Tēma:
Valdis
, 2. novembrī, plkst. 19:54
+3
 
Latvijas smagās mūzikas grupas un izdevēji tiek aicināti iesniegt 2017. gadā izdotus ierakstus tradicionālajai Latvijas Metālmūzikas gada balvai. Tiek gaidīti jebkuri 2017. gadā iznākuši smagās mūzikas ieraksti — metāls, hārdroks, postroks un postmetāls, kā arī jebkuri to apakšžanri un hibrīdi.

Pieteikšanās Latvijas Metālmūzikas gada balvai ir bez maksas.

Ieraksts līdz 3. janvāra vakaram jāatnes uz krogu "Zobens un Lemess" Rīgā, Aristīda Briāna ielā 10.

Pretendentiem jāiesniedz DIVI albuma CD, LP, EP, MC vai cita formāta eksemplāri. Ja konkrētais ieraksts izdots TIKAI digitālā formātā, to var iesniegt elektroniski vai datu nesējā. Daudziem ierakstiem fiziskie formāti iznāk vienā gadā, bet digitālais - citā: šādā gadījumā iesniedzēji var izvēlēties, kurā gadā to pieteikt Metālmūzikas balvai.

Interneta balsošanas sākums tiks izziņots 5. janvārī, bet pati balvu pasniegšanas ceremonija un koncerts notiks 9. februārī klubā «Melnā piektdiena».
(informācija sekos!)

Metālmūzikas gada balvas pasniegšanas ceremonija šogad Latvijā notiks jau devīto reizi. Tās iniciatori ir apvienības «Zobens un Lemess» un mūzikas kluba «Melnā piektdiena» pārstāvji, kas ar metal mūzikas pasākumu organizēšanu nodarbojas kopš 1996. gada.

Latvijas Metālmūzikas gada balva ik gadu tiek pasniegta kategorijās "gada labākais albums", "koncertgrupa", "gada debija", "labākais vokālists", "mūziķis - instrumentālists", kā arī "gada labākā grupa" kopumā. Visās kategorijās uzvarētājus nosaka interneta balsojums un žūrija. Žūrijai ir tiesības piešķirt papildu balvas par ieguldījumu Latvijas metālmūzikas attīstībā, kā arī par citiem nopelniem.
Valdis
, 2. novembrī, plkst. 19:59
+7
 
3. novembrī ZL krogā grupas Ocularis Infernum jaunā albuma "Expired Utopia" noklausīšanās!

Turpmāk, līdz pat februārim sadarbībā ar krogu Zobens un Lemess klātienē iepazīstināsim ar Latvijas Metālmūzikas Gada balvai iesniegtajiem ierakstiem un to izpildītājiem.

Pirmie kroga viesi: Ocularis Infernum!

Pasākuma gaitā tikšanās pie alus kausa ar grupas dalībniekiem, jaunā albuma "Expired Utopia" pirmatskaņojums un iespēja to iegādāties par īpaši draudzīgu cenu.

Krogs atvērts no pl. 18.00, ieeja brīva!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji, tapēc ielogojies vai reģistrējies!