Lipīgie riffi
+7
Grozies, kā gribi, bez tiem lipīgiem riffiem grūti izgrozīties. Galu galā, lielu daļu, ja ne vairumu no mūsu bērnības un jaunības iecienītiem māksliniekiem mēs esam iecienījuši akurāt tādu dēļ.

Tādēļ aicinu ar tādiem lipīgiem riffiem padalīties; saprotams, ka lielo bandu slavenākos rifus, kā Seek and Destroy, vai Piranha, vai Raining Blood, vai Ūsiņš jāj lieku reizi atkārtot - nav tā, ka nav vērts, bet biš lieki. Kaut ko tādu, kas mēdz iezvanīt galvā pavisam nejauši, un nelaiž vaļā, kamēr nav noklausīts.

Mani uz šīm domām uzvedināja kaut kad klausītais austrāļu viens no daudziem netīrtrešiem vārdā Shacckles ar šo neizmērāmi prasto, bet, kā jau tas ar tādiem sanāk - nenormāli lipīgo Shackled. Es tak viņu gadus trīs točna nebiju klausījies, bet šis ņem un sāk zvanīt galvā!
youtu.be/L8AA4ZsfghQ?t=31m22...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Parasti jau ieplaiksnī atmiņā un tad tiek meklēts iekš neta pati dziesma, jo bieži nesanāk atcerēties, kas tā vispār bija par dziesmu ;)

Viena no dziesmām, kas bieži nāk atmiņā ir Judas Priest - Night Crawler
www.youtube.com/watch?v=FMFHao3w5Ak...

Ir bieži gadījies, ka prātā ienāk grupas Whiplash dziesmas Hook in mouth mierīgā daļa, dēļ kuras arī bieži ir atskaņota šī dziesma no 2:26 līdz 3:20
www.youtube.com/watch?v=zYf6Yb2lfkQ...

Cult of one ir albūms, ko savulaik dzirdēju un domāju cik forša gan ir Pantera, bet gadus vēlāk izrādījās, ka tas ir Whiplash, ekselents albūms, ekselenti solo un ekselenti riffi :D
www.youtube.com/watch?v=oe3_8JMyaDY...
+2
Vecie laiki nāk prātā:
www.youtube.com/watch?v=cTrZvMdJNMQ...
+3
^ heh, šie jau bija pavisam piemirsušiem. Gan jau ka viņiem neviens neteica, ka viņi pēc Heaven Grey izklausās :D
0
m=s
0
Drusku solis pa kreisi - bet šis rifs, ar ko arī dziesma sākas, arī suka cepī nenormāli
www.youtube.com/watch?v=gavcjNniIvk...
0
Ja iedomājos par Pantēru, tad uzreiz nāk prātā šis rifs no Domination:
youtu.be/RkSkgFKd4-U?t=3m50s...

Līdzīgi, ar Accu§er - Repent:
www.youtube.com/watch?v=zMAeLwKJWCs...
0
Šo Accept gabalu pirmo reiz Godgory versijā dzirdēju un uz riņķi vien gāja un joprojām šī versija tīk labāk par oriģinālu - Princess of the Dawn:

www.youtube.com/watch?v=YL6P6FYXv78...
0
Tas Domination rifs ir tik nejauki vienkāršs... bet koncertā noteikti pilnīgs mošs.

Drusku līdzīgas sajūtas ir pie šī Enzombed "Sinners Bleed" rifa dziesmas beigās (ja nav ielicies pareizais sākums, tad no 4:04):

youtu.be/lEET0ud9jyc?t=244...
+1
Par Domination var piekrist - lielākoties skaņojoties uzdžidžina kaut ko tādu apmēram :D Bet nu jā, stiprs. Man atkal no Panteras pirmais, kas nāk prātā, ir CFH titulgabala sākums. Vispār jau, patīk vai ne, lipīgu rifu šiem ir daudz, tāpēc jau arī tik lieli palika.

Atcerējos vēl vienu - Amon Amarth - The Pursuit of Vikings:
www.youtube.com/watch?v=M-43pOqheMY...
+1
man pedejo paris gadu laika ik pa bridim griezhas meldinsh no austrieshu grupas, ko atklaju pateicoties vienam pazinjam, laikam Latvija nezinamas, GALLOWS POLE - In the End, no 1982. debijas plates.
Pec stila tas ir hard/heavy - ja kadam interese, iesaku paklausit :)

www.youtube.com/watch?v=BxOw8mlDdrk...
+1
Entumbētais uzjundīja atmiņā savukārt šo Gorefest - When the Dead walk the Earth, tas ar ko dziesma sākas:

www.youtube.com/watch?v=YjSRWtq4np4...
0
0
Kaut kas man ar Chrome ir noticies - trūmetālā yt video thumbnails parādās, bet, kad uzspiežu play, tad parādās tik neliela vertikāla melna strīpa un viss, nr skaņa nekas. Man vienīgajam tā?
+2
+1
^ adobe flash beidzot nosprādis ?
+1
Man ar tas pats - melnā strīpa malā un viss. Linux / Google Chrome.
0
Mani trīs ņiprākie spārdekļi, kuri devušī visvairāk enerģijas un visvairāk simtu reižu uz repeat drillēti, laikam ir:
1. Krisiun "Blood Of Lions" youtu.be/liaSRd_Aw0o...
2. Decapitated "Blood Mantra" youtu.be/swweYENI5z8...
3. Vader ""When The Sun Drowns In Dark" youtu.be/39zeZH8bNfk?t=39s...
0
Intars jau pieminēja, lai lielos grandu nemin, bet nu Sleijera Postmortem tas pamata rifs....man vienmēr jāšūpājas līdzi, kad dzirdu :D

www.youtube.com/watch?v=0P9rwoGOSPQ...

Tāpat man ir arī ar Kreator Winter Martyrium sākuma rifu

www.youtube.com/watch?v=xAFqb_sbHg0...

No tāda vieglāka gala Black Sabbath Shining riffs uzreiz pēc intro (un piedziedājumā) manuprāt ir Iommi viens no labākajiem.

www.youtube.com/watch?v=nLtJo30OGeM...

Carcass Embodiment, laikam vislabākā Heartwork dziesma

www.youtube.com/watch?v=uDuiHzo81gI...

Nu un protams riffmeisteri Cathedral

www.youtube.com/watch?v=GkVw6_VTi2A...

www.youtube.com/watch?v=JKV7WUM-Ots...
0
ōjā, -Winter Martirium- per !

+1
SANCTUARY - Battle Angels (1988)
www.youtube.com/watch?v=OOoklqEDlFw...
0
Atbilstoši Intara tēmas aprakstam man ir gadījies ar šo:

www.youtube.com/watch?v=U8j8hd3TXlM...
0
Šitas arī "zvanīja"... :D

www.youtube.com/watch?v=wICPawefEtk...
0
Forest - "Звоном молотов зови". Pastāvīga iezvanpieeja manā paurī: youtu.be/J1W5uJ6Nlgc...
0
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas