Kiss of the Dolls S/T (2013)
+1
Jaunais Kiss of the Dolls ripulis, šoreiz bez nosaukuma (jeb self-titled) ir gatavs un nāk ārā. Pirmais koncerts — šovakar 1. Rokkafejnīcā Mārstaļu ielā 2/4. Būs tur vēl kkas, paši sāks pēc 2300.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
+ WAKE UP, PŪĶA GARS, INOKENTIJS MĀRPLS, U-13
0
14. jūnijā, Rīgā, rokmūzikas klubā „Latvijas 1. Rokkafejnīca” latviešu glam & blues metāla apvienība Kiss Of The Dolls vērienīgā koncertā prezentēs savu jauno, nu jau trešo, studijas albumu”Kiss Of the Dolls & Friends” .
Albumam neparastais nosaukums dots, jo dotais CD+DVD ir finiša atzīme - noslēgums grupas pirmajai piecgadei -, un diska audio un video materiālā kādu daļiņu no sevis ieguldījuši gandrīz visi grupas bijušie biedri un draugi, kas piedalījušies projekta Kiss Of The Dolls izaugsmē tās pastāvēšanas laikā.
Līdztekus augstākminētajai pateicībai līdzcilvēkiem jaunais albums ļauj klausītājam jau uz itkā zināmo skaņdarbu bāzes gūt ieskatu grupas skanējuma virzībā nākotnē, kur īpaši nopelni ir grupas somu producentam, daudzu zelta un platīna disku statusu īpašniekam, smagās mūzikas leģendai - Anssi Kippo.
„Darbs pie ieraksta tur Somijā mūs visus izdzina no ierastās komforta zonas, piespieda kļūt labākiem: precīzākiem un jaudīgākiem, vairāk klausīties un ieklausīties, sajust mūzikas vidi un plūsmu - katram sevi un vienam otru. Arī mēģinājumos, gatavojoties gaidāmajam prezentācijas koncertam un vasaras festiņu sezonai, jūtam, ka esam ieguvuši ļoti daudz gan kā mūziķi, katrs induviduāli, gan kā grupa, gan kā draugi un vnk cilvēki.”
Albums „Kiss Of The Dolls & Friends” ierakstīts, miksēts un māsterēts Astia-studios, Lappeenrantā, Somijā, producenta Anssi Kippo vadībā. Tajā ir 7 dziesmas un 3 videoklipi (tie savukārt filmustudijas „13mm” darbi uz Ginta Lundberga /Mēmā/ audio mixa bāzes).

Prezentācijas koncertā kopā ar Kiss Of The Dolls uz skatuves kāps draugu grupas, ar kurām Kiss Of The Dolls ir kopā no saviem pirmsākumiem :
Inokentijs Mārpls, Pūķa Gars, Wake up! un U-13.
Koncerta sākums 21:00.
Ieeja brīva.
+3
Labs koncis bija. Pie U-13 pat pačku pakratīju. Noblieza Sepultura Roots kaveru, gan arī savu megahītu "Sūkā, kuce, sūkā". Kiss of the Dolls arī kaut kā ar katru konci patīk arvien labāk.
0
Nu jā, par IM aizmirsu pieminēt, bet tur jau viss skaidrs - slikti nemaz nevarēja būt.
0
ā, tad U-13 bija tā grupa, kuru nejauši noskatījos, kad aiz pārpratuma nedēļu ātrāk apmeklēju Nabaklabā paredzēto konci - a tur HC/Punk izlases prezentācija ...
+4
U-13 ir veči. Kārtīgs latviešu hardcors, nevis tur kaut kāds emo sūds.
0
Lūk, kas tur darījās!

www.karametals.lv/zinas/ar-ko-atskira...
0
Uzrakstīt recenziju prasa stundu, bet ielikt viņu portālā — nezin kāpēc nedēļu!

karametals.lv/zinas/priecajies-so...
+5
Sametis pārņem labākās truemetal tradīcijas ]:)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
LaurisPo
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
vainamoinen (20 gadi)
mythago (17 gadi)
Viskas