Tēma:
Fauns
, 15. martā, plkst. 02:53
+1

Yo! Es saprotu, ka tm.lv nav komerciāls saits, bet tas, ka linki verās pāri pašam saitam ir skumji. Atver tēmu ar n-linkiem un tad sākās šitie ninzju varianti ar labo peles taustiņu - "open in new tab". Kam tas ir izdevīgi?! Yūtūbam? Tik pat interesanti kā ar vienu aci dzert alu un maksāt nodokļus, kamēr otra acs vaktē mentus, kas no tiem nodokļiem dzimst.
BigUgga
, 15. martā, plkst. 03:17
+3

Šis jau ir izrunāts. Ko darīt man, kam netīk jaunā logā doties? Jums ir podziņa atvērt jaunā logā ar cntrl+click. Man nav podziņas neatvērt jaunā logā.
2econd_Skin
, 15. martā, plkst. 08:33
+1

Es tos linkus veru vaļā ar vidējo peles pogu.
skujruncis
, 15. martā, plkst. 08:35
0

karoč - iedeva vidējo pirkstu requestam
pincītis
, 15. martā, plkst. 08:53
+7

Nākamajā "Privātā dzīve" numurā lasiet: Latvijas metāla smagsvaru cīņa: paātrinātā dūmmetāla "Frailty" vokālists un metālistu lokā iecienītā Trūmetāla administrators Milzu Lempis parāda vidējo pirkstu nāves metāla (Malduguns) un berzošā metāla (Tabestic Enteron) vokālistam Faunam, kad tas vēlas uzlabot tm.lv funkcionalitāti un tikt pie ātrākas klikšķināšanas ārējām mājaslapām.

Bagātīgs raksts, kas skaidro konflikta rašanās iemeslus, tā attīstību, iesaistītos personāžus, izveidotās metālistu nometnes, kā arī to, kā šis konflikts ietekmēja viņu privāto ģimenes dzīvi. Vai tika nolaupīta Fauna meita? To visu lasiet nākamajā numuriņā!

Aiznākamajā numurā lasiet: vai Murgonis ielaida bēgļus? vai Šnicele nogalināja žīdus? vai Bobijs XXX joprojām ir dzīvs? PĒRCIET!
BladeOfDarkness
, 15. martā, plkst. 09:53
+2

Bobijs pat pārāk dzīvs ;)

Ir tak šitādi papildinājumi:
addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon...
chrome.google.com/webstore/detail/lon...

Ashath
, 15. martā, plkst. 16:31
-4

Faun, neesi gejs, beidz izmantot Apple!
pincītis
, 16. martā, plkst. 09:46
-2

Fauns nav gejs, luni! Tā ir, ja neesi no 12 gadu vecuma lasījis trūmetālu! Nezini kā Fauns gribētu iespļaut pīzdiņā un pamīcīt pupiņus katrai apetelīgai džusītei.
pincītis
, 16. martā, plkst. 09:48
-1

Fauns klausās old skūl nāves metālu, saprati!? OLD SKŪL! Tādi nepamostas vienu dienu no rīta un neizdomā, ka viņi tagad pisīs džekus un būs baigi foršie pediņi!!! :@
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji, tapēc ielogojies vai reģistrējies!