Koncertūres Baltijā 2015 gada vasarā!!!
+6
Ja kādam vēl ir plānots apmeklēt kādu no šiem pasākumiem, ir iespēja pietikties uz kādu no brīvajām sēdvietām!

1) www.kilkimzaibu.com/
(transporta izmaksas 8 EUR no personas) Brīvas vēl 3 vietas

2) www.hardrocklaager.ee/
(transporta izmaksas 12 EUR no personas) Brīvas vēl 5 vietas

3) www.zobensunlemess.lv/
(transporta izmaksas 10 EUR no personas ja izbrauc no Rīgas, ja no Siguldas, tad mazāk.) Brīvas vēl 4 vietas

4) www.devilstone.net/
(transporta izmaksas 14 EUR no personas) Brīvas vēl 5 vietas

Braukšana ar Mitsubishi Spacewagon. Mantas jumta kastē, lai nemaisās pa kājām.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+6
Alkowagon \m/
+1
Kura gada Mitsubishi Spacewagon?
+1
Pēdējais 2003
+1
dīzels vai benzīns?
-6
Benzīns! Es nepiesārņoju Latvijas vidi ar dirseļiem!!!!
0
LOL? :D
+2
kondiška ir?
+2
un vēl svarīgi, tas ir saistībā ar kondišku - benķi ādas vai parastie?
+2
Ādas beņķi jau arī ir svarīgi saistībā ar dzirām utt...
+1
Vieglāk notīrīt :D
+1
Ir kondiška, un beņķi nav ādas, bet priekš tam tie ir izņemami un mazgājami, vai priekš rukšķiem var uzlikt prezīšus!!!
+1
Kā ar stereo?
+1
Vai WC arī ir ?
+1
vai bezmaksas kafija un visītis arī paredzēts?
+2
Vai salonā būs pieejamas gluten-free uzkodas?
0
Vai būs arī kāds pāris pupu?
0
Vai salonā būs savākusies judenfrei sabiedrība?
0
nekaa nav:(
0
šitas sludinājums ož pēc lohatrona, jo pa lielam nav apsalūt nekādas skaidrības.
Piem. kur garantija ka tās piesolītās 3 vietas ir tiešām TRĪS vietas? Varbūt tās ir 3x2 vietas? Varbūt tas ir ar domu klēpī sēdēt? Sak, vairāk nopelnīs. Tad vēl mani uzmanīgu dara fakts, ka nav aprakstīts augstākpieminētais benķu mazgāšanas proccess. Pieņemsim ka kāds turpceļā izlej alu, tad benķi tiek mazgāti kad? Nonākot galapunktā vai tikai ceļojuma beigās, no kā izriet ka atpakaļceļš būs ar smaciņu, jo zināms ka tas kas tiks izliets, visticamāk nebūs prasts aldara pilzenīts bet kautkas īpaši brūvēts un ar 3 zirgspēku spēcīgu aromātu.
Tas pats ar kondišku. Kāda tipa tā kondiška? Kondiška parastā? Klimats? Dalītais klimats? Es nopietni, tas ir ahujenna svarīgi. Pieņemsim ka vienā malā sēdēs katkas varen kārns, savukārt otrā kautkas varen resns kurš pie + 30 svīdīs kā krievu pirtī. Tātad, viņam lai atvēsinātos, vajadzēs ierubīt vismaz uz +15 kamēr kārnais pie tādas temperatūras dabūs garo klepu un iesnas smagā formā.
+5
^ tādiem kundziņiem jābrauc ar savu mobīli.
+1
ar svētītu nanoūdeni mazgās !
0
blēņas. Tas viss tik dēļ morālās sagatavošanās, neba visi ir tik atvērti pārsteigumiem.
0
^^^^Tad vajag braukt ar velosipēdu. Žagare un Lone galīgi nav tālu. Problēmas ar kondišku un beņķu mazgāšanu atkritīs automātiski.
0
^ a ja nu piekūst pa ceļam?
0
Tad liecies slīpi kādā grāvī.
+3
^^^ Beņķis tāpat būs jāmazgā - dirsa putās, kamēr aizbrauc līdz Žagarei vai Lonei.
0
130km līdz Lonei

vienreiz minu no Viesītes līdz Rīgai - tā jau OK, bet 25km posms no Ērberģes līdz Vallei ir nomācošākais un garlaicīgākais, kāds Latvijā sanācis - pie ceļa nevienas mājas nav - tikai purvs un purvains mežs abās pusēs.
+2
Kāda huja pēc tev mājas vajag? Katrā mājā pa siltai jaunavai?
0
Kaut ko tu tur fleitē. Ar posmu no Ērberģes līdz Viesītei es esmu iepazinies ļoti tuvu, tur purvu nav, un pusi no posma ir lauki, vietām upe (Dienvidsusēja) redzama. Pa kādai mājai arī ir. Tālāk uz Valles pusi līdzīgi. Vienīgi varēja būt krūmi gar ceļu.
+1
Gribi garlaicību - pamēģini no Venspils uz Kolku :D
0
Garlaicību? Tur labs ceļš - uz 200 var ieplēst ij nepamanot.
0
Posmu no Valles līdz Ērberģei es pazīstu pietiekami labi. Vienīgais purvs, kas tur ir - Ērgļu purvs ir gandrīz norakts, vēl tagad tur kūdru bišku iegūst. Māju tur ir pietiekami daudz un nekādu lielu mežu nav. Aprakstam atbilstošāks varētu būt posms Jaunjelgava - Valle. Purvu tur gan arī nav, bet ar apdzīvotību un ainavu daudzveidību ir čābīgi. Pa vidu ir ēku puduris -Taurkalne, kur pārsvarā dzīvo strēbēji. Pārējo ceļa posmu jāraugās uz vienveidīgiem priežu mežiem.
0
Jāpiezīmē, ka manā iepriekšējā ierakstā ar Viesīti bija domāta upe (10 km uz Valles pusi o Ērberģes).
+1
vārdu sakot Estrikam konkurents piemeties.
Estrik, nesnaud ! Atsitīs biznesu.
+1
Nu ko lai saka!? Izlasot dažu labu apcerējumus jāsaka, ka manam pirmklasniekam ir sakarīgāka domāšana, un ja brauciens uz konci ir kārtējais dzerstiņš ar mēŗķi piepist ātrāk mūli, tad krataties ar savām tarataikām kur vien vēlaties. Šis nav bizness.
Atradīsies saprātīgie cilvēki, kam interesē šis piedāvājums, pārējiem visi iespējamie varianti + Estragona buss, lai pielietu purnu...
0
Savulaik (gadus 5 atpakaļ ) posms no Neretas līdz Ērberģei bija visbedrainākais ceļš kādu man nācies Latvijā redzēt. Nez, kādā stāvoklī tur tagad tas ceļš
0
pa šiem gadiem lielāka daļa ceļa no Neretas līdz Vecumnieku pagriezienam ir rekonstruēta vai atjaunota. Pāris sūdīgi posmi tik palikuši
+2
Nu re, ar tādu līdzbraucēju, kas tik ātri aizsvilstas, nav nekāds prikols nekur braukt :))
0
No Vecumniekiem līdz ~Vallei tagad ir reti draņķīgs ceļš, bet cik zinu, tas tika izprojektēts, un attiecīgi tuvāko gadu laika'varētu tikst sataisīts. Manis minētais posms no Viesītes tilta līdz Ērberģei arī ir izprojektēts, visdrīzāk nākamgad varētu sākties darbi.

P.S. Tā jau man arī likās, ka AC trūmetālistu troļļošanu nesapratīs :D
0
šis gan bija rēcīgs: "Tātad, viņam lai atvēsinātos, vajadzēs ierubīt vismaz uz +15 kamēr kārnais pie tādas temperatūras dabūs garo klepu un iesnas smagā formā." :D
0
^^ vienam posmam vajadzēja būt jau rekonstruētam, atbilstoši šitam - lvceli.lv/resources/web/Celu%...

cik atceros, tad septembrī tas vēl nebija izdarīts
0
Ja ir vēl vieta, gribētu pieteikties uz Laageri.

Kontakts 2 63 86 524
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas