Treuemetal gadadiena
+4
Nu ko, redzu, ka ir liels birums ar 11 gadu jubilejām truemetal vecbiedriem. uz to ir jāiedzer. Atkal.
Viss mainās. Izņemot truemetal dizainu.

Priekā!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Un protams, grmatiska kļūda tēmas nosaukumā. Sakiet paldies viskijam ar alu.
+1
eh, es biju bremze, man vel 2 meneshi jagaida lidz jubilejai :)
+1
Es kā reiz šodien nopirku iepriekš nedzertu burbonu - 45 grādīgu Bulleit. Nopirku principā dēļ smukās pudeles, kas iekrita acīs. Tad uz truemetal.lv jubileju!

www.geneleephoto.com/img/eat/drink/bulle...
+1
nekas nav labaks par shito, pirktu Austrija, razhotu Latvija - reali nostalgjijai pec dzimtenes :)

www.lcbo.com/content/dam/lcbo/pr...
0
Oij, es šnapsi vairs nevaru dabūt iekšā. Laikam savu esmu atdzēris jaunībā :D
+3
nu man reali ir otra jauniba atverusies, es vairs neko citu nevaru iedzert, ka tikai shnjabi :)
0
Lieliski, tad ir pat iemesls, kapēc iedzert alu. Priekā!
+4
Apsveiciens visiem ģediem!
0
Iztukšoti divi Gruzijas vīni. Tagad jāpaguļ. Tad jāceļas. 14.00 LTV7 FK Jelgava - Skonto FC futbols, tam ir Tērvetes alus ledusskapī laicīgi iepirkts. Kas tālāk? Viskijs? Šnabis? Operācija?
0
Bet tā gadadiena nebūs pareiza, jo Truemetal reģistrācija netika ieviesta uzreiz. Tie reģistrētie ar jubilejām ir no 2014. gada septembra, bet reku piem. raksts no 2013. gada septembra - /article/10-behemoth-review-by-thetrue .
0
Es paceļu glāzi svaigi spiestas ābolu sulas un saucu - hip hip urrā!
+3
^^ tas tak ir vairākas reizes izrunāts jau. Principā ir četras atzīmējamas dienas:
metal.id.lv palaišana (2003. 20. augusts)
truemetal.lv domēns (2003. 7. oktobris)
foruma atklāšana (2004. 15. janvāris)
reģistrācijas ieviešana (2004. 26. septembris).

Tātad šodien ir viena svinamā, drīz būs vēl viena.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas