Youtube prikoli 2016
0
Tā kā 15. gada youtube prikolu sadaļa ir aizvadīta, turpinājums te.
www.youtube.com/watch?v=_NT2ZiPIukw...
vimeo.com/107546142
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
Rekā pret velozagļiem jācīnās (šiem ir daudz līdzīgu prikolu):

www.youtube.com/watch?v=4bN76TvJspY...
+3
Nez, pie mums dabūtu gadus par bēgļu apbižošanu :D
0
0
Trve Cvlt Sympho puķkāpost blāsts
0
blja - tas satana shefpavars ir labs, paskatijos visas epizodes, ari muzons nav galigi zeme metams!
+1
un vispar:
VeganBlackMetalChef:
The Seitanic Spellbook (Cookbook) will be out in January 2016. Stay tuned to the facebook page for details.

shamais man ir viens no miljakajiem un tagad aktualakajiem :)

www.youtube.com/watch?v=nAgovVdAJ_o...
+1
0
Harmonizators: www.youtube.com/watch?v=kSZlyNGj3dg... (ar kaķi!)
Harmonizators: www.youtube.com/watch?v=xuIiYOgtEuY... (ar tumšu tanti!)
+1
Pirmie, kas kko līdzīgu darīja, bija grupa Spastic Ink, vel bez jutūbiem.

Tīrā dziesma
www.youtube.com/watch?v=GV7foHISTU4...

Kopā ar multeni
www.youtube.com/watch?v=UhP4lg28fs0...
+2
0
Bīns labs :)
+4
Vismaz reizi gadā jānoskatās FIST OF JESUS:

www.youtube.com/watch?v=GuKV2Z3eYTY...
+3
+2
Ļoti klasisks roks: youtu.be/l3Yf_ErkN_s...
+2
Es kāreiz aizvakar uzdūros gabaliņam iz Ukrainas X-faktora, ne pirmā svaiguma, bet pieļauju, ka šajā vietnē varētu būt gana daudz neredzējušu:
www.youtube.com/watch?v=8etPN7Or8ZE...

Nav 100% pārliecības, ka tas nav iestudēts, bet nu meiča bliež kapitāli.
0
Redzēts, labs. Bet vislabām man patika UK Boyla vai kā viņu tur :>
+2
www.youtube.com/watch?v=oQJL5l4ABFM... - es izskatos pēc abonenta, bļ*?
+1
^^ ne tikai ukraiņu X-faktors, bet vispār Ukrainas mediju darbības pamati atšķiras no pierastajiem kievu šoviem (un daudzējādā ziņā var kalpot par pieredzes apmaiņas paraugu pat Latvijas medijiem). Atšķirība starp RU un UA gadās pamatīga.

Piemērs: Krievijā viens no populārākajiem sarunu šoviem pirms 10 gadiem (kad par Kremļa alternatīvās realitātes konstrukcijām vēl neviens nerunāja) bija aktiera Dmitrija Nagijeva vadītais sarunu šovs «Logi». Tipa pamatdoma — dot ieskatu ikkatra cilvēka attiecību «logā».Pēc kādas trešās sezonas izrādījās, ka viss šis šovs ir totāls inscenējums, un teju vai katrā epizodē parādās aktieri, kuri izspēlē kaut kādas situācijas, kas it kā esot noskatītas dzīvē, bet vienalga beigu galā ir scenāristu sarakstītas.

Tikmēr Ukrainas medijos, cik pēdējos 2+ gados intensīvi esmu pārliecinājies, ir tā: ja tiešraide, tad tiešraide. Ja ziņas, tad tiešām ziņas (un nevis izdomājumi «ot sekti sviģeķeļej raspjatojo maļčika v Slovjanske»). Ja diskusiju raidījums, tad tajā runātāji ir īsti cilvēki ar īstiem faktiem un viedokļiem. Ja tāds izklaides šovs kā «X–Factor», tad tas ir īsts šovs ar īstiem dalībniekiem, nevis pakaļdarinājums kaut kam. Tāpēc arī ukraiņu mūzika (sākot ar Ani Loraku, turpinot ar Okean Eļzi un beidzot ar Kroda, Khors, Astrofaes utt.) ir ņemama par pilnu. Tajā skaitā Intara postētais štrunta šova fragments ir jēdzīgāks nekā dažs labs Krievijas «ziņu» raidījums :)
+2
tai Ukrainas meičai vajag gotisko dūmu dziedāt
+3
Valsts darba inspekcija izglīto:

www.youtube.com/watch?v=xjQHR-gCaI0...
+3
Domas, kas paspēja iešauties galvā šajās 2 min 33 sek:

A. Žirafju rinda, takšelis un kāmis ķiverē. Mūs, strādājošos, uzskata par lopiem. Mēs protam nospiest tikai vienu sarkanu pogu, un tā pati izraisa nāvi.

Variants B: Kas to būtu domājis, ka «Zāģa» franšīzē tagad būs arī animācijas filma!

Dialogs C: — Priekšniek, šis video mani instruē uzdot jautājumus. Tad nu tā: man blakus guļ asiņojoša žirafe ar pārgrieztu rīkli. Pie kam vēl tikko paklupa uz «knopkas». Sūds par to nolauzto kaklu, bet tieši uz «knopkas» sadurtais žirafes nags šķiet nāvējošs ievainojums. Ko man darīt?!
— Tu esi šunelis un vispār nemazām nevari runāt!
+1
Precīzi :) Lopu managements, zinies.
+1
normāls graindkōrs ...
+2
Sen tā nebiju ierēcis: www.youtube.com/watch?v=oY2nVQNlUB8...
0
bija kaut kas līdzīgs par futenes tēmu arī.
0
par futeni bija tads pats - tur tik cietejs bija vartusargs :)
0
līdzīgs ir maigi teikts :D

www.youtube.com/watch?v=8F9jXYOH2c0...
+2
Ļivfoēvā :D 16:27

youtu.be/oA5hu9t214o?t=16m27...
+1
+2
+2
Sižetam par iedvesmu droši vien kalpoja tie jautrīši, kas ar pārdodamiem Nissan GTR bābas vizināja :D
0
Vai arī tie jautrīši kas tās bezzobainās bābas pa rumbulu vizināja vai kur tur :D
Bet visticamāk, iedvesma varētu nāk no tā drift ar quatro, kas viņšturbija - mustangs pārtaisīts vai?
0
mēs nerunājam pa vieniem un tiem pašiem jautrīšiem? :D
0
shamo Mustangu domaji? -

www.youtube.com/watch?v=MvZn6SWP2H8...
0
bljin, ieprieksh ieposteju kautkadu kreiso versiju ar kautkadu muzikalo fufeli pa virsu - te origjinals:

www.youtube.com/watch?v=5qanlirrRWs...
+1
...un šitie bij tie jautrīši: thebest.lv/ka-rumbulas-darboni...
0
Ja ja ja :) Tie bi pārdošanai? Lab, po.
+1
Tas M3 esot satūnēts uz ~1000HP
0
To es ar manīju. Pirms pāris gadiem laikam viš bi zaļš un ap 850 hp, tobrīd tāpat jaudīgākais LV bija.
0
Khahaha, es te vislaik lauzu galvu kādā veidā viņi dabūja tos ~1000hp. Izrādās, ka tur nemaz neesot BMW motors, bet kautkāds LS (vai kā viņu tur) :D
0
Tādus lopus parasti dabū ar augstspiediena kompresora palīdzību. Turbo vai mehāniskās piedziņas, vai abējādi reizē.

Nāk atmiņā, kad vienā no pirmajām reizēm, kad Bauskā notikās EČ autokrosā posms, kāds žurnaļuga prasīja vienam no nikno bagiju klases līderiem, cik lopu aparātam - uz ko jamais teica: cik vajag, tik arī uzgriež, bet pamatā no vairāk par 600 jēgas neesot (t.i. tādiem aparātiem tādās gonkās).
0
Ja tas būtu tik vienkārši, tad to visi darītu. Tur sanāk mainīt faktiski visu - ieplūdi, izplūdi, kārbu, sajūgu, degvielas padeves, eļļas sistēmu, utt, utt.
0
Tas jau pats par sevi saprotams.
0
Ko neteiks. Tas ir tāpat kā pateikt tas ir pašsaprotami kā iepūst vairāk gaisa cillinderā tev iedos lalala vairāk zirdziņus.

+1
Biljarda triki - samera iespaidigi, man ka cilvekam, kursh muzha tikai paris reizes ir spelejis.

www.youtube.com/watch?v=43RZjrhwtwg...
0
Neliels atgādinājums par to, kas pirmais ieviesa Rīgā jaunu kultūras līmeni:

www.youtube.com/watch?v=LTx8c8et-jM...
+1
How Star Wars The Force Awakens Should Have Ended

www.youtube.com/watch?v=JbpgM-JTang...
+4
Kā smejies - atkal Ukraina :) Pie related videos var ievērtēt citas kompozīcijas iz roka klaiskas, čalis ir to vērts: youtu.be/t3eVSnZZGl8...
+3
RAMPAGE (Korkusuz) - TURKISH RAMBO (pudeļmetēja skaņa ir tīrs zelts) :D

www.youtube.com/watch?v=kyNU5ejltAI...
0
piseeeec!
tas "pudelju metejs" ir kautkas - specefekti vnk über!
0
0
^^^ man liekas, ka tā pudeļu skaņa ir piemontēta klāt papildu jautribai, bet zelts jau tāpat.
+2
^^ par to Ķēniņieni. Lielisks piemērs tam, ka šoferu medicīniskā komisija ir tikai ķeksīša pēc. :D
+1
Gan jau viņai tas uznāk lēkmjveidīgi.
0
Tur viens ments arī labs. Sākumā, šķiet, tas bija nahuj vai kas tāds pēcāk vēl kaut kāds krievu vārds :D
Es par mentu nevarētu strādāt. Ar izšķaidītiem logiem nozilinātu ar steku turpat uz vietas.
0
^ tu varētu būt ments Amerikā :D
0
Starptautiskai pamatiedzīvotāju ķēņinienei ir arī savas kanāls, re:
youtu.be/oQ46pkatGN8...

Zariņu "vērtspapīri", ko vajag digitāli sacočēt - backupam, izklausās ārkārtīgi vērtīgi :D Bitcoins esot falsificējams - pieņemu, ka pamatiedzīvotāju rīcībā jau tagad ir kvantu datoru klāsteri :D Jāpiekrīt par centrālbankām un koorporācijām, bet nu šādas idejas izskatās pēc trakomājas.

Vēl man patika ideja par grāmatvedību, kur katrs izdomā sava darba vērtīgumu un tik emitē iriņus.

Ne atskatīties :D
0
Biški par daudz pārmācījusies - kā bija tā frāze seriālā Married With Children par mācīšanos: smadzenes ir kā podiņš - jo tu vairāk tajā liec iekšā, jo tas paliek pilnāks un dažas lietas sāk krist ārā pāri malām :D
+1
Der arī podiņš ar cauru dibenu :D
+2
+3
Tipiskā dienā truemetal lietotājiem.

www.youtube.com/watch?v=8D5r5K1T03I...
0
Jornam jauns video ar kārtējo superīgo thumbnailu :D

www.youtube.com/watch?v=L7k3yvCCWEk...
-2
0
Pēdējā dziesma, mošpit goes wrong :D
youtu.be/JaETsv7WTIM...
0
mja.... nu ko darisi, tada ta tauta LV ir palikusi, kas to vien prot ka tikai citiem apzinati sabojat atputu ...
0
a džeki tik rukā tālāk ;)
0
Kamēr mikrofonu ar visu kātu neatņēma :D Bet nu psc sīkie urlēni.
+1
Nubļe tastač ahujenna kruta priekš pašas bandas — tauta močījas, a grupa tik turpina močīt :)
+1
močpits ^^
0
a tipa pasākums bez apsargiem?
0
Vaita kādā Ļeņingradā piem. ir apsargi ?
+1
bet šis taču ir Eiropā joptvai!
0
:D
-4
es, protams, atvainojos, bet atkal tam jornam jauns video :D

www.youtube.com/watch?v=3HLUEnzC2NA...
0
es, protams, atvainojos, bet -1
0
ee - a kur tur yütübes prikols?
+1
laikam dažiem dikti nāk smiekli no Jorna grimasēm.
+1
Cik saprotu — prikols tāds, ka šim visos video stopkadros pilnīgi vienādi debīls purns :)
+1
^ tieši tā. Liekas, ka tas taisīts ar nolūku :D
+1
Frīkšovs jeb 10 Bands You Won't Believe Actually Exist. Dažas tā, bet dažas ieper ...

www.youtube.com/watch?v=HdydtvhoSDY...
+1
Nr. 7 ir reāli sakarīgi čaļi, ar kuriem var inteliģenti dzert, uzkost smirdīgus sierus un plēst jokus visu nakti — to arī Regd var apliecināt :) Viens no viņiem ir profesora asistents eksperimentālās fizikas laboratorijā, otrs, lai pelnītu iztiku, sēž sargbūdā.
0
Tu par tiem kurkstētājiem ?
0
100% ka ne par The Gerogerigegege, vinji mums ir citadi orientetie :D:D:D
0
^^ Jā.
0
nebūtu jau milzīgs pārsteigums, ka tas raustītājs ir kāds kodolzinātnieks un pētnieks ;)
+1
CONAN: Introducing ''Guiding hands''

www.youtube.com/watch?v=v6Wpc9s35ZY...

Bet tā jau ir - pilnas ielas ar zombijiem
+3
Feina reklāma: youtu.be/Few8kJ0zfnY...
+2
Vobļā rasisms izplatās japānā (vai ķīnā, huj ziņ)!!! Jāsteidz DZĒST!!
+3
^ ''None of them are white, so there is no racism involved''
+7
Evanescence tomēr ir arī kādu vērtīgu pienesumu pasaulei devusi
www.youtube.com/watch?v=n2PHFBlr-jM...
+2
bišķi palika žēl to pārbiedēto kaķu.
+3
Toties priecēja gaiļa uzstāšanās :)
0
Jā, gailis uber alles :D
0
hahahahaha :D
+1
Sjavam šis tas normāls vēl sanāk:
youtu.be/V68HbTJfvb4...
+6
Ļoti pieklājīgs deputāts www.youtube.com/watch?v=SAHvLAJ-5aQ...
+5
Islandes blekkmetāla futbola komentētājs: vimeo.com/171957152
0
bļa, tieši to pašu gribēju ielikt :D
0
bļekulaps!
+7
Mācāmies gatavot veselīgi, bļe
www.youtube.com/watch?v=Ar7g_26QWu0...
+4
How a White Man Says Nigga to a Black Man

www.youtube.com/watch?v=IcBCy5SYEps...
+2
Ne to pogu nospieda: teroristu selfijs

youtu.be/w35HD6O5B2c...
+1
bllle - Džeksons, izrādās, nav atstiepies. Tik apresnējis un nomainījis mūzikas žanru

www.youtube.com/watch?v=lXAvNLTWNMM...
0
man viņš vairāk resnu Sebastianu Bahu atgādina
+1
šitāds vēl nebija redzēts :D

Cannibal Corpse - Hammer Smashed Face (Bass Clarinet Cover)

www.youtube.com/watch?v=obinHg70l8U...
+1
Man no šitā čaļa šis patika vislabāk: Decapitated - Spheres of Madness
www.youtube.com/watch?v=audPDLAMRI0...
0
Labs :D Es tādā nekad neesmu pūtis, bet pieļauju, ka šitā vālēt varētu būt diezgan grūti.
Tēma slēgta
Aktuāli
Forums
Online [1]
WrongTale
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas