Varbūt kādam ir facebook konti?!
-40
Varbūt kādam ir valīdi facebook konti?! Ļoti vajag reģistrācijai citā lapā,jo vairāk jo labāk. Paldies.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+14
Atpisies!
-2
Man ir viens konts- pašam savs. Cik maksāsi?
+2
Tik grūti uztaisīt pašai savu? Tas nav draugiem.lv, nevajag pat ielūgumu.
+1
Vai tad Draugos joprojām ir vajadzīgi ielūgumi?
+2
kāds ir mīnusu rekords? Bobijam laikam bija līdz šim.
+2
Nē, bobis ir topā ar -51 un tad vēl viņa 4 komenti un tad šis :D
0
interesanti, par kādu izteikumu viņam bija -51?
0
jau -52 :)
nebiju savulaik pielicis :D
0
Vismaz kautkur Vārdā Neminamais ir pirmais. Tas gan ir šausmīgi, protams...
+1
"Neesmu jau pieclatnieks, lai visiem patiktu" :D
-15
Man gan vēl līdz šim rekordam augt un augt!
0
Joptvaiklucīt, taisni žēl, kas palaists garām — vajadzēja ātrāk šinī forumā iesaistīties, ne tikai smagās anekdotes lasīt! Vesela ēra palaista garām, Bobija ēra… Pēc tam bija :metal: un tad bija Kapietis, vai ne?
+1
Kas gan tur garām palaists. Tik pat labi katru suņa sūdu uzskaitīt, kam garām paiets, bet iekāpts nav.
0
arī taisnība… forums tāpec laba vieta, kur var iepazīties ar visādiem dabas brīnumiem, kurus reālajā pasaulē negribas satikt, jo tad no viņiem tu vairs netiec vaļā :)
-8
Man vairs kontus nevajag,nepateicīgie cūķi;) Tas ir vnk psc kāds šums te sacelts dēļ nekā:D kauns pašiem nav? Nu nav jau nav...tāda dauņu brigāde ka bail...piedodiet,bet tā ir...paldies,visu gaišu ;)
+1
oh, vēl kāds koments pacīnīsies ar Vārdā Neminamo par TOP10 :D
+2
«nepateicīgie cūķi» — a par ko mums jābūt pateicīgiem? Par to, ka paprasīji facebook kontus, bet ne ar rakstuzīmi neieminējies, kāda mārrutka pēc viņus vajadzēja? Ja vajadzēja nobalsot, piemēram, kādā konkursā, tad vienmēr taču tēmas aizsācējs paskaidro, kur tas suns aprakts!
+2
^ tev būtu jābūt pateicīgam ka cilvēks siena vispār ir tevi uzrunājis, a tu, cūķis, nenovērtēji... ek...
0
Vajadzēja vienkārši fb konta piesiešanu citam saitam-fb apstiprinājumu. Kontam jābūt pavecam,jauni neder.
0
nu, nogaidi kādus pāris gadiņus, un būs pavecs
+3
no sērijas - Vakardienas zupu ēdīsi? Nu ta pienāc rīt.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
PeterisP
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas