World of Cliché" pieejams!
+10
Šodien ir tā diena, kad mēs beidzot publicējam savu ilgi mocīto un gaidīto debijas albumu "World of Cliché"!
Esiet laipni aicināti klausīties, lejupielādēt un dalīties ar mūsu mūziku!

catalepsia-band.bandcamp.com/rel…

P.S. Gadījumā, ja vēlaties saņemt albuma fizisko kopiju, sazinieties ar grupu.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Sazinos ar grupu. Man never vaļā to izmocīto un gaidīto :(
+1
0
Diezgan labs, pēc vienas noklausīšanās reizes. Kāpēc vēl neviens nav bandu pievienojis metāla arhīviem?
0
Tagad zinu, ko es klausīšos rudenī :)
0
Paņem un pievieno ...
+3
Es arī zinu, ko tu klausīsies rudenī: Despera konspirāciju teorijas!
+2
Konspirāciju teorijas un vecas anekdotes esmu iemācijusies laist gar ausīm :D
0
Rudens ir konspiratoru pļaujas laiks?
+1
Konspiratoru bļaujas laiks!
0
Eu, bet labs! Lai veicās!!!
0
Ilgi mocītais un gaidītais ir izdevies kvalitatīvs un riktīgi labs. Ieguldītais laiks un pūles tiešām sevi attaisno ar uzviju. Tā turpināt, un lai veicas!!
0
Tīri cepīgi gabali!
+1
Albuma kopiju ir iespējams iegut thepiratebay.se , varbūt autori vēlas ko darīt lietas labā.
+1
Albuma kopiju ir iespējams iegut thepiratebay.se , varbūt autori vēlas ko darīt lietas labā.
0
a tev zhel? :D:D:D:D
+2
Kārtīga dūmu desa, smeķ labi :) Nerunāšu te par novitātēm vai oriģinalitāti (galu galā pirmās vēsmas jau kopš vismaz 1991.g.), sen neviens jau necenšās ko nedzirdētu radīt, jo viss ir jau radīts. Drīzāk splito vienas bandas, dzimst jaunas, kas turpina turēt, tā teikt buru vai vilni. Rudenīgo slapjdraņķi Catalepsia uztur tīti labi un ar to arī pietiek. Man, kā iestrēgušam 90`to death/doom (ar dažiem izņēmumiem līdz mūsdienu dinozauriem, kas joprojām aktīvi) lauciņā, pietrūks entuziasma sekot Catalepsia un līdzīgu formāciju aktivitātēm šodien. Labrātāk klausos žanra vecos dūžus + atklāju to veikumus, kas savulaik pagājuši secen.
Novēlu Catalepsia turēt buru arī turpmāk un būt tikpat pārliecinošiem. Dodu 8/10 :)
+1
Laxatīvs pats iemeta un tagad sīderus vervē?
0
Vai torentu īpašniekiem vispār ir kāds labums no sīderiem?
0
ir klausāms arī Spotify!
0
Spotify māksliniekiem maksā, kā gan savādāk spētu pastāvēt tik liela kompānija bez skandāliem.
+1
Aha, 2 centi pa gadu bija sakrājušies pa gadu katram no Isis un Pelican dalībniekiem. Senāk te kkur bija links postēts.
0
Nu bet tie laiki, kad ar ierakstiem pelnīja sen jau ir garām.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas