Black Sabbath Rīgā
+8
www.diena.lv/kd/muzika/smaga-rok...

Grupa, kas visspēcīgāk izmainījusi rokmūzikas attīstības gaitu, nākamā gada 5. jūlijā pirmoreiz uzstāsies Arēnā Rīga. Rādās, ka šī reize būs ne vien pirmā, bet arī pēdējā, jo pasaules dižākās smagā roka grupas Black Sabbath vienīgais šovs Baltijā notiks atvadu turnejas The End ietvaros, ziņo koncertaģentūra FBI
,,,
Biļetes uz koncertu Rīgā būs nopērkamas no pirmdienas, 5. oktobra, Biļešu servisa kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
''Stāvvietas maksās EUR 69, biļetes fanu zonā - EUR 99. Sēdvietu cena būs sākot no EUR 59.

Jau rīt, 1. oktobrī, plkst. 10.00 “Biļešu servisa” kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv tiks uzsākta ekskluzīva biļešu iepriekšpārdošana FBI koncertu kluba biedriem. Reģistrācija FBI mājas lapā - bez maksas.''

Iepriekšējo reizi neaizgāju un laikam arī šoreiz noskipošu - cena nav tā vērta. Man pietiek, ka Heaven & Hell redzēju.
+3
69 par BS tomēr ir biš labāk nekā 59 par Manowar. Hvz, jādomā.
0
Labāk būtu bijis 89, tad nebūtu jādomā. Bet tagad... naudas žēl, bet nu reizi mūžā tak tā kā varētu pat paskatīties.
+4
Jā, un kā es pukojos, kad uz Deep Purple nedabūju biļetes par 9 Ls un nācās pirkt par 12 Ls...

Sasodīts, bet vairāk taču nebūs (Iommi jau pateica - veselība neļaun). Un uz Oziju Rīgā nesanāca, gulēju krietni slims.
-1
Nav ko barot šitos lohus. Kad bija aktuāli - tad braukalēja pa lielajiem stadioniem. Tagad, kad vecums klāt un nevienam viņus nekur nevajag, mēģina izspiest suliņas no lošiem provincēs. Ha ha ha.
-3
Jā, jā, provincēs. ej labāk bēgļus paheito kkur.
+3
Varbūt kādam noder:

Jau rīt, 1.oktobrī, pārdošanā nonāks biļetes, kuras paredzētas FBI koncertu kluba biedriem. Biļetes no plkst. 10.00 rītā būs iespējams iegādāties www.bilesuserviss.lv un “Biļešu servisa” kasēs. Iegādājoties biļetes, būs nepieciešams ievadīt kodu: FBIBlackSabbath2016
+2
Hmm, uz šo varētu arī pašķērdēties. Piebrauc tak stāri klāt, galu galā, un nav jātērē laiks un līdzekļi, lai kultos, piemēram, uz Varšavu vai Helsinkiem.
+3
padārgi, lai arī tie ir Black Sabbath, bet laikam tas ir tā vērts. Redzēt BS zelta fondu vienkopus ir vienreizēja iespēja. Škrobē tas, ka bez oriģinālā bundzinieka Bill Ward. Par to vien varēja cenu nolaist :) Viņa vietā sesijas buņģieris, salīdzinoši uz vectēvu fona pajaunais 35.g. Tommy Clufetos. Skaidrs, ka viņš ir monstrs un Wards viņam klāt nestāv (arī savas jaunības ziedu laikos), bet ne tajā ir tā sāls. Savulaik Ozijs bija ņēmis savā paspārnē jauniņu, bet ļoti talantīgu ģitāristu, , kas šodien ir superstārs un saucas Zaks Vailds. Tam Tommy Clueftos priekšā spīdoša karjera. Jau tagad viņa kontā solīds sarakstiņš (sadarbojies ar Alice Cooper, Ted Nuget, Rob Zombie u.c.).
www.youtube.com/watch?v=bkEFAXpFDbs...
+2
BoD, kāda vel iepriekšējā reize? Kad tad BS ir Rīgā bijuši?
+1
Viņš droši vien domā Ozzy koncertu. Es arī toreiz neaizgāju. Bet te jābūt!
+1
nuja, sajaucu ar Oziju
+1
Dārgi ir, bet ja tā padomā, tad līdz koncim sanāk atlikt tikai 11 eur mēnesī. Tas, ja pērk fanu zonā.
-1
Jā, bet tā kā tas būs vienīgais koncis Baltijā, tad diez vai pēdējā brīdī varēsi iegādāties biļeti. :D
+1
Es jau nebiju domājis krāt :D samaksā 99 eur un mierini sevi ar domu, ka tas ir tikai 11 eur mēnesī.
Biļetes izpirks 5 min laikā.
0
wow, kā tās konservu bundžas lokālie džeki un šitie vecie ārzemju pirdieni grib cmukiņi nopelnīt! :*
+2
Šis man atgādināja vecu tēmu citā forumā, kā jāapmeklē konči ar stilu:

www.metal-rules.com/bb/viewtopic.php?f=...
+1
bet uz tādiem lieliem končiem biļete ir toč jāpērk fanu zonā, savādāk neredzu nekādu jēgu skatīties koncertu uz lielā ekrāna.
0
"Nav ko barot šitos lohus. Kad bija aktuāli - tad braukalēja pa lielajiem stadioniem. Tagad, kad vecums klāt un nevienam viņus nekur nevajag, mēģina izspiest suliņas no lošiem provincēs. Ha ha ha."

Bitch, please! Viņi taču joprojām ir aktuāli un braukā pa stadioniem. Vienīgais, kad viņi vairs nebija īpaši aktuāli bija Tony Mārtina laikos.
0
Cik es saprotu, tad Bill Ward ir atgriezies BS sastāvā, kas nozīmē, ka nākamgad koncī mēs varēsim redzēt visus BS oriģinālsastāva dalībniekus.
0
Arēna taču ir tik milzīga, ka, ja nebūsi fanu zonā, neko vispār neredzēsi savādāk, kā uzkrāna, dooh...
0
A par Toniju Martinu - tajos albums ir savs šarms, man joprojām ļoti patīk!
-2
TYR un Headless Cross man per vairāk par jebkuru BS ar Oziju stafu.
0
"Nav ko barot šitos lohus. Kad bija aktuāli - tad braukalēja pa lielajiem stadioniem. Tagad, kad vecums klāt un nevienam viņus nekur nevajag, mēģina izspiest suliņas no lošiem provincēs. Ha ha ha. "

dubultpluss, tieši manas domas par šo sūdu.
0
^^^^ to jau es saku, ka jāņem biļete fanu zonā. Uz ekrāna labāk mājās uz dīvāna skatīties.
0
Man Eternal Idol ļoti patīk, bet tomēr Mārtina laikos viņu popularitāte vairs nebija iepriekšējā.
-1
skaidrs, ka Whitesnake un Bon Jovi tobrīd bija populārāki, bet tas jau muzikālo vērtību nemaina.
+1
...labi. Baseina abonementu pirkšu nākammēnes. Tāpat jūtos apslimis.
Biļete iz nopirkt.
0
Tikets ķešā (e-pastā). Nu tad uz satikšanos 5.jūlijā Arēnā.
0
Sāk interesēt šī domugaita: visu laiku svarīgākā grupa pilnīgi necerēti iebrauc pie mums, pie kam savā (ļoti ticami, ka tas nav tikai izteiciens) pēdējā tūrē, bet mums tas izraisa nepilnvērtības kompleksu — «ja jau iegriežas te, značit citur viņi mazāk vajadzīgi»! :D
+3
Tas ir dabīgs jautājums, ko viņiem te pēkšņi pēc 50 gadiem vajag. Robežas vaļā ir jau 25 gadus.
+1
@Dethecrator
Tā ir latvju dabiski dziļi iedzimtā dzīveziņa. Allaž valdošais, gruzdošais satraukums: "vai tik mūs kāds šobrīd nečakarē?! ... Tevi nečakarē! Nu tad tu esi naivs!"
+1
varbūt Ozijam spilgti atmiņā 2007`gada maija koncis Rīgā, ka viņš alcis visu šo laiku te atkal iegriezties un beidzot viņa mazais sapnis būs piepildījies :)
+1
Gan jau pēc kādiem 5 gadiem varēs viņus Ogres estrādē apskatīties pa 10 EUR, tāpat ka Slade un Sweet. :-)
+4
Varbūt pat vienā koncertā ar Manowar!
0
2econd_Skin, tas bija sarkasms, dooh. Arēna nav Vakena, tur tak no jebkurienes var visu redzēt.

BigUgga, nevis viņiem vajag / nevajag, bet FBI beidzot saņēmās noorganizēt.

serzh, te ir cits līmenis. Ja Ozijs Vakenā esot prasījis ļimaku, tad BS arī nav īpaši lētāki (menedžē tak tā pati tante). Kāda tur Ogre. Turklāt, Aiommi saka, ka vairs fiziski nevelkot, tā ka ļoti ticams, ka tiešām pēdējā lielā tūre. Manowar Ogrē gan es vel varētu iedomāties. :)
-4
sorry, bet nervi dzērumā netur. gan jau heaven grey un frailty centrāltirgū pēc 5 gadiem dzirdēs.
-2
Beidzot kaut kas notiek..

Tas lidz ar to nozime,ka mazakas shances,ka vel AC DC vai Iron Maiden nakamvasar lidz kadai LV "plavai" atskries...varbut Tallinaa
-1
Cerams Ozijs koncerta laikā priekšējās rindās esošos stipri neaplies ar aukstu ūdens šalti, piebilsdams: LETS GO FUCKING CRAZY!!
0
Gan jau aplies. Un viņi būs laimīgi, jo par ko galu galā sotaku nolikuši? :)
0
Es kaut kā biju iedomājies, ka koncerts būs sold out maksimums vienas dienas laikā. Bet nekā, biļetes joprojām pieejamas pa 59 EUR.
0
Nu nav jau pie mums tādas pirktspējas lai izķertu biļetes par šādu naudu.
0
jā, bet tomēr vienīgais koncerts Baltijā. Uz Metallica Tallinā 2006. gadā, ja nemaldos, visas biļetes aizgāja rūkdamas pāris minūšu laikā.
+2
tie jau bija treknie gadi....
0
Tur jau somi gan jau pusi izķēra - šiem lētāk tāpat sanāk, ieskaitot ceļu, hoteli un kasti alus
+1
...piedevām tās biļetes bija gandrīz uz pusi lētākas - ja atmiņa neviļ, bija 22 Ls. Tas ir 31 eur, ar kapeikām.
0
toreiz arī benzīns bija uz pusi lētāks...
0
Nedris. 2006 bencins maksāja tikpat cik tagad - 1Eur/70saņi. T.i., tagad, pēc jaunā kursa, lētāk - ~50saņi.
0
Nesapratu, kas tas tev tāds par kursu, pēc kura 1 eur iznāk 50 saņi?

Pēdējo 10 gadu laikā benzīns vislētākais bija kaut kad ap 2009. gadu, man šķiet - tad nokritās no 80-85 saņiem 2008. gada vasarā līdz biš zem 60 saņiem.
0
2006 beigas (līdzīga situācija 2013 beigās)
1EUR=0.70LVL
1USD=0.51LVL=0.73EUR

2015 beigas
1EUR=1.13USD
1USD=0.89EUR

18% padirsti. Šodien bencins maksā 1Eur, kas pēc 2006 gada kursa būtu 0.82Eur jeb 0.58 saņi, pieskaitot inflāciju būs tie 50.

Man stāv prātā, ka es tajos gados, ar golfekli braukalējot, pildījos 95 pā 0.7LVL/litrā.

0
shitik "pills" tocha nebūs:)

www.youtube.com/watch?v=i3Ef86xKs0A...

0
protams ka nebūs, kaut arī metālu klausos vēl no 82-83.g. BS nekad nav paticis( vienīgais Neon Knights gabals) , un Oziju vispār uzskatu par pārak pārvertētu, laikam dēļ viņa vokāla (balss).
0
Uz Oziju un Batleru bez Aiommi savulaik bija aptuveni šitā.

www.youtube.com/watch?v=-g3uWmPd5jI...
0
Man Ozzija 80-o gadu albumi patīk daudz, daudz vairāk, kā jebkurš BS albums.
0
abetman Ozijam kārtīgi patīk tikai 92 un 95 :p
0
Tu laikam domāji 91. Tas man arī riktīgi patīk, bet vispār es viņu pieskaitu pie astoņdesmitajiem, jo muzikāli tāds pats. Sākot ar Ozzmosis man vairs ne visai.
0
bet nu šīs dziesmas es varu klausīties jebkurā vietā, jebkurā laikā, neierobežotā daudzumā :d

www.youtube.com/watch?v=9WhvojT62lA...

www.youtube.com/watch?v=xoEyIe_h1Ug...
0
Koncerta biļešu cena ir sākot no 59 eiro (sēdvietas), €69 stāvvietas. Fanu zona ir €99

Ir nopērkami arī īpaši VIP komplekti (pieejami iegādei www.bilesuserviss.lv):

VIP Soundcheck Package - €262 - komplekts ietver biļeti fanu zonā, iekļūšanu zālē pirms citiem biļešu īpašniekiem caur atsevišķu ieeju, unikālu iespēju redzēt grupas “Black Sabbath” mēģinājumu, ekskluzīvu suvenīru un “Black Sabbath” koncerttūres laminētu karti, kā arī atspirdzinājumus, ierodoties koncerta norises vietā.

Early Entry Package - €202 - komplekts ietver biļeti fanu zonā, iekļūšanu zālē pirms citiem biļešu īpašniekiem caur atsevišķu ieeju, ekskluzīvu suvenīru un “Black Sabbath” koncerttūres laminētu karti. =

Hot Ticket Package - €182 - komplekts ietver labākās redzamības sēdvietu 103. vai 113. sektorā, atsevišķu ieeju, ekskluzīvu suvenīru un “Black Sabbath” koncerttūres laminētu karti.
+3
Kur koka iešņaukšana no Ozija spogulīša - kopā ar Oziju, protams?
0
^^ Atspirdzinājumi, ierodoties koncerta norises vietā - tie tak laikam domāti bezalkoholiskie dzērieni?!
+1
ja moka paģira, tad atspirdzinājums varētu būt arī simtnieks ;)
0
^ Jā, uguni dzēš ar uguni, pārbaudīta recepte.
Ja nu gadījumā slāpst kā 100 kamieļiem, tad apiņu uzlējums arī var noderēt.
0
Vajag Abbath Rīgā : D
0
Gan jau kādreiz būs, nesatraucies — ja pie mums pat Esoteric spēlējuši, tad viss ir iespējams! :)
0
kas ir Esoteric ?!
0
-1
kaktu sūds, vienvārdsakot ...
0
Tu pat pirmo dziesmu neesi līdz galam noklausījies :D
+3
^^ kaktu jau nu gan nav, funerālistu aprindās diezgan pačotīga banda
+4
Tūre ir sākusies: www.blabbermouth.net/news/black-sabbath-...

setlists arī tur ir. Neviens gabals nav jaunāks par 1971. gadu! (OK, es mazliet pārspīlēju)

Ir baigi tā padomāt, bet jācer, ka personāži izturēs līdz vasarai un neatlieksies. Pēdējo mēnešu kontekstā... ne par ko vairs nevar būt drošs.
0
2 koncerti Kanādā atcelti Ozija veselības problēmu dēļ:

www.tvnet.lv/muzika/jaunumi/5941...
-3
Nu jā, tas būtu stilīgi, ja Ozijs Rīgā uz skatuves karoti noliktu...
0
Nja, varam beigās palikt bez BS Rīgā.....
0
Lai gan tas "sinusīts", cik lasu, ir kaut kāds deguna iekaisums, laikam nav mirstamā kaite nekāda.
0
^ Jā, vajag tikai izskalot sastrutojušos deguna blakusdobumus, un būs vesels atkal.
0
nuja - tas pats kas haimorīts. Ja ielaists, var arī uz nedēļu ievilkties
0
reku labs konkurss, vajadzētu samesties kopā pa vairākiem un klausīties radio 3 nedēļas no vietas :)

NOGRĀB BLACK SABBATH!

• NO 13. JŪNIJA LĪDZ 30.JŪNJAM KLAUSIES Radio SWH Rock UN KATRU DIENU NO PLKST. 9:00 LĪDZ 17:00 SASKAITI Radio SWH Rock ĒTERA GRUPAS BLACK SABBATH IZSKANĒJUŠĀS DZIESMAS!

• KATRU DIENU PĒC PLKST. 17:00 ESI PIRMAIS, KURŠ UZ E-PASTA ADRESI blacksabbath@radioswhrock.lv NOSŪTA PAREIZO ATSKAŅOTO BLACK SABBATH DZIESMU SKAITU, UN PIEDALIES LIELAJĀ FINĀLA IZLOZĒ 1.JŪLIJĀ.

• UZVARĒTĀJAM BALVĀ UNIKĀLS BLACK SABBATH KONCERTA KOMPLEKTS - 4 KONCERTA BIĻETES UN TIKŠANĀS AR GRUPU BLACK SABBATH 2 PERSONĀM

UZ TIKŠANOS GRUPAS BLACK SABBATH KONCERTĀ 5.JŪLIJĀ, ARĒNĀ RĪGA!
+1
Ko tur klausīties, atver swh roka mājas lapu un seko līdzi atskaņotajām dziesmām
0
^ ko līdzīgu iedomājos. Un gan jau var uzcept skriptu, kas to sarakstu automātā pieglabā *.txt formātā
+1
pieglabā, tas huiņā, vēl vajag, lai rovna 17.00 sāk sūtīt.

bet incant, ka ieeja 4 personām, bet "haujudūin, kenai teikapikča vizjū" tikai 2 personām.

tur tipa paredzēts, ka uzrīko papildus šovu cīņā par tām 2 BS ieejām?
0
cron @ 17:00
grep sabbath.txt | sendmail rock@swh.lv
0
Ā, viņi sarakstu publicē kā bildīti :) Bet gan jau var uzlaist pa virsu kādu tekstu atpazīšanas tooli.
0
LOL, tomēr nav bilde :D
+2
0
:D

vēl tik vajag, lai datuma nomaiņu piefiksē
0
Skripts, kas novelk un saliek datustruktūrā - 5-10min. Tb, jau gatavs :D
0
Tb, lai uzglabājas visas izskanējušās, ne tikai pēdējās 20 redzamās dziesmas? :)
0
Nutak.
0
Pierunājāt, uzcepu es arī ašo bash skriptu savākšanai.
0
Kādam te no BS baigais stīvais :D
+1
Detalizēti noteikumi:

Spēles uzdevums: katru dienu no plkst. 09:00-17:00 Radio SWH Rock ēterā tiks atskaņotas grupas BLACK SABBATH dziesmas. Klausītāja uzdevums ir saskaitīt, cik grupas dziesmas tiek atskaņotas RADIO konkrētajā laikā, un nosūtīt pareizo atbildi, kā arī savu vārdu un uzvārdu uz e-pastu blacksabbath@radioswhrock.lv.

Par dienas uzvarētāju kļūst tas klausītājs, kurš PIRMAIS iesūta pareizo dziesmu skaitu. Katras dienas uzvarētājs kļūst par vienu no finālistiem 1. jūlija izlozē, kurā tiks noskaidrots viens laimīgais, kurš iegūs Galveno balvu.

Spēles Galveno balvu veido komplekts: 4 ielūgumi uz grupas BLACK SABBATH koncertu 5. jūlijā Arēnā Rīga un tikšanās jeb meet&greet ar grupu 2 personām.
+2
Karoč, plāns varētu būt šāds:

1. Bigijs un Neonz paskatās to, ko viņu skripti savākuši, un pirms 17:00 katru dienu iepostē šeit pareizo ciparu.

2. Visi to ciparu sūta uz blacksabbath@radioswhrock.lv

3. Ja kāds no mūsējiem tiek atzīts par dienas vinnētāju, tas gaida lielo izlozi spēles beigās.

4. Pārējie tikmēr cenšas nākamajā dienā kļūt par veiksminiekiem. Kurš par tādu kļūst, tas nomierinās.

5. Šādā veidā mēs varam sev uztaisīt lielākas izredzes vinnēt. Ja kādam beigās izdosies vinnēt, tad tas dalās balvā ar citiem :)
0
drīzāk tā - Bigija un Neona skripti katru dienu aizsūta automātisko e-pastu, kur jau sarakstījis BS dziesmu skaitu. Beigās ir simboliska izloze, kurā viens uzvar, bet uz konci iet abi
0
Nu? Cik šodien Sabbath gabali izskanējuši? :)
0
Hujzin, aizmirsu pavisam :D
0
Nu manā datubāzē nav neviens sabbaths. Laikam tomēr nāksies cītīgi klausīties :D :D
0
Pēc maniem analītiskajiem datiem sanāk 2
0
Es arī noslinkoju uz e-pastu sūtošo skriptāžu pagaidām neuzcepu. Bet man arī DB neviena Sabata nav. No kurienes to 2 izraki?
0
Tā nu es teiks :-D
0
Nu nesaki tikai, ka analizēji dziesmu garumus caur Musicbrainz, Last.fm vai ko tādu un tad rēķināji iztrūkumus? Man slinkums kodēt.
0
Nea, daudz vienkāršāk. Gan jau, ja padomāsi, tad pieleks.
0
Btw, viņiem ziņas ir katru stundu, ja vispār ir?
0
Šodien 11:01-11:05 skanēja Sweet Leaf dziesma. Paskatījos intereses pēc mājas lapā - tur nekas neuzrādās:

11:06 THE POLICE - EVERY BREATH YOU TAKE
10:55 METALLICA - TURN THE PAGE

Ziņas tur vispār nav, tā ka redzot šādas aizdomīgus logus jāsecina, ka Black Sabbath var būt iepīts kaut kur pa vidu.
0
Tātad tie viltnieki pleilistē BS neuzrāda.
0
^^ tieši tā :D
0
tad tik jāpiefiksē dziesmu sākumlaiki un ja pēkšņi uz 10min sanāk, tad jāizdara secinājumi ;)
0
Cik var saprast, tad baisi daudz gapi ir tieši uz stundu maiņām. Vai nu reklāmas, vai ziņas, vai tiešām BS :D
0
Šodien Black Sabbath skanēja tikai stundu sākumos - 11:00, 14:00 un 16:00. Varbūt arī 9:00, bet to nedzirdēju. Tā kā atliek ieslēgt radio stundu sākumos un piefiksēt vai skan, vai neskan. :D
0
Vēl neviens bļāviens no sērijas «pārdodu biļeti»! Kas ta nu, šoreiz tiešām visi ies?!
0
hz, man vienu biļetīti pa lēto var iesvērt :D
0
varbūt no Kluba varēs vinnēt (tas kas Facebukā akcija), ja jau nav izlozēts.
0
Tur tak vismaz kādas trīs akcijas feisbukā notiek.
0
Arvien reālāk, ka šī tiešām ir vienīgā iespēja.

www.blabbermouth.net/news/ozzy-osbourne-...
+1
^ diršana vien ir; skaidrs, ka vīriem septītā dekāde rit, un pat bez intrigu pīšanas, tūri nobliezt nav viegli. Man domāt, ka Tonija un Ozija ego vājā saderība ir tā galvenā problemātika, ja runājam par BS gandrīz trū inkarnāciju.
0
Gaidījāt bļāvienu, nu tas ir klāt. Sanāca tā, ka mums (diviem cilvēkiem) tika uzdāvinātas trīs biļetes. Vienu tad nu vēlētos nopārdot kādam.

Cena: 70 eiro (001 sektors jeb "parastā" stāvvieta).
Gribētājs dod ziņu uz rzeltina@gmail.com
0
^
Pārdota
0
Pārdodu vienu biļeti 113. sektorā - 55 EUR. Atkrita līdznācējs.
Tel. 26365414
+2
Manuprāt, labi nogrieza. Blīvi un monolīti. Ozija balsis drusku par klusu uz pārējā fona, bet citādi varēja iztikt. Setliste tuvu ideālam - es būtu gribējis aizvietot Into the Void ar, teiksim, Sabbath Bloody Sabbath, un pacelt Dirty Woman agrāk, nevis kā priekšpēdējo, bet citādi nekas. Brīnos, ka neviena "13" gabala nebija.

+2
Jāatzīst, pārmaiņas pēc bija tiešām laba skaņa. Tiesa, tikai lejā, no 3 stāva dzirdēju ka esot bijis pakaļā.
Arēna arī nevāji pilna.
Lai arī kā man patiktu Bill Ward, bet jāatzīst ka tas jaunais čalis pie bungām bija ļoti vietā. Pārējais kvalitatīvi un meistarīgi. Setlistē jau vajadzēja būt "God is dead", bet laikam noskauda. Citādi, protams, varēja kaut ko citādāk nospēlēt - iztrūka Sabbath Bloody Sabbath, Sweat Leaf, Electric Funeral... bet laikam jau jābūt priecīgiem ka viņi izdomāja vispār uz baltiju atbraukt.
+2
Tas, ka SBS nespēlēja gan jocīgi - gandrīz, kā Paranoid nenoraut
+6
Setliste, cik paskatījos infu par iepriekšējiem tūres končiem, faktiski nemaz nemainās, tā kā arī īpaši neloloju cerības uz kādu negaidītu, patīkamu pārsteigumu, bet bija galīgi labi tāpat! Priekšā skaņa bija laba, un Gīzera basa tonis vispār ir biezāks par Ingmāra Līdakas ūsām, ibio!

Tā kā iesildītājus Rival Sons sagadīšanās pēc sanāca redzēt jau pagājušgad, kad biju aizlaidis uz Robertu Plāntu svētdienas vakarā Pozitīvusā, tad jau zināju, ka būs kvalitatīvs priekšnesums. Nevilka sildīšanu arī garumā, viss notika diezgan precīzi pēc plānotajiem laikiem, kā jau pienāktos šāda līmeņa pasākumam.
+1
LETA ziņo, ka 10 tūkstoši bijuši.
Es sēdēju malā. Mazliet priecājos, ka nebiju biezoknī, tiesa, bija tauta, kurai obligāti bija jāstaigā pirmo dziesmu laikā.

Rival Sons uzstāšanos Pozitivusā redzēju pa TV, tāpēc aptuveni zināju, ko gaidīt. Bet bija lieliski, IMHO.
+3
Rival Sons bija patīkams pārsteigums- tāds blūzroka, zepelīnisks ar tuksneša roka smārdu pildīts. Noteikti iečekošu sīkāk.
Jā, Sabati ir palikuši veci. Tiešām labāk laicīgi, bet ar godu aiziet, nepaliekot smieklīgi, kā The Rolling Stones. Un šobrīd ir tas pēdējais laiks. Skaņa bija lieliska- jaudīga, bieza, tumīga. Ja pie auss nebļautu piedzērušies braļukas, tad skaņas mīlas akts ar ausīm būtu tuvu perfekts :D Brīžiem, sevišķi sākumos likās, ka konci velk Geezer Butler ar Tommy Clufetos. Butlers izskatās, ka ir vēl gadus 10 spējīgs ar saviem R.Paula sardeļtipa pirkstiem ducināt basu. Buņģieris- bez bazara, kruts. Uz ekrāna vienu brīdi rādīja Sabatu jaunības laikus, kur Bill Ward pārsteidzoši līdzīgs Clufetosam. Bet tad Ozijs ar Iommi iesila, atdzīvojās un viss bija kārtībā.
Spēlēja oldskūlu (no zelta sastāva), princīpā gabalus, ar kuriem savulaik Sabati atklāti. Varēja kādu no balādēm noraut- Solitude..vai Changes, Planet Caravan- dikti cerēju, bet nekā.
9/10.
+4
Nu nekas - gaidam cumback tūri :>
+3
Koncerta iesildītāji Rival Sons darījo to, ko parasti dara iesildītāji šādos koncertos - sūkāja biezpienu.

Black Sabbath - tā jocīgā apziņa, ka redzi viņus pirmo un pēdējo reizi, turklāt Latvijā... Neskatoties uz kungu cienījamajiem gadiem, spēlēja zvērīgi labi. Pat neticami labi. Mauca materiālu, ko pieņemts uzskatīt par Doom Metal zelta fondu, bez nekādiem kompromisiem, smagi un tieši. Ja Iommi ir iedomājies aiziet pie tēviem tieši šādā veidā, tad visu cieņu. Cik var saprast no ziņām par viņu (dzīvo uz pretvēža zālēm),un cik bija redzams no viņa izskata, tad pulkstenis viņam tikšķ arvien ātrāk... Nepiekrītu, ka koncertu kāds "vilka". Neviens nevilka, visi vnk spārdīja pelavas pa gaisu, par spīti no pašiem birstošajām smiltīm. Nekādas pōzerēšanas, nekādas pārspīlēšanas, vnk true metal. Tas ir tas, kas tik lielā mērā pietrūkst mūsdienās - stils un klase, bez liekiem manierismiem, nopietnība it visā un tai pat laikā ar vieglu garu un melnu humoru. BS tūres bundzinieks bija nenormāls monstrs - tas 10 - 15min bungu solo visus nolika uz pakaļas. Šovs arī bija ļoti labs - lielais ekrāns ļoti palīdzēja, jo cilvēku masa traucēja redzēt to, kas uz skatuves notiek. Kopumā, brīnišķīgs un ārkārtīgi kvalitatīvs koncerts visās jomās. Nedomāju, ka kaut kāds kumbaks būs, jo visticamāk, nebūs, kam kumbakot. Doom! \m/
0
Ozijs jau šādā režīmā velk gadus piecpadsmit - nebūtu brīnums, ja novilktu vēl tikpat. Par Iommi gan nevar zināt.
+5
Aizvietos ar Axl Rose un dragās tālāk >:)
+4
Black Sabbath uzstāšanās sākās savlaicīgi, pēc 20:30. Grupa spēlēja aptuveni 1h40min, bet muzikālais saturs bija tik piesātināts, ka šķita, ka pagājušas kādas divarpus stundas. Biju domājis, ka Ozijs dziedās krietni šķībāk, bet viņš gods godam izturēja visu koncertu un vēl arī publiku pakustināja. Vokāla problēmas ar uzviju kompensēja Tony Iommi ģitārspēle. Geezer Butler un jaunais bundzinieks arī blieza kā nākas.

Var jau Ozijam pārmest, ka nevajadzēja vairs uz skatuves kāpt, bet nu jāņem vērā, ka setlisti pamatā veidoja pirmie trīs Black Sabbath albumi, 1970.-1971. gads, un "jaunākais" gabals koncertā - Dirty Women - bija no 1976. gada. Tie ir klasiski, bet seni ieraksti, un laika zobs nevienu nesaudzē. Prieks bija dzirdēt veselus sešus gabalus no Paranoid.

Kopumā koncerts bija labāks nekā gaidīts. Black Sabbath un viņu fani noteikti bija pelnījuši kārtīgu atvadu tūri, un tā klasiķiem ir izdevusies visnotaļ pieklājīga.
+1
tā pārāk neiedziļinājos, īsumā Wiki pārskrēju- Iommi sirdzis ar limfomu (viena no n-tajām asins sistēmas ļaundabīgām saslimšanām), kas vairumā gadījumu padodas ārstēšanai. Es domāju, ka vēl agri priekšlaikus apglabāt Toniju. Terapija ir viņu nomocījusi (+ prostatas problēmas) un veselība neļauj aktīvi koncertēt un no šāda aspekta tiešām- The End :) Nav izslēgts, ka nākotnē veselība uzlabosies un varbūt atgriezīsies ar kādu projektu.
0
Es ļoti priecātos par tūri ar Tony Martin
0
Tikai tāda tūre ar Tony Martin notiktu pa Sapņu Fabrikām, nevis arēnām… večiem vajag naudu, jāpiekrāj mantojums, lai pēc tam radi var plēsties savā starpā.

Pēdējā brīdī pērkot biļetes, nožīdoju un paņēmu 59 EUR biļetes, nevis tās pa 99 fanu zonā, un tas izrādījās laimīgi. Viņa atnāca pa taisno no darba — bez zābakiem, tādās kurpēs, kas līdzīgas jēzenēm. Ielīdām augšējā sektorā ar cerību, ka tur būs laba skaņa, un bija arī. Viss pārējais bija tieši tik zajebis, cik pārējie te jau rakstījuši :)

Vienā brīdī, skatoties uz Gīzera pirkstiem lielajā ekrānā un Tomija rokām, radās pārdomas, ka 99% ģitāristu un basistu izmantotajos tehniskajos paņēmienos īsti nekāds progress nav bijis vērojams pēdējo 50 gadu laikā… (ja atrēķinām tādus kā Les Claypool, Animals as Leaders utt.) Reāls prieks par Clufetos ārdīšanos — viņš kompensēja pārējo triju samērā statiskos stāvus. (Mums paveicās, ka mūsu acu priekšā netrāpījās Brad Wilk — tas RATM buņģieris ir reāls pretstats, spēlē kokaini.)
+1
runājot par buņģieriem- Clufetos neapšaubāmi monstrs, bet pēc vecuma pārējiem sabatiem viņš der par dēlu un grupā, kā sesijas dalībnieks kopš 2012.g. Līdz ar to, tā īsti 100% Sabatīgu satisfaction grūti gūt. Ņemot vērā, ka Bill Ward vairs nebija spējīgs dalību, kā ideāls variants būtu vecais Vinny Appice, kurš ņemis dalību 80`tajos dažos BS albumos (Mob Rules, Live Evil, Dehumanizer), respektīvi DIO ēra, iekļaujot pašu DIO, Heaven and Hell. Spēlē viņš kruta, tāds pats vecs sakārnis + bijis tiešā sasaistē savulaik ar vecajiem velniem. Tas būtu pavisam tuvu true IMHO :)
0
Bill Ward negribēja spēlēt, jo neapmierināja ienākumu sadalījums uz galviņām. Par viņa šābrīža spējām jau īsti nevar zināt.
0
te Ozija atklātā vēstule Wordam par šo tēmu pirms pāris gadiem.... Bill, stop this smokescreen about an "unsignable contract" and let's be honest. Deep down inside you knew you weren't capable of doing the album and a 16 month tour. Unfortunately for you, our instincts were correct as you were in hospital several times during 2013. Your last hospitalization was for a shoulder surgery that you now say you've only just recovered from. This would have meant that our world tour would have been canceled. So how is all of this my fault? Stop playing the victim and be honest with yourself and our fans.
No Wikipēdijas atsauce.
0
Tonijs Mārtins jau teica pirms kādiem 2 mēnešiem, ka saskrējies ar Aiommi, un tas ieteicies, ka gribot sadarboties... Es jau drusku nopriecājos. BS albumi ar Mārtinu man diezgan patīk (protams, neskaitot Forbidden)
0
Luuk,kur Bill Ward pasreizejas speejas...
www.youtube.com/watch?v=xDnpfmJUeqo...
0
^nujā... paredzu ko līdzīgu savā karjeras beigu posmā Larsam Ulriham :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas