PĒRKU LV MŪZIKU
+4
Nopirkšu dažus ne-metāla Latviešu orģināl ierakstus CD vai Audio kasetes formātā. Īpaši meklēju Jumpravas pirmās 4 kasetes.Zvanīt-29662116

100 Baltas Dvēseles - Jūtīgs un Atdalīts (CD)
Autobuss Debesīs - Logs Puspavērts (fCD vai Kasete)
Dzeltenie Pastnieki - Bolderājas Dzelzceļš (CD)
Jumprava – 1,2,3,4 (Kasetes)
NSRD - Sarkanie Rakordi (Kasete)
NSRD - Invalīdu Tramvajs (Kasete)
NSRD - Labākās Dziesmas (1982-2002)
Pērkons - Mākslas Darbi (CD vai Kasete)
Pērkons - Zibens Pa Dibenu (CD vai Kasete)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
Jumpravas antoloģija kasetēs man bija, nezinu gan, vai nav kaut kas paklīdis. Tā kā uz kā atskaņot vairs nav, esmu gatavs arī šķirties, tik jāapskatās, vai varu atrast.
+1
Intar noteikti pameklē un tad vienosimies par cenu =)))
+1
hmmm, varbūt kādam ir lieks Eschatos - Hierophanies CD? īpaši jau neceru, bet ja nu....
-2
Tā NSRD izlase man ir CD, ar visu Lediņa autogrāfu, bet no tās nešķiršos! :)
+1
Es kad grasījos doties uz NSRD koncertu DEPO vēlāk paziņoja ka Lediņš ir miris. Nu drausmīga sagadīšanās.
+2
Pavandījos pa šuplādēm un konstatēju sekojošo:

1) ir Jumpravas 2., 3., 4. kasetes;
2) 2. un 4. ir arī vāki, 3. - nav.
3) iespējams, ka trūkstošais ir rodams vecajās mājās V-piī, bet patlaban grūti prognozēt, kad līdz turienei aizbraukšu.
0
Es ņemu ciet. Cik Tu prasi pa trijām kasetēm?? Ir vel kādi LV ieraksti uz kasetem?? Ja ir tad raksti.
+3
es nedēļsgalā aizlaidīs uz dzimto krastu, un varbūt ka atron trūkstošo.

P.S. vēl ieraksti... nu Andris Skuja drošvien neinteresēs? :D
0
Intar! Tas būtu ļoti feini ja atrastu trešajai kasetei vāciņu, jo tā ir mīļākā Jumpravas kasete =)) Es tomēr no Skujas atteikšos.Tad kad viss ir procesā uzzvani =)))
P.S. ja nu vel kādi ieraksti uzrodas tad došu zināt kad LV smagais gals arī ir manās intresēs.
+3
Nolēmu iepētīt manējos LV audiokasešu krājumus. Atradu šādas:
DZELZS VILKS - Palodze
HERESIARH - Dragons of war
REMAINS - Kā mūžība

& 2 izlases:
1) Melnā piektdiena'13 (1996.gada - BARBAROSSA, HELL PATROL, MORAL FREE, NEGLECTED FIELDS, MISERIA, RŪSA, MAZE OF CAKO TORMENTS, DISKNEELED, SKYFORGER, HEAVEN GREUY, INVASION, HOLY LAMB, SANCTIMONY, HUSKVARN).
2) Soundtrack from the film "Courage to kill" (Drosme nogalināt) - Uģis Prauliņš, Odis, Linga.

0
Es gribētu savā īpašumā iegūt HERESIARH,REMAINS un Melnās Piektdienas izlasi.
0
visādi prikoli, protams, var gadīties, bet stipri apšaubu, ka topika autors varētu starp TM biedriem atrast Autobuss debesīs kaseti. Tad jau uz Imantdienām Cēsīs jābrauc, moš Kalniņš juniors tirgo savas vecās kasetes ;)
0
starpcitu no LV oriģinālajām kasetēm man ir Kaspars Dimiters `Pēdējais pirāts`.
+1
Nu redz Autobusa vietā man piedāvāja Andri Skuju =DDD Man liekas neviens Skujas fans nevarētu iedomāties ka TM var dabūt šādu šlāger kaseti un vel mani pārsteidza pirms pārs gadiem te gājā diskusija par Vitautu Nenišķi un man gribēja iesmērēt visus albūmus pārakstītus uz matricām pa 40LS. Es nodomāju tas nu gan ir galvu saspiedis=DDD Man liekas katram Latvijas iedzīvotājam mājās ir bijiusi kāda šlāger kasete kaut tu pats neklausies un tad tu nevrarti atcerēties no kurienes man šāda kasete. Tā es iepazinos ar NSRD Sarkanajiem Rakordiem. Nebija ne vāciņa, ne nosaukums.Uz kasetes bija rakstīts AAA 2002MC, kas sazin ko nozīmēja.Un šo kaseti viss ticamāk es ar dabūšu nevis pārizdotu,bet orģinal ierakstu kuru ir izdevis Lediņš. Varu pateikt vienu šlāger ieraksti neintresē,bet gan jau kādam šlāgeristam mājās stāv Huskvarnas kasete=DDDD. Varu vel piebilst ka pirms kāda neilga laika redzēju kaut kādu raidijumu ar pašu veco Reiniku. Viņam ir kautkāda blice kurā gitārists ir no vecās Huskvarnas =DDD Tas arī liek aizdomāties =DDD
0
^^^^ Grumpy - kur esi sastopams? Es dzīvoju Grobiņā, taču pirmdien, 24.07.2017., būšu Rīgā.
0
Ļoti novērtētu un būtu pateicīgs,ja kāds pārdzītu REMAINS no kasetes digitālā formātā un padalītos ar to šeit pat!
+1
Tad jau pie viena var pārdzīt arī visas pārējās kasetes :)
0
krabathor - Es dzīvoju Jaunolainē. Ja Tu no Grobiņām brauc uz Rīgu cauri Jelgavai tad manam krajam un darba vietai brauc garām. Var arī Rīgas centrā satikties.Esmu norādījis savu tell vnk laikus zvanat un sarunāsim visu telefoniski.
Skuja - REMAINS man ir digitālā formātā,bet to es vnk tāpāt nevienam nedošu.Ja vajag tad dod pretīm man arī kādu ierakstu.Vispār digitāli man vajadzētu Aldis Drēģeris - Nerātnās Dziesmas =DD
0
grumpy - no Drēģera varu piedāvāt "Kazas kūsu nograuzušas", "Viens polšs ezerā", "Valmieras krodziņā", "Līgo jas" un "Labākās diesmas desmit gados".
0
Skuja - Tie būtu albūmi vai atsevišķas dziesmas???Ja albūmi tad iemet katra albūma dziesmu sarakstus.
Es no DZELZS VILKS - Mirušās Kaijas kaseti iegādātos.
+1
Papildinu sarakstu ar LV smagās mūzikas galu orģināl ierakstiem Audio Kasetes formātā kurus es vēlētos iegūt savā īpašumā.Digitālie formāti NEDER!!!

Barbarossa – Dead Body River
Barbarossa- Inferno Unleashed
Blizzard – Servants of the Winter
Blizzard - The Path to Spiritside
Dark Domination – Blasphemy
Dzelzs Vilks - Mirušās Kaijas
Grindmaster Dead - Stronger Than Love
Heaven Grey - Under the Grey Clouds
Heaven Grey - Memory River
Maze Of Cako Torments - Nuli Med Salhathaz
Maze Of Cako Torments - The Demonic Songs Of Yellow Water
Monro - To Piedodu Es Tev
Melnā Piektdiena - Latvijas Metal Mūzikas Izlase - 1,3,4
Sarkanais Oktobris - Nepiepildāmas Ilgas
With Silent Hate - Metāla Izlase
+1
^ Šodien atradu savos krājumos vēl šīs 2 kasetes:
BLIZZARD - The path to spiritside
BRUTE CHANT - Defect god
0
«Blashphemy» man tak simt punkti bija jābūt. Pārējās es pats arī gribētu iegūt :) Krabathor, tirgosi nost vai gribi iemainīt pret kaut ko no manējās listes? Uz visiem pārējiem, kam kādas vecas kasetes pie rokas, attiecas tas pats piedāvājums.
0
Uz krabathor kasetēm es jau esmu pieteicies un tās ir aizsistas =))) Šodien būs manā īpašumā =))
0
^^ Pašlaik no LV izpildītāju kasetēm man palikušas tikai DZELZS VILKS "Palodze" un skaņdarbi no filmas "Drosme nogalināt".

Audiokasetēs ir pieejami arī daži albumi gk. no Austrumeiropas metālmūzikas grupām. Ja interesē, sarakstu varēšu nopublicēt pēc 26.07.2017.

Ir arī pieejamas 2 PSRS laikos firmā "Melodija" izdotās skaņuplates:
DEEP PURPLE "The house of the blue light"
Ansambļ RAINBOW - 9 dziesmu izlase laika posmā no 1975. līdz 1982.gadam.

Taču augstāk minētais sortimentam nav nekā kopīga ar Latvijas estrādes mākslinieku ierakstiem.
0
Man ir tā pati Rainbow plate, plus līdzīga Black Sabbath izlase un Malmstīna ''Trilogy''. Un Līvu pirmās 2-3 plates.
+1
+1
Nupat noklausījos jauno CC garadarbu Red Before Black. Šos es vairākus gadus nebiju dzirdējis, tādēļ bija pārsteigums dzirdēt viņu jaunajā albumā jaunas vēsmas. Mūzikā ir jūtama pamatīga thrash ietekme ar groove piešprici. Jāpiekrīt arī tiem, kuri saka, ka šur tur var saklausīt Slayer motīvus.
+1
^ sorry , tas attiecās uz citu tēmu...
+3
Piektdienas lielais prieks - izdevās dabūt Eschatos "Hierophanies" CD. Discogā jau sen wantlistā bija nostāvējis, bet ne reizi nebija parādījies neviens piedāvājums. Izrādījās, ka krogā "Ļeņingrada" pāris eksemplāri vēl ir saglabājušies. Ja Dethecrator nav vairumā visus savācis, tad varbūt vēl kādu var dabūt ;)
0
nav, nav. Es tik 1 eks. sev pajeemu, un Dzelzis teica, ka veel palika.
0
Eu! Kādam ir vecā LINGA, ko grib pārdot?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas