Pain 18.04.2017 @ MP
+9
16.aprīlī klubā Melnā Piektdiena notiks zviedru grupas PAIN koncerts. Ar koncertu Rīgā kolektīvs izpildīs jaunu koncertprogrammu sava jaunā albuma «Coming Home» ietvaros.

Biļetes iespējams iegadāties no 9.februāra portālā ticketshop.lv, cena sākot ar 18 eiro.

www.facebook.com/events/191774463512...

melnapiektdiena.lv/uploads/posters/797...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Bāc, a Hipokrāti neiesildīs ?
0
Nē, jo Pain ir metāls priekš disenēm, ku pat "normālie" var padejot.
End of the Line zviedru popmūzikas topā nonāca līdz 15ai vietai, bet Shut your mouth līdz 14ai, bet kā albūms Dancing with the Dead vispār tika līdz trešajai vietai :D
0
diseņu metāls Pain ;D var gaidīt ķipa šādu publiku iekš MP img1.kasjauns.lv/galerijas/zimola_-c...
0
Iekš MP var sagaidīt visu :D Ja Ruslans ir kādu ielaidis, tad jau ir ok.
0
Paziņojumu par šo koncertu drīzāk jāaizlaiž šai biedrībai…

company.lursoft.lv/latvijas-parapsihol...
+1
4 gadi jau pagājuši kopš pēdējā Hypocrisy. Jācer, ka drīz kaut ko sāks bīdīt. Ok, Pēteris nopelna ēšanai ar Pain un savu studiju, bet ko pie velna ēd Hypocrisy basists, kamēr nav Hypocrisy tūres? :D
0
domāju, Hypocrisy basists Hedlunds, kuram tikko janvārī palika 41, badu leknajā un paēdušajā Zviedrijā necieš. Gan jau piešeptē kkur.
0
Nu neēdis viņš toč neizskatās.
0
nu un galu galā, ko gan citu viņš var rīt, ja ne šo www.popsci.com/sites/popsci.com/fi...
0
Dethecrator - nē, tad jau drīzāk šitiem (un nē, tā nav vēl viena Ždanokas nepilsoņu organizācija):
www.aliens.lv/
0
^nu pag , cik tad nu viņiem ir tās dziesmas par alieniem? Uz vienas rokas pirkstiem maz var saskaitīt?
0
Jūs par Pain vai par Hypocrisy? Ja par otro, tad uz vienas rokas pirkstiem nevar, vajadzēs vismaz otru roku ar ņemt palīgā - man šķiet, ka sākot ar Abducted ir vidēji pārītis katrā albumā (speciāli skaitījis gan neesmu, bet Rosewell 47, Abducted, A Coming Race, Fractured Millennium, Fire in the Sky jau ir piecas, un vēl dažas bija). Tiesa, dominējošā tēma tā gan tāpat nesanāk.
0
Par Hypocrisy skaidra lieta, bet mēs par Pain.
0
Pēdējā Blomē nonesa jumtu pamatīgi. Kāda sieviete pat krūtis atkailināja.
+1
Pēdējā Blomē nonesa jumtu pamatīgi. Kāda sieviete pat krūtis atkailināja.
0
Sieviete forša bija?
+2
Pēteris dziedāja par silikon tits, bet babulim uz aci izskatijās dabiskas.
0
Ģīmis pārak smuks nebija tai džusei, pupi bija dabīgie, Peters vēl pateica "thanks for tities".
Manuprāt man pat ir pat bilde ar tiem pupiem bilžu arhīvā.
0
^ bļin, un kā tu vēl skatoties uz pupiem paspēj ģīmi ievērtēt? Moš vēl acu krāsu atceries? :D
+1
Es esmu rūdīts :D Pupi tik vienkārši mani nevar izsist no ierindas.
0
Nav jau tā, ka tie pupi pie Pain ir vienīgais, ko tauta no tā gada Blomes atceras?
0
Es neko neatceros :>
0
a kas ir Blome? :D
+1
Jā, es arī Blomi un to džudes izgājienu atceros, tieši šī Pētera pozitīvā attieksme un pateikšanās par cičiem man atstāja tādu gaišumu par Pain, ka es kļuvu reāls grupas fans. UN toreiz viņi reāli rāva jumti, es biju sajūsmā.
0
A man patika toreiz Exploited un pakomunicēt ar Tyr.
0
Dzīvajā PAIN gandrīz pēc Hypocrisy izklausās - daudz smagāki, nekā ierakstos.
0
Nu, kāds bija? Kādas atsauksmes?
+3
Biju. Nav mans profils, bet PAIN Petjkas dēļ ir vērts paklausīties. Svaigākais albums pliekans sanācis, bet agrāk pa kādam blieznim katrā albumā bija... Nu par visu mazliet pēc kārtas.

Visu cieņu orgiem! Šoreiz koncis sākās pat 10min pirms laika!!! Arī uzkrāmēšanās bija ļoti operatīva, knapi uzpīpēt paspējām, kad jau nākošie sāka spēlēt. Ja pirms koncerta bija satraukums, vai varēs līdz beigām izturēt, tad tas bija pilnīgi lieks, jo mazliet pēc vienpadsmitiem viss jau bija cauri.

Kā iesildītāji bija pieaicināti NEW DISORDER [NU metāls (?) no Itālijas] un DUST IN MIND [pēc MA klasifikācijas Industrial/Melodic Death Metal, bet īsti nedzirdēju ne vienu, ne otru. Es laikam drīzāk teiktu metalcore (?), bet labāk pieturēšos pie principa - labāk par viņiem neko].

PAIN bija ne vien galvas tiesu, bet vismaz rumpja tiesu pārāki par iesildītājiem. Petjka, protams, ne pirmo gadu desmitu uz skatuves, un cilvēks ar savu harizmu. PAIN mūzika ideāli atbilst skatuvei. Ievelk labi. Lielākā daļa tika spēlēta no jaunā albuma, kas no skatuves bija pat baudāma. Skaņa lieliska. Neiztika arī bez "Joakima" parādīšanās uz skatuves... Arī lielākie hīti tika nobliezti, kā beidzamajam izskanot "Nošauj savu peli".

Ļaužu bija samērā daudz jau no pirmajiem iesildītājiem, lielākā daļa, protams, ne no trve metālkonču apmeklētājiem. Kopumā labi pavadīts vakars. PAIN ir vērts redzēt dzīvajā [žēl ka HYPOCRISY nolikts maliņā, tas noteikti būtu vēl baudāmāks pasākums]!
+1
^2second_Skin man dikti patika, Pain sasodīti labi nospēlēja, skaņa un publika laba bija. Dust in Mind un New Disorder arī neslikti bija, tur gan ne pārāk varēja saprast ko dzied. Personīgi dodu 9/10.

Taču vairākās vietās arī raksta, ka basi nekādi bijuši un skaņa ne pārāk kopumā.
+1
Par skaņu...

Iesildītāji man bija stipri vienaldzīgi, lai neteiktu - garlaicīgi. Bet New Disorder skaņa bija normāla, Dust In Mind - mazliet peldēja, balss pārsvarā bija normāla [cik nu normāla tā varēja būt...]. bet brižiem kaut kur pazuda, pati mūzika pārsvarā bija trokšņa blāķis, kur neko smuku nevarēju sadzirdēt...

Pain gan skaņa bija tuvu ideālam, un basi bija tādi, ka sēžot benķī spēra pa pakaļu, kā arī vajadzētu būt tādai mūzikai. Protams, nebija jau studijas skaņa, bet tā jau būtu koncerta bojāšana....

0
Njā, metāla arhīvi laikam sapisušies meistarībā nosaukt Dust in Mind par Industrial/Melodic Death metal.
Var jau būt, ka esmu too old too cold un melodiskais desu metāls tagad skan šādi? :D

www.youtube.com/watch?v=6fREtrxQIX8...

www.youtube.com/watch?v=qR4BKb-Ze_I...
0
^eurovision post metal. Es tā nosauktu šo stilu
0
tas otrais gabals jau kāreiz priekš Paiņa iesildīšanas.
+1
Pēc ilgiem laikiem biju uz MP. PAIN bija ļoti labi (spēlēja 1h20). Gandrīz tikpat labi kā toreiz Blomē. Dzīvajā viss tas skaj pietiekami smagnēji un episki. Piekrītu, ka pēdējais albūms nekāds, bet uz skatuves tā neko.
Sen nebiju dzirdējis tik labu skaņu klubā. Pirmajiem iesildītājiem skaņa bija nogriezta, otriem kaut kā nebija sabalansēta (vienu brīdi gičas praktiski nedzirdēja), bet uz PAIN viss čotka.
Uz aci kādi 300-400 bija atnākuši. Netipiska publika klubam, neviena redzēta seja.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
skru
BladeOfDarkness
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas