HEAVY glam metal grupa "Bastard" meklē basistu.
0
HEAVY glam metal grupa "Bastard" meklē basistu. Izskatīsim visus variantus, taču vēlams no Daugavpils, vai vismaz no Latgales, jo paši esam no Daugavpils.

Mēģinam 2x nedēļā, stabila mēģutelpa un aparatūra(nu, vismaz lielākā daļa tās) ir. Visu spēlējam Standard D strojā(DGCFAD).
Pagaidām močījam coverus, pēc tam būs arī savi oriģināli.

Dažas grupas, kuras coverojam: Scorpions, Judas Priest, Twisted Sister, Lizzy Borden, Black Sabbath, Led Zeppelin.

Visiem interesentiem zvanīt uz numuru 27153647, vai arī vismaz atbildēt komentāros, vienlaikus atstājot savu e-mail/numuru/skype adresi.

P.S.
Ja esi nācis/nākusi tikai uzlikt mīnusu un/vai padirsties par glam metal - netērē velti savu un manu laiku, ok? ;)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
Liekot mīnusu, es tak tērēju SAVU laiku, ne tavu, ne tā? ;)

Bet kombinācija jau izraisa interesi: Daugavpils + glam… līdz šim jau pie jums bija pārsvarā bleķis un Latgalthash.
+3
Kāpēc jāizvēlas grupai tāds nosaukums, kurš jau ir veselai kaudzei? Bļin, metāla arhīvos vien ir 11 grupas ar nosaukumu "Bastard" + 3 no viņām aktīvas. Tā taču ir viegli pazust visā tajā gūzmā. Es saprotu, ka ir daudzas grupas ar nosaukumu piemēram Baphomet, Atrocity vai Slaughter, bet nu tie bija astoņdesmitie un deviņdesmitie, kad nebija internets, tāpēc tā sanāca, ka vairākas grupas paņem vienādu nosaukumu, bet tagad....
+1
par Slaughter runājot - last.fm joprojām notiek verbālas kaujas starp Kanādas trešeru un amerikāņu hārd roka Slaughter faniem :D Tas pats arī ar Incubus

www.last.fm/music/Slaughter?ac=...
+8
A kārdinājums padirsties par glam metal un ielikt mīnusu pēc tādas bububu norādes ir milzīgs... :D :D :D
+1
Ja jums vajag grupas stilistu, padodiet ziņu!:)

cheezburger.com/4543233792...
+3
Došu labu padomu. D-pilieši varētu latviskoties un nosaukties ne par «Bastard», bet par «Izdzimteņiem». Ja tur spēlē krievi, tad varbūt «Ubļudki» vai «Otmorozki»? A kā būtu «Bastard» latgaliski — «Strāšnys», vai?
+1
Piebļodeņi un atsaldeņi?
+2
Aha, un saldajā liesenes ar uztercētiem drumļiem.
+2
galvenais, lai ir spandekss, un tad jau viss sanāks.
+1
2econd_Skin, es kaut kā nezināju, ka jau ir kaudze grupu ar tādu pašu nosaukumu. Mēs neko par to nezinādami izvēlējāmies "Bastard". Varbūt tas arī nav VISLABĀKAIS variants, bet strādāt ar šādu nosaukumu jau nu noteikti var.
+2
A kārdinājums padirsties par glam metal un ielikt mīnusu pēc tādas bububu norādes ir milzīgs... :D :D :D
E., es jau labi saprotu, kāpēc glamu tik daudzi vienlaikus gan mīl, gan nodirš, bet es nevarēju neizdarīt tādu "bububu" norādi, jo laiks ir nauda. :D

It kā jau nekas nedeg, bet tomēr fucking vajag basistu, un jo ātrāk, jo labāk, lai ātrāk varam sagatavoties 1jam koncim.

"galvenais, lai ir spandekss, un tad jau viss sanāks."

+1, drusku ierēcu no šitā. :D
0
Vai nu arī tomēr jāiet laikam līdz un basista vietā ģitāristam jāapgādājas ar astoņstīdzeni. Pastāvēs, kas pārmainīsies, kā kāds savulaik teica...
0
Oriģināls grupas nosaukums pievilina basistus — nav jāshēmo ar nodokļiem vai astoņām stīgām!
0
"Liekot mīnusu, es tak tērēju SAVU laiku, ne tavu, ne tā? ;)"

Nē nu, vairāk jau, protams, ka SAVU, nevis manu, bet tomēr manējo arī, jo TIME IS MONEY.
Lieta ir nopietna. :)

"Bet kombinācija jau izraisa interesi: Daugavpils + glam… līdz šim jau pie jums bija pārsvarā bleķis un Latgalthash."

Nu jā, tā jau te mums ir, ka vairums pārsvarā vai nu klausās un močī thrash/death/black, vai nu klausās un/vai izpilda, kā vairums no mums, metaļugām, teiktu, hujņu(rap, electro, utt).
Tādēļ tādiem, kā es, pie mums, muzikālā ziņā, ir pagrūti. :D
0
Es jau teiktu ka Intara ieteikumam sekojot,jāsāk spēlēt progressive glamcore.. to noteikti neviens nav darījis pie mums.
0
Ieteikums Ronam: ja domāsi, ka elektroniskā mūzika ir hujņa, drošāk būs šeit nerādīties, jo elektronika te dažiem ir uzreiz aiz metāla un folka!
+1
Latgalthash - Latgaltašs... nu re, beidzot arī mums kāds oriģināls mūzikas (?) stila nosaukums,citādi viss nāk no ārzemēm - djent, core, sludge u.t.t.

Dajoš vairāk Latgaltašu uz, hmmm, trīs stīgu ģičām (ne balalaikām!) no bērza koka!!!
+3
Vispār, šis forums jau sen nav tā vieta, kur sameklēt dalībniekus grupai. Imho. Toties, šeit var atrast pa pilnam uzbraucienu, nežēlīgas kritikas un offtopikus pāri visam ;)

+2
glemroks un pupi :)) (no 3:40 līdz 5:30)

www.youtube.com/watch?v=xvQCUTWuOSM...
+2
"Ieteikums Ronam: ja domāsi, ka elektroniskā mūzika ir hujņa, drošāk būs šeit nerādīties, jo elektronika te dažiem ir uzreiz aiz metāla un folka!"

Dethecrator,

1. Es varu domāt, ko vien es gribu;

2. Es NEIZTEICU TIEŠI SAVU viedokli par electro, es teicu "...un/vai izpilda, kā vairums no mums, metaļugām, teiktu, hujņu(rap, electro, utt).".
+4
"Es jau teiktu ka Intara ieteikumam sekojot,jāsāk spēlēt progressive glamcore.. to noteikti neviens nav darījis pie mums."

Man pohuj. Nahuj visu to "core" padarīšanu. Pasaulē jau ir gana visādu "core" izdzimumu.
Vajag spēlēt to, ko vēlies spēlēt, un manā gadījumā tas ir oldschool/glam. Kādam tas ir jāturpina, citādi tā izskatās, ka no metāla paliks pāri tikai zemāk par basu noskaņotas gičas un screams(tas ir pārspīlēti, bet nu tomēr).
+2
Короче, бля, ja te TOMĒR ir kāds basists, kas būtu gatavs spēlēt oldschool/glam - dodam ziņu attiecīgi pēc rakstītā manā sludinājumā, pašā augšā.
-1
Kā krievi mēdz teikt: "Нехуй тут сидеть и хуйней страдать!!"

Burtiskā tulkojumā: "Ņehuj te sēdēt un ciest no hujņas!!(jeb nedarīt neko)"
0
"Vispār, šis forums jau sen nav tā vieta, kur sameklēt dalībniekus grupai. Imho. Toties, šeit var atrast pa pilnam uzbraucienu, nežēlīgas kritikas un offtopikus pāri visam ;)"

E., kur tad tu ieteiktu meklēt dalībniekus grupai? Ss.lv, vai? :D
+5
Ir pienācis laiks pupiem un dzeršanai!
+2
Kāds laikam galīgi nav spējīgs saprast, ka Truemetal ir vecu, krietnu un negantu troļļu uzturēšanās vieta, un topā ir augstākminētās tēmas par sievietēm un stiprajiem dzērieniem, kā arī pārbaudītām muzikālām vērtībām.
Dalībniekus grupai gribi, ja? Draugiem.lv domubiedru grupas, vai no paziņām - mūziķiem. Tas ir mans ieteikums. Citas metodes nestrādā.
+1
^nav garantijas, ka arī pieminētās metodes strādās.
+1
vienmēr jau pastāv zināms cerības stariņš ka starp simts puputroļļiem atradīsies kāds kas māk arīdzan ko pastrinkšķināt kautcik vērāņemamā līmenī.
0
galu galā var jau arī bez basista
+2
Inquisition mierīgi divatā rukā (bungas + giča) - www.youtube.com/watch?v=dQHiJauYjoI...
0
Godflesh arī pilnvērtīgi mauc pa diviem. Tiesa, viņiem ir saprogrammēti ritmi, bet tas nekas — princips svarīgs :)
+2
a piem. josifs kobzons vispār viens močī.
0
mutes plātīšana uz finiera vai ta ir močīšana?

Bölzer arī močī divatā, cik manīts, arī dzīvajā (pēc tāda paša modeļa kā Inquisition).
-2
tu varētu nodefinēt vārdu "močīt" :D
+1
"galu galā var jau arī bez basista"

2econd_Skin,
varēt ta jau var, tikai kā tas, bļet, skanēs....? Tāds, lūk, iur tas jautājums....
0
"Kāds laikam galīgi nav spējīgs saprast, ka Truemetal ir vecu, krietnu un negantu troļļu uzturēšanās vieta, un topā ir augstākminētās tēmas par sievietēm un stiprajiem dzērieniem, kā arī pārbaudītām muzikālām vērtībām.
Dalībniekus grupai gribi, ja? Draugiem.lv domubiedru grupas, vai no paziņām - mūziķiem. Tas ir mans ieteikums. Citas metodes nestrādā. "

Nu skaidrs. Tavai zināšanai, E., es ESMU spējīgs saprast, es tikai to īsti nezināju, jo te uzturos reti.

Kā jau Tonotoons šodien izteicās:"Vienmēr jau pastāv zināms cerības stariņš ka starp simts puputroļļiem atradīsies kāds kas māk arīdzan ko pastrinkšķināt kautcik vērāņemamā līmenī."
+2
Nu kā reiz E. ir tas, kurš to māk ne pa jokam :)
0
Baigi forši tad jau.... :D
+2
Nu jā, man ar E. kopā spēlēšanu ir tikai varenjaukas atmiņas.
+1
Tad tāpēc tev profilbildē redzams profesionāls kapracis?
+1
Nē, tāpēc, ka kapracis ir parasti attēlots uz mana koncertkrekla.
0
Uz sentimentu mani parāvāt... :')
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Dethecrator
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas