North Bend
+6
Sveiki,

esam grupa, kas bāzējas Jūrmalā un nodarbojamies ar instrumentālu roku ar stoner, prog un psychedelic ietekmi.

Piedāvājam noklausīties mūsu ierakstu: northbend.bandcamp.com/

Piektdien, 26.07.2013. ap plkst. 22 spēlēsim Rīgā, Vietā (Kr. Valdemāra 61).

Cieņā,
North Bend
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
"esam grupa, kas bāzējas Jūrmalā un nodarbojamies ar instrumentālu roku ar stoner, prog un psychedelic ietekmi."

^
tīri vai brīnums, ka pie tās garās penteres, galā nav piekabināts vārds " post"
+2
Man, ķeras pie sirds.
+2
Visai solīdi.
+1
A man patīk...principā. Bet ne lielās devās.
Radio NABA repertuārs kādā vēlā pārraidē :))
+3
Man ir ekskluzīvas bikses ar grupas logotipu :D
fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/830...
+2
šķiet tīri ok. priekš pirmās reizes pat labi
+2
Njā, ar to nosaukumu gan laikam garām.... Tas ir tāpat, kā savu grupu nosaukt par Samsung vai Scania...
north bend ir samērā populārs apģērbu brends, kā arī hosteļu tīkls (kā izrādās), gan vēl ko var piemeklēt :))
Bet tas nebūt nenozīmē neko sliktu, var tik puišus uzteikt :)
upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9...
timage4.prepsportswear.com/getimage.iaspx?type...
timage1.prepsportswear.com/GetImage.iaspx?type...
+1
bet tas tak ir forši, paskat cik šamie ir populāri:0)
+1
Ir labs! Bet jāpiekrīt bokam - ne pārāk lielāš porcijās. Jūtams jūrmalnieciskums - vējš, smlitis, graudains atmosfēriskums, kas šņirkst gar zobiem. Atliek vien nomainīt nosaukumu, un dziesmas nosaukt Rīga - Jūrmala dzelzceļa pieturu vārdos, būs trve.
+2
^Imanta- Babīte atkal pietur ! A ko, normāls jūrmalnieku stoner bandas nosaukums :)
p.s. vispār forš Jarāna un Porganta šovs reiz bija. Kāpēc gan nenosaukt savu bandu par godu šim brendam.
0
Pirmais gabals, protams, rullē. Tas liek cerēt, ka šajos post-fusion žanros vēl kāds potenciāls.

Un, dabiski, «Sloka» skan reti trāpīgi! Tādu pareizo atmosfēru uztrāpīt bez teksta pielietošanas — tas ir labs sniegums! Bail iedomāties, kā skanētu «Kūdra» un «Ķemeri»… ;)
+3
Bail iedomāties, kā skanētu «Kūdra» un «Ķemeri»… ;)
=====================
Labi, ka vini nav no Bolderajas. :-)
0
Būs daudz sponsoru no visām pusēm >:)

Mums jau ir veiksmīga banda ar nosaukumu par godu brendam ;)
+3
^^^^^ ne Imanta, ne Babīte gan nav Jūrmalā. Bet tas šovs... tolaik likās foršs, bet kaut kad nesen jūtūbē kaut ko pameklēju, paskatījos... nu diezgan nožēlojami jau vispār. Bija jau kaut kādi atsevišķi momenti, bet pamatā šovs sastāvēja no "ārkārtīgi kvalitatīva un augsta domas lidojuma" humora - anekdošu iestudējumiem un pārģērbšanos par vecām klukstēm. Benijs Hills bieži vien bija interesantāks.
0
Nu vislabākais, kas man no Imantas - Babītes patika bija Jaunā gada izlaidums ar bezbiļetnieku šaušanu zaķusalā, tāds jautrs skečiņs...!
+2
Starp citu, Tesa ir pasaules mēroga līmlentu firma..
+2
jā, un Solaris ražo autobusus...
0
Mjā, ir labi. Ta tik turpināt.
0
Intaram^
piekrītu, Imanta Babīte (es tās puses ģeogrāfiju slikti pārzinu:)) par to jūrmalu) šodien izskatās maigi izsakoties panaivi.
Bet tie šovi katrs savā laikā bija ļoti labs. Pēc tam Savādi gan... nu ar bija kruts, bet tagad jūtūbā pārskrienot- nu nekas īpašs pa lielam.
Bija jau vēl kkādi humoršovi, bet tie gan bija atraugas, arī savā laikā toreiz jau esot.
0
Tās humora izjūtas atšķiras, un arī katram indivīdam tā var mainīties un/vai attīstīties. Pieaugušos jau parasti neuzjautrina sākumskolas joki. Tāpēc jau saku - toreiz likās labs, tagad vairs neliekas.
+1
Nez, man jau patīk šitie gabali, balkāni toč ir labs. Manā uzskatā grupa bieži vien tiek iedzīta zemē, jo ir slikts vokalizators, bet šeit tāda nav ........

vēl. .......
+3
Bezvokāla grupas ir kā sunim blusas. Tādēļ, ka jēgpilnas lirikas un sakarīga balss ir lielākais risks, reizē arī panākumu atslēga. Postroka guļamistabu grupu straumē nogrimt ir ļoti viegli un 99,9% grupu to dara
0
latviski dziedošu vokālu šīm muzonam būtu grūti piemeklēt, bet , ja tāds uzrastos, tad viņu potenciāls pieaugtu 2x. Vokāls te iederētos tīrais, dziļš un spēcīgs.. bet nevaru iedomāties kādu zināmu.
0
njā, Sergejs Jēgers toč nederēs.
+1
Neba neapzināti šamie neliek sev birku (un cenšas norobežoties) "post-". Kā reiz pagājušopiektdien Depiņā varēja paklausīt divas klasiskas postroka grupas, kur no radošama ne smakas. North Bend, no otras puses, bija malks svaiga gaisa, ko Latvijas skatuvē, savas gaumes robežās, reti izdodas atrast.

Cik es pagājušonedēļ matīju, dzīvajā spēlē vairākus jaunus gabalus, līdzīgi tam pirmajam no EP. Katrā ziņā rīt šiem atkal Depo koncis ap 21:00
0
Rīt — tas ir rīt vai tomēr šodien? :)
+3
Rīt - tas, protams, ir šodien!
+3
0
šovkar North Bend iekš Nabinieka. Kopā ar kkādiem krieveļiem un MONO:TAS, sākums no 21. Pie kam ieeja brīva. Būs jāaizkāpj!
0
North Bend radniecīgs duets Tempus no Saldus:

youtu.be/RgkMr94dH9k...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [3]
Sonnenmensch
atmoda
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas