Forgotten Tomb 16.5.15 Rīga
+10
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Kārtējā Antiķēža ietvaros?
+1
wow!
0
hm, antiķēdis laikam rudenī, ar vienu dāņu grupu un spāņu Autumnal. Un kaut ko vēl.
+3
arī kādreiz slotas kāts izšauj. lai nu ko bet FT es nevarēju iedomāties šeit spēlējam. Songs to Leave (2002) un Springtime Depression (2003) ir klasiku klasika. un Under Saturn Retrograde (2011) arī man ļoti patika
+2
japs - man ari vinji asociejas ar vecajiem laikiem, kad man bija ieverteshana, jau ieprieksh pieminetie, pirmie 2 albumi ...
+2
+2
^ visdrīzāk, jo paskatoties uz aktīvo dāņu doom bandu sarakstu, vēl tikai pāris nosaukumi ir dzirdēti:
www.metal-archives.com/search/advanced/sea...
+2
Ja jau no apakšzemes Mournful Congregation var iedabūt, td kur lai rastos problēma ar Aizmirsto Kapeni ?
+3
Iedomājos, ka vakars varētu izvērsties vēl priecīgāks, ja būtu iespēja koncertpakai pievienot arī Bethlehem. :D Oficiālajā tūres merčā varētu tirgot žiletes un striķus. Bet laikam, ka ne šoreiz. :)
+1
a 12. februāri būs Solstafir ?
0
no dāņiem būs tā viena, ko visi zin visvairāk.
Solstafirs būs februārī, šajās dienās biļešu servisā būs arī biļetes
+1
8. maijā MP būs Dirge - šķiet, PeterisP bija fans.
0
^^ King Diamond ?!
0
dream on :)

es esu redzejis gan King diamond gan Mercyful Fate dzivaja 1995. gada - ar prieku ievertetu velreiz, ja butu tada iespeja ....
0
^ KD ievērtēt iespājas ir, un MF jau arī nav nemaz tik neticami, gan jau pēc gada vai diviem būs ar lielu blīkšķi rejūniona tūre.
0
KD labāk varētu saņemties un uzcept jaunu albumu, septiņi gadi jau riņķī. Bet kā viņš vispār ir dzīvajā? Spiedz tik pat labi, kā ierakstos, nav šķībi?
-7
Nekad neesmu dzirdējis ^aizmirsto kapu. Nav arī vēlešanās.
0
Biļetes iepriekšpārdošanā te:
www.ticketshop.lv/site/events/view/13...
+1
Oho FT, agrāk baigi patika, tagad jaunos albumus šad tad palaižu riņķī.
simt gadus nav būts nevienā koncertā, varbūt šoreiz jāsaņemas un jāaiziet?
+3
Nu var veselu pusgadu saņemties :)
+3
uztrīt izkapt un uztrennēt vēnas laicīg..
+3
Vot tā. Gribēju apdirst Forgotten Tomb. Paklausijos viņu mūziku un konstatēju, ka ir labi.
+3
Bat apdirst taču var tik un tā?
0
Nu nevar. Pārāk laba manta izrādījās.
+3
Īstam apdirsējam nekas nav pārāk labs!
-3
kas tur tik labs ? No Tiamat un Katatonia sasperti rifi ...
+1
tfutu, no Lake of Tears, nevis Tiamat
+3
No dāņu "ko visi zin visvairāk" varētu Volbeat, nu tā, kontrastam un "prikolam", lai tos graizītājus pabaidītu un paāzētu.
0
... ar spešal surpraiz Dominus pirmo 2 albumu setu :D
0
+ Forlet Sires (Šveice)
forletsires.bandcamp.com/releases
+1
0
izskatās, ka koncertā izskanēs arī drusku no jaunā albuma..

Agonia Records
Italy's notorious black/doom metallers Forgotten Tomb are on the final lap of the recording process of their next installment, having recently completed mixing duties in Sound Suite Studios (Marseille, France) with producer Terje Refsnes (Carpathian Forest, Novembre, Gehenna, Destroyer 666).

Band's leader, Ferdinando "Herr Morbid" Marchisio, had this to say about their work: "We are extremely proud of how this new album came out. We worked really hard, like never before. Terje Refsnes is a really experienced producer and he managed to get the best out of us. We kept the sound very organic and natural, kinda old-fashioned but still very fresh. The new songs are heavy as fuck and they feature our classic trademark plus some new elements. It's a good mix of melancholy, groove and pure malignancy. I can't wait for people to listen to it, 'cause it's a really special album for us and probably the most extreme we did in quite a while, both musically and conceptually".

Brad Boatright of Audiosiege Studio (Corrosion Of Conformity, Nails, Vallenfyre, Beastmilk, High On Fire) will master the record in Portland (Oregon, USA).

A spring release date is expected! More news will follow soon.
0
sabiedriskā transporta cenu dziesma
www.youtube.com/watch?v=dPMDAQi37Mo...
0

Kārtējā Antiķēža ietvaros?
Antithesis V - septembrī.
+1
+ ESCHATOS (Latvija)
www.facebook.com/eschatos.band...

Eschatos - One That Divides The Time
www.youtube.com/watch?v=LG0sPejIcL0...
+1
+ LUCTUS

"Stotis" live at KILKIM ŽAIBU 15
www.youtube.com/watch?v=3bKgbnY-Kjs...

Nežiūrėk, nežibėk [official video]
www.youtube.com/watch?v=lZ00vjqGekE...
+3
tā FT + Eschatos + vēl 3 bandas ? Tad lūgtum publicēt uzstāšanās laikus, jo galīgi nav vēlmes me Luctus ne Devlsy redzēt :) Arī pārējos 2 var upurēt pie vajadzības
0
skaidra lieta / nāks tuvāk, iemetīs laikus.
+1
Kypck biļešu pircējiem - izmantojot Kypck biļetes kodu ticketshop.lv biļete uz Forgotten Tomb lētāk.
www.ticketshop.lv/site/events/view/13...

FORGOTTEN TOMB - Hurt Yourself and The Ones You Love
www.youtube.com/watch?v=9jDguGDaxm8...
0
Grupai FORGOTTEN TOMB vajadzetu uzstāties Lielajos kapos - vieta perfekti atbilstu grupas nosaukumam.
0
Perfektāk atbilstu uzstāšanās tādā vietā, kur neviens nezinātu, ka kāds ir ietumbēts.
0
Uz kāda no Daugavas tiltiem? :D
+1
^^^ tur jau nekas nav aizmirsts - dzērkuļi, nariki un bomāri piedirsuši visus tombus.
-1
esmu aizmirsis tavu kapu, mazuli
nu nāvē dusi tu galīgi viens
un neglābs tevi ne sorosīti
ne dzimtais māmuļas saldenais piens

tavs aizmirstais kaps dus manos sirmajos matos
uz tevi es ikdienā spogulī skatos
bet par lielu nelaimi manas acis ir aklas
tik pipeli tavai nāvei par godu uz apli es kratu

bezcerībā masturbējot gravēju savā pipelē tavu vārdu
no dirsas savas jūtu tavas vientuļās nāves smārdu
cerams drīz arī mana bezjēdzīgā dzīve beigsies
un uz manu aizmirsto kapu visi aizmāršībā steigsies
+1
PSRS zaldātu brāļu kapos Mazpuškānu ciemā. Tur toč neviens nevienu ziedu 20 gadus nav uzlicis un pagastvecis domā, ka lai likvidē šo uzturāmo teritoriju (ja nemaldos, tad saskaņā ar LV un RU 1994. gada līgumu tās ir forever jāuztur labā tehniskā kārtībā)
0
bet zaldātu brāļu kapos nemēdz būt sastopami par "tomb" nosaucami veidojumi.
0
kapos nebūs labi, tagad tur granātas glabā.
toties būs tuvāk Daugavai.
0
pasākums pārcēlies uz A Nice Place, Citadeles iela 2.

klangfest.lv/klang-melnais-metal...

www.facebook.com/events/156978669995...
+4
Labi, ka vēl nenopirku biļetes.
+1
Naispleisā taisa superīgus kokčiņus - un ja būs laimīgā stunda, tad tur var pamatīgi piesmelties pa mazām naudiņām!
0
Music Factory A Nice Place katru dien no 16:00 - 20:00 - pēc vienu dzērienu saņem divus (attiecas arī uz aliņ
+1
No mana skatu punkta jēdzīgāk būtu no 20:00-4:00
0
Agrāk bija no 1-2, bet to reti kurais spēja sagaidīt :D
Atnāc uz 19:45, pasūti čupu ar dzeramajiem un dzer laimīgs visu vakaru.
0
Mhm, izdzer pārīti un pēc tam meklē, kur pārējos nogrūdi :D
0
Tehniski sīkumi :D Paņem līdzi termosu un salej tur :D
+2
kāds pārlaidās pār vēnām ar ligzdu/

Biļetes - nopirki vai ne, pasākuma diena, datums, grupas nemainās.
Mainās tikai norises vieta. Pasākums no lielietilpības pārceļas uz mazietilpības.

Biļetes - 13e šobrīd, ja ir Kypck biļete vai Klang 2015 biļete - pīzdoti, izmanto kodu un ieejas biļete uz Forgotten Tomb un co ir lētāka.

Ja biļeti iepērc pēc 1.maija, tad tās cena jau būs 15e-17e.

20e - pie ieejas, ja līdz koncerta dienai kāda būs palikusi, ņemot vērā A Nice Place ietilpību.
www.ticketshop.lv/site/events/view/13...

kokčiki:
„Forlet Sires” – Šveices post black metālisti / forletsires.bandcamp.com/releases
www.youtube.com/watch?v=6QnBtFDLB7w...

„Devlsy” – Viļņas black / shoegaze / devlsy.bandcamp.com/
www.youtube.com/watch?v=7xg0IleAgK4...

„Eschatos” - black metal grupa, Rīga / eschatoslv.bandcamp.com/
www.youtube.com/watch?v=OHkrpkK9iJw...

„Luctus” - black metal no Kauņas / luctus.bandcamp.com/
www.youtube.com/watch?v=pZ6Pr72CCr4...

"Forgotten Tomb" - Itālijas black / doom metal grupa /
www.facebook.com/Official.Forgotten....

www.youtube.com/watch?v=74VOQTMYFho...
+3
No MP uz Niceplace? Ja šitā turpināsies, tad līdz koncerta dienai būs nonākuši līdz pārcelšanai uz Brasas pussagruvušajām kapličām.
+1
No vietas maiņas mainās diezgan daudz: uztvere, attieksme, atmosfēra, skaņa. Man nepatīk A Nice Place, tur pat skatuves kā tādas nav :) Bija galīgi garām, kad 2010.gadā Gorky Park no Sapņu Fabrikas pērcēla uz Rock'N'Riga, tu tikko ienāc un jūti ka te nekas labs nebūs, tā pagrīdes noskaņa izbojā visu. Pagaidīšu citu iespēju redzēt Forgotten Tomb.
0
Rock'n'Riga gan nevajag aizskart, tas jau ir kults!
+3
Deathperado, mhm un padirst vēl termosu, kā ta o_O
Bet vieta būs kāreiz - labāk bik sapakots kā škidrucis kur katrs savā stūrī. Bādričkom, davai!
0
Gorky Fart nav Forgotten Fart. Pagaidi gan:-)
Arghhhhhhh.
0
+1
ja pirmais publicētais treks bija tāds ne pārāk, tad noklausoties jauno albumu kopumā var teikt, ka tas ir pat labs, pat samērojams ar Under Saturn Retrograde, kas manā skatījumā ir noteikti trešais labākais FT albums.
0
te vēl drusku melnuma, Japānas mazais leibls, kas izdevis arī kaimiņu Devlsy.
maamusic.bandcamp.com/
0
nieka atgādinājums, ka no 1.maija ieejas papīram mainās kvalitāte un cena.
0
Tad vismaz jācer, ka papīra kvalitāte mainās uz labo pusi?
0
Uz kāda papīra un ar kādu tinti izdrukāsi tas ir novelts uz klienta pleciem :E
0
par papīra kvalitāti - pēc koncerta, domājams.
no 01.05 cena paaugstinās - www.ticketshop.lv/site/events/view/13...
+3
rītdienas stienis A Nice Place

durvis: 19.00 / pirmā grupa: 20.00

secība varētu būt šitāda:

Forlet Sires
Devlsy
Luctus
Forgotten Tomb
Eschatos

Dj Desa jau iepriekš brīdināja, ka nebūs sakarā ar iešanu uz Sakņu Fabriku & āfterp
artiju Melnajā Piektdienā & āfterāfterpārtiju kaut kur parkā uz soliņa, pārmērīgu grādīgu vielu lietošanu un tā tālāk.

Biļetes šodien līdz pusnaktij 15eiropas naudas, rīt turpat un uz vietas 19eiropas naudas.
www.ticketshop.lv/site/events/view/13...

Augstāk minētā papīra kvalitāte bija domāta, ka iepriekšpārdošanā iegādāto biļešu pircēji varētu saņemt labāku ciparu ieejas papīram septembrī gaidāmajam Antithesis V pasākumam, bet par to vēlāk, varbūt.

0
Ja kāds vēl nav izlēmis, vai nākt, rekur būs iemesls!

devlsy.bandcamp.com/
0
Khh, nopietni? Roķelis kaut kāds.
0
Nu tur jau tā ideja. Lai neapniktu viens vienīgs smacenis, vajag pa vidu arī kādu šitādu black'n'roll grupu paklausīties, tas parasti klausītājiem izraisa interesi.
+1
tikai dieva dēļ pasakiet kāds viņiem, ka tur nav nekāda sakara ar post-black metālu, un lai viņi to izdzēš un neķēza jaunatnes prātus, paldies
0
nu pasaki viņiem šovakar pats!
+2
Pa 19Eur :D
0
^turklāt bez garantijas, ka viņi to ņems vērā :D
0
Nu tas jau atkarīgs no zābaka smaguma :>
+2
Koncerts bija loti labs.
Luctus vienkārši norāva jumtu, Forgotten Tomb pat mazliet nobālēja pēc viņiem.
+3
ierados un redzēju vēl pēdējos 2 Devlsy aranžējumus - protams, ka tur līdz post-black bija ļoti tālu. Drīzāk tāds moderns bleķizēts rock n rolls.

Luctus atmiņā bija iespiedies kā "sūds". Tāds tas arī bija līdz brīdim, kamēr džeki nokliedzās - "new stuff". New stuff bija ļoti labs - izcili tremolo (t.sk. postbleķiski), kačka, naids pa visām šuvēm līda laukā. Man patika.

Kā jau pasaules_gals minēja, tad Forgotten Tomb it kā nobālēja. Jā niknuma bija mazāk un basists pat ākstījās visu laiku, bet kvalitāte, protams, bija tip top, t.sk. skaņai. Nospēlēja visu, ko es varēju vēlēties - Reject Existence, Disheartenment, Todestrieb, un jauno Soulless Upheaval. Koroč, ze best of FT. Likās tikai drusku par īsu un ierakstos Herr Morbid vokāls nav tik "plakans".

Eschatos bija slinkums gaidīt.

Pasākums izdevies.
+4
Pēdējās stabilās atmiņas beidzas pie Aizmirstā Kapa, tā ka Eschatos es nevarēšu apspriest - zinu, ka redzēju, bet neatceros kā. Vissulīgāk noblieza Luctus un atstāja Kapu tikai otrajā vietā. Un Luctus buņģieris izskatās pēc GoT GRRM un FT basits izskatās pēc Type0Negative Pētera :D
Pirmās trīs grupas bija kā labs fons dzertiņam pie galdiņa un neko pozitīvu vai negatīvu nevaru teikt.
Bet kopsummā - zvērīgi labs pasākums. Viens no tiem, kas tiek definēts kā "night to remember". Idzertie 3 Pilnīgie Ugāri ir tam liecinieki. Es gan ieteiktu citiem tā nedarīt...
Milzīgs paldies Jensenam un Klandziniekiem par šito pasākumu.
+2
Man likās, ka uz Forgotten Tomb tomēr "piebāzīsies" mazliet vairāk. Bet neskatoties uz ne tik lielo skatītāju skaitu atmosfēra bija laba, kā arī skaņa mani apmierināja. Her Morbids gan sūdzējās, ka šis dabūjot ar elektrību :D Cik es atceros setlists bija šāds?
Reject Existance
A Dish Best Served Cold
Todestrieb
Soulles Upheaval
Deprived
Disheartmant/Alone/Steal My Corpse
Par secību neesmu pārliecināts.
Jā likās par īsu koncis. Gribējās kaut ko vairāk no jaunā materiāla un bišku no "Songs To Leave"
Paldies orgiem par konci :)
0
Ja kāds bildēja šajā pasākumā, iemetiet linku!
0
^^Secība liekas, ka 100% pareiza :) Fočēja vismaz 3 gab. izliekoties, ka ir vismaz profesionāli amatieri (tieši tik nopietnas sejas) :D
0
hm, it kā te esot bildes failiem.lv/u/tyxuwlv , bet man rādā, ka dzēstas...
0
0
^ un man nerāda, ka dzēstas failiem.lv/u/tyxuwlv
-1
atvainojos, man kompja vaina. Linkā bildes atrodamas.
0
Janis Turks pic pic
failiem.lv/u/rcyxyno
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
krabathor
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas