22.feb. MP LatMetGada balva
+14
Latvijas Metal Mūzikas Gada balvas pasākums notiks 22. februārī Rīgā, klubā „Melnā Piektdiena”.

Pasākumā uzstāsies 5-6 balvām nominētas grupas, kā arī īpašie viesi.

Dalību koncertā jau apstiprinājušas grupas FRAILTY un DEODIUM, par pārējiem dalībniekiem informēsim nedaudz vēlāk.

Pasākumu vadīs un atbilstošu muzikālo noformējumu nodrošinās Deathperado.

Sākums 20.00, klubs atvērts no pl. 19.30.
Ieeja Ls 3.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-3
jes:D
+6
+ SANCTIMONY
+6
+3
Update:

+ DISEIM
www.myspace.com/diseim

+ DRY DECAY (extreme metal - Flaying, Trendkill Method, Butchers, Disgorged, Sirius B, Painfiction, Serial Killers, Grondh bijušo un esošo dalībnieku grupa)
www.myspace.com/drydecay

+ FĒLIKSS ĶIĢELIS
www.draugiem.lv/felikssmusic/...
lv.wikipedia.org/wiki/F%C4%93likss_%...

Šogad (pop)mūzikas Gada balva tiks pasniegta arī metālistiem, tādēļ arī mēs esam palikuši tolerantāki. (Nākamgad domājam savām nominācijām pievienot arī vairāk vai mazāk smago roku) :D
+3
Tie teksti tam DRY DECAY gan tādi bērnišķīgi...

Возродился кровью Демон
Возродился кровью Демон,
Живая кровь наполнит труп!

Всё что ты писал когда-то
Обретает звуки ада.
Там где нет тебя, за злато
Продают свои стигматы -
Пропитали своё сердце
Горечью им верных старцев.

Там где нет тебя, за злато
Продают свои стигматы -
Тот кто выжил после смерти,
Принял чернь и кровь "смолу",
Демон дал вторую внешность -
Облик славит Сатану.

Лжепророки, демона ждут
Лжепророки, мёртвую воду пьют.

Лжепророки...

Тот кто выжил после смерти,
Принял чернь и кровь "смолу",
Демон дал вторую внешность -
Облик славит Сатану.

+1
Cik labi, ka bez trīstāvīgajiem labu vārdiem es krievu valodu nezinu he he....!!! ja nu vienīgi Geroj Asfalta :)
+1
^^^ tas labi - nevar jau vislaik tik gaļu vien ēst. Kāds salāts ar jāuzgrauž.
+2
^^^ ar ko gan tie teksti ir bērnišķīgāki par 80% līdzīgas tematikas tekstu? Par Bentonu jau labāki ir.
Un vispār tam maz nozīmes, bez pierakstiem saprast tāpat grūti.
0
Nu, ja tā tematika sāk sevi atražot, viņa kļūst banāla.
0
lirika, kas nekad nenoveco : www.ebaumsworld.com/flash/play/735/... :-)
0
«Облик славит Сатану» — tas būs albuma nosaukums?
0
Albuma nosaukums ir "Acusma Inferna".
0
Sausie puvekļi diezgan forši! Ja nu vienīgi tie spalgie sieviešu kliedzieni.. šķiet, ka kāds virinātājs pie pamatskolas ar diktofonu kabatā pastaigājies :)

Jauki, ka šamējie nekautrējas no sava slāvisma, jo klausīties kā krievu grupas ļodzīti runā un dzied pseidoangļu mēlē apnicis.
+8
''Šogad "Latvijas Metāla Mūzikas Gada Balvai" gatavojam īpašu programmu. Kā jau vēsta vēsturiskais "logo" (kas redzams uz šī demo vāciņa - www.metal-archives.com/images/9/1/7/7/9177... ), šoreiz roku nespēlēsim nemaz! Būs Lirix un vēl...... sekojiet info!!''

Būs žāvēta Desa !!!
+3
Nu vienkārši ekselenti!
+2
opā,ta jau toch jāiet.
0
Labākais veids, kā nodrošināt sirmu metālgalvu parādīšanos koncertā? :)
+4
^ vienkāršākais veids ir uzaicināt Diseim un Frailty :D
0
^ un Heaven Grey arīdzan! ;)
0
a kurš tad šiem ir sirms ?
+1
Visvaldis Kalniņš
0
:D
+1
Pirmo transportu sagaidīt palīdzēs APĒDĀJS!
+6
BALSOŠANA IR SĀKUSIES!

Latvijas Metal/Rock Mūzikas Gada balva - balsot šeit: www.ejuz.lv/444

Šogad (pop)mūzikas Gada balva tiks pasniegta arī metālistiem, tādēļ ietekmes sfēras paplašinam arī mēs – nākamgad domājam savām nominācijām pievienot arī vairāk vai mazāk smago roku.

Izmaiņas piedzīvojusi arī vērtēšanas sistēma – šoreiz uzvarētāju noteikšanā tiks apvienots žūrijas un interneta balsojums.

Nobalsot par labākajiem varēsiet līdz 20. februārim (ieskaitot).

*** *** ***

Latvijas Metal/Rock Mūzikas Gada balvas pasākums notiks 22. februārī Rīgā, klubā „Melnā Piektdiena”.

Pasākumā uzstāsies (secība):
DEODIUM, DISEIM, WAGARS, DRY DECAY, FĒLIKSS ĶIĢELIS, SANCTIMONY, FRAILTY un APĒDĀJS.

Pasākumu vadīs un atbilstošu muzikālo noformējumu nodrošinās Deathperado.

Sākums pl. 20.00, klubs atvērts no 19.30.
Ieeja Ls 3.

Vairāk informācijas:
www.melnapiektdiena.lv
+1
Tauta ņemas diezgan aktīvi, šobrīd Total responses: 203
0
Te arī var balsot no dažādām IP adresēm? :P
+4
emmm... es vēl tā ka nav balsojs, a man jau rādās "Latvijas Rock’un’Metal Mūzikas Gada 2012 balsošana ir noslēgusies. Paldies visiem, kas balsoja! "
0
Man ar rādās, ka balsošana beigusies.
+4
Kiberuzbrukums!!! Tuvākajā laikā traucējumi tiks novērsti :D
+4
Popseri un gopņiki plūdus taisa? :D
+2
Kiberuzbrukums? Nebūs vel vainīgs Estragons? Nesen taču izsludināja absolūtu trauksmi un kārtējo mobilizāciju...
+3
Ar Desperu štukojam, kas tad vispār var kandidēt uz 2012.gada debiju. Pieņēmām, ka jābūt izdotam ierakstam un/vai koncertam notikušam. Paliek aktuāls jautājums, ko darīt ar grupām, kuras ja 2011.gadā pirmos končus bliezuši bet 2012.gadā bijuši īpaši aktīvi (piem. Dark Nexus, ja to var pie Metāla pieskaitīt). Sanāk tik pāris bandas:

Deodium (koncerti jau 2011.gadā)
Dark Nexus (koncerti jau 2011.gadā, par Metālu īsti nenosauksi)
The Mascaron (singls iznācis)

Eschatos un Wagars ir 2013.gada debitētāji. Burning Red līdz koncim nav tikuši. Nekas cits nenāk prātā ...
0
^ Wagars tak pirmo konci nospēlēja 2012. gadā.

Kas mūsu laikos skaitās izdots ieraksts? Par velti lejuplādējamas dziesmas skaitās vai neskaitās?
0
^^ vēl tak tāds Begotten bij, tiesa gan neatminu, kad ta īsti jamie iedebitēja, bet kautkāds klausāmais laikam pērn gan parādijās.
0
Begotten jau tika nominēti kā 2011.gada labākā jaunā grupa ...

^^ gan jau ka skaitās, kā piem. Seborhea Mp3 albums. Bet nez vai pāris gabali Draugos.lv / Myspace var tik skaitīti. Par konci ar HVZ, viens tik bija.
0
tad vēl par tiem debitantiem tā prātojot, diez cik procentuāli InnerFear atbilst Latvijas Metal gada balvai lai taptu ieskaitīti pie debijniekiem...?
0
Viens tomēr ir vairāk nekā nulle, tā ka skaitās. Ir tak grupas/projekti, kas ir diezgan pazīstamas, bet koncertus vispār nespēlē.
0
^^ grupa kā tāda ir veca un šis bija ceturtais albums
0
Nu, kur tad ir debiju saraksts?

Ja nu kas:

debut (plural debuts)
A performer's first-time performance to the public.
0
Ieraksts jau arī ir performance publikai, tikai konservēta un pavairojama.
+2
par Begotten — pāris mēnešus jamie solīja kaut kad pagādāt arī albuma fizisko tirāžu, bet viss beidzās ar kārtējo reizi, kad jāmeklē jauni dalībnieki.

Uz gada debiju visvairāk man velk Deodium. Bezmaz vienīgie, kam reāli ir gan jēdzīgs ieraksts, gan padaudz konči. Diseim bārdas un debija diez kā kopā neiet :)
+3
^ Diseim spēlē jau arī vismaz gadus trīs, un demo bija kādu laiku atpakaļ.

Deodiumam konči un ieraksts ta ir, bet kaut kā neceļas to visu par labu atzīt. Situācija pašvaka ar tām debijām...
+2
^ Uhu.

Apēdējam arī debijas albums :D

Ai, es vienkārši tukšu pie debijas un mūziķa atstāju.
+6
Apēdājs ir vecs kā pasaule, kāda vēl te debija.
+3
te jau bezmaz prasās nodefinēt kas skaitās "debija" :D
piem.:
banda par sevi paziņoja, konci nomočīja = debija?
banda par sevi paziņoja, demuci izlaida, konci nenomočīja = debija?
banda par sevi paziņoja, demo neizlaida, konci nenomočīja, pāris dziesmas drauģeļos ielika = debija?
banda sensenos laikos pāris končus norāva, tad apklusa, tad sadūšojās ierakstīt demo un par to paziņot = debija?
0
^ domāju, pirmie divi varianti ģeldēs. Trešais nē. Ceturtais - atkarīgs no tā, cik un kādus končus aizlaikos norāva. Ja kāds vēl viņus atceras, ja neskaita kaimiņu Janku un pudeles brāli Piču, tad jau laikam nevarētu par debiju skaitīt.
+5
^^^Nu kā - Apēdājs grupas 18. pastāvēšanas gadā debitēja, albumus izlaidušo grupu saimē:D
+5
Wagaram bija divi koncerti 2012. gadā. Latvija nesastāv tikai no Rīgas.
0
Šī recenzija atsauc atmiņā priekšlikumu: par «račeli» turpmāk saukt dažāda tipa «mūzikas izstrādājumu». www.facebook.com/guntars.racs.7/post...
+2
^ "Džeki varbūt iesmies par to,[..]"

Iesmies gan! :D
0
vēl vienus debitantus atcerējos - Dehead
+1
diez, kas ta račam uz vecumu uznācis, nez vai tā tik vienkārši jams to redzesloku beidzot sācis paplašināt... lai gan kazi, cik ta ilgi tumsībā dzīvosi.
+4
pārkopēšu, ko jau pateicu fb. šīs dienas laikā domas nav mainījušās :D - Račs laikam nosauca visu 'smago' grupu nosaukumus, kurus zin. un spriežot pēc visa Mūziku viņš ir beidzis klausīties deviņdesmitajos, turpmākos padsmit gadus vien bizness un aprēķins, radot "unikālos' radio hitus.
+6
Zajebis,man vecmāmiņa ir dzirdējusi vairāk LV smagās mūzikas kā Račs!
+2
ja šitā turpināsies, ta drīz Račs būs biežs viesis MP pasākumos, kazi, moš paku atlaidīs
+2
agrāk jau viņam bija pagari mati, ja nekļūdos (laikam tajos laikos, kad viņs klausījās tās smagās grupas- RAP un Pienvedēja piedīžvojumus)
+1
Man ar liekas, ka viņam bija "mullet", kad viņš iekš Bet Bet spēlēja, pirms gadiem 20 vai vairāk.
+4
tas neskaitās, jo tādas pakas nav true :D
0
Rednekistānā drošvien ir vēl aizvien.

(vispār man arī 5. klasē tāda bij :D)
+4
Jāuzaicina Račeli uz gada balvas pasākumu? Lai paklausās Diseim? Račs pēc koncerta varētu teikt: «Ēu, veči, baigi labi nozāģējāt! Gribat, es jums nākamo disku izdošu! Esmu paša slavenā Micrec slavenais īpašnieks!» — «Sorry, vecais, nesanāks. Mums, redzi, līgums ar Amerikas leiblu.»
+2
Gan jau Diseim viņam nepatiktu, jo viņu mūzikā, raugi "balss tiek pārvērsta, kā jau tas pienākas šādas mūzikas labākajos ārvalstu paraugos, un tieši tad tā arī pazaudē savu individualitāti, jo tā dzied vēl 10 000 USA smago grupu dziedātāji baidot mazus bērnus līdz asarām un liekot jauniem un veciem vīriem melnos T-kreklos kratīt galvas visas dziesmas garumā."
0
bet kad tā pievērš uzmanību, ir tāda garāžas skaņa tām bungām tai The Factor albumā. Ne tas, ka tas slikti, bet pārējais biš izpucētāks skan.
-1
račs vēl šovasar betbetā spēlēja.
+3
Ar lidoni (līdz pl. 20.30) ieeja pasākumā maksās vien 2 Ls:

www.melnapiektdiena.lv/uploads/posters/287...
0
Steidzam publicēt recenzijas par tiem nominētajiem albumiem, par kuriem tas vēl nebija izdarīts!

karametals.lv/zinas/likus-jaiebal...
0
+2
Nav jau albums diez ko izdevies, bet vai akurāt tik traģiski... nu nez. Manuprāt, bez kārtīga draiva trūkuma iegāž arī giču skaņa, tas pūkainais koncertzāles tonis šitam stilam neiet nekādā jēgā. Bet starp nominantiem ir arī sliktāki.
0
^ tas par Rebel Riot bija domāts.
+1
Vai ku smuks copy/paste...
0
Katram autoram patīk uzmanīgi lasītāji! :D
+2
Nu ja tev patīk, tad varu ar līku pirkstu norādīt arī uz teikumu: "Pirms gadu mijas iznākušais «Destructive Chaos» klausītāju ausis atrada pirms gadu mijas, [..]"
+1
^ aha, taisnība. Gan jau ka vēl kas līdzīgs atradīsies. Pamēģini pats strādāt pusotrā darbavietā un pa naktīm vēl šitādus cept! :D
-3
Piekrītu Intaram. Sorry, Desik, bet ja Tu liec RR 4 punktus un blakus Deodium 9, tad es Tavām recenzijām atļaušos turpmāk pārāk neuzticēties. Man Deodium, cik toreiz Radio Naba MPH dziesmas dzirdēju, noteikti nelikās interesantāks albums par Rebel Riot.
+4
Lielos vilcienu sastāvos piekrītu RR recenzijai - apmēram manas domas, tik izpušķotāk. Vien piebilstu, ka laba daļa no Plekmetālistiem, kas dzied par pasaules slīcināšanu asinīs, gan jau paģībtu redzot atvēro lūzumu ...

Par KOTD: ''tā kā šī mūzika nevienu brīdi nav bijusi domāta īsti nopietni, tad arī piekasīšanās par akcentu būtu nevietā''. Izklausās pēc Norvēģu Pāķa jaunskunga attaisnošanās pēc pirmajiem koncertiem (mums tik pāris mēģu bijuši, nav nekas nopietns utt.). Oriģinalitātes nav vairāk kā Rebel Riot, un kopējo iespaidu uz leju kārtīgi pavelk nīkulīgais vokāls, kuram tizlais akcents un pāriešanu āža blēšanā neko labu nedod.
+2
Neonz, es lieku ne punktus, bet galvaskausus! :D Starp citu, vari izmantot savu jauno radioposteni oponēšanai Karametāla recenzijai, tauta no tā tikai iegūs!

Deodium jāklausās pilnā garumā, lirika arīdzan jāizstudē, tad būs pilns iespaids. Kaut gan pieļauju, ka vidusšķirai «Saules Kalpi» nepieleks nekad, tas nav ieraksts priekš tiem, kas visu sāk automātiski vērtēt pēc savas personiskās pieredzes mērauklas.
+3
Deodiumu varu novērtēt pēc tādas mērauklas, ka viņu uzstāšanos līdz galam neizturēju un aizgāju dzert alu audiāli nekaitīgākos apstākļos (no Nabagklaba uz Alu).
+2
A pēc kādas tad vēl mērauklas, ja ne personiskās pieredzes (un arī gaumes), tad kaut kas būtu jāvērtē?
+5
Pēc Desika galvaskausiem, dhoooo ....
+2
Piekrītu, ka KotD nav oriģinālāks par RR, roķīgākās dziesmas vispār ir praktiski identiskas. Humors un satīra tur var būt cik lien, bet vokāls ir pārāk nebaudāms, lai gribētos viņu klausīties (starp citu, nemaz tik izteikts latviešu akcents krievu valodā nav, drīzāk jau angliski). Un tas dāmas vokāls vienā dziesmā ir vēl traģiskāks.

Nu par Deodium... tiešām šaubos, ka bija vērts tādu materiālu iemūžināt.
+1
^^^ Vai dieniņ. Bez paša personas tak vēl ir arī tādas vienības kā sabiedrība, valsts, kaut kāds konkrētais savējo grupējums (vienalga — matainie, bārdainie vai kādi citi), sliktākajā gadījumā — ideoloģija. Piemēram, no personīgā viedokļa vai gaumes man dziļi vienalga, ko dara Šekspīrs vai The Factor, bet tas taču netraucē pozitīvi novērtēt viņu ņemšanos mūsu metālmūzikas lauciņā, jo tādi humoristiski jampampiņi taču arī kādreiz noder. Nevar visi taisīt tikai nacionālistiski patriotisku, vai antireliģiozu un visādā citādā ziņā ekstrēmu štelli. (Lai kā man arī tāda nepatiktu, skaidrs ir, ka melnā nav vienīgā krāsa paletē.)
+7
Tātad, ja man "Saules Kalpi" personīgi nepatīk, tas nav ieraksts priekš manis. Nu it kā loģiski. Kāds sakars te ar visušķiru, gan man netop skaidrs. Bagātniekiem tas diez vai ir adresēts, spriežot pēc tekstuālā satura. Inteliģentiem arī ne, spriežot pēc primitīvisma. Ja arī vidusšķirai nepieleks, tad atliek secināt, ka tas ir domāts ekskluzīvi tikai trūcīgiem strādniekiem?

Savdabīgi, ka vienā recenzijā tiek pārmests, ka "Nevienā dziesmā nav neviens oriģināls moments, dziesmas ir stipri vienveidīgas ritmos, rifos, vokālos un tā tālāk.[..] Te visu gabalu nospēlēšanai un nodziedāšanai vajadzīga viduvēja prasme, kamēr sarakstīšanai bijusi vajadzīga vēl mazāka." - kamēr otrā, kuras objektam visu šo var pārmest vēl lielākā mērā, tas netiek pieminēts vispār. Ok, debijas ierakstam jau šo to var piedot, bet ne jau pilnībā ignorēt teju pilnīgu muzikālā satura trūkumu. Tas, kas tur ir, izklausās kā vienkārši kaut kāds fons growlotajam rečitatīvam, savā ziņā raisot asociācijas ar hip hopu. Teksts jau ir ok, kaut gan pārāk naivs, lai salīdzinājums "Iedomājieties, ka vienā organiski saderīgā naratīvā saausts kopā Tolkīns ar Krugmanu un Stiglicu, «Nībelungu Gredzens» un «Beovulfs» ar ekonomikas analīzēm no Jāņa Ošleja, vai Pumpura «Lāčplēsis» ar Marksa «Kapitālu»!" neizklausītos pēc ņirgāšanās.
Kas attiecas uz "latviski folkloristisko", nekā specifiski latviska arī te nav, ja neskaita, protams, valodu.
0
ble, visušķiru -> vidusšķiru.
+3
^^^ nesaprotu, kāds MANAM viedoklim, par kādu lietu, lai būtu sakars ar bārdainā Intara vai sātanistu grupējuma viedokli par šo konkrēto lietu ? Pirms izteikt savu viedokli, man jāizlasa / jāizprašņā ko citi domā ?! Ja nu pēkšņi nepiefiksēšu, ka tekstus rakstījusi nevis pati grupa, bet ka tie ir Šekspīra sonetu fragmenti un nosaukšu tos par slima suņa murgiem vasaras naktī ...
0
Kāds sakars ar sabiedrību, valsti, grupējumiem vai ideoloģiju? Mana albuma recenzija ir mans personīgais viedoklis par albumu un tā mūziku. Vai pavelk, vai nepavelk. Vai kaut kas iekšā iekustas, vai nē. Ir emocijas vai nav. Kas ir galvenais ne tikai rokenrolā / metālā, bet arī mūzikā vispār. Visam pārējam būtu jābūt detaļām, kas tikai pavelk to vērtējuma cīparu par vienu punktu pa labi vai pa kreisi.
0
^^ Nu,protams, ka pirms izteikt savu viedokli, tev ir jāizlasa/jāaptaujā, ko citi par to domā ! Tā laikam ir definīcija pokemonismam , nu vai kā to sauca.

Ko tur daudz - tas ir un būs subjektīvi. Katram dziesmas elementam, katram vērtētājam būs savi etaloni, no kā arī tas vērtējums radīsies. Principā, visa tā atzīmju lieta imho ir baigais sūds, jo tā atzīme nav mūžīga un lielas jēgas no tās nav. No vienas puses it kā jā, forši, re vieds mūzikas pazinējs ir uzcepis kārtējo revjū par kaut ko, ka nu tas ir baigais gāzējs un tu to izlasīdams, domā, ka nu tik būs, jo tak saka, ka labais. Bieži jau tā nav. Protams, pats personīgi esmu pateicīgs daudziem šeit, kuri ir snieguši savus ieteikumus, ko būtu vērts paklausīties, ja tas vēl nav izdarīts utml., bet nu vienmēr jau tā nav. Nemaz nerunājot par salīdzinoši lielākiem intervāliem starp albju pārklausīšanu. Vērtējums vairums gadījumos atšķiras. Galu galā mazliet zūd jēga no tiem revjū, sanāk, ka es lasu, kā tu jūties klausoties to albi, ko tu par to domā utml., bet vai tas ir svarīgi ?! Svarīgi ir, kā jutīšos es un ko es domāšu par to albi. Tāpat arī par salīdzinājumiem, nu tas arī ir subjektīvi, tev konkrētais moments dziesmā liekas līdzīgs tam, citam liksies savādāk. Nesaprotu šo revjū jēgu attiecīgi. Var paziņot tautai, ja tā ir tik slinka, ka pati neprot atrast, ka lūk ir tāds un tāds albis iznācis. Droši vien daudzi revjū lasītāji man nepiekritīs, jau atkal subjektīvs viedoklis. :)
-7
Fēliksam Ķiģelim jau izsenis ir liels metālmūzikas fanu pulks. Tāpēc mēs aicinām visus kvēlākos fanus piedalīties Fēliksa Ķiģeļa atbalstīšanai veltīta video uzņemšanai. Filmēšana notiks trešdien, 20. februārī plkst 19:00 pie Centrālās Stacijas pulksteņa (tikšanās iekštelpās). Vēlams ierasties corpse paintā, bet tas nav obligāti. Galvenais ir paust savu atbalstu Fēliksam Ķiģelim un viņa jaunievedumiem metālmūzikā. Tas prasīs tikai dažas minūtes. Būtu lieliski, ja Tev jau būtu gatavs pašam savs personisks un izjusts tekstiņš, ko pateikt kameras priekša. Video tiks publicēts un popularizēts YouTube un citās interneta vietnēs, lai vairotu fanu atbalstu. Mēs ticam, ka kopā mums izdosies panākt šī oriģinālā metālmūzikas mākslinieka uzvaru Metālmūzikas Gada Balvā!

Ja ir kādi jautājumi, var droši sazināties ar Ilzi. Tel. 26166490 vai ilze.bluzma@gmail.com

oi47.tinypic.com/zyhlqx.jpg...
0
^ jaunievedumi metālmūzikā?
+4
LOL- „ja Tu liec RR 4 punktus un blakus Deodium 9, tad es Tavām recenzijām atļaušos turpmāk pārāk neuzticēties” – šitas vispār slēdz ārā. Varētu padomāt ka recenzijrakstītājiem vispār var pārāk uzticēties. Turklāt ja vēl +/- zini paša rakstītāja gaumi. Man piem. vispār nav skaidrs kāpēc Deodium recenzijas ievadā ir tik daudz jāpiemin Skyforger ja šamiem, imho nekas kopīgs nav ne stilistiski ne muzikāli etc. Ja nu vienīgi lv valoda, bet tikpat labi arī Ķiģeli vai Ievu Akurāteri varēja pieminēt, jamie tak ar latviski dzied.
Dažas no recenzijām vispār izskatās ka ir uzrakstītas tikai rakstīšanas pēc lai vietu aizpildītu, nevis tapēc ka būtu ko konkrētā brīdī pateikt, nu i pa gaumes līniju dabūn zemāku novērtējumu, nu i? Bļa, uzbrauciens, ne? :D
Dažam atkal šķiet ka ja i ciešās draudzībssaitēs ar bandu, tad jau džeki mazāk par 9* (zvaigznēm, punktiem, kausiem, banāniem whatever) nav pelnījuš. Reizēm izskatās ka daļa tautas sirgst ar kādu nelabojamu pārliecību – ja savējais un letiņš, tad jau nu simtpukt ir jāslavina visās toņkārtās un jāceļ debesīs tikai tāpēc ka cilvēks paņēmis panātru kautko strinkšķina pa pareizo līniju, kautko ieraksta, un pēc noklusējuma nav spējīgs sarakstīt sūdu.
0
mSPW, izlasot recenziju, tev ir aptuvena nojausma, ko var sagaidīt un vai tas tevi principā interesē. Lasot garāku murgojumu, var fonā uzlikt grupas YT gabalu, lai vēl labāk saprastu, kas tas par zvēru.

Par objektivitāti šeit ir labi pateikts: www.angrymetalguy.com/angry-metal-guy-spe...
0
«sirgst ar kādu nelabojamu pārliecību – ja savējais un letiņš, tad jau nu simtpukt ir jāslavina visās toņkārtās un jāceļ debesīs tikai tāpēc ka cilvēks paņēmis panātru kautko strinkšķina pa pareizo līniju, kautko ieraksta…» Nu vot, šis arī ir iemesls, kāpēc Rebel Riot dabūjuši tikai 4 galvaskausus.

Kas nesaprot, kāpēc Deodium recenzijā pieminēti debesu kalēji — tad var pārlasīt, jo uzrakstīts puslīdz skaidrā.
+1
Nu jā jā, caur pasaku alegorijām vēršanās pret mūsdienu aktuālajām nebūšanām. Ar to arī līdzība beidzas. Paņēmiens gan visai izplatīts, tik vien kā Latvijā nav līdz šim sevišķi plaši piekopts. Galu galā arī pašas pasakas ir tapušas kā alegorijas par aktuālām nebūšanām, kas ļauj arī saprast, ka būtībā jau tās nebūšanas visos laikos ir vienas un tās pašas.
+3
biku offtopiks, ari saistiba ar to AMG objektivitati un vispar :)

man parasti reali raisa smieklus visi tie krutie recenzetaji, kas to dara pedejo 2 maximums 5 gadu laika. balstoties it ka uz savu plasho gaumi un zinibu undergraunda, bet realitate iznjemot metala mainstrimu un ari labakaja gadijuma pedejo 10 gadu albumu zinashanu tikai zinamakajam grupam... un par tadam lietam ka 80-to beigu - 90-to gadu sakuma undergroundu vispar nav nekadas nojausmas un ta laika relizem, demuchiem, platem....

tapec es lieku virsu visiem shiem recenzetajiem - ja mani kas interese, atrodu YT vai kur citur semplus un paklausos, alles - punkts (.)
0
Līdzīga iemesle dēļ jau sen nepērku žurnālus un gandrīz nelasu recenzijas, izņemot MA, kur nezināmai grupai čupa albumu un vēl Metal Observer ( www.metal-observer.com/articles.php?lid=1&... ) uzmetu aci, kas tāds puslīdz labs no jaunajiem parādījies, lai par galīgu mežaveci nepaliktu. Gadās ko ļoti labu tā atrast, piem. savu 2012.gada TOPa bandu Ne Obliviscaris tik pēc AMD recenzijas ( www.angrymetalguy.com/ne-obliviscaris-por... ) ievērtēju.
+2
Par "pēdējiem 5 gadiem" runājot - karametals.lv/zinas/tikai-par-mus...

Nav jau tā, ka es pārzinātu Odekolona vecos hitus, bet tomēr Gūgli neviens nav atcēlis, kur var noskaidrot, ka "Cauri Tumsai" ir kavers. Patiesībā jau respekts un uvažuha Sankķikiem par to, ka kaut ko pacēluši no sen aizmirstas vēstures, nevis tikai MTV iekļuvušu Slayer dziesmu. Bet "nenosakāms lipinājums no gadu tūkstošu mijas alternatīvā roka vienveidīgākajās tradīcijās ieturēta pantiņa" - ar to, šķiet, recenzija atšķiras no viedokļa. Un kam, bet Sametim jau nu kā nevienam būtu bijusi iespēja atcerēties arī oriģinālu.
0
Tās jau nav Sameša, bet Dethecrator rakstītas recenzijas.
+1
Par "Cauri tumsai", jeb, citējot cienījamo recenzentu, "jautro murgojumu".

Skatāmies šeitan www.tornis.lv/odekolons/index.htm... skrollējam līdz Odekolons 1995, klik uz 15.dziesmas.
+1
Nu, mīlīši, esmu pieradis autoru meklēt kaut kur raksta galvā, ne tekstā. So, Sameša vietā es kaut ko darītu ar tās lapas lejautu, lai tādi pavirši snobi bumbas piesietu tam, kurš to ir pelnījis.
+2
Pavirši snobi kā es, dooh!
+2
"Cauri tumsai" samulsināja grammar nazi manī. Ir pārliecība, ka "līdz tevīm" nav pareizi, bet sit mani nost, ja es zinu, kā tas būtu pareizi. Un nevajag man te visādus "pie tevis", man interesē tieši kā būtu pareizi "līdz [viensk. 2.pers.]". Normāli pēc "līdz" seko lietvārds datīvā, piem., līdz galam, līdz upei utt. Tomēr "līdz tev" izklausās vēl aplamāk. Tas pats ar "līdz manīm".
+1
Letonika saka, ka "līdz tevim" esot īstais. letonika.lv/groups/default.aspx...

Tiesa, nesen ar vienu paziņu secinājām, ka latviešu valodu, according to Letonika, vnk nezinām. Šis spridzina: letonika.lv/groups/default.aspx...

/oi, kāds oftopiks aizgāja :)))
+1
citās formās šo vārdu parasti aizstāj ar ''veicas'', nav te ko ''seksoties'' :D
+1
^^ ja izlasa to, kas lapas apakšā maziem burtiņiem rakstīts, tad top skaidrs, ka letonika.lv nevar uzskatīt par autoritāti šādos jautājumos.

P.S. Man vienmēr ir licies, ka "sokas" nenoteiksmē būtu "sakties" un jāloka analogi "rakties".
+3
Pieļauju, ka "tevim" un "manim" ir arhaiskas formas, kas agrāk ir bijušas gana pareizas, bet modernajā latviešu gramatikā vairs īsti neierakstās.

Vispār fak jū, mani kaitina, ka tādi prievārdi kā "priekš" "iekš" un "iz" skaitās nelietojami. Agrāk bija lietojami, un tad kāds mindzelīns izdomāja, ka neder? A ko lai iesāk ar visiem tiem vārdiem, kas beidzas ar -šanās, un kam eksistē tikai trīs locījumi? Tad vajadzēja tiem izdomāt visu locījumu formas.

Savukārt par "iz" atkal cita sāpe. Kādēļ gan kā priedēklis tas ir ok, bet neģeld kā prievārds, un tiek aizstāts ar "no", kam ir pavisam cita nozīme; noņemt un izņemt tak nav viens un tas pats?
0
Lai piedod Fēlikss Ķiģelis, bet par viņa albumu es recenziju tomēr nerakstīšu. Pats mīkstākais no tiem, kas šim bijuši. Redzēsim, kā šim veiksies — seksies piektdien uz skatuves!
+1
^ Normāls liepājroks, šķiet, ka tādu gandrīz neviens cits vairs nespēlē. Iederība šajā kompaškā gan ir stipri apšaubāma, maigi izsakoties.
0
Nekas, ar aliņu gan jau aizies.
0
Tviterī man rakstīja, ka "Ogles" spēlēšot. Bet "Melno zirgu" gan nē.
0
"Ir pārliecība, ka "līdz tevīm" nav pareizi, bet sit mani nost, ja es zinu, kā tas būtu pareizi." <- man domāt, ka "līdz tevij" un "līdz manij".
0
^ neizklausās labi...
OK, vēl nelabi varianti: "līdz tavam" "līdz manam" :D
+1
Mjā, viegls ir tas albūmiņš, bet ieturēts Liepājas roka garā, man jau tomēr vairāk patiktos, ja dēls sekotu tēva pēdās, nevis norobežotos no šamā daiļrades, jo i smagumiņš bij, i tiešām dziesmās izteiktās domas sapratne un izteiksme bij, i laba ģitāriņa he he:)
+1
ehhh, smagi nopūšoties jāsaka, ka ar būs jāaizdodas uz šo pasākumu, vismaz Frailty un Saķikus ievērtēt, un vispār jāpalūr, kas tad tai pūlī būs puse apdzērušos lopu un otra puse apdzērušos jaunlopu, laikam jau nekas nebūs mainījies..... Kā piemēram galdiņi, kur visi sēž un ik pa laikam kādu nominantu izsauc uz skatuves, aber pasākums tiek aizvadīts lēnajās dejās un malkojot šņabi ar gurķiti, tā pa zolīdo he he...... Tā savā laikā centās Skyforger ieaudzināt publiku, lai šamā vismaz mierīgi pasēž un padzied līdzi, nevis mošo un no skatuves notiekošā redzot tikai uzejam grupu, un noejam, i tas pats labākajā gadījumā :D
+1
nu, ja godīgi, tad piedzērusies un lopojoša publika ir vienīgā, kas kaut cik aktīvi līdzi jūt grupām viņu uzstāšanās laikā. tāpēc man vienēr tā muļķīgi liekas, ka daudzi nomočījot pēc tam tur kaut ko dirš ''vot, tas tur tā un šitā piedzēries, bļauj visu laiku '', bet nu reāli bez tādiem jau būtu divi salikuši rokas zāles vidū pie pults un varētu ārdīties uz skatuves kā gribi, bet visiem pohuj būtu. man tā liekas vismaz.
+2
nu, laikam tavs komentārs nebija nopietni jāuztver, bet man jau šī sen tāda sasāpējusies un neizkliegta sāpe krājās. :D
+1
domā grupai pirms koncerta vajadzētu savus fanus palūgt "nu vismaz mūs noklausieties skaidrā prātā, pēc tam dzeriet cik tīk" ?
+1
Problēmā jau tāda, ka daži apdzērušies kretīni bezjēgā ārdās, neskatoties ne pa labi, ne kreisi.

Ja mūzika velk uz pakas kratīšanu, tad es kratu paku. Ja nevelk - nekratu. Primilēm tur man maza nozīme.

P.S. A kāda vaina teikumam: ''mans pirdiens lēni aizlīgoja līdz tevīm" ? Citādāk jau nepateiksi.
0
Teicu, ka tas būtu visai amizanti, tobiš interesanti kaut ko tādu redzēt:) Protams, katram jau tā sāpe savādāka, bet par piemēru, ejot uz kādu grupu pirmo reiz, nu es vismaz šamos ievērtēju, lai negadās tā, ka ārdies un pēc tam pārrunājot, pazīstams saka, aber redzēji, kā tas vai tas ģitārists uzlīda uz tumbām un kārtīgu solo ar zobiem nospēlēja, dabiski, atbilde ir nē, neredzēju jo mošīju he he:D
Nu Iron Maiden ir viena no grupām, kur es koncertu parasti noskatos no sākuma līdz galam, neķerot kreņķi par to, ka būtu baigi jāiespringst uz mošošanu, jo vismaz ir ko redzēt...>!!! Dabiski, skatoties visus doom stila grupiņas, pat nevar mošot, bet raudāt, vai vēl labāk nol;ist stūrī un mūzikas ritmā nomirt :D
Visiem speed, Thrash jā ir jau asinīs, ka tu izjūti muzona spēku un enerģiju, un mošo un vella paraušanu.....
Kāpēc, tad piemēram matainie, kas apmeklējuši Dieva mijkrēsli, nelīda pirmajā rindā un nemošoja pie čellu pavadījuma??????

Tas tāds visai sasāpējis jautājums varētu būt jaunajiem, aber, jau daudzus gadus pavadot šai lauciņā, tā mošošana av aktuāla, tu ej uz pasākumu, kur labi pavadi laiku :D
+2
Neaizmirsīsim arī faktu, ka cilvēki, kas aktīvi tukšo bāru ar visām no tā izrietošajām sekām, lielā mērā palīdz visu to štelli pie dzīvības uzturēt.

Vai tad Ķiģelis (dēls) nesko tēva pēdās, vismaz ciktāl tas uz smagumu attiecas? Ērika Ķiģeļa dziesmas tak biežāk bija pavieglas, nekā smagas - Zīlīte, Aprīļa pilieni, Jānītis pīpē, Saldus saule, Svētelis - tie tik ir tie īstie miroņu uzgrāvēji :D
0
Izmantojot dienesta stāvokli, esmu izzondējis, ka smagumiņš būs, jo sastāvs apmēram šāds: Ķiģelis — Brīze — Grodums. (Jr.)

Fēlikss jau nevairās no senča gabaliem, tikai tā «nelaime», ka pats arīdzan ražīgs dziesmu autors pats par sevi iraid :)
+2
Turpinām apdirst nominētos ierakstus.

karametals.lv/zinas/no-likiem-atb...
0
O, ja Brīze būs, tad jau šiki, tam vēl ir iekšā.
0
Jā, Brīzi aiziet paklausīties gan varētu.
0
Ar mošošanu nakad neesmu aizrāvies, bet pie pie dūma paku var izkratīt pēc pilnas programmas.

Dry Decay video dziesma asociējas ar brutalizētu vidējā posma Sepkultūru.
0
Ir mošots arī pie Frailty :)
+3
jā,pie frailty to var darīt ļoti lēni :D
0
Dies ar jums :)
+1
varbūt nedaudz ne pa tēmu, bet es nekad neesmu varējis saprast, ar ko tad tādu Liepājroks atšķiras no pārējā Latvijas roka, nu piemēram - ar tām blicēm, kuras nāk no Kuldīgas (RAP), Sabiles (Pienvedēja Piedzīvojumi), Rīgas (Linga, Zig Zag, Opus Pro, Monro), Mālpils (Dzelzs Vilks)? Ja es nezinātu, ka Fēliks Ķiģelis nāk no Liepājas, tad pa lielam - ne ar ko. To, ka Liepājā aizsākās Latvijas roka tradīcijas, nu tā jau ir cita tēma...
0
It kā jau tā ir, bet man liekas, ka drusku tomēr ir kaut kādas iezīmes, kaut arī aprakstīt nevaru. No minētājiem varbūt vienīgi vēlīnie RaP un pēdējie Lingas izstrādājumi tam skanējumam bija līdzīgi. Tā viena drusku roķīgākā "rokera Kažas" dziesma arī :D
0
nez, vienīgā atšķirība varētu būt, tas īpašais Liepājnieku akcents izrunājot plato ē... Ja paklausās Virgu, Marhilu, tad var saklausīt:) Par Ķiģeli gan to nevarētu teikt:)
+2
^
domāju termins `Liepājas roks` ir radies vēsturiski 70`, 80` tos gados, kad parādījās pirmās grupas, kuras spēlēja (vai mēģināja to darīt) roku tā klasiskajā izpratnē. Līvi, Credo, Remix... Nevis piem. grupa Zodiaks, kuru tad arī apzīmēja kā `Рок-группа`. Kāpēc tieši Liepājā parādījās pirmās un atpazīstamās plašākai publikai?...hvz. Varbūt samaitātais rietumu vējš pūta vistuvāk.
Savādāk jau tur nav nekāda specifiska skanējuma vai fišku, ko rokā varētu klasificēt kā Liepājas roks.
Sietlas grandžs, Floridas desmetāls u.c. arī ir vēsturiski ģeogrāfiski radušies.
Grupa no Moldāvijas vai Tibetas var ļoti smuki spēlēt Floridas desu vai Liepājas roku (ar akcentu) un būs zjbs.
0
Sietlas grandžu jau pārstāv galvenokārt tās lielās 4 grupas (Alice in Chains, Soundgarden, Pearl Jam, Nirvana), kuras skanējumā nemaz nav sevišķi līdzīgas. Floridas desai tomēr ir kaut kādas kopīgas iezīmes, ja salīdzina ar Ņujorkas reģiona desu (Immolation, Suffocation, Incantation) vai zviedru desu.
0
Sietla tomēr radījusi arī citas vērtīgas lietas, ne tikai grunge: Melvins un drone doom ir vēl vienas eksportpreces no turienes. Liepājroks, manuprāt, atšķiras ar savu melodiskumu un tomēr vienlaikus bišķiņ tādu kā lirikas stūrainumu, vīrišķīgumu. (Bet Rise Inside vispār spēlēja lielisku strādnieku šķiras miroņnieku, tikai nez kur pazuduši — droši vien sastāva problēmas.) Kuldīgas putnrāpuļi savukārt ir zināmākie, bet tur vēl ir apakšā spējīga panku pagrīde. Tā kā apakšstraumes nav tik vienkāršas…
+1
^piekrītu par tām grandža grupām- skanējumā nav līdzīgas, respektīvi, momentā atpazīstamas un atšķiramas viena no otras. Bet tomēr tās raksturo, kā Sietlas grupas. Kaut tikpat labi tādas varētu būt Bush, Stone Temple Pilots, Smashing Pumpkins u.c., bet nav.
Bet Immolation no Suffocation gan ir grūtāk atšķirt... jau nosaukumā figurē vieni ation, ation, ation :))
Domājams Ņujorkas desu atšķirt no Floridas var tiešām žanra fans un entuziasts. Gēteborgas desu jau krietni vieglāk atšķirt.
0
^nu Melvins bez grunge ir arī sludge pamatlicēji.
+2
ar tiem -ation nosaukumos ir tā jancīgi, jā :) bet patiesībā Immolation un Incantation ir līdzīgāki, nekā Suffocation, bet visus trīs var diezgan viegli atšķirt no tām slavenākajām Floridas bandām (Death, Deicide, Morbid Angel, MOnstrosity, Malevolent Creation u.c.).

Gēteborgas desa jau vispār ir stipri nosacīti par desu saucama, tādi kartona cīsiņi vien ir :)
0
777. raksts Karametāla pastāvēšanā:

karametals.lv/zinas/likim-iepus-d...
0
kartona cīsiņi :D

Es īsti nevaru rast kopsaucēju Floridas Desai, ja neskaita Morissound Studios skaņu. Ņujorkiešus šķiet ka lielāka brutalitāte vieno, bet nevienu no viņiem neesmu īpaši klausījies, lai precīzāk noraksturotu to skanējumu.
0
^^ Tev politikā jāiet - izbliezt tik daudz puķainu, paplašinātu teikumu, bet tā arī neko nepateikt par lietu .... tik pēc galvaskausiem var secināt, ka per.
0
^ to rakstu izlasot, drīzāk liekas, ka Deathecrator raksta tapšanas laikā būtu salietojeis absintu, pa virsu uzpīpējot kāsi:)
+1
^^^ Ņujorkas scēnai ir ne tik daudz brutalitāte, kā drūma, bieza atmosfēra, atonāls rifings utt. Floridai vairāk tās thrash saknes jūtās, vairāk tāds spārdītājs, nekā smacētājs.
+1
^
Patiesībā - grūti kaut kādos konkrētos rāmjos ietilpināt Ņujorkas metāl- scēnu, jo no turienes nāk pamatīgs rasols ar dažādu žanru pārstāvjiem, sākot no Manowar, Kiss, Dio & Twisted Sister; Immolation, Suffocation, Mortician, Brutal Truth ; Overkill, Anthrax, Nuclear Assault; Cro - Mags, Biohazard, Agnostic Front un beidzot ar Dream Theater...
0
Kāpēc beidzot? Kas tad tur vēl pa vidu?
0
^
pa vidu ir daudz dažadu žanru mikslis.
0
Mēs jau te iepriekš tieši par Ņujorkas desas scēnu runājām. Nu a east-coast thrash un NYHC jau tikpat kā brāļi.
+3
+ S.O.D. / M.O.D. un Pro-Pain
+3
Hei! Wagara EP disks ir tikko kā no spiestuves ārā! Var dabūt veikalā "Randoms" un no paša Wagara končos - arī rīt! Tāpat kādam nekaunīgam spamotājam būs iespēja tikt rītdienas koncī bez maksas kopā ar grupu:

www.facebook.com/photo.php?fbid=5552...

Neliels izglītojošs video:

www.youtube.com/watch?v=tLTkLqriDPc...
0
a šitā akcija/kakcija būs spēkā arī ta ka EUR būs pie varas? :D
0
^ Neuztraucies, nebūs! :D

Neonz malacis, ka atbild iekš rādio uz manu Rebel Riot recenziju Karametālā! Dzirdēju, dzirdēju visu!
+2
Neko sevišķi sakarīgu jau viņš gan nepateica :D
0
slavēja visās toņkārtās? :D
+2
Kāpēc pa LTV1 nerādīs tiešraidē?
+6
Visi būs pasākumā.
0
Ko? Nāni neviena komentāāra?

Būs vien pašam jarakst. Bet tas vēlak.
+2
Laikam viens no retajiem koncertiem, no kura neko lāgā neatceros.
Kā saldais ēdiens priekš manis bija Sanctimony, kuri izpildīja vecās dziesmas. Nu un Zero The Hero kaverversija, kuru Sanctimony šķiet nebija konceros izpildījuši kopš 90 - tajiem - tā rāva jumtu nost, ka man vēl šorīt kakla spranda sāp...
0
Hmm, ko lai saka :) Tiku pie Wagara un Kastetes ripuļiem :) PAts koncī iemaldījos ap 22.00, kaut krāmējās Dry Decay, desinieks kā jau desinieks, vienīgais jau jā tie modernizētie soundi laikam jau nav vēl manām ausīm radināti. Tad jau laikam bij Wagars, šamos ievērtēju pirmo reizi, bet nu blieza godam, vienīgais stāvot skatuves kreisajā pusē, ap uzstāšanās vidus laiku parādījās šausmīgi griezīgas augšas. Sanctimony nebija dzirdēti jau kādus gadus 6 tiešām, it sevišķi vecie gabali, kurus laikam beidzamo reizi iekš Kabatas, vai pat Salamandras nācās dzirdēt.. Frailty kā parasti - labi. Nu par publiku grūti man spriest, kādus 6 - 7 gadus nebiju bijis iekš to MP.....
0
Pēc frailty 4 dziesmas tinu makšķeri :)
+1
Tikai šoreiz gan vienu īpatnību ievēroju, ka pa lielai daļai true onkuļu dāmas bij manāmas, aber paši true veči nez kur snauduļoja, vai kā teica vakara vadītājs, gan jau ka kaut kur pisinājās pie grādīgo dzērienu letēm :D
+4
Labrīt!
Nu ko balvas sadalītas, manuprāt, bez īpašiem pārsteigumiem. Ko gribas uzteikt ir Sanctimony, ne tāpēc, ka man viņi šausmīgi patīk, bet tāpēc, ka tiešām malači! Klausījos viņus otro nedēļu pēc kārtas un ļoti šaubos, vai jebkura cita grupa Latvijā ir spējīga nospēlēt pēc kārtas divus tik atšķirīgus koncertus. Pagājušo nedēļ bija jaunais Sanctimony, šonedēļ vecais. Tā kā es esmu no tiem, kas tiešām tur siltā piemiņā Mix'a laikus, tad jā..... nav pat īsti ko piebist- norāva jumtu! Latiņa tam, kādai ir jabūt labākajai koncertgrupai, ir uzstādīta ļoti augstu.
p.s. par pārsteigumiem runājot. Gandrīz apsēdos uzzinot, ka mans kolēģis (giggle) ir Diseim vokāls , līdz šim šo faktu biju palaidusi garām.
+2
Saki labāk kur Helviju nabagu liki?? Atstāji mājās, lai audzina sīčus vai?
+7
Lai sieva varētu iet tusēt, vīram jāstrādā nauda jāpelna :D
+6
Gada debija : Deodium
Gada mūziķis : Sergejs Baidikovs (Preternatural)
Gada vokālists : Jānis Boļšaks (Sanctimony)
Labākā koncertgrupa : Sanctimony
Labākais albums : Frailty – Melpomene
Gada grupa : Frailty
0
heiiiiiiiiiiii
+1
Pohuj, ka nebiju. Visus apsveicu, kas bija, vinnēja, dzēra, piedzērās, piecēlās un plano augšamcelties! p.s. tagad man sagribējās gribas hot d-amerikas mūziķus (death metal) karsējmeitenu pavadībā :D
+1
kārumnieks ^^
0
^^ jānodzen pohu stienis?
+4
Bļin, es kautkā galīgi aizmirsu, ka Sanctimony ar spēlēs - laikam U vainīga, jo stāstīja par šo konci pagājšnedēļ ... par sodu, trollis gar degungalu aizmizoja, pēdējais bija pēc 20min, bet nāca trambulis un izdomāju līdz Centram aizvilkt, izskābēt vienu Tērveti un ar naktsbusu 1:00 gāzt, bet karma ir Mērfija kuce un naksbuss bija izbraucis ātrāk nekā vajag, tā ka nācās vēl vienu alu ņemt ...

Ķieģelis bija OK Hārdiņš - sevišķi, ja ir sataisīta gaļīga skaņa un pirmā rinda paku krata. Nospēlēja maz - 4-5 dziesmas. Vienā gabalā Brīze vokalizēja un ''Zušu dziesmiņu'' pie beigām smuki nokoveroja.

DRY DECAY pus sastāvs ex-Flaying, muzons arī tāds pats pa lielam. Tas, ka krieviski dzied, nav īpaši manāms ;) Man kōres netīk, tāpēc DesuGrainds šo izpildījumā atstāja vienaldzīgu.

WAGARS - panki izlēkājās, bet spēlēja visai ugārīgi un Metāliski. Man reizēm pēc Grainkora izklausījās. Žanra faniem gan jau ka patika.

Pats balsoju par ''Melpomeni'', Frailty kā labāko koncertgrupu un Apēdēju kā gada grupu. Nākamajai gada balvai vajadzētu debijas nominēt tāpat kā albumus.

P.S. Desper, kāds bija Saldalus Tumšais ? Tāds pats sūds kā Brengulis ?
+10
Nu ta pa visu pēc kārtas.

Deodium nokavēju.

Diseim gan nenokavēju, un skanēja varen prīmā. ļoti laba skaņa bij, un nozēvelēja tā, ka prieks. Nekādi jaunumi vai izlēcieni nebija manāmi, viss solīdi un pieklājīgi.

Tad ar nesapratni ievēroju Šekspīru stellējot taustiņinstrumentu uz skatuves - pag, vai tiešām būtu KotD kādu balvu dabūjuši? - bet izrādījās, ka F. Ķiģeļa pavadošajā sastāvā šis ietilpa. Turklāt bija arī atraktīvākais no grupas dalībniekiem, tā aizrāvās, ka pat nepiefiksēja brīdi, kad visi pārējie jau notinās no skatuves :D Dikti steidzās šie, cik saprotu bija vēl kāda uzstāšanās tai pašā vakarā paredzēta. Brīze ar uz vienu dziesmu bij, ar visu savu tamburīnu, bet nu rīkle jau pačotīga vēl aizvien. A tas Zušu dziesmas kavers nu tā. Nekad nebija diži paticis, un šoreiz ar ne. Heh, kā otrā dziesma spēlētais prižimalkins publiku atstāja vienaldzīgu, nevienu dejā saplūdušu pāri nemanīja, nedz arī kādu šķiltavu gaismiņu. Zušu dziesmiņai ar vārdus neviens lāgā nezināja un nevarēja dūšīgi iedziedāt, galīgi nepareiza publika.

Dry Decay bija visai interesants, bet stipri "na ļubiķeļa". Desgrainds ar visādiem jancīgiem izlēcieniem, peiskas kratīt tur lāgā nevarēja. Laikam vienīgā grupa šajā vakarā, kam atvēlētais skatuves laiks pietika atliektiem galiem, aš varēja atļauties smalku/vecu rokstāru stilā iebāzt bungu solo konceta vidū.

Wagars bija varen jaudīgs ugārs, stipri jaudīgāks, nekā ierakstā, bet jāpiekrīt ka skaņai tur kaut kas pārkruķīts likās. Bet nu visu cieņu, "hārdkōra noskaņas bleka vakarā", Raiņa vārdiem izsakoties. A moš otrādi, hvz. Bet jā, dzīvajā tiešām brīžiem uz grindu pavilka.

Nu a Sanctimony... tas vispār bija totāls holokausts. Tak met vienreiz to māžošanos ar to pseido rokenrolu pie malas un gasī vecio labo gaļu - jo skanēja tik iznīcinoši, it kā nekad neko citu nebūtu darījuši. Plats smaids pa visu ģīmi, skudraina mugura un pirksti gaisā.

Pēc šiem publikas palika ievērojami mazāk, bet velti tā, jo Frailty nograizīja tikpat lieliski kā iepriekšējie.

Konci godam piebeidz Apēdājs, un koncis, kā šodien rādās, ir piebeidzis mani, ļoti nesvarīga pašsajūta, tāpēc neko vairāk te neizplūdīšu.
+3
Delfinārijā jau iet vaļā ķengāšanās, visi lūgti pievienoties! :D

www.delfi.lv/kultura/news/music/...
+1
Saldalus Tumšais ir varen labs, mazāk salds nekā Tumšbrengulis :D Es jūtos saguris un pillā :D
+1
Pilnīgi tizli delfos tie komentāri, tāda sajūta, ka divi cilvēki par un pret komentārus raksta :D
+4
Esmu vīlies Delfu komentos - vismaz pagaidām ne vārda par gejismu un netīriem matiem.
+2
^ brīvdienas, "īstie" komentētāji jau tik pirmdien uzradīsies.
0
^ Pirmdien jau tā ziņa būs nozudusi no hronisko komentētāju redzes apvāršņa.
+2
Skaņa šoreiz bij perfekto!
+4
^ Wagaram kaut kas čerkstēja. Bet tā pārējiem tiešām bija zaibis.

P.S. haha, biju ielicies cisās un nosapņoju, ka arī pagaršoju 2l tā tumšā Saldalus un atzinu par labu esam un dzīros šeit iekomentēt. A huju, tagad apjēdzu, ka esmu to tikai nosapņojis.
+9
Psc slapjie sapņi :P
+1
Saldie sapņi ;)
+4
Intars, tā sacīt, nedaudz alojās!
0
Ar visām steigām linkus laicīgi nesapostēju: karametals.lv/zinas/likus-javed-p...

un karametals.lv/zinas/ja-kas-mus-pa...
0
Kādam ir izdevies interneta dzīlēs atrast bildes no šī grandiozā pasākuma? Iemet nu ka linku!
+2
0
^ Cepuri nost, kas pa bildītēm! Respekts!
+3
0
+2
Matainie, panki, urlas, un visam pa vidu - Sametis ar vijoli! Tāds bardaks! Paldies visiem, kas iesviedrēja paduses izkratīja blaugznas lieliskajā koncī :)

www.youtube.com/watch?v=jtpw7hgA-zc...
-2
Vispār jau man vairāk interesanti likās tas, ka pasākumu arī apmeklēja mūsu Krievu draugs Ušakovs, lai gan tāds vēsi atturīgs, bet tomēr bez apsardzes, bez jeb kā :)
+4
Ušakovs 4real? Njā, vēlēšanas tuvojas.. laikam mēģina metaļoriem ieziepēties. Žēl, ka nesakāvas ar Parādnieku, kas tur arī riņķī vazājās. Abi starp grupu uzstāšanās setiem varētu uz skatuves izvicināt dūres.. un pēc tam stopu uz draudzību izlakuši, kratītu neesošās pakas.. Tas tik būtu šovs!
0
:D Nu man draudzene pirmā šamo piefiksēja, pie letes, jo kaut kā ilgi skatījās ir vai nav, aber šamais pagriežas un - Labs vakars cienītā, vai kaut kā tā, pēc tam vakara gaitā šamais uz viņu ik pa laikam skatījās kamēr es vilkos apkārt meklējot pazīstamus purnus :)
0
Ušakovs iekš MP? Joko laikam?
+2
Kautkā neticās.
+1
No vienas puses — tauta bija daudz, var jau būt, ka Rīgas mērs tur arī vazājās. Es, piemēram, pat Parādnieku nepamanīju, tikai Cilinski. Jāprasa Werwolfam, ko šis ielaida un ko ne! :)
+5
Bij arī Parādnieks, bet Ušakovu gan nemanīju. Vai tik cienītais nejauc ar to pašu Cilinski?
+1
Nu ja. «Visi politiķi taču ir vienādi!» /Anonīmie komentētāji internetā/

ej.uz/eirodeputats...
+1
nu ja jau dzērve ar lāci grib rokā līst, tad usītim ar jātur līdzi! \m/
0
^^ Godmanis Žaibas apmeklējama laikā. Atpūta viesnīcā.
0
Godmans jau drīzāk uz Bliuzo naktys vai Roko naktys varētu doties.
0
Godmans vairaak nebrauc uz festiem
0
Vinsh visas grupas nobraakjeeja vienaa intervijaa, kad vinsh bija Sweden Rock festival
+2
Nu būdama pie skaidra prāta un saprašanas, pamatā rotējot paša notikumu epicentrā, nevienu pērļu kaklarotu gan nemaniju. domāju, ka būsiet kļūdījušies, man kaut kā tas kopā nelīmējas- Ušakovs MP :)
+1
Kādi viedokļi, secinājumi par «lielo» Mūzikas Ierakstu balvas ceremoniju?

Man viedoklis tikai viens — ticami, ka tā «lielā» balva pēc pāris gadiem nosprāgs, kamēr tādas kā Metāla un Hiphopa gada balvas būs vēl ilgi…
+2
Parādnieks MP bez rindas nekaunīgi aizlīda man priekšā. Laikam domā, ka deputātiem viss atļauts.
0
^
bija domāta rinda pie bāra.
+12
^ varbūt steidzās atdot parādu
+4
Tur jau tā rinda izplūdusi pa visu bāru. Pats vainīgs, ka nejēdz pierausties tuvāk >:)
+3
gan jau ka Ušakovs ar aizlīda kādam garām bez rindas :D

par "lielo" balvu runājot. Kautkā tā zāle tāda patukša izskaijās, nez, mož saprātīgāki ļauti bi uz hoķi aizgājuš vai vienk mīksto uzlika.
Smagā gala balvinieks bij diezgan iepriekšparedzams, bet nu enivei apsveicami.
Bet jā, pasākums ar katru gadu aizvien pliekanāks un pliekanāks, Fredis sevi ir izsmēlis, kautkādi piejūgtie jampampiņi aļa smskredītnieki, pesec. vienīgais kas uzjautrināja bij kautkāds briesmīgi jauns un padumjš babulis, tipa pērnā gada debijbalvas saņēmēja. Tā arī nesapratu par ko viņa visulaiku satraukti priecājās un smējās.
+6
^ trakākais jau atklājās brīdi pēc tam, kad izrādījās, ka pērnā gada debijniece var tik briesmīgi dziedāt, tobrīd man galvā bija tikai doma - labi, ka nav sanācis dzirdēt tos, kas palika aiz viņas:D
0
Nez, stress droši vien - kaut kad dzirdēju, kā šī pa rādio dziedāja dzīvajā, un nekāda vaina.
0
Ja runa ir par to Elizabieti Balčus, tad viņa baigi labi iesildīja pirms Vic Anselmo. Mierīgs, minimālistisks akustiskais pusfolks. Pat milzīgo operas arfu bija pamanījusies uzmocīt uz Nabaklaba skatuvītes :D
0
^^Es jau domāju konkrēti šo uzstāšanos balvu pasākumā, jo par viņas spējām kā tādām, man grūti spriest. Esmu pavisam drošs, ka dzirdot šo dziedājumu arī Tu nebūtu sajūsmā:)
0
Smagā gala pārstāvjiem jamo vaidzēj pieaicināt uz kādu grind noklausīšanās sessiju - mož kas sanāk?
+2
Es gan vispār nesaprotu, kā tā žūrīja vispār ir tiesīga vērtēt smago mūziku - tikpat labi matainie varētu vērtēt labāko hiphop ierakstu...
Un žūrijas objektivitāte vispār ir zem jebkādas kritikas - Prāta Vētras uzvara visas savās nominācijās tam ir pierādījums.
0
Visās jau neuzvarēja, cik lasīju, bet trijās no četrām.
+5
''Es gan vispār nesaprotu, kā tā žūrīja vispār ir tiesīga vērtēt smago mūziku''

nu, es tādā gadījumā nesaprotu, kā Tu vari prāta vētru vērtēt, tādā ga'dijumā. un metāls tik popsovijs pēdējā laikā ir kļuvis, ka ir ļoti maza atšķirība starp metālu un roku, kā arī no roka un popa nav tāls gabals. un nevajag man te tagad rādīt CC salīdzinoši ar pēdējo red hot labi vai skyforger (kas arī principā skaitās smagais roks, vairāk vai mazāk) ar džastinu bīberu. kaut vai tas pats sanctimony (jaunais) jau nu nekādā veidā nav tik tāls no roka.
+3
un jau sen aizgājis ir tas laiks, kad baigi varētu nodalīt ''matainie'' no ''parastie'' vtml. nekā tāda vairs nav, jo mūzka ir kļuvusi tik plaša un kvalitatīva, ka tehniku un kačku var arī popsā un rokā ielikt.
0
bled, man tur kaut kas nepareizi uzrakstījās. 4. rindā nav jābūt vārdam labi.
+5
Viss metāls ir roks, bet ne viss roks ir metāls.
+1
Bet vai nav interesanti — Murgons tak ar savu štrumu varētu spēlēt gan klasisko mūziku, gan moderno akadēmisko, gan visādos popa projektos piedalīties (tipa Melo–M), spēlēt fonu visādām Lindām Leen simfoniskajā koncertā, iemaldīties kādā džeza kolektīvā vai kur tik vēl ne. Bet nē, šim no tā visa labāk nepaliek, tomēr velk uz metālu… ;)
+1
vašeta, es labprāt redzētu to ļaužu sarakstu kuri vērtēja metal kategoriju :)
+3
Nu savu pirmā brīža sašutumu es jau purnagrāmatā ieraksīju. bija atsevišķi prieciņi- ka metālistiem balvu pasniedza Kūtra kungs, manuprāt, cienījamākais no visiem balvu pasniedzējiem no Merild un Laipas .c. tēvē dīvām. Prieciņš bija , ka uz citu gadu fona pasākums bija kļuvis mazliet, mazliet ....nepopsīgāks. Nu tā pat īsti nemāku paskaidrot, bet citus gadus nospēlēja, piemēram, skaji vai dzels vilks un pārējie 98% bija tīrasiņu popsa un dejumūzika. Tad šogad, neskaitot blizard, vēl uzstājās arī Inokentijs mārpls, Orandžās brīvdienas (manuprāt visdzīvīgākais priekšnesums), Auļi.
Taisnība jau laikam ir tiem, kas saka, ka šis pasākums iet uz norietu, tāpēc arī tik izmisīgi mēģina paplašinat savu auditoriju.
+2
Lūk saraksts:
Elita Mīlgrāve

Bet tas saraksts ir arī aktuāls ne tikai metāl kategorijai :)
0
Uz norietu iet visa tā LaMPA štelle kopumā, tāpēc pēkšņi ir atcerējušies, ka bez radiopopsas pastāv arī citi neakadēmiskās mūzikas novirzieni.
0
metam pa lampu !
+1
nu, es tagad moš esmu dzēris utt, tāpēc rakstīšu kā varētu arī nebūt, bet man jau nu liekas, ka tas ir tikai un vienīgi tāpēc, ka ir jūtube un tu par samērā populāru lohu vari kļūt neko nemākot. absolūti ir zudusi tāda lieta kā profesionālisms (pat ne izglītības jomā tikai, bet attieksmes un kvalitātes ziņā), tu vari spēlēt jebko, darīt jebko un ar interneta starpniecību kaut ko tu iegūsi, līdz ar to paliek aizvien vairāk drazu, kuru ir iespējams izvirzīt kaut joku ziņā līdz šādam pasākumam. manuprāt tas arī ar akadēmisko muzonu notiek, taču tur bišku savādāk, manuprāt, lietas ir - man pēdējā laikā besī, ka diezgan talanīgiem cilvēkiem nedod iespēju viņu talantu izpaust tik tālu, ka viņiem neatliktu vieta vnk dzeršanām un narkotikām, tāpēc tie, kuri reāli būtu spējīgi kaut kā izsisties tādā līmenī kā agrāk spēja darboties, vnk nokožas. protams, tas ir rakstura un audzināšanas jautājums, bet ne visiem ir raksturs, ka pats spēj sevi savākt un audzināšana, kura tevi pašu savāc. pārāk viegli ir īpaši nemākot kaut ko darīt , taču pazīstot pareizos cilvēkus, izsisties.

un par to jūtubi - pat tie most worst american idol ever noteikti pēc tam tiek ievēroti tikai tāpēc, ka viņus visur bāž un neviens (tā pat nav viņu vaina) neaizdomājas, ka, ja par mani interesējas, ok, varbūt drusku ņirdz, bet, tomēr, interesējas, tad varētu arī nebūt, ka esmu ubertalantīgs dziedonis vai ko viņi tur dara.
+8
Internets un YT nodrošina lielāku pieejamību, neko vairāk. Tas, ka sūdu noskatījies milijons, bet Gulbju Ezeru (nodejotu uz pimpjiem) tikai divi (milijoni) - tas ne par ko neliecina

Es saprotu, ka ir baigā cemme, ka tu ņemies gadiem, izkop savu talantu, nospēlo kādu lietu izcili, ber citiem tas ir pohuj, jo viņi to vienkārši nenovērtē, bet kāds lohs izbliež spontānu prikolu, kuru uzražojis 2.5 milisekundēs un viņš ir sūrais stārs ar 10 ļimoniem iteikumu ... Tas, ka par viņu aizmirsīs pēc trešā nākamā prikolista, bet par tevi, ja tu uzražosi ko tiešām izcilu, atcerēsies pēc gadsimta, ir cita lieta.
+2
^^ lv "profesionālā" popmuzjaka savā sūdumā viegli iet zem praktiski visiem yt mēsliem...
-9
@BladeOfDarkness
Nez vai MP ir pareizā vieta veģetārismam...Ja gribās salātus, Rīgā ir daudz labu klubu, kur i mērķauditorija i atmosfēra atbilstoša Ķiģelim, bet priekš MP tas izskatījās...viena salātlapa gaļas cehā, bet tāāāāda ažiotāja!
Fu, jopcik. Es pēc salātiem uz centrāltirgu, un biju vīlusies to kādreiz saņemt iekš mīļā gaļas ceha MP
+3
parasti jau šādos gadījumos pastāv iespēja pastāvēt pīpētavā un nomierināties.
+4
Pīpētava šādos gadījumos ir mērena aušvice, nezin vai tā ir tā labākā alternatīva, īpaši, ja cilvēks pats nepīpē.
+6
^^^ pirmā doma bija - ko tas cilvēks (riebekle) salietojies, bet tad pieleca hiperboliskā parabola - Ķiģelis = salātlapa. Es labāk paklausos Ķiģeli, Vic Anselmo vai Sovvaļnīku, nevis kārtējos pažobeles ķērcējus vai smilškastes lēkātājus.

MP arī visādi hiphopa pārtiji un reivi notiek, tā ka nav ko iespringt.
-10
Riebeklei taisnība ,nav ko metālistu saietā likt kaut kādu liepājroku !!! Lai taisa atseviśķu koncertu saviem faniem.
+9
Nebija nemaz tas Ķiģelis tik slikts, lai tā gānītos. Esmu viņu dzirdējusi ar 4 baltos kreklos un tur viņš spēlē mierīgāk, manuprāt, MP viņš pat ļoti centās patikt publikai. Pilnīgi piekrītu Dainītim, labāk labu "savādaku" mūziku, nekā ūber true rīkļurāvējus, kas ne pēc sūda neizklausās. Turklāt daudzi cilvēki nāk pasākumā dzirdēt tieši to, kas sen vai vispār nav dzirdēts. Nemaz ne tik senais piemērs ar Holly Lamb- puse gānījās wtf? uz skatuves notiek, bet tik pat daudzus tieši interesēja, ko viņi spēlēs. Speciāli jau uz Liepājas roka pasākumu varbūt arī neaiziesi, bet ja ir iespēja dzirdēt MP, tad tas ir daudz saistošāk nekā jau 69 rezi klausīties vienu un to pašu.
ok, es popņiks, kas man vispār ko prasa...
+2
^ no Rosewater klausīšanas smadzene saželējusi ...
+3
ne ne, tas no Velvet Supernova un Varavīksnes Staļļa klausīšanās :D

u, moš tev jāievērtē arī Virgin Steele?
+1
Hei, nu beidziet mani te apsmiet :D
un Stalli vispār, lūdzu, neaiztikt!!! :D
+6
Daudz leksies, ņemsim vēl un ar 8. martu apsveiksim :P
0
:DD
+2
:D es jau šodien no kolēģiem ekanomistiem un omegas bijušā šefa puķes dabūju- manā kantorī šajos svētkos joprojām ir pieņemts sveikt, tā ka pagriez skaļāk un dziedi līdz!
www.youtube.com/watch?feature=playe...
+2
Konkursantu apskats: blackdatamusic.blogspot.com/2013/02/latvijas-me...

The Hector - tas labs :D
0
Heh, konstatēju, ka eksistē man te vēl virtuālā mapīte ar pērngad izdotajiem Latvijas metāla produktiem. Attaisu, skatos, un secinu, ka tagad, kad jau nepilns gads pagājis, no tām 12 relīzēm man (man personiski, imho, utt.) tikai divi ir tādi, ko ir interese uzlikt - un kas arī ir tie paši vienīgie divi, ko arī esmu šad un tad gada gaitā klausījies.
+1
Frailty un Apēdājs ?
+1
precīzi.
+2
Jāsecina, ka LaurisPo acīmredzot ir tas vaininieks.
0
Malduguns sen neko nav izdevis
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas