Peep
-3
Šodien aprit 3 gadi kopš starp mums vairs nav Lil Peep, pilnīgi neticas. Šobrīd atrodoties kapsētā un klausoties viņa visu laiku labāko darbu Crybaby, jūtos drausmīgi, tā dziesma nogalina..

Es viņu pieskaitu pie emo metāla
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+4
Kurā kapsētā Tu Dagnija esi ? Varētu mēģināt pievienoties. Žēl ka Lil Peep nesanāca sadarbība ar grindcore superstāru Eminem.
+2
Jesmond old cemetery - fantastika vieta.

Sapratu tavu sarkasmu
+3
Baigi žēl, es cerēju, ka kapseta ir kaut kur pie Brasas. Varētu pie reizes arī pavirināt.
+2
Brasa ar savs laiks pavadīts.
+1
РЖУ НЕ МОГУ ! :D
+1
pat nezinu, ko i teikt :]
0
Bigijs eksperimentē ar jauniem šriftiem ?
+2
Drīzāk gan Bigijam serverī arī kovids iemeties.
+2
Truemetal ir tik vecs, ka vairs neuzķeras uz provokācijām.
0
Pēc Nefolka tm ir imunitāte pret šitādu huiņu
0
^^ vot vot :>
Tolaik jau tādi utf8 chari nebija, nū, iespējams drīzāk - neviens tik plaši neizmantoja, kā mūsdienās.
Šitā jaunatne...
0
Ilgstoša, noturīga kolektīvā imunitāte. Vakcinējušies zobenī un lemesī.
+1
Man tomēr vajadzēja iegūglēt, kas ir Lil Peep. Izrādās emo reperis :D
Ballīte pirms aiziešanas bijusi iespaidīga:

"On December 8, the Pima County Office of the Medical Examiner released details from a toxicology report, certifying the cause of death was an accidental overdose due to the effects of the pain medication fentanyl and the benzodiazepine alprazolam.[96] Blood tests were positive for cannabis, cocaine and the painkiller Tramadol. Urine tests also showed the presence of multiple powerful opioids, including hydrocodone, hydromorphone (dilaudid), oxycodone and oxymorphone. There was no alcohol in his system.[1]"
-4
Te viss sīkāk apskaidrots:
m.youtube.com/watch?v=F3oRCbMD6xk...
-2
It's lonely world..
+1
galīgi nepareizais forums, bet diezgan dīvaini man liekas tas, ka daudziem tiem sīkajiem reperiem un xanaxeriem patīk staigāt metāla grupu kreklos, kuras viņi, ticamākais, nav nekad klausījušies.
+1
Piemērus studija - neesmu neko tādu novērojusi?
+1
Tieši nesen, kaut kur youtubē, skatījos, kaut kādu video, kur USA smago grupu dalībniekiem prasa, kādas ir viņu domas, ka cilvēki izvēlas staigāt metāla mūzikas grupu kreklos, lai gan, tai pat laikā šo grupu nezin. Lielākais vairums nāca pie secinājuma, ka šo bandy krekli ir ļoti profesionāli un dizainiski forši uztaisīti, ka cilvēki izvēlas dēļ attēla un pofig, kas par grupu virsū :D
0
^ bij laiki, kad es diskus tā izvēlējos :>
+2
Nu, `neinterneta` ērā albuma vāku noformējumam bija milzu nozīme, tas bija pirmais, kas piesaistīja uzmanību, fakts. Pēc tā varēja spriest par aptuveno saturu.
+1
^ Jā. A tagad - ej nu pasaki, ka te iekšā ir prīmā bleķis:
www.metal-archives.com/albums/Odraza/Rzecz...
+1
^ pirms interneta laikā tik debīli noformējumi nebija :D

+2
*pirms-interneta albumu kaveri*: paturi manu aliņu.

Te vien ir daudzi labi kandidāti.
www.kerrang.com/features/50-of-the-...
+1
runa bija par "prīmā bleķi" :D:D:D
tur Kerrnag'a apkopoti ir ari galigi mesli muzikali, ja ta to var vispar pateikt :D
+1
Cik es atceros Trūmetālu (sāku te lasīt smagās anekdotes pirms gadiem 10, kas ievilka), šī ir pirmā tēma, kas nevis no mūzikas aizgājusi uz pupiem un dzeršanu, bet... otrādi!
+1
^^^
OVERKILL – UNDER THE INFLUENCE
Navigating the New York subway is hard enough without Avenged Sevenfold’s mascot trying to blast you with its eye lasers.

----

Par šo vien jau viņi būtu nošaujami.

P.S. intersanti, ka tur ir divi Scorpions vāki, bet pats skandalozākais iztrūkst.
0
Virgin Killer ?

nezinu, kas "Lovedrive" nepatīk - lielisks vāks. "Bonded by Blood" ar nav ne vainas.

No šī gada albumiem visseksīgākais ir ETERNAl CHAMPION apvalks: www.metal-archives.com/images/8/7/4/6/8746...
0
^ Jā, Scorpions un Exodus vāciņi man arī liekas ok. Tāpat no tā saraksta arī Coopers, Overkill, Maiden, Mortiis, Anthrax, Sabbath, Rush, Immortal, Messiah, Type O, Slayer, Stryper un Exciter arī nav pelnījuši tur būt.
0
^ nu par Type O - ok, ar Stīla stilu/humora izjūtu tas sader, bet es nevarētu apgalvot, ka spalvains sūdcaurums ir tas, ko man patīk redzēt uz albuma vāka :D
0
Labi, ka cd ēra pagājusi un tas vairs nav jāredz
0
Bet tas labi iet kopā ar albuma nosaukumu.
0
es speciāli nomainīju Mp3 pleijeri no Apollo uz Foobar, lai varētu uz albumu vāciņiem skatīt, citādi konstatēju, ka labai daļu grupa nezinu kā logo izskatās :D

Exciter arī OK, bet Alice Cooper un Anthrax tādi amatieriski, līdzīgi kā ''Kurbadam''. Anthrax gadījumu pat ļoti sader ar amatierisko un vienkāršo muzonu
+2
savulaik Nine Inch Nails sāku klausīties, jo pa dārgo nopirku oriģinālo disku, kuram bija ļoti skaisti noformēts vāciņš.
0
Portals mainijis kontentu?
0
Opa, sodien Peep dzirdets BBC Radio 1 rock show:

content33-foto.inbox.lv/albums/d/dagnija.me...
+1
маразм крепчал ...
-4
Achtung achtung!

Vate alert!

Gopnik gopnik!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas