KALEVALA (Krievija) @ NABAKLAB 2.-3.03.2016
+3
Šī gada 2. un 3. martā Rīgas klubā NABAKLAB (Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga) uzstāsies Krievijas folk-metal grupa Kalevala.
Grupas nosaukums ir celies no Somu nacionālā eposa. Nosaukums tika izvēlēts, ņemot vērā grupas vokālistes somu saknes. Papildus tam paši muzikanti ietekmējas no somu un sāmu tautas mūzikas un somugru leģendām, ka arī no tādām grupām, kā Korpiklaani, Finntroll u.c.
Grupa Kalevala pastāv kopš 2007. gada un uz doto brīdī droši var saukties par Krievijas folk-metal skatuves līderiem.

Aizraujošs, dziļš un emocionāls sieviešu vokāls apvienojumā ar izsmalcinātām un melodiskām ģitāras partijām un dažādiem tautas instrumentiem fonā - ir grupas Kalevala mūzikas formula. Grupas dziesmu pamatā ir sievietes dzeja. Dziesmu lirika ir emocionālu stāstu kolekcija: dažreiz skumja, dažreiz drosmīga un jautra. Dziesmu teksti ir tik patiesi un atšķirīgi, ka tiem ir viegli atrast atbalsi katra klausītāja sirdī.

Par godu tam, ka grupa Kalevala viesojas Latvijā pirmo reizi, klausītājiem tiks piedāvātas divas pavisam atšķirīgas uzstāšanās.
Trešdien, 2. martā grupa Kalevala aicina uz akustisko koncertu, kur piedāvās noklausīties gan savus autordarbus, gan tautasdziesmas mierīgākā manierē.
Ceturtdien, 3. martā notiks daudz jaudīgāks koncerts, kurā varēs dzirdēt grupas Kalevala ierasto programmu folk-metal stilā.

Abi koncerti notiks Rīgas klubā NABAKLAB (Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12)
Koncertu sākums: 20:00
Pasākumi notiks līdz: 23:00

Biļetes uz 2. marta akustisko koncertu būs pieejamas koncerta dienā kluba kasē un to cena ir 7Eur.
Biļetes uz 3. marta koncertu ir nopērkamas interneta vietnē ticketshop.lv.
pirmās 50 biļetes 7Eur, tālāk 10Eur; koncerta dienā klubā 13Eur

!!!!! Tie, kas iegādāsies 3.marta pasākuma ieejas biļeti, varēs apmeklēt 2. marta akustisko koncertu par brīvu (uzrādot biļeti pie ieejas). !!!!!

Pasākumu organizē: Biedrība KUMOS

NABAKLAB: www.nabaklab.lv/
KALEVALA
web: kalevala-folk.ru/
Bandcamp: kalevala.bandcamp.com/
Facebook: www.facebook.com/Kalevalafolk/?fref=...
Vkontakte: vkontakte.ru/club331920...

BIĻETES: www.ticketshop.lv/site/events/view/17...

FB pasākumu lapas:
Akustiskais koncerts - www.facebook.com/events/169235590434...
Metāls - www.facebook.com/events/834171360027...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+4
pekshnji atcerejos komentu pie "melodiska slavu metala" :D:D:D

boks
2015. gada 20. oktobrī, plkst. 13:55
^nu šis pēdējais krievu estrādes (ala Кристина Аллегрова, Лариса Долина, Алсу, Наташа Королёва u.t.t.) grands ar humpa metāla aranžējumu, manuprāt vispār te nekur nav liekams. Vēl nav pakaunējušies par Kalevala nosaukties. Nu huiņa bezgaumīga IMHO.
Ko tu krāmējies ap šiem frīkiem, Sonne?
0
^ nu Sonne, tiešam? ;)
+2
es jau esmu tika PAR, te viens bija cits ljoti negativais :)
vot vinsh taga varetu ari uz "metala" vakaru aiziet un paskatities dzivaja, jo grupa tomer ir "kautkur liekama" un ari uzstasies Latvija, es burtiski jutu decembri, ka vajag vinjus pieminet foruma!
Estragons - tiem kam patik un kas gribes - azies tapat, vnk jautri, ka te dazhi labi izteicas :)
+1
^ Tu mani nesaprati :)
Es neuztraucos, grupa šeit būs, jo grupa ir laba un kādam tas tomēr var interesēt.
Bet jautājums bija šāds: "Ko tu krāmējies ap šiem frīkiem, Sonne?" (c) :)
+5
Šis gan laikam būs tas ne pārāk biežais gadījums, kad man jāpiekrīt Bokam. Ir, ir, bezgaumīga huiņa.
0
drausmīga mūzika
+1
Bezmaz vai jāpaklausās, ja jau jūs šitā.
+1
ieraudzīdams topika virsrakstu, arīdzan atcerējos savu komentāru, ko Sonne iepostēja :DD Centos būt objektīvs un vēlreiz paklausījos to gabalu `Nagrjanuļi` un vēl dažus... Nu nē- viedokli nemainīšu. Līdz ko vecene paver muti, tā ilgāk par 10 sek. klausīties nespēju. Muzons, kurš mats matā kopēts no skandināviem & co būtu pat vēl klausāms pie attiecīga noskaņojuma. Bet tā slāviskā blēšana totāli visu izbojā (objektīvi- bez rusofobisma!). Piemēram Arkonas bābietis kkā nepamanās sabojāt pasākumu.
0
Piekritīšu Bokam tieši par madāmas balsi - kaut kā absolūti neiederas šajā pasākumā.
+1
Katrai folkmetāla grupai pa vienam šitādam insturmentam...
www.facebook.com/GregoryJolivetmusiq...
0
es ar piekritīšu - vismaz tas Нагрянули tiešām skan kā kārtīgs jaunā viļņa repertuārs.
0
Kalevalas vienīgais "noziegums" ir tas, ka tur nekas nav lieki samudrīts. T.i., mūzika ir tiešām vairāk folks, nekā metāls. Un tāds folks, kādu to radījušas (un būs spējīgas arī tagad caur atgriezenisko saiti uztvert) babiņas Sibīrijas sādžās.
Vokālistes balss manām ausīm ir kā medus - klausīties to varu burtiski diennaktīm. Tai vienlaikus dzirdams gan aumaļains dzīvesprieks, gan slāviski tumšā melanholija - tā izslavētā "neizprotamā" plašā krievu dvēsele, kad vienlaikus var gan dancī lekt ar alus kausu rokā, gan asaras birdināt.
Manai dzimtai tuvumā vismaz 3 paaudzes atpakaļ nav ne lāsītes slāvu asiņu, tomēr tā ir sanācis, ka krieviski esmu lasījis daudz un kopš agras bērnības. Tādēļ šī kultūra un mentalitāte allaž izraisījusi ne tikai sašutumu par tagadējo dekadenci, bet arī likusi manīt tās sakņu valdzinājumu.
Un, pāris gadus Holandē nodzīvojot, esmu pietiekoši lūkojies uz arābiem, nēģeriem utt., lai iemācītos novērtēt patiesi dižas baltās tautas mantojuma krāšņumu...
Uz koncertu, protams, netikšu, bet nu pilnu diskogrāfiju tūdaļ Bandcamp'ā iegādāšos. Paldies Estragonam un pārējiem šejieniešiem par atgādināšanu! :)
+2
No grupas ar šādu nosaukumu gan būtu sagaidāms, ka tā liktu manīt somugru sakņu valdzinājumu. Tiesa, gana liela somugru sastāvdaļa ir arī tai tā saucamai "patiesi dižajai baltajai tautai". Jopta, pat Luijs Kašē nebūtu krāšņāk pateicis.
+3
Man te viens mells kaķs kašē kasti patlaban.
0
Jā, vokāliste esot somu asiņu. Un Karēlijas apgabala folklorai, droši vien, daudz kopīga ar somiem.
Ko dara Kašē, gan nezinu. Iespējams, sēž par runas brīvību, kā jau tas pieklājas civilizētā sabiedrībā :)
+2
— Hallo, žandarmērija klausās.
— Vēlos ziņot: Luijs Kašē atvēris muti…
— Sapratu, izbraucam!
0
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
BigUgga
Sonnenmensch
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas