KUADRA Latvijā
-14
2.06 Nabaklabā, 3.06 Jelgavas Balerijā un 4.06 Fonteinā, Liepājā uzstāsies Kuadra no Itālijas. Viņi spēlē true metalcore, dzīvie koncerti ir ļoti iespaidīgi, solists lec nost no skatuves un iekliedz katram klausītājam tieši sejā. Must see
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
Varu iekliegt kādam sejā par velti. Tikai iebrauciet un palieciet krustojumā pie mana zaļā.
+3
"solists lec nost no skatuves un iekliedz katram klausītājam tieši sejā" nu pļaķ, tas tiešām ir iespaidīgi! O_O
+11
True metalcore? Tipa tā kā nevis vienkārši sūds, bet pavisam īsts sūds?
0
Paldies par info, zināšu, ka 04.06. no fonteina jāturās pa gabalu.
+2
OMG, šis ir vnk episki :D
+3
Es nupat iedomājos, ka tas nosaukums Kuadra atgādina latviešu vārdu kūdra, kas būtu labs ansambļa nosaukums, kaut kādam projektam, a la Darrvas stilā.
0
tepat trūmetālā bija kaut kāds viģiks par kaut kādu panku, kurš uz skatuves mētājas ar saviem sūdiem. Metalkoristi šo varētu pārņemt :D
+2
Laikam man ir nojausma, kas varētu būt tas "kaut kāds panks", bet tādu leģendāru vārdu šai sūdu tēmā pieminēt nešķiet pareizi.
+1
kuadra pat speciāli reģistrējies truemetal.lv, lai pavēstītu šo grandiozo ziņojumu.
0
vai tad šito nesauc par Repmetālu ?

www.youtube.com/watch?v=M7A7B-oaOcc...
+1
paproveju skatit no meslu un sapratu, ka janoskatas shitais, lai nesaktu vemt :)

www.youtube.com/watch?v=8Vywu_TWt64...
+1
Izskatās, izklausās pēc amizantiem poļu pacaniem - tā pati pašapzinīgā bakstīšana pirkstiem kamerās, kaut ko vervelējot pašiem vien saprotamā valodā, bet nu tā kā tomēr itāļi un kulturāla tauta, lamuvārdi svešiniekam nav dzirdami, vai vismaz neuzkrīt :)
Hardcore pēdējos gadus 5 sastāda līdz pat 90% no ikdienas raciona, bet, kad runa sākas par metalcore, joprojām nezinu, ko ar to lai saprot. Tiešām ne pšeku ģitārrepu. Moška, drīzāk, ko līdzīgu Merauder vai Throwdown: youtu.be/fninRnmVRHw...
+1
Merauder atceros ar šo gabalu, bet ar metalcore vispār nekādu asociāciju.

www.youtube.com/watch?v=ES9IzkdNTo0...
+1
Cik ir dzirdēts, tas metalcore jau arī ir dažāds (tur jau arī noteikti ir visas tās trve/untrve utt fiškas).

Piemēram Parkway Drive un Eyes Set To Kill. Abi skaitās metalcore, bet nu kā diena pret nakti. To Parkway Drive varbūt pie attiecīga garīgā varētu pat paklausītes, kurpretī Eyes Set to Kill - lūdzu nošaujiet mani :D

www.youtube.com/watch?v=9m4685liWb0...

www.youtube.com/watch?v=mRoY7zAXfcE...
0
No Parkway Drive jau laikam arī paņēmi popsīgāko gabalu (neesmu speciālists, bet ir tāda aizdoma)
+1
Tas otrs, protams, ir atstojs pilnīgs, un šaubos, ka kāds kārtīgs metalcore cienītājs ko tādu atzītu par jēdzīgu.
+1
Vispār man patīk tā attieksme — «solists lec nost no skatuves un iekliedz katram klausītājam tieši sejā». Apmēram rada nojausmu par klausītāju skaitu, ja jau katram var pieskriet klāt un iebļaut ģīmī.
0
It īpaši ņemot vērā, ka vidēji katrs trešais dod taisno par tādu joku :D
+1
Un vispār kāpēc es iepauzēju Bölzer lai paklausītos kōristu huiņu?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas