Ghost Gremmy winner
+1
www.metalinjection.net/metal-in-the-mainst...
Pzdjc, pat nezinu ko domāt. Emocijas pārpeld no ¨Principā mūzika nav jau sūdīga¨ līdz ¨bet bļa nu šitas? Labākais metāls kas mums ir? Kidding me?¨
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
Priecājies! Pagājušogad vinnēja Tenacious D, pie kam ar kaveru.
+4
^^ paskatoties uz nominantiem:

August Burns Red "Identity"
Ghost "Cirice"
Lamb of God "512"
Sevendust "Thank You"
Slipknot "Custer"

jāsecina, ka tas ir vislabākais, no iespējamiem rezultātiem (turklāt ir manā gada TOP12):

Te gan jābilst, ka ''Cirice'' ir Hard Rock un Metāla tur ir ļoti maz.
+1
Es te paklausījos vēlreiz uzmanīgi jauno Lamb Of God albumu... Tad noklausījos vēl... un vēl reizi... un vēl 20x...
Nē, nopietni - aizspriedumus pie malas. Tie, protams, ir 5 gluži prozaiski puiši šortos, kuriem vienkārši ļoti patīk spēlēt smago mūziku un garšo alkohols. Kuri nekad nav izlikušies par kaut ko, kas šie ir patiesībā nav. Šis, protams, ir vienkārši groove, nevis kāds 'uber post trve underground kvlt'. Bet tās dzirksteles, kas šķiļas, kad šie ķeras pie instrumentiem... Tas tak ir Hanneman/King, Hammet/Hetfiel līmeņa gitārduets. Pašlaik pat krusttēvus krietni sitošs pušu. Un kur bundzinieks pašlaik paralēli klapē, jūs zināt, komentārus šāds statuss neprasa. Prot vienā dziesmā sabāzt tik unikālu ritmisku figūru, ka brīnums.
Uzdrošināšos konstatēt - krietnākā, oriģinālākā metālgrupa uz šo brīdi, un albums, kurš manā top3 ierindojies cieši aiz "And Justice For All" un "Painkiller".
Sorry par offtopic, vienkārši pārdomas. Ghost... Melodiskāka un liriskāka materiāla cienītajiem.
+2
Tam Ghost ir viena konkŗēta sāpe, manuprāt - tas vokāls. "Es te tip padziedās, ja jau tik ļoti vajag, bet patiesībā jūs tak saprotat, ka man nevarētu būt vairāk pohuj..." Tas pats Cirice būtu diezgan kruts gabals, ja vien tas pofigists viņu neņemtu un brutāli neizkastrētu
+5
Tenacios D ir vismaz interesanti, jautri un oriģināli. Bet Ghost ir Black Sabbath on drugs atrauga. Mūzika nav oriģināla, vien copy/paste no veciem laikiem, vokāls kā 90 gadīgam tuberkulozes slimniekam. Toties maskas! Vau! Ahueķ!
Tas arī ir tas piemērs, kad grupa mēģina ielīst pa taisno meinstrīmā.
0
Nu tas, ka muzons nav sevišķi oriģināls, būtu maza bēda, labāk ne īpaši oriģināls, bet labs, nekā par katru cenu oriģināls, bet neklausāms. Ghost ir pirmais variants, bet arī man vokāls vienmēr ir licies pārāk nīkulīgs, tāpēc arī sevišķi nefanoju un neesmu daudz centies klausīties.
+1
par Ghost - ne jau viss vecais, ka Black Sabbath un Merciful Fate ir tas sliktais :)
bet vokals - ja - tas vnk ir galigi shvaks un vargs, esmu paskatijies paris dzivos ierakstus, tada sajuta ka vispar nespej padziedat ... pilniga bedu ieleja ...
0
Es dižu līdzību ar Black Sabbath nesadzirdu (kāda ir Count Raven, Pentagram u.tml.). Vokāls ir OK - labi iederas mūzikā.
+1
Es arī Black Sabbath tur pārāk nesaklausu. Kad iznācas pirmais albis, Ghost mēdza raksturot kā Mercyful Fate un Blue Oyster Cult mistrojumu.
-3
Ghost - tas vnk ir kūlīgi stilīgi, yo brozas. Tāpēc tie muzafakkaz ir pelnījuši praizu, yo.
0
Grammy, Amerika un blin Slayer nav pat nominēti? Tas mani baigi pārsteidz.
+3
No Black Sabbath tu esi nācis, par Black Sabbath tu paliksi.

Šī ir tēma, kur jāstāsta, cik ļoti nekas ir Ghost?
+4
Ar Black Sabbath viņiem baigā sakara nav. No Mercyful Fate gan šis tas ir aizņemts, bet tikpat labi arī no Queen un septiņdesmitajiem kopumā, tomēr grupa ir pietiekoši oriģināla. Tur muzikāli tāpat ir paliels mikslis. Muzikālās kvalitātes ziņā (te es nedomāju true-isma līmeni, bet kompozīciju, lirisko saturu, spēlēšanas prasmi utt.), manuprāt, viņi ir daudz augstāki par pārējiem nominantiem.
+1
Tu vel pasaki, ka Blink 182 ir ģitāru virtuozi :D:D
-1
Pateikt, ka Ghost ir augstāki par pārējiem nominantiem varētu tikai true black metal fans :D
+5
Ghost ir augstāki par pāŗējiem nominantiem.
-3
Labs joks :D
+3
Da tur metāla vispār tajās nominācijās nav. Lamb of God faktiski vienīgie.

Ghost varētu nomainīt nosaukumu uz kaut kādu ASV pilsētu - starp Boston un Kansas normāli iederētos.
+2
uz Cinccinati vai Columbus sanāk ka jāmaina
0
Viņi jau bija spiesti kaut kādas eksistējošas preču zīmes dēļ nomainīt nosaukumu uz Ghost B.C., bet tikai koncertiem Amerikā. Tikpat labi varētu nosaukties par Cleveland, OH.
0
Grupai HIM bija līdzīga situācija ar nosaukumu. Uz pirmo ASV tūri izrādījas, ka kāds bija paņēmis nosaukumu HIM un tik ātri to jautājumu atrisināt nevarēja. Tāpēc uz pirmo tūri viņi uzstājās zem vārda HER. Vēlāk gan pārpirka zīmolu un jau nākamajā turnejā uz afišām varēja redzēt ierasto HIM vārdu.
0
Pentagram tak arī ārpus Turcijas ir Mezarkabul.
+7
^^ tas noteikti tāpēc, ka Krievijā un t.s. postpadomju telpā ar vārdu HER uzstāties nevarēja.
0
^^ tā jau vairāk pašu iniciatīva. Čīlieši par Pentegram Chile pārsaucās, kad par amīšiem uzzināja
0
Ghost instrumentāli skan tīri normāli, bet tas stulbais vokāls izbojā visu un padara to par tādu muļķīgu hārdroku.
+1
Ir jau tas Ghost tāds popsīgs hārdroks ar b-grade šausmenīšu elementiem, bet savienojumā ar visu to muļķīgo teātri, tā ir izrādījusies veiksmes formula, kas aizveda līdz Grammy. Bet kaut kā tomēr pašam patīk tās lipīgās melodijas un rifiņi. Un ļoti labs dziesmu rakstīšanas skils ir viņiem. Meliora albumu ir interesanti klausīties jau kuro reizi pēc kārtas.
+4
GHOST Sviedru Gremlinā:

www.youtube.com/watch?v=C75sQZFlXaY...

Normāls Hārdroks. Tā kā sen visādas Avrilas u.c. sūdi radziņus rāda pa labi un kreisi, tad jāness beidzot Sātans tautās: ''teach children to worship Satan'' bla, bla, bla ;)
+2
Bļe, nu pasakiet vēl, ka tā nav ABBA, tikai ar ģitāru!!!
+2
ABBA ir ģeniāla grupa, tālab nav kauns tai līdzināties. Kaut vai šādi.
+1
Bet ABBA'i tak oriģināli bija ģitāra, gan uz skatuves, gan Bjērnam tas bija pamatinstruments, ar ko sacerēja dziesmas!
+1
Man Ghost tīri labi patīk - tāds feins melodisks hārdrokiņš. Tādu mierīgi varētu laist pa kaut kādu SWH - klausītāji labsajūtā sistu kājiņu līdzi un šūpotu galvu, tā īsti nemaz nenojauzdami, ap ko lieta īstenībā apgrozās :))
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas