Children Of Bodom Hate Crew on the road
+1
Protams, ne pie mums, bet tuvu:
Nov 27 Forum Palace Vilnius, Lithuania
Nov 29 Rock Cafe Tallin, Estonia
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
28.nov. iztrūkums liek aizdomāties, ka COB vēl ir atvērti piedāvājumiem no LV puses ...
0
CoB gan jau prasa normālu kušķi naudiņas...
-1
Būtu jau feini, ja atrādītos vietējai letiņu publikai :) Bet tikai kurā klubā? MP takā par mazu ?
+3
Ja ne MP tad Palladiumā šos mierīgi varētu uzņemt.
+2
Un, kurš tad maksātu par CoB 15-20Ls?
+3
Man jau liekas, ka ar MP pietiktu gan. Vienai daļai ne pārāk interesē, jo par daudz bļauj, un citiem atkal ne pārāk interesē, jo par maz bļauj un par daudz spēlē.
+5
Latvijā pārāk maz mazu melnā gērbtu meitenīšu, lai atpelnītu šo koncertu.
Tāds ir mans viedoklis par CoB, kas nostiprinājās pēc 2004ā gada WOA redzētā, kad pirmajās rindās vidējais vecums nokritās no 25 līdz 16-17 gadiem un matainus džekus nomainīja Alexi grūpijas.
+2
Hmm... Koncerts datums būtu laicīgi znāms, ietaupīt latus nevajadzētu būt problēmām. Nezinu vai lepoties, vai bēdāties ar to, ka mums nav šīs 'tīņu metāla' scēnas? Grūti spriest, kā būtu ar apmeklētību. Domāju daudziem no COB daiļrades ir kaut kas sirdij tuvs, lai apmeklētu koncertu.
0
Tagad ir 2013. Tagad meitenītēm varētu būt 25+. Tikai nez kurā rindā? :D
+2
Pāris reizes redzēti - ir OK, bet nekas tāds, lai dirsu plēstu un Ls20 maksātu.

Tik nevajag pašā priekšā līst, jo Alex kā kamielis spļaudās ...
0
un kā bija?
0
es tak teicu, ka OK
+3
kamielis?
0
Jā, kamielis. To es arī pamanīju - džeks vislaik spļaudījās uz skatuves un vārds fuck tika izmantots tikpat bieži, kā urlas izmanto bļa.
+1
^ tas gan, lamu vārdu lietošanā ar viņu ja nu vienīgi Krisiun varētu sacensties, btw abi redzēti 2004. gadā.
0
Krisiun jau droši vien tādā veidā kompensēja mazo vārdu krājumu angļu valodā :D
+1
es jau gan aizbrauktu. tagad vismaz zinu, ka salvetes jāņem līdzi :)
0
Es vēl taga neatceros vai redzēju Krisiun reizē ar Rotting Christ vai man tik tā liekas,es tajā laikā dzerstījos ne pa jokam :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas