Eschatos 25.01.2013.
+2
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
Notiks Mūžameža uzstāšanās ''Arena Riga'' ?
+1
pārāk pro izpildijums priekš mūžameža, lai gan sākumā a tā likās ka sametis klipu uzcepis.
+11
Tā arī neiebraucu, kas tā par huiņu?
+4
Aplis ir noslēdzies, jauns ir sācies.
2013. gada 25. janvārī, klubā "Melnā piektdiena" melnmetāla apvienība Eschatos prezentēs savu pirmo albumu "Hierophanies".

Viesi:
Malduguns (LV)
Inquisitor (LT)
Holy Lamb (LV)
u.c.

www.draugiem.lv/ev/18411282/...
www.facebook.com/events/385103871577...
+5
Nebūtu slikti dzirdēt arī kādu skaņu no tā albuma. Ja tas YT video atspoguļo muzikālo virzienu, tad tiešām vajadzēja Sameti ņemt kompānijā, ne Holy Lamb.
+2
Viesu saraksts jau nu uzrunājošs — laikam speciāli tā izdarījušies, jo jauno grupu jau vēl neviens īsti nezina :)
+1
Albuma materiālā būs iespēja ieskatīties jau nākamajā nedēļā.
+2
Kā pareizi izrunāt nosaukumu? Es-čatos?
+1
Domāju, ka šādi:

Original Word: eásxatov
Transliterated Word: Eschatos
Phonetic Spelling: es'-khat-os
+3
Ā, tad laikam tie nav šitie:

www.metal-archives.com/albums/Eschatos/Chi...

+1
^^
-1
Takā beidziet kasīt kules un 25.01.2013 ir jābūt @MP.

ESCHATOS izpārdīs jums dirsu sausu :D
+1
sodien uzzinaju, ka ESCHATOS sastava ir tris ex-Ocularis Infernum dalibnieki (dalibnieci ieskaitot)
0
^ domā rakstīt iekšā M-A nevis jaunu grupu, bet gan likt «changed name» pie Okulāriem?
+1
Ā, tad jau skaidrāks paliek, kas tas par projektu. Tad jau būs jāaiziet paskatīties, kas šamiem tur galu galā sanāca.
0
^^ Neesmu drošs, vai tā var darīt
0
Pagājušajā ziemā sapratu, ka Okulāri ieraksta albumu. Varbūt biju nepareizi kaut ko pa štīmi sapratis, a moška tas materiāls tagad skanēs zem šī Eshatosa vārda?
0
var jau būt abejādi
0
Tas albuma nosaukums «Hierophanies» mani dara uzmanīgu. Vārdu spēles bleķa albuma nosaukumā? Pie tam vēl grieķiski? :/
0
Vārdu spēles bleķa albuma nosaukumā ir kaut kas ideoloģiski nosodāms?
0
Original Word: eásxatov

Vai šis vārds tomēr nebūtu lasāms kā ~ eshaton (latviski transkribējot)?
+2
piekrītu: man ar liekas, ka pēdējie burti ir «omikrons» + «nī», nevis «sigma». Bet, tā kā šī ir «retroaktīva» transkripcija (no skaidrojuma mēģinot izsecināt oriģinālvārda rakstību), tad tomēr pareizāk ir secināt, ka grieķu valodā mēs nerubījam ne epsilona!

Varbūt Xenai vai Heresy ir sajēga par grieķu valodu? Kā nekā profesionālas tulkotājas…? :)

+2
Pie manis var vairāk konsultēties par ģermāņu, kā arī ķīniešu un japāņu valodu izrunām. ;)
+1
Es pazīstu vienu cilvēku, kas prot grieķu valodu, ja nu tas kļūst sasodīti būtiski, varu uzjautāt :)
+3
Es varētu šo to konsultēt par igauņu valodu. Mina olen purujoobnud. Head uut aastat! (Esmu galīgi piedzēries. Laimīgu Jauno gadu!)
+1
Nevaru 100% pateikt, ka viņi par pamatu ņēmuši grieķu esxatos, bet domāju, ka šo vārdu, līdz ar to izruna ir - eshatos.
+1
Vai nebūtu vienkāršāk ķip intervēt/aprunāties ar grupas memberiem un tikt skaidrībā ?!
0
ja memberi pēc visiem šiem postiem nav paši apjukuši
+1
nē, drīzāk vajadzētu vēl padomāt un mēģināt vārdu uzrakstīt visos iespējamajos veidos!
0
escdeicideon
+4
^^^ vai pajukuši :D
-1
Kā vēl neviens nav ielicis šo variantu!

www.youtube.com/watch?v=xo_1ceBa2FQ...
+5
Vo tas ir līmenis - grupa pat bez neviena konča jau ir tik slavena, ka Begemots viņiem par godu dziesmu rakstījis :)
+4
Nu ja. Skyforger vajadzēja pāris gadus, lai Amorphis viņiem par godu uzceptu albumu. Frailty tāpat - pēc vairākiem gadiem Paradise Lost saņēmās un sacerēja dziesmu :D
+3
^ Tas ir gaidīšanas vērts! A to Dark Domination vārdā nosaukts tikai viens stāvs iekš vienas no Unreal spēlēm. :D
+2
^^ Filmu gan bija jau laicīgi uzcepuši...
+2
… jāpiebilst vēl, ka Wagars arī jau pirms pirmās uzstāšanās bija tik slavens, ka viņi daudzkārt pieminēti katrā XVII — XIX gadsimta aprakstā vai stāstā par Latvijas lauku dzīvi un saimniekošanu ;)
0
^^ tur jau sanāk par godu filmai dibina grupu :D
0
Ar Spinal Tap un Dethklok apmēram tā jau ir bijis :) Vispirms bija rokumentālā filma (vai seriāls), un tikai pēc tam — albumi un koncerti.
0
^^ Tū saki? ;)
+5
Eschatos publicē pirmo dziesmu no albuma Hierophanies

soundcloud.com/eschatos_band/escha...
-2
Hm.
+11
+1
Būtu pat ļoti interesanti dzirdēt /redzēt Holy Lamb uzstāšanos. Sen par viņiem nebija nekas dzirdēts.
+5
Būtu pat ļoti interesanti dzirdēt /redzēt Holy Lamb uzstāšanos. Sen par viņiem nebija nekas dzirdēts.
0
Hmmmm!
0
Beidzot arī kaut kāds bleķis bez corpsepeinta. :] Tīri tā neko dziesma.
+1
Vot šitā uzreiz vajadzēja sākt!
+1
Zajebisče!
+1
tāds progresīvs bleķītis...
+4
Saprotu, ka vokāliste ir tā pati, kas no Oculāriem, bet šķiet, ka šite krietni jaudīgāk skan.
+1
zajebis! šitas ir pa skaisto.
0
Savukārt no pārējiem koncerta dalībniekiem leiši Rīgā spēlēja pirms diviem gadiem, bet gadu vēlāk — Sutas Balsī. Te ir intervija ar šiem no arhīva: karametals.lv/zinas/inkvizicija-p...
+4
Interesentiem tagad iespēja noklausīties grupas materiālu un sekot jaunumiem arī draugiem.lv

www.draugiem.lv/eschatos/
+4
Ceturtdien, radio NABA raidījumā "Metāla Pasaules Hronikas", plkst. 23.00 tiešajā ēterā intervijas ar latviešu grupām DEODIUM un ESCHATOS. Gaidāma arī abu grupu jauno albumu dziesmu atskaņošana.
+6
Uzlieciet davai ka citus jaunos gabalus — kādus pāris, jo «One That Divides the Time» mēs jau labi zinām! :)
+4
Būs.
0
Kad?
+2
Par atbilstošu muzikālo noformējumu parūpēsies dj Deathperado.
Šopiektdien. Tai koncertā.
+4
+1
Domā, kalns ne tikai nāks pie "Muhameda", bet vēl arī koncertēs? nez, nez.
+1
nu, ja organizators sola...
+2
Nav kaut kur nokačājams tas raidījuma ieraksts? Nesanāca tajā 4dienā noklausīties.
+5
+9
var nokačāt raidījumu un pārskaitīt, cik reizes Venoms stundas laikā pasaka 'kā saka'.
+12
Eschatos pilna garuma albumu "Hierophanies" iespējams noklausīties draugiem.lv mūzikas sadaļā. www.draugiem.lv/eschatos/
+5
Rīt, 24. janvārī, plkst. 12.15 Eschatos viesosies "Rīga Radio" raidījumā Audio Spektrs.
94.5 Hz vai www.rigaradio.lv/
+4
Albums ļoti labs, noskaņas bagāts. Tikai pa īsu tā pusstunda...
+1
Tas ir albums? Es sapratu, ka EP.
0
un kas izdod to albumu?
+4
^ Albumus mūsdienās vairs neizdod, viņi paši iznāk… :)))
+5
Es cerēju, ka varēšu perversā priekā kratīties pie radio, bet no albuma uzlika tikai instrumentāli lirisko gabalu... Nja, laikam Radio Rīga ēterā bleķis aizliegts uz visstingrāko...
+3
Nupat ienāca prātā lieliska ideja, kā bīdīt Metālu masās: Pasaulē Pirmais Metāla Intro Radio. Mūsu devīze: ''Uzliec vecmammai gaļu!'' :D

www.youtube.com/watch?v=xD-x6NO18OQ...
+3
Tagad interneta vietnē bandcamp.com ir iespēja iegūt Eschatos albumu Hierophanies sev vēlamajā formātā par baltu velti, vai arī summu, ko gribi par to samaksāt.

eschatoslv.bandcamp.com/album/hierophanies...
+3
Tiekamies rīt!
+2
nekā nebij - labāk čamdāmu CD sagaidīsim - ļauži melš, ka tur ir Kristiānas centerfoldiņš ...
-2
tev muzika interese vai Playboy pakaljdarinajums? :)
+2
A kas labāk - mūzika, vai mūzika + Playboy?
+5
Zjirgs!
+7
Kā jau ierasts, sākās viss stundu vēlāk, bet puslīdz daudz (bet tāpat maz), tautas saradās ap 22. Pirmie kapāja Latvijas Progroka atdzimušie dinozauri HOLY LAMB, kuri kādus 10 gadus nebija uz skatuves kāpouši (palabojiet, ja kļūdos). Meistarīgi, interesanti, klausāmi, skatāmi. Vokālista pašatdeve un atraktivitāte priecēja, tāpat vokālās dotības un basa dricelēšanas prasme (basene gan reizēm tika atdota otrajam ģitāristam, lai var rokas atraktīvāk pavicināt). Nekas īpaši oriģināls, bet ir grupas rokrasts saklausāms. No Progresīvā gala neko labāku LV neesmu dzirdējis.

INQUISITOR mauca savu bleķi, kurš bija klausāms un interesants tikai retās vietās, kad vokālists beidza mocīt savas balssaites un ķērās pie taustiņpasāžām. Šos instrumentālos posmus bija tīkami klausīties, citādi beigas sagaidīt būtu pavisam mokoši.

ESCHATOS gaidīti-negaidīti pārsteidza. Gaidīti, tādā ziņā, ka materiāls bija dzirdēts un par labu atzīts, arī Okulāru varējums gāja pie sirds, bet muzikālā plānā šis projekts ir nedaudz augstākā līmenī un arī Kristiāna ir tikai uzlabojusi savas vokālās prasmes. Prieks skatīties un klausīties. Iepriesināja arī nejauši uzsmērējušās zigheil ūsiņas ;)

TROLEJBUS UZ DEPO - kā ierasts priecēja ar savu industriālo troksni
+2
mja, Eschatos kopumā izklausijās ļoti labi, tas kas patika ierakstā, patika arī dzīvajā. Vismaz Kristiāna dabūn arī pavokalēt atšķirībā no okulāru laikiem :D
Vienīgie mīnusi - pauzes starp dziesmām - hz, var jau būt ka šamiem pašiem galvās tur kautkas skanēja, es nedzirdēju, tapēc izskatijās nesaprotami.
Garas dziesmas ierakstā ir ok, končos ne pārāk, bet tas tīri subjektīvi, gan jau ka alus iztrūkums pie tā vainīgs.
+7
Bleids jau paspēja visu diezgan precīzi aprakstīt. Holy Lamb bija vienkārši apsapistsadirsties. ne mazāk kā simt kilocūkspēki, šaubu nevar būt.

Inquisitor spēlēja daudz un dikti; it kā jau viss kārtīgi izfunktierēts, viss glīši, bet zajobs piezagās nepieklājīgi agri.

Eschatos noplēsa visu, kas bij plēšams; tie gabali, lai arī gari, tomēr tā pamaz sanāca priekš vakara teorētiski vadošās grupas. Bet nu skaisti tur lietas ir izdomātas, un skaisti skanēja ar. Protams, smaidus publikas ģīmjos platus atraisīja Čapliniskais melnums priekšdziedātājas sejā, bet tas nāca tik kā pievienotā vērtība. Labs, labs, nudien. vēl tik vairāk dziesmu derētu, jo necik gara koncertprogramma Eschaots neiznāca.

Tad puse no atnākušajiem 9 cilvēkiem aizgāja prom, bet Malduguns tāpat nograizīja sasodīti cienījami. Man tapa sacīts, ka divi jauni kumosi bijuši; pirmo pilnvērtīgi nedzirdēju, komentēt nevaru; bet tas inštrumentālais klucis bija ļoooti dūšīgs. Malduguns jau nebūtu Malduguns, ja nenodarbotos ar augstlēkšanu (muzikālā ziņā), bet šķita, ka ar šo instrumentālo gabalu pārlec metru astoņdesmit šķērītē. Ko blenz, man Sotomajors tēvocis bij, bla.

Pēc manis uzbakstītā teksta gan grūti noprast, ka viena grupa šjā vakarā bija galvas tiesu pārāka par pārējām. Kas pirmais brauc, tas pirmais noravē jumtu. Bieži tā nav, bet pirmā grupa bija absolūti labākā, tik labāka, itin kā citā līgā.Vāks bļe.
-1
Ešafots varēja vismaz ''Plakk Mōnin'' nokoverēt uz beigām ...
0
kas tā tād pa dziesm, vata kāds i tād dzierdejs?
+1
"HOLY LAMB, kuri kādus 10 gadus nebija uz skatuves kāpouši (palabojiet, ja kļūdos)"

Laboju. Holy Lamb pēdējoreiz uz skatuves kāpa 2011 gada 11. novembrī - New York Club - 'Viļņā.
0
Cūkspēks — fiziskais spēks, kas rodas, kārtīgi saēdoties gaļu. Attiecīgi viens kilocūkspēks (1 kCsp) — spēks, kuru iegūst, aprijot kilogramu smagu cauraudzīša gabalu.
0
/facepalm

mani jau vairs nepārsteidz, kā paralēlās dzejnieku klases džeks pamanījās RTU matemātikas iestājeksāmenā dabūt 3. Tad man likās, ka jābūt ir vai nu galvā tērētām, vai ne vecākam par 9 gadiem, lai ko tādu dabūtu cauri.
+6
Alko vienā brīdī mani pieveica un aizgāju pat neatvadījies un nepateicies visiem.
Paldies Eschatos par uzņemšanu (un par līdzi iedotajiem aliem, tie šodien labi noderēja). Paldies kolēģiem. Paldies līdzbeigāmpalicējiem par klausīšanos.
Ja nebūtu bijusi tā problēma ar izčakarēto kabeli, būtu bijis pavisam ok, bet nu neko darīt. Tāpat vakars kopumā bija izdevies.
+4
Malduguns uzstāšānās ir pamācība "69 vietas, kur iebāzt mikrofonu". :D
Bet labi bija, Intars pareizi pateica, grūti būtu pateikt, kura grupa labākā. Eschatos gan man dikti iepatikās. Būs jāseko, ko jaunu viņi sataisīs. :)
+6
Interesentiem ir iespēja iegūt taustāmu Eschatos albuma "Hierophanies" CD.
Cena: Ls 3.-
eschatos.band@gmail.com
Albumu lejupielādē bez maksas - eschatoslv.bandcamp.com/album/hierophanies...

www.facebook.com/photo.php?fbid=4182...
+3
Rītdien, 6. februārī plkst. 12:30 "Rīga Radio" ēterā norisināsies konkurss, kurā būs iespēja tikt pie Eschatos albuma "Hierophanies" taustāmā formātā.
94.5 Hz vai www.rigaradio.lv/
+7
Eschatos - Hierophanies izraudzīts kā Metalstorm.net "Staff Pick" albums un tiek izlaists kasetes formātā, amerikāņu "Tridroid Records" paspārnē.

Iepriekšpasūtīšana iespējama vietnē tridroid.bandcamp.com/album/hierophanies...

Lasi interviju ar grupu šeit: www.alternative.lv/intervijas/autentis...
+2
Kasete vēl trušnāk par sarkanas pentaškas formas vinilu \m/
+4
Zemāk pievienotajos linkos iespējams iepazīties ar svaigākajām ārvalstu recenzijām par Eschatos albumu "Hierophanies".

www.facebook.com/photo.php?fbid=5632...

metalmark.blogspot.com/2013/05/eschatos-hi...

+3
Rītdien, 7. novembrī, plkst. 21:00, Eschatos uz sarunu viesosies radio Boom FM studijā, raidījumā Klang!

www.boomfm.lv/
+3
Alternative.lv gada balvai vairākās kategorijās nominēti arī Eschatos.
www.alternative.lv/gada-balva-2013/...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas