4. Maijā pēc Skyforger uz Rokkafejnīcu - Deodium
0
4. Maijā, Latvijas Pirmajā Rokkafejnīcā (Reiterna Namā) notiks koncerts - "Latvijas Saules Raksts".

Pēc grupas ''Skyforger'' uzstāšanās Vērmanes dārzā - visi aicināti doties uz Latvijas 1. Rokkafejnīcu, kur vakaru turpinās grupa Deodium un visu nakti skanēs tikai latviešu mūzika!

Aicinām visus ierasties DZELTENĀ apģērbā!

www.facebook.com/events/159782717524...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+11
Nē.
+6
nah dzeltenā?
+2
Kāds saspiedis galvu, tādēļ.
Bet vispā jau itkā varētu, bet nu ar aliem tur pašvaki. Vēlreiz test šņabi negribas.
+8
Variants ar Malduguni Naispleisā izklausās labāk.
0
Variants ar Šturmu iekš Depo izklausās vēl labāk. :P
0
^^ hmm, izklausās naisi.
+2
nēnu, a nah ta dzeltenā?
+2
Laikam kāds vēl aizvien ir pārliecināts, ka Saule ir dzeltena.
0
Es vēl saprastu ja tas par godu kurpēm - dzeltenā krāsa :D
+5
saule ta saule, uz vairums 3gadnieku ķēpājumiem sastopams dzeltens bimbuls, ķipo saule.
vienk es i šokā... visu savu apzināto mūžu esmu saskāries ar dažādiem apģērba kodiem, parasti katrai novirzei savs. Bet te, uz pasākumu, kuru var ierindot pie kategorijas smagmūzika, nu un mēs jau apm. zinam kas kā ģērbjas, stāv rakstīts DZELTENS.... vot kapēc? par ko? kas būs tālāk? Rozā? Violets? gaiši zils?
Vai vispār kāds mājās tur stokā dzeltenu tērpu? Ja vien tas nav spectērps?
Par ko dzeltens?!
btw, kāds ir redzējis no brīvas gribas dzeltenu mataino lopu?
+7
Ja nu vienīgi kādu, kas hepatītu norāvis...
+2
^jā- alkohola hepatītu
0
man pat ir viens dzeltens T-krekls - tāda bij ''forma'' vienās litrabola spēlēs
0
Intereses pēc paskatījos skapī — atradu vienu vienīgu apģērba gabalu dzeltenā krāsā. Kaklasaiti.
+1
Vismaz varēs saprast, kas pēc Skajiem ies uz kafūzi...
+1
:D mums pa trīs ģimenes loc. kopā nav nekā dzeltena
+4
Man ir viens dzeltens krūšturis, kuram vēl neesmu atradusi piemērotu iziešanas reizi :D
+4
Desperam uz galvas uzsien :D
+1
Tev tik ka tik uz čiciem palūkot :P
+2
a čo, veselīga interese :D
0
nu skaidra lieta
-5
Pirms SKYFORger koncerta visi uz AUĻIEM!!!! Tad uz Skajiem un tad kur sirds vēlas !!!
+3
man kkā nepiedur ka man bezmaz vai ar varu liek kkur iet.. Kur gribēšutur arī došos. Un man gribas uz Skyforger.
+5
Pieņemu, ka Krācējs arī VISIEM!!!! sauc biļetes?
0
pajāt tās jūsu hameleonu rotaļas - dzeršu pie Blomes :p
0
Es dzeršu mežā starp Dzelzavu un Lubānu!
+1
Dzeršu Kurzemes katlā!
0
Jau dzeru... arzemes :)
0
Nedzeršu!
+4
Es, lai dzirdētu Skyforger un co, dēļ bankrota no Slokas uz Rīgu ar kājām močīšu. Kur nu vēl par kaut kādiem afterpārtijiem :( Vajadzētu jau laikam sākt gatavoties.
0
Cienījams pārgājiens.
0
Uz Skyforger neesot jēga iet:
www.apollo.lv/zinas/kurp-doties-s...
0
^^ ja iet ar apziņu nonākt galamērķī un nedzen čūsku, tad gan jau to varētu veikt ātrāk kā mēs toreiz no Dubultiem līdz Priedainei :D :D :D
0
Esmu divas reizes no Rīgas uz savu galu gājis. Ja nemaldos sanāca kādu 6-7h pastaiga. :D
+2
tas pat izklausās nevis pēc vienkārši pārgājiena, bet pēc - svētceļojuma!;)
+1
Mocekļa ceļš :)
+1
Bija super. Pārgājiens bija tīri normāls. Bračka beigās izglāba un aizveda mani uz kaut kādu ''Ezīti'', lai varu atpūsties un padzert alu. Koncis bija super. Tikai par cilvēku nokārošanos gan šiem vajadzēja labāk padomāt, lai nav jāstāv pus stundu rindā...savādāk jau domāju piemīst tuvāko stūri, bet mana kulturālā daba ņēma virsroku :]
+2
Dō! Vaidzēj vnk iet uz tuvējo viesnēc un tur kārnities bez rindas.
Visādcitād kwī par daudziem gabalziem no kauj pie sauls!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Dethecrator
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas