SKYFORGER @ Kalnciema kvartāls
+5
Ceturtdien, 21.jūnijā, 20:00

Pasākuma programma:
Plkst. 16.00-23.00 notiks zemnieku un amatnieku nakts tirgus
Plkst. 16.00-19.00 būs iespēja pīt vainagus ar Bulduru dārzkopības vidusskolu, kā arī notiks zāļu darbnīca baltkrievu Līgo jeb „Kupaļeņka” tradīcijās ar ansambļiem „Rižanočka” un „Vitoki”. Apmeklētājiem būs arī iespēja nogaršot baltkrievu kartupeļu pankūkas „draņiki”.
Plkst. 19.00-20.00 uzstāsies mazākumtautību kolektīvi „Rižanočka” un „Vitoki”, kuri koncertā iepazīstinās ar „Kupaļenka” svinībām. Šovasar katru ceturtdienu Kalnciema kvartāla koncertus iesilda „Pasaules mūzikas ievadvakari” ar Latvijā dzīvojošiem mazākumtautību ansambļiem, kuri iepazīstina ar savām kultūrām.

Plkst. 20.00-21.00 ar retu folkmūzikas koncertu Rīgā uzstāsies atzītākā latviešu folkmetāla grupa „Skyforger”. Puiši ir iekarojuši daudzas fanu sirdis Latvijā un ārzemēs – gan ar skanīgu latviešu tradicionālās mūzikas sajaukumu ar smago roku, gan ar savu atraktīvo skatuves tēlu. Koncertā skatītāji varēs izbaudīt labi zināmas melodijas no albuma „Zobena Dziesma”, kur apkopotas latviešu senās mitoloģiskās dziesmas, kā arī dzirdēs ielīgošanas pārsteigumu.

Plkst. 21.20-23.00 uz skatuves kāps mūziķu apvienība „Bezgalībieši”, kurā darbojas dažādu žanru mūziķi – tautas mūziku pārstāv Ansis Jansons (kokle, dūdas, stabules, balss), Jacques of STA (bass) ir Latvijas hip-hopa veterāns, savukārt Eināra Latiševa (perkusijas, bungas) un Matīsa Repša (sintezātors, balss) talantus ir novērtējušas vairāk nekā desmit grupas, kurās viņi aktīvi muzicē. Mūziķu apvienību vada Andris Gailis jeb Mixmāsters AG (balss, bīti, sintezators) – Latvijas dīdžeju kustības dalībnieks no deviņdesmito gadu sākuma.

Dalība visos pasākumos ir bez maksas.

Pasākumu atbalsta Rīgas dome

epadomi.lv/kulturasvestis/muzi...

www.facebook.com/skyforgerofficial/p...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
Šim resursam nav neviena komentāra!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
munky (19 gadi)
sumpurnis (14 gadi)
Viskas