blaze bayley @ fontaine palace
+3
Vakar pabiju Liepājā, ieejot Fontaine Palace pagrabā, ieraudzīju tāfeli, kur rakstīs ka Blaze Bayley būs 05.06. pie viņiem. Nekāda sīkāka info gan nebija, Blaze lapā arī neredzu pagaidām.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Vienīgais Liepājas iespaids - turienes SuperGeto nospērām man ričuka groziņu !
0
Ja tā taisnība un Rīgā nebūs, varētu aizdzīties.
0
Rīgā jau toreiz bija ļoti labs koncis, bet pēc tam viņš patrieca pārējos grupas dalībniekus un sāk kaut kādu huiņu cept, cik no diviem gabaliem priekšstats radās.
0
Pieņemu, ka gana lielu daļu koncerta tāpat sastāda vecie "Iron Maiden" gabali, neatkarīgi no pašceptā jaunā materiāla.
0
te 2009.g. koncerta iespaidi. /article/564-blaze-bayley?hl=Blaze+#comment141023
nujā..., nelīdz pat ar treknu šriftu izceltais (gandrīz lielāks, kā pamatnosaukums) `ex Iron Maiden` brends. Bet varbūt liepājnieki savāks lielāku pūli...kā nekā tradīciju hārdroka pilsēta.
+1
Tās 46 biļetes toreiz man joprojām ir ne līdz galam saprotamas. Ok, varbūt kaut kur mārketings piekliboja, jo vēlāk cilvēki, kas vairs nav aktīvi metāla būšanā iekšā, teicās, ka, ja būtu par tādu konci zinājuši, būtu aizkāpuši. Lai gan man nav arī atbildes, kā līdz tādiem nomarketēt - TVNETus, kas šādas relīzes mēdz nopublicēt, nelasa.
+1
tie, kas nav vairs aktīvi metālā, labākajā gadījumā aizvilktos uz Iron Maiden, ne jau uz Blaze.
0
Astoņdesmitajos gados dzimušiem deviņdesmito gadu Maiden faniem tomēr Bleiza Beilija ēras albumi var būt gana būtisks dzīves posms.
+3
atļaušos minēt, ka 80tajos dzimušie nemaz tik ļoti par to Iron Maiden nefano, tā tomēr ir citu veču jaunība.
0
Es Maiden taisni Beilija laikā sāku klausīties.
0
Mums pamatskolā metālistiem tā kāreiz bija top grupa. Ap 1997. gadu. Pašam gan tolaik vairāk Cannibal Corpse patika.
+1
90to gadu tīņi (tie, kas dzimuši 80to sākumā) fanoja gk.par to laik aktuālo, moderno- death, doom, black, lielai daļai pirms tam izejot grunge vilni. Viss pārējais, ko minētā paaudze piefanoja klāt bija `artefakti`, ja tā varētu izteikties. Visi Iron Maiden, KISS, Led Zeppelin skaitījās par atzīstamu materiālu, tā teikt respect, bet pamatā death doom bija tas, kas pārņēma 90to vidus jauno metālistu prātus.
+1
Kad sāku smagos klausīties 90ajos, no Iron Maiden tikai Fear of the Dakr regulāri klausījos, pārējos albūmus biju ievērtējis un atzinis par ne pārāk interesantiem. Doom and death - tā bija cita lieta. Vispār powerīti par klausāmu tikai pēc kāda 2006ā gada atzinu.
+1
Dakr Vaderth mhmhm
+2
0
Super! Būs iemesls uz kādu konci LV ārpus Rīgas beidzot aizdoties. Un vispār Liepājā arī pasen nav būts.
+1
Liepājā uzstāsies bijušais „Iron Maiden” solists Blaze Bayley

5. jūnijā Liepājas klubā „Fontaine Palace” uzstāsies bijušais leģendāro grupu „Iron Maiden” un „Wolfsbane” solists Blaze Bayley, kurš, pārtraucot darbību „Iron Maiden”, vairākus gadus pievērsies solokarjerai.

Bleiza Beilija (Blaze Bayley) muzikālās gaitas sākās 1984. gadā, kad, dažādu nakts darbu nomocīts, kā vokālists izmēģināja spēkus Lielbritānijas glam rock grupā „Child’s Play” un pieņēma savu pseidonīmu (mūziķa īstais vārds ir Beilijs Aleksandrs Kuks). Tālākās muzikālās aktivitātes turpinājās grupā „Wolfsbane” un septiņu gadu garumā viņš bija tās līderis un vokālists. 1988. gadā par grupu interesi izrādīja slavenais producents Riks Rubins un pēc līguma noslēgšanas ar viņa ierakstu kompāniju „Def American Rec.”, klajā nāca pirmais „Wolfsbane” albums „Live Fast, Die Fast”. 1990. gada „Iron Maiden” Lielbritānijas koncertturnejā „Wolfsbane” bija iesildošā grupa. Pirmais albums tika pārdots 25 tūkstošu tirāžā, grupa tika dēvēta par britu rokenrola nākotni, taču producents bija gaidījis ko vairāk un novērsās no jaunajiem censoņiem. Kopš tā laika „Wolfsbane” joprojām koncertē, neņemot vērā vairākas ilgas klusuma pauzes un ziņas par apvienības izjukšanu.
1993. gada februārī viens no labākajiem vokālistiem rokmūzikas vēsturē, Brūss Dikinsons, sensacionāli paziņoja par savu aiziešanu no grupas „Iron Maiden”. Pēc dažām nedēļām ar piedāvājumu ieņemt vakanto vokālista vietu grupā pie Bleiza vērsās tās līderis Stīvs Hariss. Pēc smagas iekšējas cīņas par uzticību savai grupai un pārdomām par tās nākotnes perspektīvām, Bleizs nolēma piekrist. Ar „Iron Maiden” ierakstīti divi studijas albumi un Beilijs „Iron Maiden” pameta, pie grupas vokālajiem pienākumiem atgriežoties Brūsam Dikinsonam 1999. gadā. Uzreiz pēc šiem notikumiem Bleizs Beilijs dibina sava paša vārdā sauktu grupu un izdod kritiķu atzinīgi novērtēto pirmo albumu „Silicon Messiah”.
Latvijā mūziķis uzstāsies otrreiz, 2009. gadā veiksmīgi aizvadīts viņa koncerts Rīgas klubā „Melnā piektdiena”.

„Fontaine Palace” atrodas Liepājā, Dzirnavu ielā 4. Ieeja no plkst. 22:00, koncerta sākums plkst. 23:00. Biļetes uz pasākumu pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv, pirmās 100 biļetes pieejamas par īpašu cenu.

www.fontainepalace.lv
www.blazebayley.net
0
Tā kā tūre veltīta ''Silicon Messiah'' 25-gadei, tad zsvars būs uz to albumu, kas mani ļoti priecē. Nesen 6 gabalus no tā mauca + best off no pārējiem ar Bleiza dalību - www.setlist.fm/setlist/blaze-bayle...
+1
Tā, jau šopiektdien. A sestdien Liepājā ir FK Liepāja pret FK Jelgava futbols. Taisni vai varētu apvienot, kas rezultētos gan 2+ dienniekā...
+1
Vecajam zēnam Bleizam 29 maijā tak apritēja 52 gadi! Ceru, kāds iedzēra par par viņa veselību...
0
Liepājā pulcēsies bijušā 'Iron Maiden' solista Bleiza Beilija fani

www.delfi.lv/kultura/news/music/...

www.youtube.com/watch?v=E9yLBNa-iCQ...

www.youtube.com/watch?v=pnKLY3OTtPw...
0
varbut ne par temu, bet man Blaze Bayley vispar ar Iron Maiden neasociejas....
viss kas ir ir bijis labs no Iron maiden ir bijis bez vinja ar origjinalo vokalistu, un cik ta shis tur bija, 4-5 gadus, 90-vidu, kad Iron Maiden bija salidzinosji nekas ...
lidz ar to, kada vella pec visur anonset ka Iron Maiden vokalistu ...
0
tas tāpat ir vairāk, nekā tie 3 gadi ar Di Anno, kuru es uzskatu par oriģinālu vokālistu ;) (pirms tam gan vēl divi bija)
0
nu, ja, var jau teikt ari ka tu, tachu mans uzskats ir, ka istais Iron Maiden bija un ir tikai ar Dickinson'u :)
0
Nepiekritīšu, ka "The X Factor" un "Virtual XI" būtu slikti albumi. Man ļoti patīk! Jā, ir Iron Maiden arī labākas plates, bet tāpat arī šīs nav sliktas. Ko mēs teiktu par jaunu LV grupu, kas ierakstītu kaut ko tik "sliktu"? :)

Tas, ka tiek anonsēts kā Iron Maiden vokālists, ir tikai loģiski - tā var pārdot vairāk biļetes.

Starp citu, vakar uzdūros šādam brīnumam.

www.youtube.com/watch?v=nGcD6V_MJ78...
0
nu shitam biku labaka kvalitate :)

www.youtube.com/watch?v=3_lGv2tvbXk...
0
Katrā gadījumā man tie divi Beilija albumi patīk daudz vairāk, nekā tie trīs ar Dianno
0
^divi ar Dianno
0
Tajā delfos publicētajā biogrāfijā gan aizmirsuši pieminēt, ka pirms dažiem gadiem šis uzmeta visu pārējo bandu un pēc tam sāka ražot dziesmas, kas izklausījās tikpat sūdīgi, cik viņš tagad izskatās.
+1
Arī ne par tēmu, bet divas ar Bleizu ierakstītas dziesmas, "Sign of the Cross" un "Clansman" izklausījās baisi vareni ar Dikinsonu... gan Tallinnā, gan arī live ierakstā.
Man on the Edge neizklausījās tik labi. Tas īsti nebija Dikinsonisks gabals ;)
0
LV vasaras lielakais rokkoncerts...taa laikam sanaak:)
+3
Jebkurš Skyforger koncerts būs lielāks.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas