Tēma:
P3LICAN
, 2018. gada 29. decembrī, plkst. 23:41
+2
 
Piektdiena, 2019. gada 8. februāris, 19:00
Melnā Piektdiena

Latvijas Metālmūzikas gada balva 2018

Latvijas smagās mūzikas grupas un izdevēji tiek aicināti iesniegt 2018. gadā izdotus ierakstus tradicionālajai Latvijas Metālmūzikas gada balvai. Tiek gaidīti jebkuri 2018. gadā iznākuši smagās mūzikas ieraksti — metāls, hārdroks, postroks un postmetāls, kā arī jebkuri to apakšžanri un hibrīdi.

Aicinām ierakstus iesniegt savlaicīgi, jo arī šogad interesentiem būs iespēja ar vērtēšanai iesniegtajiem ierakstiem un to izpildītājiem iepazīties klātienē, īpašos ierakstu noklausīšanās pasākumos Krogs / Zobens un Lemess / Tavern telpās jau šoruden!

Pieteikšanās Latvijas Metālmūzikas gada balvai ir bez maksas.

Ieraksts līdz 2019. gada 12. janvāra vakaram jāiesniedz Krogs / Zobens un Lemess / Tavern Rīgā, Aristīda Briāna ielā 10.

Pretendentiem jāiesniedz DIVI albuma CD, LP, EP, MC vai cita formāta eksemplāri. Ja konkrētais ieraksts izdots TIKAI digitālā formātā, to var iesniegt elektroniski vai datu nesējā. Daudziem ierakstiem fiziskie formāti iznāk vienā gadā, bet digitālais - citā: šādā gadījumā iesniedzēji var izvēlēties, kurā gadā to pieteikt Metālmūzikas balvai.

Interneta balsošana sāksies 14. janvārī, bet pati balvu pasniegšanas ceremonija un koncerts 8. februārī klubā «Melnā piektdiena» ar turpinājumu krogā "Zobens un Lemess" līdz rītam..

Metālmūzikas gada balvas pasniegšanas ceremonija šogad Latvijā notiks desmito reizi. Tās iniciatori ir apvienības «Zobens un Lemess» un mūzikas kluba «Melnā piektdiena» pārstāvji, kas ar metal mūzikas pasākumu organizēšanu nodarbojas kopš 1996. gada.

Latvijas Metālmūzikas gada balva ik gadu tiek pasniegta kategorijās "gada labākais albums", "koncertgrupa", "gada debija", "labākais vokālists", "mūziķis - instrumentālists", kā arī "gada labākā grupa" kopumā. Visās kategorijās uzvarētājus nosaka interneta balsojums un žūrija. Žūrijai ir tiesības piešķirt papildu balvas par ieguldījumu Latvijas metālmūzikas attīstībā, kā arī par citiem nopelniem.

www.facebook.com/LatMet.gadabalva...
www.facebook.com/events/509639826174...
Dethecrator
, 2019. gada 8. februārī, plkst. 17:59
+1
 
Ceļamies augšā un dodamies uz klubu tūlīt pat!

karametals.lv/zinas/kurs-iegus-ti...
Sonnenmensch
, 2019. gada 8. februārī, plkst. 19:44
0
 
^ piedod, teleportacija vel nav izgudrota :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji, tapēc ielogojies vai reģistrējies!