Sirdij Tuvākie Latviešu Albumi
+4
Kas jums būtu kāds albis, kas mūžīgi liksies izcils un neaizmirsts no pašiem latviešiem?

Es jau sākšu ar visiem zināmo klasiku:

www.youtube.com/watch?v=hog-2vSQ5eo...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
-2
P.S. Šādā tēmā gan vajadzēja prasties virsrakstu uzrakstīt normāli un teikumu iesākt ar ''Kurš'' un turpināt ar ''tāds''.
+2
Skyforger - Kauja Pie Saules - Dusmīgākais Debesu Kalēju albūms
WMAF splits ar Argument 5.45- Self Titled - Priekš manis LVHC augstākā latiņa
Kastete - Ideju Impērija
Fraility - Lost Lifeless Lights
Flaying - Revenge from an Asylum

+1
Skyforger-Pērkoņkalve-
Sanctimony-When the Sun Was God-
Dzelzs Vilks-Lai arī tu būtu ar mani-
Līvi-1988-

Tie tādi, kas uz sitiena ienāca prātā. Man patīk arī vecā (80.-o un 90.-o sākuma) Jumprava.
+3
Man jau likās, ka esmu aizmirsis kaut ko ļoti svarīgu:
Neglected Fields-Synthinity-
+1
Hmmm, tā kā nav žanrs tad nosaukšu savus - dažus..

Līvi - Kurzemei Saules Ceļš
Dessert - Rockin from Riga
Skyforger - Latviešu strēlnieki
Frailty - Lost Lifeless Lights
Sanctimony - When the sun was god
Heaven Grey - Northwind
Dālderi - Nāc pie puikām
Remix - Vēstule
un kā ta bez V. Lapčenoka dziesmām Hārona monologs (būtu izcili Bigija izpildījumā) un Kad saule aiziet
+3
patriotisms, protams, ir laba un apsveicama lieta, bet tēma, šķiet, izzīsta no pirksta izzīšanas pēc :)
Ok, lai nu būtu- Patiesībā diezgan oriģinālu un sulīgu desu reiz kapājuši šie cēsinieki. Pilnīgi šķīst un sprakšķ tauciņi no sardeles, ko tur iesmā virs ugunskura. Nu kkā tādas tās asociācijas :D www.youtube.com/watch?v=IItD6YNDs7k...
+1
ā, nujā - BRUTE CHANT ar !
+1
Skyforger - Latviešu strēlnieki
Neglected Fields - Mephisto Lettonica
Iļģi - Spēlēju, dancoju
Imants Kalniņš - Par lietām, kuras tā ar nepāriet
Turaidas Roze - Lielās dziesmas DVD
+2
pēc itūņa datiem gadu gaitā klausītākajiem, attiecīgi, tad jau sirdij tuvākajiem kautkāds top 5 sanāk:

Dies Irae - Nine pages from the moonstone book
Grindmaster Dead - Stronger Than Love
Skyforger - Latviešu Strēlnieki
Dzelzs Vilks - Palodze
Huskvarn - On the road
+2
Man īpaši tuvas attiecības ar Neglected Fields - Synthinity.

Tontoonam + par
Grindmaster Dead - Stronger Than Love
Kā reiz tagad to klausos.

Skyforger - Kauja Pie Saules
arī tīri labi pie sirds gāja.

Tad vēl Preternatural, Heaven Gey, Frailty, arī vecais Sanctimony, Brute Chant
+1
Piemirsu Year Zero - Timedemo (albums tik stingri neaizķēra)
0
^ Nebiju šo dzirdējis, vienu dziesmiņu jūtūbē atradu. Tīri interesanti likās. A kā live, ar vēderdejām bija?
+1
Nespriedīšu, kā ar to izcilību, tāda varbūt pāris albumiem visā LV metāla diskogrāfijā ir piedēvējama, bet par sirdij tuvākajiem, t.i. vairāk klausītajiem varētu nosaukt sekojošos:

Skyforger - Latviešu Strēlnieki (Kauja pie Saules un Pērkoņkalve arī turpat netālu)
Neglected Fields - Synthinity
Brute Chant - Killer Each of You
Sanctimony - Lirix
Urskumug - Am Nodr
Malduguns - Pēddzinis

0
Man daudzi tādi mīļi, kas neapnīk:

1. Līvi - Līvi 1988
2. Līvi - Karogi (izlase) 1994
3. Līvi - Līvi Dzīvi (izlase) 1994
4. Sky Forger - Latviešu Strēlnieki 2000
5. Sky Forger - Pērkoņkalve 2003
6. Sky Forger - Zobena Dziesma 2003
7. Sky Forger - Kauja pie Saules 1998
8. Huskvarn - On The Road 1991
10. Hell Patrol - Psihodēlija 2007
11. Sanctimony - When the Sun Was God (Demo) 1996
12. Sanctimony - Eternal Suffering 1999
13. Grindmaster Dead - Stronger Than Love 1994
+1
^
ups, 9. izpalika.

9. Rūsa - uz Pērkoņkrēsliem 2007
0
Galvaskausi rindiņā:

karametals.lv/zinas/liki-celas-la...
+1
Tāks, jāpaklausās.
0
A tā Sandra/Rasa vairs nedzied nekur?
0
Domāju, ka Sandra (tb Rasa no Heresiarh, nevis tā, kas dzied Boys Boys) kopš dragonmetāla laikiem tā īsti nedzied nekur. Ik pa laikam šur tur fonā, kā piem. SF Migla, migla, rasa, rasa un kur tur vēl iedzied. Nedzied, acīmredzot nevis tāpēc, ka negrib, bet tāpēc, ka vokālās dotības nav īsti līmenī. Ja salīdzinam ar profesionālajām bļāvējām (Julgī Stalte, Kristīne Kārkle, Asnate Rancāne u.c.). Bet varu samuldēties. Varbūt kkur dzied un vēl kā dzied :))
+1
^ psc ku jēdzīga informācija :D
+9
^^ Boys Boys dziedaja Sabrina, nevis Sandra. Shame on you if you grew up in the 80s. :-)
0
^ai bļe, pareiz! :D:D Tiešām kauns ! Domāju vienu, pateicu citu. Ok, ja jau sanāca pieskarties Sandrai, kura iz 80tajiem. Tie, kuri nezin- te viņas zināmākais hīts. Var uzskatīt par nopietnu dziesmu, vismaz, ja salīdzina ar Sabrinas Boys ;) www.youtube.com/watch?v=epHOF91ZUFk...
+3
Žēl, ka Tebestic Enteron netika līdz albumam.
0
^^ Sabrina ar vienu dziesmu kļuva tik pat populāra, cik Sandra, kurai bija vairāki hiti. Vot, pupu spēks! :D
0
tad jau iznak ka country izpilditaja Dolly Parton ir viskrutaka :D
+1
...vienīgi Whitney Houston ar daudz mazākiem cičiem ar Pārtones dziesmu kļuva vēl slavenāka, tā ka tā teorija tik vienkārši nestrādā.
0
^ Kā var zināt kaut ko TĀDU?!
0
To, ka Hjūstonei nebija tik lielic pupi, kā Pārtonei, vai, ka I Will Always Love You ir Pārtones dziesma? :D
0
zinot cik LIELI bija Pārtones pupi ir viegli pieņemt, ka Hjūstonei tie ir mazāki
0
Šausmas, I will always love you - briesmīgi tizla dziesma. Sacensties tizlumā ar viņu var tikai Braiena Adamsa Please forgive me.
+1
Pārtones un Hjūstones bankas konti gan tā nedomā ;)
+1
Po pa dziesmu, bet ej un izauro tā.
0
Jelgab, vakar, plkst. 14:35
Žēl, ka Tebestic Enteron netika līdz albumam.

Kā tad tur īsti bija? Man stāv prātā, ka it kā jau visas dziesmas ierakstītas tika, tik pašiem kaut kas līdz galam nepatika. Varbūt vēl pēc gadiem desmit uzpeldēs kaut kas...
0
Man labāk patīk kā LG Petrovs auro :D
+2
itkā top kkāda Jelgavas Izlase, ar vecjiem un drusku jaunākiem, bet kad un vai tas rezultēsies, laiks rādīs.

Kā tad tur īsti bija? Man stāv prātā, ka it kā jau visas dziesmas ierakstītas tika, tik pašiem kaut kas līdz galam nepatika. Varbūt vēl pēc gadiem desmit uzpeldēs kaut kas...
0
uzrāvos uz šādu jaunu LV rokgrupu. Iznācis pirmais EP. Treka otrā puse ir epohāla.

www.youtube.com/watch?v=5T8uUDbsPX0...
0
e...pohāla
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas