņa izrādījās pilna...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas