Die Krupps @ Laba Daba
0
Līdz Mazpisāniem ticis Die Krupps:
Laba Daba 5-7.aug, Ratnieki, Līgatnes pag.

DIE KRUPPS

www.youtube.com/watch?v=iIfVtp5D4lg...

www.youtube.com/watch?v=OhLPwqTrjss...

www.facebook.com/diekruppsofficial/...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
a daži gabali viņiem tīri ņemami

www.youtube.com/watch?v=E_97qEJ2Raw...
+1
neko sev Ligatne!
0
Tu nesāc nožēlot, ka pārcēlies uz Austrijas Alpiem? :D
+2
Ar Die Krupps man sanāca iepazīties ap 1995. gadu, kad izplatīta prakse bij tirgū nopērkamām kasetēm tukšumu beigās aizpildīt ar kaut ko plusmīnus līdzīgu. Nebij jābrīnās, ka Bryanam Adamsam beigās bij Aerošmits pierakstīts. Bet to, ka ZZ Topam, kam sanāca vais tik trīs dziesmas kasets otrā pusē, visu pārējo pierakstīs ar Die Krupps - to i tagad domādams neizdomāsi.

Šis gabals visvairāk atmiņā palicis, varbūt tāpēc, ka taisījās uz tolaik nenormāli populāro Prodigy šniti.
www.youtube.com/watch?v=MrpAFZx3kFA...
0
^man ar pirmā dzirdēšana par Die Krupps ap to pašu laiku...95`? Pa lokālo televīziju varēja lūrēt VIVA kanālu, kur bija raidījums `Metalla`. Neatceros precīzi, bet iespējams, ka šis klips sk.zemāk, no 93`.g. albuma. Patiesībā veci vācu ministri, kuri, pārskrienot diskogrāfiju, sevišķi 90`to- neslikts industriālis. Tiesa, nekad speciāli interesējies neesmu. www.youtube.com/watch?v=Wdwyaf22iH4...
+1
^^^ mja... ta tiesham ir gruta izvele, dzivot AT vai Die Krups delj visu pamest un atgriezties LV :D:D:D
0
kur labi, tur dzimtene- veca patiesība ;)
-1
Die Krupps arī Bruķikā spēlēs - Sonne var tuvāk tikt ;)

Es pirmodzirdēju laikam ''Tribute to Metallica''. No gabaliem visvairāk atmiņā palikuši šie divi:

Fatherland
www.youtube.com/watch?v=E_97qEJ2Raw...

To the hilt
www.youtube.com/watch?v=QLVpyPCEjxU...
+1
Man tīri labi patika vokālista projekta Dkay.com albis Decaydenz.

www.youtube.com/watch?v=CtIuEcxybyM...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas