Judas Priest LT un EE!!!
+5
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Super! Estrik?
+3
Estrik jau sen visu zina ;)
+1
žēl, ka pirmdiena-otrdiena. Toties 8.decembrī Vladimiriem un Gunāriem vārda diena ;)
-1
Nav nekaadas baumas,kas te var tads EPIC notikties?

Taads tukshums te pedejos gados:(
+1
Skatoties tos viņu tūres datus man ir sajūta, ka uz galvas ir uzdirsts...
0
iesildītājos UFO - tiešām tie paši?
bet vispār, kur labāk? lt vai ee?
0
^ nu ne jau Upaciers :D
0
Par Siemens arenu leishi saka,ka galiigaa pakalaa akustika
Shi gada Def Leppard koncis vispar bijis neklausaams...
0
intar - viņu mierīgi arī varētu. vismaz jautri. bet nu ja īstie, tad laikam vajadzētu tomer vienreiz redzēt šamos arī.
0
UFO esmu redzējis 2x - Vakenā un Hellfestā, ir forši. Pat papildus stimuls, lai brauktu uz tiem leišiem. Vismaz man.
0
Leišos būs lētāk, bet lielāka drūzma skatuves priekšā
0
Tu tik biedē ar to megadrūzmu, bet allaž, kad ir bijusi vēlme, vienmēr līdz pirmajām rindām arī Lietuvā ir tikts.
0
normāla inflācija - atceros ka 2005. gadā Rīgā pirku pirmās biļetes pa 8 latiem :D
+1
Redz, ne tikai Judas Priest Latvijai met līkumu - arī Sepultura izlaiž mūsu zemi.
0
Divās iepriekšējās tūrēs nomočīja caur šejieni — tev par maz?
0
Ja patīk, tad jau nav par maz. Latvijā Judas Priest varētu Arēnā Rīga spēlēt, bet, kad pēdējo reizi tur notika kaut kas saistīts ar metālu? Metal All Stars, kurš pa lielam izgāzās ar reklāmu, bet slikts jau nebija. Tas jau arī bija pirms pusotra gada...
+1
Hokeja mačou starplaikos tak ar kādu Metallicas dziemu uzliek, ne? :D
0
Nu Tu salīdzināji. :D
0
Hokeja maču starplaikos ne tikai Metallica, bet arī Dodo uzliek. Tiesa, pie mums nespēlē Iron Maiden, kā esmu dzirdējis no Krievijas un Slovākijas. Šķiet, Popradā tas bija, kad visas spēles laikā tika pamazām uz priekšu vienkārši atskaņots "Somewhere in Time" albums.
0
Kāds zina, cik maksā stāvvieta Tallinā pie Saku Arēnas koncertu laikā?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas